31 жовтня 2020 року, субота, 06:56
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
УЗЯТИ ДО ВИКОНАННЯ В ОБОВ’ЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ!

Офіційна інформація про ситуацію з захворюванням на коронавірус розташована тут:

https://covid19.com.ua/

https://nszu.gov.ua/

 

Публікуємо чергові розпорядчі документи щодо запобігання поширенню на території м.Кагарлика гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2:

 

30 жовтня Державна комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у регіонах. Про це у своєму Telegram-каналі написав міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Ржищівщина та Кагарличчина перейшли у "помаранчеву" зону, а Обухів із районом залишилися в "червоній".

Нове зонування вступить в дію з 00:00 годин 2 листопада

Так, у Київській області "почервоніли":

 • міста Бориспіль, Васильків, Обухів, Переяслав, Фастів
 • Обухівський район.

До "помаранчевої" зону увійдуть:

 • міста Біла Церква, Березань, Бровари, Буча, Ірпінь, Ржищів та Славутич
 • Баришівський, Білоцерківський, Богуславський, Бориспільський, Бородянський, Броварський, Васильківський, Вишгородський, Володарський, Згурівський, Іванківський, Кагарлицький, Києво-Святошинський, Макарівський, Миронівський, Переяслав-Хмельницький, Поліський, Рокитнянський, Сквирський, Ставищанський, Таращанський, Тетіївський, Фастівський та Яготинський райони
 • місто Київ.

 

***

23 жовтня Державна комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в регіонах. Ржищів перейшов у "зелену" зону, Кагарлик залишилися в "жовтій" зоні. Миронівка стала "помаранчевою". А Обухів із районом "почервоніли". Про це повідомляє Урядовий портал.

Нове зонування вступить в дію з 00:00 годин 26 жовтня.

Так, у Київській області "почервоніли":

 • міста Бориспіль, Васильків, Обухів
 • Бориспільський та Обухівський райони.

У  "помаранчеву" зону увійдуть:

 • міста Біла Церква, Березань, Ірпінь, Переяслав та Фастів
 • райони: Бородянський, Васильківський, Києво-Святошинський, Миронівський, Переяслав-Хмельницький, Фастівський та Яготинський
 • також Київ.

До "жовтої зони" віднесено:

 • міста: Бровари, Буча
 • райони: Баришівський, Білоцерківський, Богуславський, Броварський, Вишгородський, Володарський, Згурівський, Кагарлицький, Макарівський, Поліський, Рокитнянський, Сквирський, Таращанський, Тетіївський.

***

15 жовтня Державна комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у регіонах. Кагарлик і Ржищів залишилися в «жовтій» зоні. А Обухів із районом – «помаранчевий».Про це повідомляє Урядовий портал.

Нове зонування вступить удію з 00:00 годин 19 жовтня.

Так, у Київській області «почервоніли»:

 • місто Васильків
 • Бориспільський район.

У «помаранчеву» зону ввійдуть:

 • міста Біла Церква, Бориспіль, Ірпінь, Обухів, Переяслав та Фастів
 • райони: Васильківський, Києво-Святошинський, Обухівський, Фастівський
 • також Київ.

До «жовтої» зони віднесено:

 • міста: Березань, Бровари, Буча, Ржищів, Славутич
 • райони: Баришівський, Білоцерківський, Богуславський, Бородянський, Броварський, Вишгородський, Володарський, Згурівський, Іванківський, Кагарлицький, Макарівський, Миронівський, Переяслав-Хмельницький, Поліський, Рокитнянський, Таращанський, Тетіївський, Яготинський.

 

***

13 жовтня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Вадим Циганок провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання розглядалося питання про початок осінніх канікул в закладах загальної середньої освіти Кагарлицького району.

За підсумками засідання прийнято рішення рекомендувати закладам загальної середньої освіти Кагарлицького району встановити з 15 по 30 жовтня 2020 року осінні канікули.

Повний текст протоколу засідання:

 

ПРОТОКОЛ

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району

 

від 13 жовтня 2020 року                                                                                    № 41

м. Кагарлик

 

Головував: Циганок В.А. – заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації, голова комісії з питань ТЕБ та НС

Присутні: Члени комісії (за окремим списком)

 

Слухали: 1. Про початок осінніх канікул в закладах загальної середньої освіти Кагарлицького району.

Доповідає: Омельченко Надія Олексіївна- начальник відділу освіти Кагарлицької районної державної адміністрації

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію начальника відділу освіти Кагарлицької райдержадміністрації Омельченко Н.О. взяти до відома.
 2. Рекомендувати закладам загальної середньої освіти Кагарлицького району встановити з 15 по 30  жовтня 2020 року осінні канікули.
 3. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на начальника відділу освіти Кагарлицької райдержадміністрації Омельченко Н.О.

Слухали: 2. Про посилення масово-розяснювальної роботи серед населення Кагарлицького району.

Доповідає: Онищенко Сергій Михайлович - провідний інспектор Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області

Заслухавши та обговоривши інформацію з даного питання провідного інспектора РС ГУ ДСНС України в Київській області Онищенка С.М., комісія відмічає, що найчастіше пожежі виникають у приватному житловому секторі, основною причиною пожежі на сьогоднішній день являється недбалість господарів при поводженні з вогнем, несправність пічного опалення та коротке замкнення електромережі. Також почастішали випадки спалювання сухої рослинності та її залишків, по при звернення до громадян через радіовузли та газети, жителі нехтують попередженнями про заборону та небезпеку до якої призводить вогонь. В зв’язку з вищевикладеним існує загроза збільшення виникнення пожеж у приватному житловому секторі.

Заслухавши та обговоривши доповідь комісія вирішила:

 1. Інформацію провідного інспектора Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області Онищенка С.М. взяти до відома.
 2. Міському та сільським радам вжити заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій в приватному житловому секторі.
 3. Міській та сільським радам та Кагарлицькому РС ГУ ДСНС України у Київській області посилити масово-роз’яснювальну роботу серед населення шляхом проведення бесід з громадяними, висвітлення у ЗМІ попереджень про небезпеку від пожеж, постійно розповсюджувати наглядну агітацію у виді листівок, буклетів і з заходами з пожежної безпеки, в разі виникнення надзвичайних ситуацій, надавати допомогу соціально незахищеним громадянам  верствам населення.
 4. Міській та сільським радам, Кагарлицькому РС ГУ ДСНС України у Київській області, Кагарлицькому відділенню національної поліції проводити спільні профілактичні рейди населених пунктів з метою попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій.
 5. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області Гапоненка М.О. та головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації Наконечного О.В.

Слухали: 3. Про затвердження переліку суб’єктів господарювання Кагарлицького району на яких повинні бути створені об’єктові формування цивільного захисту.

Доповідає: Гапоненко Максим Олександрович- в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області

Заслухавши і обговоривши інформацію в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області Гапоненка М.О. комісія визначила, що об’єктові формування цивільного захисту утворюються суб’єктами господарювання, які мають чисельність працюючого персоналу понад 50 осіб та володіють транспортною, будівельною, комунальною, медичною, пожежною та іншою спеціальною технікою і відповідають одній з таких умов:

віднесені до відповідної категорії цивільного захисту (особливої важливості, першої або другої категорії);

мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави та (або) продовжують свою виробничу діяльність в особливий період;

експлуатують об’єкти підвищеної небезпеки або потенційно небезпечні об’єкти.

Зазначені формування призначені для проведення великих обсягів робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у тому числі тих, що виникли внаслідок воєнних (бойових) дій чи терористичних актів, а також проведення відновлювальних робіт, які потребують залучення великої кількості населення і техніки (далі - проведення аварійно-відновлювальних робіт), на об’єктах суб’єктів господарювання, що їх утворили.

Заслухавши та обговоривши доповідь з цього питання комісія вирішила:

 1. Доповідь в. .о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області Гапоненка М.О. взяти до відома.
 2. Затвердити перелік суб’єктів господарювання Кагарлицького району на яких повинні бути створені об’єктові формування цивільного захисту.
 3. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області Гапоненка М.О. та головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації Наконечного О.В.

Слухали: 4. Про забезпечення засобами індивідуального захисту органів дихання персоналу ХНО, непрацюючого населення та працівників підприємств, які потрапляють до зони можливого забруднення.

Доповідає: Гапоненко Максим Олександрович- в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області

Заслухавши інформацію з цього питання в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України в Київській області Гапоненка М.О., комісія відмічає, що засобами індивідуального захисту органів дихання персонал ХНО забезпечений частково, а непрацююче населення та працівники підприємств, які потрапляють до зони можливого хімічного забруднення не забезпечені взагалі, основною причиною цього є відсутність коштів.

Заслухавши та обговоривши доповідь з цього питання комісія вирішила:

 1. Доповідь в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України в Київській області Гапоненка М.О. взяти до відома;
 2. Керівникам підприємств, які потрапляють до зони можливого хімічного забруднення розглянути питання щодо забезпечення працівників засобами індивідуального захисту органів дихання;
 3. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області Гапоненка М.О. та головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації Наконечного О.В.

Слухали: 5. Про визначення місць знищення вибухо-небезпечних предметів.

Доповідає: Гапоненко Максим Олександрович - в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області

Заслухавши інформацію з цього питання в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України в Київській області Гапоненка М.О. комісія відмічає, що становище з  цього питання в районі досить складне і потребує вирішення.

Заслухавши та обговоривши доповідь з цього питання комісія вирішила:

 1. Доповідь в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України в Київській області Гапоненка М.О. до відома;
 2. Визначити місцями для знищення вибухонебезпечних предметів в яру поблизу с. Балико-Щучинка Кагарлицького району Київської області, тому як дане місце знаходиться на відстані не менше як 2,5 км від житлових, виробничих будівель і споруд, ліній електропередач, зв’язку та інших комунікацій, що є безпечним для знищення вибухонебезпечних предметів;
 3. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області Гапоненка М.О. та головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації Наконечного О.В.

Слухали: 6. Про затвердження стаціонарних пунктів обігріву та місць відстою великовагової техніки.

Доповідає: Наконечний Олег Валентинович - головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації

Заслухавши та обговоривши інформацію з даного питання головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації Наконечного О.В., комісія відмічає, що з метою організації своєчасної підготовки до оперативного реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду на 2020/2021 рік, попередження та запобігання випадків переохолодження, надання у період низьких температур допомоги населенню, в першу чергу мало захищеним верствам населення та з метою запобігання виникненню аварійних ситуацій на спусках та підйомах Кагарлицького району потрібно визначити стаціонарні пункти обігріву та місця відстою великовагового транспорту.

Заслухавши та обговоривши доповідь комісія вирішила:

 1. Інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації Наконечного О.В. взяти до відома;
 2. Затвердити стаціонарні пункти обігрівута пункти відстою великовагового транспорту;
 3. Міській та сільським радам:
 4. організовувати розчищення комунальних доріг;
 5. своєчасного вживати заходів щодо розчищення та посипання протиожеледною сумішшю підходів та сходів до  шкільних, дошкільних закладів, ФАПів, амбулаторій, закладів соціальної сфери, магазинів та ін.;
 6. розглянути можливість заключення договорів з організаціями, які мають техніку підвищеної прохідності для буксирування великовагового транспорту.
 7. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області Гапоненка М.О. та головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації Наконечного О.В.

 

Заступник голови комісії               В. Циганок

Секретар комісії                              О. Наконечний

 

 

***

 

Девятого жовтня Державна комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в регіонах. Кагарлик залишився в  «жовтій»  зоні. До  «жовтої»  перевели і Ржищів. А Обухів став  «помаранчевим». Про це повідомляє Урядовий портал.

Нове зонування вступить в дію з 00:00 годин 12 жовтня.

Так, у Київській області в "помаранчеву" зону увійдуть:

 • міста Васильків, Ірпінь, Обухів та Фастів
 • райони: Києво-Святошинський і Бориспільський
 • також Київ.

До "жовтої зони" віднесено:

 

 • міста: Біла Церква, Березань, Бориспіль, Бровари, Буча, Переяслав, Ржищів, Славутич
 • райони: Баришівський, Білоцерківський, Бородянський, Броварський, Васильківський, Вишгородський, Володарський, Іванківський, Кагарлицький, Макарівський, Миронівський, Обухівський, Переяслав-Хмельницький, Рокитнянський, Сквирський, Ставищенський, Таращанський, Тетіївський, Фастівський, Яготинський.

***

Першого жовтня Державна комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в регіонах. Кагарлик залишився в "жовтій" зоні, а Ржищів - у "зеленій". Про це повідомляє Урядовий портал.

Нове зонування вступить в дію з 00:00 годин 5 жовтня.

Так, у Київській області в "помаранчеву" зону увійдуть:

 • міста Ірпінь та Фастів
 • райони: Києво-Святошинський і Баришівський.

До "жовтої зони" віднесено:

 • міста: Біла Церква, Березань, Бориспіль, Бровари, Буча, Васильків, Обухів, Переяслав, Славутич
 • райони: Білоцерківський, Бориспільський, Бородянський, Броварський, Васильківський, Кагарлицький, Макарівський, Миронівський, Обухівський, Переяслав-Хмельницький, Рокитнянський, Сквирський, Ставищенський, Таращанський, Фастівський, Яготинський
 • також Київ.

 

***

ПРОТОКОЛ

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Кагарлицького району

 

від 29 вересня  2020 року                                                                                № 40

м. Кагарлик

Головував: Циганок В.А. - – заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації, голова комісії з питань ТЕБ та НС

Присутні: члени комісії (за окремим списком)

 

Слухали: 1. Про призупинення навчального процесу в опорному загальноосвітньому навчальному закладі Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та Слобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кагарлицького району.Доповідає: Циганок Вадим Анатолійович- заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації, голова комісії з питань ТЕБ та НС

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Доповідь заступника голови Кагарлицької райдержадміністрації, голови комісії з питань ТЕБ та НС Циганка В.А. взяти до відома;
 2. Призупинити навчання для учнів 5-11 класів в опорному загальноосвітньому навчальному закладі Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 та Слобідська ЗОШ І-ІІІ ст. Кагарлицького району з 29.09.2020 року по 06.10.2020 року;
 3. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради» провести тестування на COVID-19 вчителям та обслуговуючому персоналу Слобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кагарлицького району 30.09.2020 року та 01.10.2020 року вчителям та обслуговуючому персоналу опорного загальноосвітнього навчального закладу Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу освіти Кагарлицької райдержадміністрації Омельченко Н.О. та директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради» Карапіру І.М.

Слухали: 2. Про проведення змагань «Чемпіонат Київської області із Зендокай Карате До 2020». Доповідає Циганок Вадим Анатолійович - заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації, голова комісії з питань ТЕБ та НС

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Доповідь заступника голови Кагарлицької райдержадміністрації, голови комісії з питань ТЕБ та НС Циганка В.А. взяти до відома;
 2. Дозволити проведення змагань «Чемпіонат Київської області із Зендокай Карате До 2020» у приміщенні «Фізкультурно-оздоровчого комплексу Кагарличчини». Змагання повинні проходити з дотримання постанови заступника Міністра охорони здоров’я – головного санітарного лікаря України № 54 від 18.09.2020 року;
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора комунального підприємства Кагарлицької районної ради «Фізкультурно-оздоровчий комплекс Кагарличчини» Лисенка В.М.;

Слухали: 3. Про затвердження переліку потенційно-небезпечних об’єктів Кагарлицького району.Доповідає: Кудрик Олег Васильович - начальник Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Доповідь начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС в Київській області Кудрика О.В. взяти до відома;
 2. Затвердити перелік потенційно небезпечних об'єктів та об'єктів підвищеної небезпеки Кагарлицького району;

 

Голова комісії                           В.Циганок

Секретар комісії                       О.Наконечний

 

 

24 вересня Державна комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в регіонах. Кагарлик залишився в «жовтій»зоні. Ржищів перемістили до «зеленої» зони. Обухів ідосі «помаранчевий».

Нове зонування вступає в дію з 00:00 годин 28 вересня.

Так, у Київській області в «помаранчеву»зону увійдуть:

 • місто Обухів
 • райони: Києво-Святошинський і Баришівський.

До «жовтої»зони віднесено:

 • міста: Біла Церква, Березань, Бориспіль, Бровари, Буча, Васильків, Ірпінь, Переяслав, Славутич, Фастів
 • райони: Білоцерківський, Бориспільський, Бородянський, Броварський, Васильківський, Володарському, Кагарлицький, Макарівський, Миронівський, Обухівський, Рокитнянський, Сквирський, Ставищенський, Фастівський, Яготинський
 • також Київ.

 

 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

 Виконавчий комітет

           РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 191

м. Кагарлик                                                                      від  14.09.2020 року

Про продовження карантинних заходів

у ДНЗ «Теремок»

Враховуючи повідомлення директора КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради» Карапіри І.М. №01-03-568 від 11.09.2020 про виявлення позитивних результатів  на COVID-19 у п’яти працівників ДНЗ «Теремок», з метою запобігання  поширенню вірусної інфекції: 

1. Продовжити термін повного карантину в ДНЗ «Теремок» до 21 вересня 2020 року. 

2. Завідуючій ДНЗ «Теремок» Дяченко Т.П. забезпечити постійний моніторинг щодо стану здоров’я вихованців закладу. 

3. Роботу закладу відновити за умови відсутності нових випадків захворювання на COVID-19,  після проведення заходів з дезінфекції приміщень закладу. 

4. На період перебування на карантині працівникам проводити оплату відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 13.03.2020 року.

5. Працівників, які захворіли, допустити до роботи після проведення повторного тестування та з дозволу сімейного лікаря. 

        6. Контроль за виконанням цього розпорядження  залишаю за собою.

 

Міський голова                                  О.О. Панюта

 

  14 вересня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Вадим Циганок провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь в засіданні взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, перший заступник міського голови Олег Пурій, члени комісії.

   Під час засідання розглядалося питання про призупинення навчального процесу в Кагарлицькому НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей", Горохуватській ЗОШ І-ІІ ступенів Кагарлицького району та продовження карантину в ДНЗ «Теремок»; про проведення командно-штабних тренувань у Кагарлицькому районі в 2020 році.

   За підсумками засідання прийняті рішення:

   - призупинити навчання у Горохуватській ЗОШ І-ІІ ступенів Кагарлицького району з 15.09.2020 року до отримання результатів тестів на COVID-19 усіх вчителів та обслуговуючого персоналу;

   - призупинити навчання І курсу Кагарлицького НВК ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей з 15.09.2020 року до отримання результатів тестів на COVID-19 дітей та вчителів, які контактували з хворими на COVID-19;

   - продовжити термін повного карантину в ДНЗ «Теремок» до 21.09.2020р.;

   - перенести проведення командно-штабних тренувань до окремого рішення (протокол від 14 вересня 2020 року № 39).

***

11 вересня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Ігор Будюк провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання розглядалося питання про призупинення навчального процесу в Кагарлицькому НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей", Кагарлицькій ЗОШ №2 імені В.П. Дашенка, Слобідськії ЗОШ І-ІІІ ступенів Кагарлицького району. За підсумками засідання комісія вирішила: призупинити навчання у 1 класі Слобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кагарлицького району з 14.09.2020 року до отримання результатів тестів на COVID-19 усіх учнів та вчителя; призупинити навчання у 1 та 6 класах Кагарлицького НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей" з 14.09.2020 року до отримання результатів тестів на COVID-19 дітей та вчителів, які контактували з хворими на COVID-19; призупинити навчання у 1 класі Кагарлицької ЗОШ № 2 імені В.П. Дашенка з 14.09.2020 року до отримання результатів тестів на COVID-19 дитини та вчителя, які контактували з хворими на COVID-19; Кагарлицькому відділу поліції № 1 (з обслуговування м. Ржищів та Кагарлицького району) Обухівського відділу поліції ГУ НП в Київській області та Кагарлицькому районному управлінню головного управління Держпродспоживслужби у Київській області посилити контроль за дотриманням протиепідемічних правил на території Кагарлицького району (протокол від 11.09.2020 року № 38).

***

07 вересня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Ігор Будюк провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання розглядалося питання про роботу ДНЗ «Теремок» у зв’язку із захворюванням вихователя на COVID-19. За підсумками засідання комісія вирішила припинити роботу ДНЗ «Теремок» з 08.09.2020 року до отримання результатів тестів на COVID-19 усіх працівників закладу (протокол від 07.09.2020 року № 37).

***

25 серпня 2020 р. під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністраціїрозглянуто питання про протиепідемічний стан на території Кагарлицького району, пов'язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2; про стан готовності закладів освіти до початку 2020/2021 навчального року відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації на території Київської області.

За підсумками засідання прийняті такі рішення:

- керівництву Кагарлицького міського ринку вжити заходів щодо огородження прилеглої до ринку території з метою проведення на ній торгівлі. Торгівлю проводити з дотриманням всіх протиепідемічних правил;

- органам місцевого самоврядування Кагарлицького району вжити заходів щодо заборони торгівлі продуктами харчування в місцях, які не призначені для цього (зупинки, узбіччя доріг, тощо);

- торгівлю баштановими культурами здійснювати згідно з дотриманням всіх протиепідемічних правил.

 

***

Станом на 12 серпня у Кагарлицькому районі кількість хворих на COVID-19 зменшилася до 17 (тиждень тому хворіло 28 осіб.) При цьому ще у 19 осіб є підозра на коронавірус. Побороли хворобу 97 жителів району.

З початку пандемії на Кагарличчині COVID-19 було інфіковано 116 осіб. Двоє з них померли.

За зведеними даними Центру первинної медико-санітарної допомоги та Кагарлицької центральної районної лікарні, станом на 4 серпня, було обстежено на COVID-19 шляхом ПЛР-тестів 1268 жителів Кагарлицького району.

Станом на 12 серпня  17 осіб хворіють на коронавірус. Це жителі Кагарлика (10), Переселення (1), Ставів (1), Халчі (2), Антонівки (3). 

  97 жителів Кагарлицького району одужали від COVID-19: 51 - з  Кагарлика, 13 - зі Слободи, 8 - з Халчі, 6 - із Зеленого Яру, 6 - із Новосілок, по 2 - із Липовця, Демівщини, Ставів, Горохового та Буртів, по одному із Стайок, Черняхова та Шубівки.

  Також у Кагарлицькій ЦРЛ перебуває 14 жителів інших районів, хворих на коронавірус.

 

***

Станом на 15 липня у Київській області:

 • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 11,88 %, що менше 50%;
 • середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить 44,80 – більше 24 % на 100 000;
 • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 6,06 %, що менше 11%;
 • показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить 1,25 менше 10%.

З урахуванням оцінки епідемічної ситуації у Київській області комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила з 17 липня ОБМЕЖИТИ:

 • проведення масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) з наповненістю менше 50 відсотків стаціонарно розміщених місць для сидіння та/або менше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі;
 • час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності обмежити з 23-ї та до 7-ї години.

ПОСИЛИТИ КОНТРОЛЬ:

 • за дотриманням протиепідемічних заходів під час перевезення пасажирів, роботи закладів харчування, а також розважальних закладів у нічний час доби;
 • щоденно проводити моніторинг протиепідемічної ситуації на території області та у разі змін показників епідемічної ситуації ініціювати проведення позачергового засідання Київської обласної комісії ТЕБ та НС щодо розгляду питання із запровадження або скасування  послаблення протиепідемічних заходів.

 

 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 151

м. Кагарлик                                                            від  14 липня 2020 року

Про заходи щодо запобігання поширенню на території м.Кагарлика гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на виконання постанови Кабінету Міністрів Українивід 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», враховуючи Протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14 липня 2020 року № 31:

 

1. Всім установам, організаціям, підприємствам, суб’єктам підприємницької діяльності на території міста Кагарлика взяти до виконання в обов’язковому порядкузаходи, визначені Протоколом засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14 липня 2020 року № 31 (Протокол додається).

2. Провідному спеціалісту із висвітлення інформації виконавчого комітету Семенюку М.В. розмістити на офіційному веб-сайті Кагарлицької міської ради інформацію щодо встановлення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення правил протиепідемічних заходів та санітарного законодавства, забезпечити оприлюднення цього розпорядження та Протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14 липня 2020 року № 31.

3. Директору КП «Міськрембудсервіс» Стеценку М.І., директору Кагарлицького КЖЕП Зеленьку В.П. та в.о. директора Адміністрації парку-пам’ятки «Кагарлицький» Усиченку М.В. дезінфекцію під’їздів та місць масового скупчення громадян проводити один раз на 10 днів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Пурія О.А.

 

 

               Міський голова                                                       О.О. Панюта

 

***

 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№ 120      м. Кагарлик                          від 05 червня 2020 року

Про заходи щодо запобігання поширенню

на території м. Кагарлика гострої респіраторної хвороби СОVID-19,

 спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2

 Відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» та від 16 березня 2020 року №215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211», враховуючи Протокол позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 05 червня 2020 року №28:

1. Всім установам, організаціям, підприємствам, суб’єктам підприємницької діяльності на території міста Кагарлика, зокрема закладам харчування, закладам культури взяти до виконання в обов’язковому порядку заходи, визначені Протоколом позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 05 червня 2020 року №28 (Протокол додається).

 2. Директору КП «Міськрембудсервіс» Стеценку М.І.:

2.1 Відкрити для відвідування кладовища на території Кагарлицького району з дотриманням протиепідемічних заходів.

2.2. Скасувати виконання завдання щодо проведення санітарної обробки автомобільних доріг комунальної форми власності.

2. Провідному спеціалісту із висвітлення інформації виконавчого комітету Семенюку М.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження та Протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 05 червня 2020 року № 28.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Пурія О.А.

Міський голова                         О.О.Панюта

 

***

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 115

 

м. Кагарлик                                                            від  01 червня 2020 року

 

Про заходи щодо запобігання поширенню на території м. Кагарлика

гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на виконання постанови Кабінету Міністрів Українивід 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», враховуючи Протокол позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 травня 2020 року № 27:

1.  Всім установам, організаціям, підприємствам, суб’єктам підприємницької діяльності на території міста Кагарлика, зокрема закладам фізичної культури і спорту, спортивним залам,  фітнес-центрам, закладам освіти, перевізникам залізничним транспортом та міжобласним пасажирським перевізникам автомобільним транспортом, взяти до виконання в обов’язковому порядкузаходи, визначені Протоколом позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 травня 2020 року № 27 (Протокол додається).

2. Провідному спеціалісту з висвітлення інформації виконавчого комітету Семенюку М.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження та Протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 травня 2020 року №27.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Пурія О.А.

 

Міський голова                                                       О.О. Панюта

 

***

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

      РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 110

м. Кагарлик                                                                 від 25 травня 2020 року

 

Про заходи щодо запобігання поширенню

на території м. Кагарлика гострої респіраторної

хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на виконання постанови Кабінету Міністрів Українивід 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211», враховуючи Протоколи позачергових засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 травня 2020 року №25 та від 25 травня 2020 року №26:

 

1. Всім установам, організаціям, підприємствам, суб’єктам підприємницької діяльності на території містка Кагарлика взяти до виконання в обов’язковому порядкузаходи, визначені Протоколами позачергових засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 травня 2020 року №25 та від 25 травня 2020 року №26 (Протоколи додаються).

2. Відновити роботу з 01 червня 2020 року закладів дошкільної освіти «Ромашка», «Теремок» та «Малятко» з графіком роботи: 7 год. 45 хв. – 16 год. 45 хв. без чергових груп на період карантину.

2.1. Прийом дітей у заклади дошкільної освіти здійснювати лише за пред’явленням довідки від медичного закладу, яка б підтверджувала відсутність вірусних та/або респіраторних захворювань у дитини.

2.2. Т.в.о завідуючої ДНЗ «Ромашка» Волковій С.В., завідуючій ДНЗ «Теремок» Дяченко Т.П. та завідуючій ДНЗ «Малятко» Сколоті І.А. на період карантину забезпечити виконання протиепідемічних заходів у закладах, у тому числі тимчасових рекомендацій, затверджених Постановою санітарного лікаря України від 21.05.2020 р. №25 «Про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби «COVID-19)».

3. Дозволити з 26 травня 2020 року перевезення пасажирів на маршруті «АС «Кагарлик» - Залізничний вокзал», а з  27 травня 2020 року перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Кагарлика в режимі маршрутних таксі.

3.1. Перевізникам на автобусних маршрутах міста при здійсненні своєї діяльності забезпечити дотримання протиепідемічних вимог, встановлених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

4. Провідному спеціалісту з висвітлення інформації виконавчого комітету Семенюку М.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження та Протоколів позачергових засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 травня 2020 року №25 та від 25 травня 2020 року №26.

5. Керівникам комунальних підприємств, закладів дошкільної освіти міста та перевізникам на автобусних маршрутах забезпечити виконання заходів відповідно до компетенції.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Пурія О.А.

 

Міський голова                                                       О.О. Панюта

 

 

 

 

КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Кагарлицька Київської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

08 травня 2020  року                    м. Кагарлик                                               № 92

 

Про внесення змін до розпорядження виконуючого обов’язки голови Кагарлицької  районної державної адміністрації від 17 березня 2020 року № 67 «Про запобігання поширенню на території Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

 

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 ««Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215, від 25 березня 2020 року, № 239, від 29 березня 2020 року № 241, від 20 березня 2020 року № 242, від 02 квітня 2020 року № 255, від 08 квітня 2020 року № 262 та від 22 квітня 2020 року № 291), розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації від 08 травня 2020 року № 228,  рішень позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації від 10 березня 2020 року (протокол № 2),  від 25 березня 2020 року (протокол № 5) та  від 09 квітня  2020 року (протокол № 6), рішень Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року (протокол № 3), від 16 березня 2020 року (протокол № 4), від 21 березня 2020 року (протокол № 6), від 26 березня 2020 року  (протокол № 7), від 28 березня 2020 року (протокол № 8), від 02 квітня 2020 року (протокол № 9), від 06 квітня 2020 року (протокол № 10), від 10 квітня 2020 року (протокол № 11) та від 17 квітня 2020 року (протокол № 12), рішень Кагарлицької районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16 березня 2020 року (протокол № 7) та від 17 березня 2020 року (протокол № 8),  зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні, та з метою попередження поширення коронавірусної інфекції (COVID -19) на території району:

 

 1. Внести до розпорядження виконуючого обов’язки голови Кагарлицької районної державної адміністрації від 17 березня 2020 року № 67 «Про запобігання поширенню на території Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» такі зміни:
 2. у тексті розпорядження слова і цифри «до 11 травня 2020 року» змінити словами і цифрами «до 22 травня 2020 року»;
 3. пункт 2 викласти в такій редакції

Заборонити до 22 травня 2020 року:

проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, індивідуальних тренувальних занять (біг, хода, їзда на велосипеді, фігурне катання, рух на активних візках спортсменів з інвалідністю), навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів і закладів культури, крім:

торговельного (виключно в магазинах, зокрема магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів;

провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, а також медичної практики, діяльності з виготовлення технічних та інших засобів реабілітації, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з продажу, надання в оренду, технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, періодичних випробувань автотранспортних засобів на предмет дорожньої безпеки, сертифікації транспортних засобів, їх частин та обладнання, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з підключення споживачів до Інтернету, поповнення рахунків мобільного зв’язку, сплати комунальних послуг та послуг доступу до Інтернету, ремонту офісної та комп’ютерної техніки,  устаткування,  приладдя,  побутових  виробів  і  предметів  особистого вжитку, надання послуг хімчистки, поштової та кур’єрської діяльності, будівельних робіт, робіт із збирання і заготівлі відходів, діяльності кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як двох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), діяльності з надання зазначених послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб’єкт господарювання, який проводить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і перебування відвідувачів, крім часу приймання їжі, у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

діяльності підприємств, установ, організацій, які забезпечують проведення навчально-тренувального процесу спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів, за умови забезпечення осіб засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більш як однієї особи на 10 кв. метрів площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів;

діяльності музеїв, музеїв просто неба та історико-культурних заповідників відповідно до подання керівника закладу культури та за рішенням власника (органу управління) без безпосереднього прийому відвідувачів та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів з урахуванням можливості доїзду працівників до закладу і належності працівників до груп ризику.

Безпосередній прийом відвідувачів за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, може здійснюватися за рішенням власника (органів управління);

діяльності підприємств, які працюють у галузі засобів масової інформації, зокрема точок продажу преси, друкарень, редакцій, логістичних підприємств у сфері доставки паперу та друкованих видань, а також телерадіоорганізацій, афілійованих з ними організацій, які забезпечують їх повноцінне функціонування, зокрема виробництво контенту, а також інших суб’єктів у сфері масової інформації, які забезпечують роботу засобів масової інформації та доставку контенту до телеглядача (провайдерів програмної послуги, операторів телекомунікацій, що забезпечують розповсюдження сигналу телебачення та радіомовлення), інших виробників аудіовізуального контенту;

здійснення журналістами та іншими працівниками засобів масової інформації телевізійної зйомки, виробництва телевізійного продукту, іншої журналістської діяльності, зокрема на вулицях населених пунктів, у приміщеннях підприємств, установ, організацій, органів державної влади тощо, за умови обмеження кількості осіб, задіяних для виробництва телевізійного продукту в одному місці, не більше 50 осіб, обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та забезпечення усіх задіяних осіб засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

роботи суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки на відкритому повітрі, у транспортних засобах, житлових будинках, спорудах, приміщеннях (у тому числі приміщеннях, призначених для зйомки аудіовізуальних творів (студії, павільйони), за умови обмеження кількості осіб, які здійснюють кіно- та відеозйомку в одному місці, не більше 50 осіб, обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та забезпечення усього персоналу, залученого до виробництва аудіовізуального твору, засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів;

проведення у театрах, цирках, концертних організаціях, художніх (мистецьких) колективах за рішенням органів управління репетицій, тренувань та інших заходів, які не передбачають одночасного зібрання великої кількості осіб (до 50 осіб), без глядачів за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів з урахуванням можливості доїзду працівників до закладу;

діяльності адвокатів, нотаріусів, аудиторів та психологів;

надання стоматологічної допомоги.

 

 • абзац 4 пункту 7 виключити.

 

 • пункт 8 викласти в такій редакції:

«Відновити діяльність агропродовольчих ринків, які зареєстровані як оператори ринку харчових продуктів відповідно до закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» за умови дотримання протиепідемічних вимог, встановлених постановою Головного  державного  санітарного  лікаря  України  від 27 квітня 2020 року № 14 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках»;

Кагарлицькому районному управлінню головного управління Держпродспоживслужби у Київській області протягом дії карантину забезпечити:

Проведення щоденних позапланових перевірок за дотриманням агропродовольчими ринками протиепідемічних вимог до діяльності агропродовольчих ринків, встановлених головним державним санітарним лікарем України.

Присутність не менш як двох інспекторів на агропродовольчому ринку протягом усього часу роботи та проведення ними позапланових перевірок.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                               І. Будюк

 


ПРОТОКОЛ

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району

 

від 28 квітня  2020 року                                                                                № 22

м. Кагарлик

Головував: Демиденко Л.В. – керівник апарату Кагарлицької райдержадміністрації, заступник голови комісії з питань ТЕБ та НС

Присутні:          Члени комісії (за окремим списком)

 

Слухали: 1. Щодо вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району.

 

Доповідає:

Кулініченко Віктор Миколайович

- директор комунального некомерційного підприємства Кагарлицької районної ради «Кагарлицька центральна районна лікарня»

 

Карапіра Інна Миколаївна

- директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради»

 

Кравченко Микола Петрович

- завідувач Миронівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України»

 

ВИРІШИЛИ:

1. Доповіді доповідачів взяти до відома;

2. Міській та сільським радам:

 • організувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення та висвітлення прийнятих рішень щодо запровадження максимальних обмежувальних заходів на території Кагарлицького району, зокрема у вихідні та святкові дні;
 • організувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо встановлення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення правил протиепідемічних заходів та санітарного законодавства;
 • рекомендувати громадянам при появі перших ознак респіраторної інфекції залишатися вдома (за місцем перебування (проживання)) і негайно звертатися за медичною допомогою до закладу охорони здоров'я за місцем обслуговування;
 • забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим малозахищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їх зараження із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій;
 • дезінфекцію під’їздів проводити один раз на тиждень, а місць масового скупчення громадян – два рази на тиждень.
 • довести дане протокольне рішення підприємствам, установам та організаціям, що знаходяться на території громади незалежно від форми власності;

3. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області:

 • посилити контроль за виконанням громадянами обмежувальних заходів та забезпечити громадський порядок на території населених пунктів Кагарлицького району із залученням місцевих формувань охорони громадського порядку на період карантину, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей;
 • посилити контроль за дотриманням правил карантину та самоізоляції;
 • Кагарлицькому районному управлінню головного управління Держпродспоживслужби у Київській області забезпечити контроль за суб’єктами господарювання щодо проведення ними поточної дезінфекції приміщень та реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді.
 • Магазинам «Фора» та «АТБ», відділенням «Нова пошта» та іншим суб’єктам підприємницької діяльності на входах, виходах і в місцях розрахунку провести маркування (позначення) місць перебування відвідувачів для забезпечення дотримання ними безпечних (санітарних) відстаней не менше ніж 1,5 метра;

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької районної державної адміністрації Наконечного О.В.

 

Заступник голови комісії         Л. Демиденко

Секретар комісії                        О. Наконечний

 

 

 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

 від 22.04.2020 р.                                                                                           №  68

 

Про запровадження

додаткових обмежувальних заходів


  Розглянувши протокол №12 від 17.04.2020 року позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо закриття для відвідування кладовищ на території міст, селищ та сіл Київської  області, окрім проведення поховань відповідно до норм, встановлених на час дії карантину, керуючись ст.38 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кагарлицької міської ради   ВИРІШИВ:         

 1. З метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози безпеки і здоров’я громадян, запобігання поширенню на території міста коронавірусної хвороби СОVID-19 на час дії карантину закрити для відвідування кладовища на території міста Кагарлика, окрім проведенняпоховань відповідно до встановлених норм.  

2. Директору КП «Міськрембудсервіс» терміново виготовити та розмістити на входах до кладовищ оголошення про заборону відвідування на період дії карантину. 

3. Провідному фахівцю із висвітлення інформації Семенюку М.В. терміново розмістити  рішення на сайті міської ради, поширити оголошення про прийняте рішення через місцеве радіо і телебачення та в тематичних групах мережі інтернет.

4. Рекомендувати керівникам релігійних організацій, що діють на території міста, перенести поминальні панахиди на післякарантинний період із 04 по 09 червня 2020 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Пурія О.А.

 

Міський голова                                                О.О. Панюта

 

 

 

П Р О Т О К О Л   № 12

позачергового засідання Київської обласної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

м. Київ                                                                            17 квітня 2020 року

12.00 година

(в режимі он-лайн)

 

Головував:

Володін

Василь Геннадійович

-

тимчасово виконуючий обов’язки  голови Київської обласної державної адміністрації

       

Присутні:

члени комісії та запрошені (за списком)

 

Порядок денний:

 

1. Про внесення змін до пункту 1.5. протоколу № 11 від 10 квітня 2020 року Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційщодо закриття для відвідування кладовищ на території міст, селищ та сіл Київської області, окрім проведення поховань відповідно до норм, встановлених на час дії карантину.

 

СЛУХАЛИ: 1. Про внесення змін до пункту 1.5. протоколу № 11 від 10 квітня 2020 року Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо закриття для відвідування кладовищ на території міст, селищ та сіл Київської області, окрім проведення поховань відповідно до норм, встановлених на час дії карантину.

 

ДОПОВІДАЧІ:

Гринчук Галина Миколаївна – в.о. директора державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» – головний державний санітарний лікар Київської області;

Нєбитов Андрій Анатолійович – начальник Головного управління Національної поліції в Київській області;

Аксенов Ігор Миколайович – директор департаменту  з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації.

 

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації щодо захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-19), що викликається коронавірусом
SARS-CoV-2, в Київській області з метою недопущення подальшого поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) та уникнення епідемічних ускладнень серед населення Київської області відповідно до ст. 32 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994 № 4004-ХІІ (зі змінами і доповненнями) необхідно в населених пунктах запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину.

 

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія

ВИРІШИЛА: 

 

1.1. Інформацію доповідачів взяти до відома.

1.2. З метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози, забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території Київської області коронавірусної хвороби COVID-19, внести зміни до пункту 1.5 протоколу №11 від 10 квітня 2020 року Київської обласної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційта викласти в такій редакції:

«1.5. Закрити для відвідування кладовища на території міст, селищ та сіл Київської області, окрім проведення поховань відповідно до норм, встановлених на час дії карантину».

Термін:  негайно та допокращення епідемічної ситуації.

 

Департаменту комунікацій та взаємодії з громадськістю Київської обласної державної адміністрації,

Управлінню культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації,

Головам районних державних адміністрацій,

Міським головам (міст обласного значення),

Сільським, селищним, міським головам об’єднаних територіальних громад

 

1.3. Висвітлити в засобах масової інформації заходи щодо заборони відвідування кладовищ та довести до відома керівників релігійних організацій Київської області.

Термін:  негайно.  

1.4. Інформацію про запровадження та виконання органами місцевого самоврядування Київської області додаткових обмежувальних заходів надати до секретаріату Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС (unskoda_zv@ukr.net).

