19 липня 2019 року, п'ятниця, 18:59
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Ми – за гендерну рівність, або Хай діткам буде тепло
4 жовтня 2018 року 16:58

Четвертого жовтня відбулася чергова XLV сесія Кагарлицької міськради VII скликання. Депутати заслухали і взяли до відома звіт про результати діяльності Кагарлицької місцевої прокуратури на території м. Кагарлика за І півріччя 2018 року, який оприлюднив керівник місцевої прокуратури, старший радник юстиції Михайло Римар. На засіданні було внесено необхідні зміни до бюджету поточного року, зокрема збільшено статутні фонди комунальних підприємств.

На посаду заступника  міського голови затверджено Бойка Володимира Григоровича, який працював на цій же посаді до переходу на роботу у військовий комісаріат.

Ухвалено виважене рішення щодо змін до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у м. Кагарлику; внесено зміни до прийнятого в травні рішення «Про затвердження Програми «Безпечне місто Кагарлик» на 2018-2019 роки» (передбачено придбання та передачу відділенню поліції комп’ютерної техніки для забезпечення робочого місця слідчого). Традиційно розглянуто низку земельних питань (цього разу їх було понад чотири десятки).

У «різному» прийнято рішення про приймання-передачу фактичних витрат, понесених на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Тичини, Лесі Українки, Горького (№№1-44), Ватутіна, Саксаганського (частково) та Полтавській (частково). Розглянувши звернення завідуючих дошкільних закладів міста, у зв’язку зі зниженням температурного режиму в кімнатах дитячих груп, сесія ухвалила рішення про початок із 5 жовтня опалювального сезону для дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти, а також закладів охорони здоров’я та соціального захисту (за зверненнями керівників цих закладів). Обранці кагарлицької громади прийняли також рішення про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих рад тощо.

Вів засідання міський голова Олександр Панюта.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди приміщення комунальної власності міста, що перебуває на балансі Кагарлицького КЖЕП: нежитлове приміщення площею 15 м2 (кабінет із коридором та окремим входом), що розташоване за адресою: м.Кагарлик, вул. Незалежності, 12-а:

Із 22 квітня 2019 року стартувала нова соціальна програма в сфері освіти - EducationUA, головною метою якої є матеріальна підтримка талановитих студентів:

21 липня 2019 року в Україні відбудуться  позачергові вибори народних депутатів України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Кагарлицької районної державної адміністрації, який розташований за адресою: м.Кагарлик, пл.Незалежності,1, кабінет 308 (3 поверх):

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3295 (81.16 %)
в Кагарлицькому районі
278 (6.85 %)
за межами Кагарличчини в Україні
287 (7.07 %)
за кордоном
200 (4.93 %)
Офіційні сайти