31 березня 2020 року, вівторок, 19:34
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Анонси подій (архів)

Закрите пленарне засідання  позачергової LХVІІ сесії міської ради VІІ скликання розпочнетьсся 31 березня  2020 року о 10.00  із порядком денним:

    У зв’язку з ремонтними роботами 23.03.2020 р. з 9.00 до 15.00 на водопровідній мережі буде відсутнє водопостачання.

    Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація КП «Кагарликводоканал»

 У зв’язку із  запровадженням в Україні карантинних заходів через пандемію коронавірусу Управління оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки Міністерства енергетики та захисту довкілля України відмінило проведення в м.Кагарлику запланованих на 16 березня громадських слухань у рамках розпочатого  громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності  ТОВ «ЯСЕНСВІТ» із метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

Про дату, час і місце проведення громадських слухань буде повідомлено додатково.

Засідання виконавчого комітету відбудеться у вівторок  17 березня о 10.00.

У п'ятницю 13 березня о 13.30 у міському Будинку культури відбудуться урочистості до дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Концертну програму готує ВІА "ЯГІДКИ" (керівник - Заслужена артистка України Тетяна ПИРОГОВА).

Вхід - ВІЛЬНИЙ!

До відома жителів вул. Горького, Чапаєва, Озерної:

    У зв’язку з ремонтними роботами на водопровідній мережі буде відсутнє водопостачання.

    Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація

КП «Кагарликводоканал»

Повідомляємо  про  початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності  ТОВ «ЯСЕНСВІТ» із метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

Громадські слухання відбудуться 16.03.2020р. об 11:00 у приміщенні Кагарлицького міського будинку культури за адресою:

м. Кагарлик, пл. Незалежності, 12.

Позачергова ХLVІ сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 17 березня  2020 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

Кагарлицький міський центр культури та дозвілля запрошує в Будинок культури на святкові заходи:

Чергова ХLV сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 27 лютого  2020 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

У четвер, 20.02.2020 р., о 15.00 

у приміщенні міського Будинку культури відбудеться 

ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ 

ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ МІСТА ЗА 2019 РІК

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  18 березня 2020 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

У Кагарлицькій ЦРЛ є безкоштовні путівки на оздоровлення дітей будь-яких категорій. Батьки оплачуть дорогу, самі відвозять та забирають дітей:

Санаторій «Барвінок», м.Боярка. Три путівки з 11.03.2020 року. Вік дітей від 7 до 17 років.

Санаторій м. Косів. Три путівки з 01.03.2020 року. Вік дітей від 10 до 18 років.

За довідками звертатися до Петренко Тетяни Василівни (тел. 6-10-85).

Чергова ХLІсесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 30 січня  2020 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель. Конкурс буде проведено в адмінприміщенні виконавчого комітету міської ради 25 березня 2020 року о 10.00:                                               

На прохання кагарличан публікуємо розклад руху міських маршруток:

 
архів Анонси подій

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

06.04.2020  з 8:00 до 17:00 по вулицях: Гагаріна; Городецька, 1 Травня

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності громадянами  на земельні ділянки в районі полів фільтрації колишнього цукрового заводу на масиві Новобудова для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись у 2020 році від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Отримати детальну інформацію можна в міській раді, каб. №5 (земельний відділ), конт. тел. 60811. 

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3423 (81.42 %)
в Кагарлицькому районі
281 (6.68 %)
за межами Кагарличчини в Україні
297 (7.06 %)
за кордоном
203 (4.83 %)
Офіційні сайти