Термін: на 14:00 21 квітня 2020 року.

 

Заступник голови комісії                                                      Ігор АКСЕНОВ

Секретар комісії                                                           Сергій МЕЛЬНИЧУК   

 

 

***

15 квітня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання про роботу продуктових магазинів у період із 19.04.2020 року по 21.04.2020 року.

За підсумками засідання прийняті такі рішення (протокол від 15.04.2020 року №21):

1. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування» орган місцевого самоврядування в межах своєї компетенції самостійно вирішує питання місцевого значення, виходячи із інтересів громадян, які проживають на їх території, державних інтересів та проводить у життя рішення вищих державних органів влади, забезпечує дотримання законності та правопорядку, тому в даній ситуації питання роботи магазинів може вирішуватися міською та сільськими радами району.

2. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області:

- посилити контроль за виконанням громадянами обмежувальних заходів та забезпечити громадський порядок на території населених пунктів Кагарлицького району на період карантину, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей, особливо у період вихідних і святкових днів;

- посилити контроль за виконанням обмежувальних заходів у культових спорудах в населених пунктах Кагарлицького району.

 

 

***

14 квітня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання щодо вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району.

За підсумками засідання прийняті ряд рішень (протокол від 14.04.2020 року №20):

1. З метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози, забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території Кагарлицького району коронавірусної хвороби COVID-19, а також на виконання рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 6 від 09 квітня 2020 року), з урахуванням статей 29, 30 та 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» і постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», (зі змінами) рекомендувати органам місцевого самоврядування Кагарлицького району запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13 год. 00 хв. суботи 18 квітня 2020 року до 06 год. 00 хв. вівторка 21 квітня 2020 року).

2. Міській та сільським радам:

- організувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення та висвітлення прийнятих рішень щодо запровадження максимальних обмежувальних заходів на території Кагарлицького району, зокрема у вихідні та святкові дні;

- організувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо встановлення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення правил протиепідемічних заходів та санітарного законодавства;

- рекомендувати громадянам при появі перших ознак респіраторної інфекції залишатися вдома (за місцем перебування (проживання)) і негайно звертатися за медичною допомогою до закладу охорони здоров'я за місцем обслуговування;

- обмежити доступ громадян до місць поховань на території міських, селищних та сільських кладовищ відповідно до підпункту 2 пункту 2 постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою КМУ від 02 квітня 2020 року № 255), а саме обмеження переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи;

3. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області:

- посилити контроль за виконанням громадянами обмежувальних заходів та забезпечити громадський порядок на території населених пунктів Кагарлицького району із залученням місцевих формувань охорони громадського порядку на період карантину, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей, особливо у період вихідних і святкових днів;

- посилити контроль за виконанням обмежувальних заходів у культових спорудах в населених пунктах Кагарлицького району.

 

 

 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 89

м. Кагарлик                                                                    від 11 квітня 2020 року

 

Про заходи щодо запобігання поширенню

на території м. Кагарлика гострої респіраторної

хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на виконання постанови Кабінету Міністрів Українивід 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», враховуючи рішення, прийняті напозачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 квітня 2020 року:

 

1. Рекомендувати жителям міста обмежити пересування та перебування у громадських місцях на період вихідних і святкових днів (з 13.00 11 квітня 2020 р. до 06.00 13 квітня 2020 р.).

2. Кагарлицькому ВП Обухівського ВП ГУ НП в Київській області посилити контроль за виконанням Протоколів позачергових засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицької РДА і дотриманням обмежень щодо перебування жителями міста в парках, скверах, культових спорудах та інших місцях масового перебування людей.

3. Провідному спеціалісту з висвітлення інформації виконавчого комітету Семенюку М.В. оприлюднити це розпорядження і поінформувати населення про адміністративну та кримінальну відповідальності за порушення протиепідемічних правил та санітарного законодавства на офіційному веб-сайті Кагарлицької міської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                       О.О.Панюта

 

ДОДАТКОВІ ОБМЕЖУВАЛЬНІ ЗАХОДИ НА ТЕРИТОРІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

10 квітня на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 вирішили запровадити додаткові обмежувальні заходи на території Київської області.

З 18.03.2020 по 09.04.2020 в Київській області:

– 140 підтверджених випадків захворювання (в т.ч. 10 дітей);

– 583 випадки підозри на інфікування;

– 1607 контактних осіб під медспостреженням;

– 5 летальних випадків.

Епідемічна ситуація ускладнюється з кожним днем. Фахівці очікують пік захворювань в області з 11 по 20 квітня.

Щоб стримати цю хвилю, комісія вирішила:

1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Київської області обмежити пересування та перебування людей у громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13 год. 00 хв. суботи 11 квітня 2020 року до 06 год. 00 хв.13  квітня 2020) та з 13 год.00 хв. 18 квітня 2020 до 06.год 00 хвилин 21 квітня 2020).

2. Посилити контроль дотримання встановлених обмежень на території населених пунктів, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей.

3. Посилити контроль виконання обмежувальних заходів у культових спорудах.

4. Обмежити доступ громадян до місць поховань та із дотриманням правил карантину: не більш, як по двоє людей та у захисних масках.

5. При виявленні в організованих трудових колективах хворих на коронавірус:

– на 14 календарних днів запроваджувати протиепідемічні  обмежувальні  заходи до таких суб’єктів господарювання;

– складати план ліквідації вогнища інфекційного захворювання по кожному такому суб’єкту господарювання та контролювати виконання.

6. Поінформувати населення про адміністративну та кримінальну відповідальності за порушення протиепідемічних правил та санітарного законодавства.

7. Рекомендувати громадянам за перших ознак респіраторної інфекції залишатися вдома (за місцем перебування (проживання)) і негайно звертатися за меддопомогою за місцем обслуговування.

 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 87

м. Кагарлик                                            від 08 квітня 2020 року

Про заходи щодо запобігання поширенню

на території м. Кагарлика гострої респіраторної

хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на виконання постанови Кабінету Міністрів Українивід 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211», враховуючи Протокол позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 квітня 2020 року № 18:

 

1.  Всім установам, організаціям, підприємствам, суб’єктам підприємницької діяльності на території містка Кагарлика взяти до виконання в обов’язковому порядкузаходи, визначені Протоколом позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 квітня 2020 року № 18 (Протокол додається).

2. Рекомендувати жителям міста дотримуватися додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину, а саме пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 00 год. 01 хв. суботи до 06 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів).

3. Директору КП «Міськрембудсервіс» Стеценку М.І., директору Кагарлицького КЖЕП Зеленьку В.П. та директору Адміністрації парку-пам’ятки «Кагарлицький» Петленку В.А. забезпечити проведення дезінфекції місць скупчення громадян (зупинки громадського транспорту і т.п.), під’їздів, ліфтів та ін. не менше одного разу на тиждень згідно з компетенцією.

4. Після кожного проведення дезінфекції провідному спеціалісту ВПМІІ Гриценку А.В. інформувати Кагарлицьку районну державну адміністрацію про проведену роботу з наданням фотоматеріалів.

5. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Бойку В.Г. провести підготовчу роботу з можливого облаштування контрольно-пропускних пунктів на в’їздах та виїздах на/з м. Кагарлик, дотримуючись Методичних рекомендацій, затверджених розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, від 04 квітня 2020 року № 17.

6. Провідному спеціалісту з висвітлення інформації виконавчого комітету Семенюку М.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження та Протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 квітня 2020 року №18.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Бойка В.Г.

 

 

В.о.міського голови                             Л.Є.Коваль

 

 

ПРОТОКОЛ

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району

 

від 06 квітня  2020 року                                                                                № 18

м. Кагарлик

 

Головував:

Синюк С.М.

– виконуючий обов’язки голови Кагарлицької райдержадміністрації, голова комісії з питань ТЕБ та НС

Присутні:

Члени комісії (за окремим списком)

 

Слухали: 1. Щодо вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району.

