21 вересня 2019 року, субота, 18:30
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Готуй сани влітку, або Телефонувати – раз на місяць
11 червня 2019 року 18:13

Хоч надворі червнева спека, першочергово на засіданні 11 червня члени виконавчого комітету заслухали керівників міських комунальних підприємств і дошкільних закладів міста щодо підготовки об’єктів комунальної власності до осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр., після чого затвердили відповідний план заходів.

На засіданні було також підведено підсумки проведення весняного двомісячника з благоустрою: він завершився, але заходи з наведення чистоти і порядку, озеленення, поліпшення санітарного стану в місті тривають безперервно, і на це виділяється достатньо коштів.

У зв’язку зі зменшенням кількості звернень кагарличан на прямий телефонний зв’язок, який практикувався двічі на місяць, встановлено одноразове проведення цього заходу – у другій половині кожного місяця (третя або четверта середа з 14.00 до 15.00), а в першій половині місяця дзвінки прийматимуть в райдержадміністрації.

Було ухвалено рішення про виготовлення проектно-кошторисної документації на ряд об’єктів: реконструкцію зовнішнього освітлення місць загального користування по вул. Історичній із облаштуванням вузла обліку на закритій трансформаторній підстанції №171; упорядкування території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Кагарлицький» (капітальний ремонт); капремонт частини покрівлі багатоквартирного будинку по вул. Миру, 18. Затверджено вже виготовлену проектно-кошторисну документацію та техніко-економічні показники на капітальний ремонт відмостки та входу до під’їзду багатоквартирного будинку по вул. Каштановій, 38а; капітальний ремонт прибудинкової території з облаштуванням пожежного заїзду до будинків №№16, 17, 18 по вул. Молодіжній, а також  на реконструкцію площі Незалежності в центрі Кагарлика (початок робіт на цьому об’єкті планується на наступний рік). Затверджено акти виконаних робіт із передачею фактичних витрат щодо капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Народній, Медовій (від №10 до вул. Білоцерківської) та частини вул. Бащенка (від №33 до вул. Медової).

Із турботою про безпеку руху на деяких ділянках міських вулиць буде встановлено відповідні дорожні знаки; ухвалено рішення про безоплатну передачу з балансу на баланс товарно-матеріальних цінностей; створено комісію з паспортизації дитячих майданчиків (їх по місту уже встановлено 34).

Виконком оголосив конкурс на право оренди нежитлового приміщення площею 15 м2 (кабінет із коридором та окремим входом) по вул. Незалежності, 12а, що перебуває на балансі КЖЕП, встановивши орендну плату в розмірі не менше 15% на рік від експертної оцінки.

Одне з минулих рішень було відмінено, до іншого внесено необхідні корективи (щодо змін у складі комісії з питань захисту прав дитини), внесено також певні зміни до штатних розписів ДНЗ, розглянуто заяви щодо відчуження майна з дотриманням інтересів неповнолітніх, ухвалено рішення про надання матеріальної допомоги, зокрема кагарличанам, які перенесли складні операції, а також фронтовикам. Надано дозволи на видалення аварійних зелених насаджень, розглянуто кілька протоколів про адміністративні правопорушення тощо.

Загалом розглянуто близько двох десятків питань. Вів засідання міський голова Олександр Панюта.

 
архів Опитування
Опитування громадської думки
Я проти проведення масових святкових заходів у місті, адже йде війна.
4 (6.35 %)
Ворог не дочекається, щоб ми тільки сумували. Але до кінця війни під час масових заходів не потрібно салютів, феєрверків, зайвої помпезності.
46 (73.02 %)
У мене інша думка з цього приводу
13 (20.63 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план земельної ділянки по вулиці Столична, 39»:

 

У зв’язку з набуттям права власності громадянами  на земельні ділянки в районі АЗС «Укрнафта» по вул. Столичній для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість):

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  23 жовтня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти