24 червня 2019 року, понеділок, 19:14
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Готуй сани влітку, або Телефонувати – раз на місяць
11 червня 2019 року 18:13

Хоч надворі червнева спека, першочергово на засіданні 11 червня члени виконавчого комітету заслухали керівників міських комунальних підприємств і дошкільних закладів міста щодо підготовки об’єктів комунальної власності до осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр., після чого затвердили відповідний план заходів.

На засіданні було також підведено підсумки проведення весняного двомісячника з благоустрою: він завершився, але заходи з наведення чистоти і порядку, озеленення, поліпшення санітарного стану в місті тривають безперервно, і на це виділяється достатньо коштів.

У зв’язку зі зменшенням кількості звернень кагарличан на прямий телефонний зв’язок, який практикувався двічі на місяць, встановлено одноразове проведення цього заходу – у другій половині кожного місяця (третя або четверта середа з 14.00 до 15.00), а в першій половині місяця дзвінки прийматимуть в райдержадміністрації.

Було ухвалено рішення про виготовлення проектно-кошторисної документації на ряд об’єктів: реконструкцію зовнішнього освітлення місць загального користування по вул. Історичній із облаштуванням вузла обліку на закритій трансформаторній підстанції №171; упорядкування території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Кагарлицький» (капітальний ремонт); капремонт частини покрівлі багатоквартирного будинку по вул. Миру, 18. Затверджено вже виготовлену проектно-кошторисну документацію та техніко-економічні показники на капітальний ремонт відмостки та входу до під’їзду багатоквартирного будинку по вул. Каштановій, 38а; капітальний ремонт прибудинкової території з облаштуванням пожежного заїзду до будинків №№16, 17, 18 по вул. Молодіжній, а також  на реконструкцію площі Незалежності в центрі Кагарлика (початок робіт на цьому об’єкті планується на наступний рік). Затверджено акти виконаних робіт із передачею фактичних витрат щодо капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Народній, Медовій (від №10 до вул. Білоцерківської) та частини вул. Бащенка (від №33 до вул. Медової).

Із турботою про безпеку руху на деяких ділянках міських вулиць буде встановлено відповідні дорожні знаки; ухвалено рішення про безоплатну передачу з балансу на баланс товарно-матеріальних цінностей; створено комісію з паспортизації дитячих майданчиків (їх по місту уже встановлено 34).

Виконком оголосив конкурс на право оренди нежитлового приміщення площею 15 м2 (кабінет із коридором та окремим входом) по вул. Незалежності, 12а, що перебуває на балансі КЖЕП, встановивши орендну плату в розмірі не менше 15% на рік від експертної оцінки.

Одне з минулих рішень було відмінено, до іншого внесено необхідні корективи (щодо змін у складі комісії з питань захисту прав дитини), внесено також певні зміни до штатних розписів ДНЗ, розглянуто заяви щодо відчуження майна з дотриманням інтересів неповнолітніх, ухвалено рішення про надання матеріальної допомоги, зокрема кагарличанам, які перенесли складні операції, а також фронтовикам. Надано дозволи на видалення аварійних зелених насаджень, розглянуто кілька протоколів про адміністративні правопорушення тощо.

Загалом розглянуто близько двох десятків питань. Вів засідання міський голова Олександр Панюта.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди приміщення комунальної власності міста, що перебуває на балансі Кагарлицького КЖЕП: нежитлове приміщення площею 15 м2 (кабінет із коридором та окремим входом), що розташоване за адресою: м.Кагарлик, вул. Незалежності, 12-а:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

      - 29.06.2019 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Каштанова, 99 (колишній гуртожиток).

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  26 червня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

21 липня 2019 року в Україні відбудуться  позачергові вибори народних депутатів України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Кагарлицької районної державної адміністрації, який розташований за адресою: м.Кагарлик, пл.Незалежності,1, кабінет 308 (3 поверх):

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3280 (81.19 %)
в Кагарлицькому районі
275 (6.81 %)
за межами Кагарличчини в Україні
285 (7.05 %)
за кордоном
200 (4.95 %)
Офіційні сайти