18 жовтня 2018 року, четвер, 11:45
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Ми – за гендерну рівність, або Хай діткам буде тепло
4 жовтня 2018 року 16:58

Четвертого жовтня відбулася чергова XLV сесія Кагарлицької міськради VII скликання. Депутати заслухали і взяли до відома звіт про результати діяльності Кагарлицької місцевої прокуратури на території м. Кагарлика за І півріччя 2018 року, який оприлюднив керівник місцевої прокуратури, старший радник юстиції Михайло Римар. На засіданні було внесено необхідні зміни до бюджету поточного року, зокрема збільшено статутні фонди комунальних підприємств.

На посаду заступника  міського голови затверджено Бойка Володимира Григоровича, який працював на цій же посаді до переходу на роботу у військовий комісаріат.

Ухвалено виважене рішення щодо змін до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у м. Кагарлику; внесено зміни до прийнятого в травні рішення «Про затвердження Програми «Безпечне місто Кагарлик» на 2018-2019 роки» (передбачено придбання та передачу відділенню поліції комп’ютерної техніки для забезпечення робочого місця слідчого). Традиційно розглянуто низку земельних питань (цього разу їх було понад чотири десятки).

У «різному» прийнято рішення про приймання-передачу фактичних витрат, понесених на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Тичини, Лесі Українки, Горького (№№1-44), Ватутіна, Саксаганського (частково) та Полтавській (частково). Розглянувши звернення завідуючих дошкільних закладів міста, у зв’язку зі зниженням температурного режиму в кімнатах дитячих груп, сесія ухвалила рішення про початок із 5 жовтня опалювального сезону для дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти, а також закладів охорони здоров’я та соціального захисту (за зверненнями керівників цих закладів). Обранці кагарлицької громади прийняли також рішення про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих рад тощо.

Вів засідання міський голова Олександр Панюта.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2996 (81.41 %)
в Кагарлицькому районі
259 (7.04 %)
за межами Кагарличчини в Україні
246 (6.68 %)
за кордоном
179 (4.86 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 24 жовтня 2018 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

- 19.10.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Молодіжна;

Кагарлицьке районне управління Головного  управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що на Кагарличчині пероральна імунізація диких мясоїдних тварин розпочнеться з 24.09.2018 року:

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Основна тематика: Smart City, Smart Mobility, Smart Building, електронна демократія та блокчейн-технології, креативна економіка й освіта, екологія та енергоефективність.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти