21 липня 2019 року, неділя, 10:11
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Відзначили Міжнародний день захисту дітей
5 червня 2019 року 14:55

Дитинство – найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А в пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.  

«День захисту дітей» або «День дітей», «Дитячий день», «Міжнародний день захисту дітей» – свято, яке відзначається в різних країнах світу. В Україні відзначається щорічно 1 червня з 1998 року.   

До Міжнародного дня захисту дітей у Кагарлику відбулися святково-розважальні заходи для дітей та їхніх батьків. Із дев’ятої ранку для юних жителів було організовано змагання на роликових ковзанах та велосипедистів. Серед учасників були хлопчики й дівчатка. Загальна кількість – 39 дітей.

 У змаганнях велосипедистів перемогли:

Федчук Софія – І місце; Василюк Марія – ІІ місце; Висоцька Владислава – ІІІ місце, усі переможці є учнями Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей». Юрченко Тимофій  Антонович – І місце (Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3); Погребняк Владислав – ІІ місце (Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей»); Бачківський Артем Сергійович – ІІІ місце (Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3).

   У змаганнях  на роликових ковзанах переможцями стали:

Найдич Анастасія – І місце (Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1); Липисій Вероніка – ІІ місце (Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3); Артеменко Анастасія – ІІІ місце (Кагарлицький НВК «ЗОШ І - ІІ ступенів –  ліцей»).  Загурський Михайло-Веніамін – І місце (Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3); Смичок Богдан – ІІ місце (Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3).

    Із 10 години ранку на території  закладу дошкільної освіти «Теремок» для наймолодших проводилися спортивні естафети, ігри, розваги, конкурс малюнка на асфальті.

   Усі учасники отримали подарунки, переможці змагань – призи. Упродовж дня  на площі біля МБК працювали дитячі розважальні атракціони, тривала святкова торгівля. 

Найцікавішим і найзахопливішим для всіх дітей було свято фарб «Холі»,  яке провели запрошені з Рівненської  області фахівці.

Віримо, що всі діти та батьки, які брали участь у святкових заходах, отримали багато приємних вражень, позитивних емоцій.

   Але День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

 

Інф. міського Центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди приміщення комунальної власності міста, що перебуває на балансі Кагарлицького КЖЕП: нежитлове приміщення площею 15 м2 (кабінет із коридором та окремим входом), що розташоване за адресою: м.Кагарлик, вул. Незалежності, 12-а:

Із 22 квітня 2019 року стартувала нова соціальна програма в сфері освіти - EducationUA, головною метою якої є матеріальна підтримка талановитих студентів:

21 липня 2019 року в Україні відбудуться  позачергові вибори народних депутатів України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Кагарлицької районної державної адміністрації, який розташований за адресою: м.Кагарлик, пл.Незалежності,1, кабінет 308 (3 поверх):

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3295 (81.16 %)
в Кагарлицькому районі
278 (6.85 %)
за межами Кагарличчини в Україні
287 (7.07 %)
за кордоном
200 (4.93 %)
Офіційні сайти