21 лютого 2020 року, п'ятниця, 13:01
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Ми – за гендерну рівність, або Хай діткам буде тепло
4 жовтня 2018 року 16:58

Четвертого жовтня відбулася чергова XLV сесія Кагарлицької міськради VII скликання. Депутати заслухали і взяли до відома звіт про результати діяльності Кагарлицької місцевої прокуратури на території м. Кагарлика за І півріччя 2018 року, який оприлюднив керівник місцевої прокуратури, старший радник юстиції Михайло Римар. На засіданні було внесено необхідні зміни до бюджету поточного року, зокрема збільшено статутні фонди комунальних підприємств.

На посаду заступника  міського голови затверджено Бойка Володимира Григоровича, який працював на цій же посаді до переходу на роботу у військовий комісаріат.

Ухвалено виважене рішення щодо змін до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у м. Кагарлику; внесено зміни до прийнятого в травні рішення «Про затвердження Програми «Безпечне місто Кагарлик» на 2018-2019 роки» (передбачено придбання та передачу відділенню поліції комп’ютерної техніки для забезпечення робочого місця слідчого). Традиційно розглянуто низку земельних питань (цього разу їх було понад чотири десятки).

У «різному» прийнято рішення про приймання-передачу фактичних витрат, понесених на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Тичини, Лесі Українки, Горького (№№1-44), Ватутіна, Саксаганського (частково) та Полтавській (частково). Розглянувши звернення завідуючих дошкільних закладів міста, у зв’язку зі зниженням температурного режиму в кімнатах дитячих груп, сесія ухвалила рішення про початок із 5 жовтня опалювального сезону для дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти, а також закладів охорони здоров’я та соціального захисту (за зверненнями керівників цих закладів). Обранці кагарлицької громади прийняли також рішення про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих рад тощо.

Вів засідання міський голова Олександр Панюта.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Анонси подій

Чергова ХLV сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 27 лютого  2020 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

На прохання кагарличан публікуємо розклад руху міських маршруток:

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності громадянами  на земельні ділянки в районі полів фільтрації колишнього цукрового заводу на масиві Новобудова для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись у 2020 році від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Отримати детальну інформацію можна в міській раді, каб. №5 (земельний відділ), конт. тел. 60811. 

Управління Державної казначейської служби України у Кагарлицькому районі доводить до відома реквізити рахунків, відкриті згідно з Довідником для зарахування надходжень  бюджету, які   діють із 03 січня 2020 року:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3403 (81.35 %)
в Кагарлицькому районі
280 (6.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
297 (7.1 %)
за кордоном
203 (4.85 %)
Офіційні сайти