24 січня 2022 року, понеділок, 01:45
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Дбаємо про тих, хто потребує турботи

 Комунальна установа Кагарлицької міської ради «Кагарлицький  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»  у своїй діяльності керується Конституцією та Законами України, Указами Президента України та Постановами Верховної Ради, наказами Департаменту соціального захисту.

Територіальний центр утворений  Кагарлицькою міською радою для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.  

 КУ КМР «Кагарлицький  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»  у межах своєї компетенції  бере участь у здійсненні  комплексних  програм  поліпшення обслуговування інвалідів, одиноких  непрацездатних громадян, а також громадян  похилого віку   та сприяє  всебічному   розвитку  соціального  обслуговування  за місцем  проживання. Проводяться обстеження матеріально-побутових умов проживання одиноких пенсіонерів, інвалідів, громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, з метою виявлення потреб у соціальних послугах.

 До складу територіального центру входить:

  - відділення соціальної допомоги вдома;

  - відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги;

  - банк одягу (для збору і видачі гуманітарної допомоги малозабезпеченим верствам населення);

  -  пункт прокату технічних засобів реабілітації.

 Ніхто не буде сперечатися, що найважче доводиться сьогодні людям похилого віку, тим, кого доля наділила самотньою старістю, хворобами чи інвалідністю. І тому прямий  обов’язок  допомагати малозахищеним верствам населення  покладено на працівників територіального центру.

 Станом на 20.04. 2020 р. відділенням соціальної допомоги вдома обслужено 352 громадян. Соціальні робітники обслуговують своїх підопічних, надаючи різні види послуг. У місті  працюють та надають соціальні послуги  5 соціальних робітників, а в селах 29.  Усього працює 34 робітники. За кожним  закріплено  по 10 -  12 престарілих. Ізкожним підопічним укладено  договір, уякому  обумовлено коло послуг,уяких він має потребу.

 Соціальні робітники надають близько 40 різноманітних видів послуг, яких потребують підопічні. Ось перелік поширених соціальних послуг:

1) приготування (допомога в приготуванні) їжі вдома;

2) придбання та доставка товарів із магазину або базару, доставка книг, газет, журналів, медикаментів за кошти громадян, які обслуговуються;

3) виклик лікаря, надання допомоги в проведенні періодичних медичних оглядів та госпіталізації, відвідування хворих у закладах охорони здоров’я, організація консультацій лікарів та інших спеціалістів;

4) допомога у прибиранні приміщення, пранні білизни, дотриманні особистої гігієни, виконанні різних видів дрібних ремонтних робіт у приміщенні, ремонті одягу та взуття, забезпеченні паливом;

5) оформлення документів на отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та інших видів соціальної допомоги, внесення платежів;

6) допомога в обробітку присадибних ділянок (площа обробітку присадибних ділянок визначається разом із місцевим органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування, але не більш як 0,02 гектара);

7) оформлення документів на санаторно-курортне лікування, влаштування до будинку-інтернату, геріатричного будинку-інтернату, пансіонату для ветеранів війни і праці, психоневрологічного інтернату, будинку для ветеранів, інших соціальних закладів;

8) сприяння в забезпеченні необхідними технічними та іншими засобами реабілітації;

9) оформлення замовлень та організація контролю за своєчасним і якісним наданням послуг підприємствами торгівлі,  побуту, зв’язку, службами житлово-комунального господарства, закладами культури, сільськогосподарськими підприємствами тощо;

10) вирішення за дорученням громадян, які обслуговуються, питань у державних органах, на підприємствах, в установах і організаціях;

11) інші соціальні послуги.

Працівники служби роблять  усе, що потребують підопічні: купують і приносять  у  домівки продукти харчування, прибирають в оселях, заносять воду, виконують іншу домашню роботу, допомагають по господарству. Турбуємося  і про завезення палива, забезпечення медикаментами, оформлення субсидій, пільг. Врешті-решт, для багатьох старих людей прихід працівника соціальної служби – це ще й моральна віддушина при постійному проживанні в чотирьох стінах. Вони часто просять подовше побути з ними, щоб поспілкуватися, почути новини, відчути себе не зайвими в сьогоднішньому житті.

Відділення соціальної допомоги вдома надає соціальні послуги на платній основі одиноко проживаючим громадянам похилого віку, які не здатні до самообслуговування і мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу. Станом на 20.04. 2021 року таких громадян на обліку  у відділенні  17 чол.