 

Доповідає:

Синюк Світлана Миколаївна

- виконуючий обов’язки голови Кагарлицької райдержадміністрації

 

Кулініченко Віктор Миколайович

- директор комунального некомерційного підприємства Кагарлицької районної ради «Кагарлицька центральна районна лікарня»

 

Карапіра Інна Миколаївна

- директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради»

ВИРІШИЛИ:

 1. Доповіді доповідачів взяти до відома;
 2. З метою запобігання поширеннюгострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району заборонити до 24 квітня 2020 року:
 3. перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;
 4. переміщення групою осіб більш ніж 2 особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
 5. перебування у громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу повнолітніх;
 6. відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
 7. відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
 8. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
 9. Міській та сільським радам:
 10. забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим малозахищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їх зараження із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій;
 11. забезпечити проведення дезінфекції місць скупчення громадян (зупинки громадського транспорту і т. п.), під’їздів, ліфтів та ін. не менше одного разу на тиждень. Після кожного проведення дезінфекції інформувати Кагарлицьку районну державну адміністрацію про проведену роботу з наданням фотоматеріалів;
 12. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області посилити контроль за дотриманням правил карантину та самоізоляції;
 13. Кагарлицькій міській раді забезпечити підготовку до створення контрольно пропускних пунктів на в’їздах та виїздах на/з м. Кагарлик дотримуючись Методичних рекомендацій затверджених розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 від 04 квітня 2020 року № 17;
 14. Контроль за виконанням цього рішення покласти на виконуючого обов’язки голови Кагарлицької районної державної адміністрації Синюк С.М.

 

 

Слухали: 2. Про виділення коштів на закупівлю 500л. бензину марки А-92 (Скретч-картка) до матеріального резерву Кагарлицького району.

 

Доповідає:

Наконечний Олег Валентинович

- головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації

Заслухавши та обговоривши доповідь головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації комісія відмічає, що відповідно до Кодексу цивільного захисту України матеріальні резерви для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій створюються з метою їх використання у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій. Відповідно до пункту 12 затвердженої номенклатури матеріального резерву Кагарлицького району, матеріальний резерв району повинен нараховувати 500л. бензину.

 

З урахуванням інформації та за результатами обговорення питання порядку денного комісія вирішила:

 1. Інформацію начальника головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації Наконечного О.В. прийняти до відома
 2. Відділу містобудування та архітектури, капітального будівництва і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації підготувати наказ «Про виділення коштів на закупівлю 500л. бензину марки А-92 (Скретч-картка) до матеріального резерву Кагарлицького району».
 3. Контроль за виконанням покласти на головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури, капітального будівництва і цивільного захисту райдержадміністрації (Наконечного О.В.).

Голови комісії                        С.Синюк

Секретар комісії                    О.Наконечний

 

 

 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 80

м. Кагарлик                                від 03 квітня 2020 року

 

Про заходи щодо запобігання поширенню

на території м. Кагарлика гострої респіраторної хвороби COVID-19,

спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Відповідно до Законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на виконання постанови Кабінету Міністрів Українивід 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», враховуючи Протокол позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 02 квітня 2020 року № 17:

 

 1. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хворобиCOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території м. Кагарлика заборонити до 24 квітня 2020 року:
 2. перебування в громадських місцях без одягнутої маски чи респіратора;
 3. переміщення групою осіб більш ніж 2 особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
 4. перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;
 5. відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
 6. відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
 7. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

2. Заборонити на період карантину в м. Кагарлику роботу ринків та об’єктів торгівлі, розташованих на їхніх територіях.

3. Апарату виконавчого комітету Кагарлицької міської ради забезпечити надання допомоги відповідно до звернень особам із інвалідністю, особам похилого віку та іншим малозахищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг; відповідно до звернень, із метою зниження ризику зараження організувати для таких громадян доставку продуктів харчування та предметів першої необхідності із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій.  

4. Провідному спеціалісту з висвітлення інформації виконавчого комітету Семенюку М.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження та Протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 02 квітня 2020 року № 17.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Бойка В.Г.

 

В.о.міського голови                                                       Л.Є.Коваль

 

***

2 квітня  в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району.

За підсумками засідання прийняті ряд рішень (протокол від 02.04.2020 року №17):

1. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району заборонити до 24 квітня 2020 року:

- перебування в громадських місцях без одягнутої маски чи респіратора;

- переміщення групою осіб більш ніж 2 особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
- перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;

- відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою, та у випадку службової необхідності;

- відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

- проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

2. Міській та сільським радам забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим малозахищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їхнього зараження із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій;

3. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області посилити контроль за дотриманням правил карантину та самоізоляції.

***

01 квітня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання про організації поховання осіб, померлих від коронавірусної хвороби COVID-19 на території Кагарлицького району; щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі.

За підсумками засідання прийняті ряд рішень (протокол від 01.04.2020 року №16):

1. Інформацію директора комунального некомерційного підприємства Кагарлицької районної ради «Кагарлицька центральна районна лікарня» взяти до відома;

2. Поховання померлих від коронавірусної хвороби COVID-19 здійснювати із дотриманням наступних вимог:

- після завершення розтину тіла померлих мають бути оброблені дезінфекційним хлоровмісним розчином та поміщені у герметичний пакет-мішок для трупів та вкладені в труну;

- поховання (кремація) тіла здійснюється у щільно закритій труні;

- при здійсненні поховання померлого дозволяється перебування одночасно у приміщенні не більше як 1 особи на 10 квадратних метрів із забезпеченням відстані між ними не менше 1,5 метра;

- органам місцевого самоврядування здійснювати облік осіб, які були присутні під час поховання, із зазначенням дати і часу перебування: прізвище, ім’я, по батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону;

3. Міській та сільським радам:

- визначити осіб, які будуть надавати послуги з поховання та транспортування тіл до місця здійснення патологоанатомічного дослідження у випадку виявлення померлих вдома;

- закупити захисні костюми для осіб, які будуть надавати послуги з поховання та транспортування померлих від коронавірусної хвороби COVID-19. Про виконання даного пункту повідомити Кагарлицьку районну державну адміністрацію до 03.04.2020 року;

4. Особам та організаціям, що контактували із померлим (члени родини, жителі під’їзду № 3 будинку по вул. Паркова, 18, ПрАТ «Агрофорт» та «Церква Голгофи» в м. Кагарлик) вжити заходів щодо самоізоляції до встановлення причини смерті;

5. Кагарлицькій міській раді довести пункт 4 даного рішення до відповідальних осіб;

6. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області вжити заходів щодо контролю виконання пункту 4 даного рішення

7. З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 при здійсненні торгівлі на ринках забезпечити можливість їх функціонування лише за дотриманням наступних умов:

- зареєстрований оператор ринку харчових продуктів;

- знаходження на ринку не більше одного відвідувача на 20м² торгівельної площі;

- наявна можливість забезпечення дотримання відстані між покупцями в чергах не менш ніж 1,5 метри;

- забезпечення відповідного персоналу та покупців засобами індивідуального захисту;

- забезпечена можливість дотримання протиепідемічних заходів;

- для ринків вихідного дня відстань між місцями торгівлі повинна становити не менш ніж 3 метри.

 

***

 

30 березня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району.

Під час засідання розглядалося питання про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району; про роботу критого ринку Кагарлицького районного споживчого товариства.

За підсумками засідання прийнято ряд рішень:

1. Міській та сільським радам:

- за допомогою оголошень, депутатів місцевих рад, засобів масової інформації довести до населення рекомендації щодо обмеження пересування громадян на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України;

- посилити роботу щодо попередження захворюваності на COVID-19;

- забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим малозахищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їхнього зараження із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій;

- довести це протокольне рішення до підприємств, установ та організацій, що розташовані на підпорядкованих територіях, незалежно від форми власності.

2. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області спільно з міською та сільськими радами забезпечити притягнення до відповідальності осіб, що спалюють залишки сухої рослинності.

3. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області посилити контроль за дотриманням правил карантину.

4. Закладам торгівлі продуктами харчування посилити контроль за дотримання правил карантину відвідувачів (наявність захисних масок, рукавичок тощо).

5. Закладам торгівлі, що здійснюють свою діяльність у приміщеннях зі слабкою вентиляцією повітря (підвалах), ввести у графік роботи санітарні години для дезінфекції та провітрювання приміщень. Тривалість санітарних годин не менше 30 хвилин.

6. Поховання померлих від коронавірусної хвороби COVID-19 здійснювати з дотриманням таких вимог:

- тіла померлих мають бути оброблені дезінфекційним хлоровмісним розчином та поміщені в герметичний пакет-мішок;

- поховання (кремація) тіла здійснюється у щільно закритій труні;

- при здійсненні поховання померлого дозволяється перебування одночасно в приміщенні не більше як 1 особа на 10 квадратних метрів із забезпеченням відстані між ними не менше1,5 метра;

- органам місцевого самоврядування здійснювати облік осіб, які були присутні під час поховання, із зазначенням дати і часу перебування, прізвища, імені та по батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону.

