21 лиспопада 2019 року, четвер, 10:16
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Відзначили Міжнародний день захисту дітей
5 червня 2019 року 14:55

Дитинство – найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А в пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.  

«День захисту дітей» або «День дітей», «Дитячий день», «Міжнародний день захисту дітей» – свято, яке відзначається в різних країнах світу. В Україні відзначається щорічно 1 червня з 1998 року.   

До Міжнародного дня захисту дітей у Кагарлику відбулися святково-розважальні заходи для дітей та їхніх батьків. Із дев’ятої ранку для юних жителів було організовано змагання на роликових ковзанах та велосипедистів. Серед учасників були хлопчики й дівчатка. Загальна кількість – 39 дітей.

 У змаганнях велосипедистів перемогли:

Федчук Софія – І місце; Василюк Марія – ІІ місце; Висоцька Владислава – ІІІ місце, усі переможці є учнями Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей». Юрченко Тимофій  Антонович – І місце (Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3); Погребняк Владислав – ІІ місце (Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей»); Бачківський Артем Сергійович – ІІІ місце (Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3).

   У змаганнях  на роликових ковзанах переможцями стали:

Найдич Анастасія – І місце (Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1); Липисій Вероніка – ІІ місце (Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3); Артеменко Анастасія – ІІІ місце (Кагарлицький НВК «ЗОШ І - ІІ ступенів –  ліцей»).  Загурський Михайло-Веніамін – І місце (Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3); Смичок Богдан – ІІ місце (Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3).

    Із 10 години ранку на території  закладу дошкільної освіти «Теремок» для наймолодших проводилися спортивні естафети, ігри, розваги, конкурс малюнка на асфальті.

   Усі учасники отримали подарунки, переможці змагань – призи. Упродовж дня  на площі біля МБК працювали дитячі розважальні атракціони, тривала святкова торгівля. 

Найцікавішим і найзахопливішим для всіх дітей було свято фарб «Холі»,  яке провели запрошені з Рівненської  області фахівці.

Віримо, що всі діти та батьки, які брали участь у святкових заходах, отримали багато приємних вражень, позитивних емоцій.

   Але День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

 

Інф. міського Центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Чергова LХІ сесія міської ради VII скликання розпочне свою роботу 21 листопада  2019 року о 14.00 у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

У зв’язку з наявністю вакантної посади керівника закладу дошкільної освіти «Ромашка» Кагарлицької міської ради Київської області, який розташований  за адресою: м. Кагарлик, вул. Паркова, 16-а,  виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує з 30.10.2019 конкурс на заміщення вакантної посади керівника:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3348 (81.24 %)
в Кагарлицькому районі
279 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
292 (7.09 %)
за кордоном
202 (4.9 %)
Офіційні сайти