За період дії карантину було виявлено і обслужено 17 громадян району,  які не є підопічними терцентру і потребували догляду і допомоги вдома.

На період карантину у зв’язку з коронавірусною інфекцією всі працівники терцентру  забезпечені необхідними засобами самозахисту. Проведено інформування працівників та підопічних про організацію роботи на період карантину та дотримання необхідних заходів для  профілактики захворювань.

У складі відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги функціонує банк одягу (для збору і видачі гуманітарної допомоги малозабезпеченим верствам населення) та пункт прокату технічних засобів реабілітації. Надається адресна грошова та натуральна допомога громадянам, які цього потребують.

У пункті прокату технічних засобів реабілітації  наявні дерев’яні палиці та милиці для громадян, які не мають групи інвалідності. Маємо потребу в  інвалідних візках б/в та ходунках. Станом на 20.04. 2021 року перебувають у  використанні 2 ходунків, 2 палиці.

Щорічно проводяться  благодійні акції до релігійних та держаних свят, до яких долучаються благодійники, підприємці та фермери громади. Так, у 2021 році до Новорічно-Різдвяних свят 7 громадянам похилого віку с.Ліщинка  ФОП Коваленко, ФГ «Расавське», ФОП Наконечна надали продуктові набори та грошову допомогу на суму 2000,00 грн.  За сприяння міського голови та доброчинців до Великодніх свят планується також потішити наших підопічних подарунками.

Територіальний центр є  бюджетною  установою і утримується за рахунок коштів місцевого бюджету.   На діяльність терцентру ( обслуговування та надання соціальних послуг громадянам похилого віку) у 2021 році виділено 3931900, грн. 

Територіальний центр співпрацює з різними установами та організаціями району, які працюють у сфері соціального захисту. Таке міжгалузеве співробітництво дає змогу у першу чергу вирішувати питання одиноких громадян, які перебувають на обслуговуванні відділення соціальної допомоги вдома – надання пільг, оформлення субсидій, забезпечення засобами пересування, поглиблений медичний огляд, завезення палива та ін.

Постійно оформляються одинокі громадяни (які цього потребують) для проживання в будинки-інтернати. В основному, жителі нашого громади направляються до Ржищівського геріатричного пансіонату.

КУ КМР «Кагарлицький  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»  продовжуватиме працювати над вивченням умов життя та матеріальних потреб інвалідів, ветеранів війни та праці, одиноких непрацездатних громадян.

 

                                                                                       Тетяна ВІТОХА, директор

КУ КМР «Кагарлицький  територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)»

 
архів Анонси подій

Добровільне пожежне товариство України за сприяння ДСНС України  буде проводити у 2022 році для дітей різного віку Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Ми за безпечне майбутнє»  на протипожежну та техногенну тематику:

До уваги жителів Кагарлицької міської територіальної громади! Нагадуємо, що діє спеціальна Новорічна акція для тих, хто збирається найближчим часом народити(сь).

ПЕРШУ дитину, народжену  після 00 годин 1 січня 2022 року, і її  родину чекає гарний подарунок від міської ради – СЕРТИФІКАТ НА П'ЯТЬ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ!

 

Кагарлицька міська рада

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

пл. Незалежності, 1   

тел. приймальні 04573-6-12-10

ел. пошта kagarlyk_rada@ukr.net

 

ЦНАП (відділ - Центр надання адміністративних послуг)

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

вул. Героїв Небесної Сотні, 1   

тел. приймальні 04573-6-09-81

ел. пошта cnap.kagarlyk@ukr.net

 

    Графік прийому громадян у ЦНАПі

Понеділок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Вівторок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Середа: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Четвер: з 08:30 до 20:00 без перерви на обід;

П’ятниця: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Субота, неділя – вихідний день.

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів громади з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  26  січня 2022 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

Публікуємо план заходів Кагарлицької міської ради на тиждень - із 17  по 23 січня 2022 року

Компанія idmedia.ua спільно з  SCHOLARSHIP розпочинає конкурс на вручення грантових стипендій для учнів і студентів. Ми хочемо, щоб якомога найбільше студентів могли взяти участь у конкурсі та мали можливість отримати нагороду. 

Детальна інформація за посиланням: https://idmedia.ua/about/grant

У Головному управлінні Держпраці у Київській області повідомляють, що на Київщині триває прийом малюнків на участь в ХІ Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 2022 року, присвяченому Дню охорони праці в Україні:

Публікуємо рішення виконкому про коригування тарифів Комунальному підприємству Кагарлицької міської ради «Житлово-експлуатаційна організація» на послуги з вивезення твердих побутових та негабаритних відходів:

Публікуємо графік особистого прийому громадян міським головою. секретарем міської ради та заступниками міського голови:

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур»,  Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України» проводять Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ».

Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт / ініціативу:

Компанія idmedia.ua проводить конкурс на отримання гранту для студентів українських вузів

Детальна інформація за посиланням: https://idmedia.ua/about/grant

***

Компанія  med-magazin.ua проводить конкурс на отримання стипендій для студентів вищих навчальних закладів. 

Детальна інформація за посиланням: https://med-magazin.ua/news/view/390/

На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:

Громадська спілка «Український народний контроль» організовує конкурс для талановитої молоді України. Мета конкурсу – надання фінансової допомоги  на навчання для студентів ВНЗ України під час карантину:

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» є потужним загальнонаціональним об'єднанням благодійних та волонтерських спільнот, яке активно діє з 2011 року та об’єднує понад 70 активних членів Асоціації:

  Комунальне підприємство Кагарлицької міської ради «Житлово-експлуатаційна організація» має намір змінити тариф на збирання та перевезення твердих побутових та негабаритних відходів у м. Кагарлику.

Google Україна започатковує безкоштовний онлайн-курс для розвитку цифрових навичок представників малого та середнього бізнесу в туристичній та готельно-ресторанній галузях:

Доводимо до відома абонентів Комунального підприємства «Кагарликтепломережа» Київської обласної ради щодо оприлюднення публічного індивідуального договору приєднання з 01.10.2021 року про надання послуги з постачання теплової енергії:

Із 25 вересня 2021 року в Україні стартував національний конкурс "Молодіжна столиця України", ініціаторами якого є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України:

   Мінрегіон  у 2021 році проводить конкурс «Кращі практики місцевого  самоврядування» та Всеукраїнський конкурс  журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»:

У зв’язку з проведенням капітального ремонту на автомобільній дорозі Н-01 Київ – Знам’янка, що проходить через Кагарлик, здійснюватиметься заміна мереж, які перетинають трасу, в тому числі й мереж водопостачання та каналізації. Через це можливі відключення споживачів під час виконання робіт. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Адміністрація КП КМР «Кагарликводоканал»

ПрАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" на своєму вебпорталі повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

Доводимо до вашого відома, що Кагарлицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області перейменовано:

Пропонуємо оформити в АТ «Ощадбанк» отримання пенсійних та інших виплат за допомогою платіжної картки:

Кагарлицька міська рада інформує: 21.04.2021 прийнято постанову Кабінету Міністрів  України №397«Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» (далі – Постанова №397), яка набирає чинності з 01.01.2022 року:

Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія та видача міжнародних водійських посвідчень, замовлення довідки про несудимість – усі ці державні послуги жителі Кагарличчини можуть отримати в мобільному сервісному центрі МВС України, який базується на території  «Міськрембудсервісу» в Кагарлику за адресою: вулиця Каштанова, 93. Після вимушеної перерви внаслідок карантинних обмежень сервісний центр відновлює роботу.

 Працює мобільний центр щосереди з 10 до 16 години.

На виконання доручення Міністерства цифрової трансформації України від 12.04.2021 №1/06-3-4064, з метою підтримки інформаційної кампанії, спрямованої на популяризацію електронних довірчих послуг, публікуємо посилання на:

  • Інформаційний відеоматеріал «Про е-підпис» - https://cutt.ly/xcS5OzU.
  • Інформаційні матеріали про пріоритетні переваги електронних послуг –https://cutt.ly/jcDiyp1.
  • Посилання на сайт центрального засвідчувального органу – https://www.czo.gov.ua

Для підтримки малого та середнього агробізнесу Товариство з додатковою відповідальністю «Узинський цукровий комбінат»,  розташоване на території Узинської ОТГ, у 2021 році буде здійснювати приймання цукрового буряку на давальницьких умовах:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

Начальник сектору

Погребенна Наталія Миколаївна

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація"  пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника  КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація" за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація ЖЕО

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3626 (81.34 %)
на теренах Кагарлицької територіальної громади
301 (6.75 %)
за межами Кагарличчини в Україні
312 (7 %)
за кордоном
219 (4.91 %)
Офіційні сайти та місцеві ЗМІ