7. Роботу з благоустрою проводити з дотриманням правил карантину, не більше 10 осіб, відстань не менше 2 метри, обов’язково використовувати захисні маски та рукавички.

8. Рекомендувати Кагарлицькому районному споживчому товариству для вирішення питання про роботу критого ринку звернутися до сесії Кагарлицької міської ради.

***

27 березня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району.

За підсумками засідання прийняті ряд рішень (протокол №14 від 27.03.2020 року):

1. На виконання протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25.03.2020 року № 5 та протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.03.2020 року № 7 продовжити до 24 квітня 2020 року дію режиму медико біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня на території Кагарлицького району та карантинні заходи щодо запобіганню поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

2. Міській та сільським радам, підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності:

- забезпечити виконання заходів режиму медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня на території Кагарлицького району та карантинні заходи щодо запобігання поширенню  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

- забезпечити виконання заходів постанови Кабінету Міністрів України, прийнятої від 25.03.2020 року, щодо внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211;

3. Міській та сільським радам:

- забезпечити проведення дезінфекції місць скупчення громадян (зупинки громадського транспорту і т. п.), під’їздів, ліфтів та ін. не менше одного разу на тиждень;

- довести до населення рекомендації щодо обмеження пересування громадян на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України;

- забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим малозахищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їх зараження із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій;

- створити місцеві формування цивільного захисту із залученням громадських та волонтерських організацій для проведення великих обсягів робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, зокрема проведення заходів із санітарної обробки людей, спеціальної обробки майна, одягу, транспорту та об’єктів;

- проводити моніторинг місць, на яких можливе виникнення загорання трав’яного настилу. Визначати ступінь загрози (небезпека життю, здоров’ю та майну громадян);

- довести це протокольне рішення до підприємств, установ та організацій, що розташовані на їхніх територіях незалежно від форми власності;

4. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області обмежити рух громадського транспорту в населених пунктах, за винятком перевезення персоналу медичних та екстрених служб, підприємств та установ, які забезпечують життєдіяльність населення. Відповідно до рішення Уряду, прийнятого на засіданні Кабінету Міністрів України 25.03.2020 року щодо внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 та протоколу № 6 від 21.03.2020 року Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС;

5. Кагарлицькому районному управлінню головного управління Держпродспоживслужби у Київській області забезпечити контроль за суб’єктами господарювання щодо проведення ними поточної дезінфекції приміщень та реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді. На входах, виходах і в місцях розрахунку провести маркування (позначення) місць перебування відвідувачів для забезпечення дотримання ними безпечних (санітарних) відстаней не менше ніж 1,5 метра;

6. Комунальному некомерційному підприємству Кагарлицької районної ради «Кагарлицька центральна районна лікарня» та комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради» забезпечити переведення усіх закладів охорони здоров’я на суворий протиепідемічний режим, створення мобільних медичних бригад з метою активного виявлення і надання допомоги хворим на COVID-19. Визначення ізоляторів для госпіталізації контактних осіб з метою їх обстеження та здійснення медичного нагляду за ними;

7. Закладам торгівлі продуктами харчування забезпечити позачерговий доступ працівників соціальної сфери, що забезпечують потреби осіб похилого віку, за умови наявності документа, що підтверджує особу та посаду;

8. Кагарлицькій районній державній адміністрації забезпечити внесення змін до розпорядження виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 17.03.2020 року № 67, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року № 239.

 

***

23 березня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання про запобігання поширенню на території Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За підсумками засідання комісія прийняла такі рішення (протокол від 23 березня 2020 року №13):

1. Керівнику апарату Кагарлицької районної державної адміністрації забезпечити видачу підприємствам, установам, організаціям, які забезпечують життєдіяльність Кагарлицького району, спеціального квитка для перевезення їх працівників у наземному транспорті;

2. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області забезпечити за допомогою гучномовців доведення до населення Кагарлицького району інформації щодо необхідності неухильного дотримання правил карантину;

3. Міській та сільським радам:

- забезпечити проведення дезінфекції місць скупчення громадян (зупинки громадського транспорту і т. п.), під’їздів, ліфтів та ін. не менше одного разу на тиждень;

- провести роботу щодо інформування населення про необхідність неухильного дотримання правил карантину;

- вжити заходів щодо обмеження, до 10 осіб із найближчих родичів, для проведення церемонії прощання під час похоронів;

- довести дане протокольне рішення до підприємств, установ та організацій, що знаходяться на ваших територіях незалежно від форми власності;

4. Кагарлицькому РС ГУ ДСНС України в Київській області надавати допомогу органам місцевого самоврядування в обробці тротуарів, дитячих майданчиків та зупинок дезінфікуючими засобами;

5. Підприємствам, установам та організаціям Кагарлицького району незалежно від форми власності забезпечити проведення дезінфекції приміщень, дверей, дверних ручок тощо;

6. Відділу освіти Кагарлицької районної державної адміністрації забезпечити виділення одного шкільного автобуса для підвезення працівників комунального некомерційного підприємства Кагарлицької районної ради «Кагарлицька центральна районна лікарня» до місця роботи, на період карантинних обмежень, від с. Переселення Кагарлицького району щоденно о 07:30 та с. Слобода Кагарлицького району щоденно о 08:00;

7. Наземному транспорту, що здійснює перевезення працівників медичних закладів Кагарлицького району, дозволити перевозити одночасно ту кількість пасажирів, яка передбачена сидячими місцями, за умови наявності спеціального квитка, посвідчення особи та засобів індивідуального захисту;

8. Сільським радам Кагарлицького району вижити заходів щодо попередження пожеж в екосистемі. Розглянути питання щодо виділення коштів для закупівлі паливно-мастильних матеріалів для попередження виникнення надзвичайних ситуацій в екосистемі. Про виконання цього пункту проінформувати Кагарлицьку районну державну адміністрацію до 27 березня 2020 року.

 

***

20 березня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання про запобігання поширенню на території Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. За підсумками засідання прийняті такі рішення:

1. Скасувати рішення Кагарлицької районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 19.03.2020 року (протокол № 10);

2. Міській та сільським радам:

- забезпечити проведення дезінфекції місць скупчення громадян (зупинки громадського транспорту і т. п.), під’їздів, ліфтів та ін.;

- провести роботу щодо інформування населення про необхідність неухильного дотримання правил карантину;
- вжити заходів щодо заборони роботи барів, ресторанів, салонів краси, перукарень та інших розважальних закладів;

- сприяти та при необхідності надавати допомогу у роботі Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області;
- довести дане протокольне рішення до підприємств, установ та організацій, що знаходяться на ваших територіях незалежно від форми власності;

3. Кагарлицькому РС ГУ ДСНС України в Київській області надавати допомогу органам місцевого самоврядування в обробці тротуарів та зупинок дезінфікуючими засобами;

4. Рекомендувати стоматологічним кабінетам проводити роботу тільки при зверненнях із гострим болем;

5. Закладам роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, побутовими засобами, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарним аптекам, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності заборонити обслуговування понад 10 осіб одночасно, забезпечити дистанцію між клієнтами 2 метри. Дозволити вхід лише у захисних масках;

6. Автозаправним станціям, які здійснюють діяльність з надання послуг з громадського харчування дозволити надання таких послуг тільки із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

7. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області посилити контроль за дотриманням правил карантину;

8. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області спільно з головним управлінням Кагарлицького районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області щоденно проводити обстеження підприємств, установ та організацій району незалежно від форми власності щодо дотримання правил карантину;

9. Магазинам, що здійснюють діяльність з продажу будівельних матеріалів дозволити надання таких послуг тільки із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

10. Органам місцевого самоврядування (міській та сільським радам), депутатам районної, міської та сільських рад при необхідності  надавати допомогу у роботі Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області.

 

 

 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Виконавчий комітет

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 69

м. Кагарлик                                                від 18 березня 2020 року

 

Про запобігання поширенню на території

м. Кагарлика гострої респіраторної хвороби COVID-19, 

спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року №215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211», враховуючи розпорядження в.о. голови Кагарлицької РДА від 17.03.2020 р. №67 «Про запобігання поширенню на території Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»:

 1. Всім установам, організаціям, підприємствам, суб'єктам підприємницької діяльності на території містка Кагарлика взяти до виконання в обов’язковому порядку розпорядження в.о. голови Кагарлицької РДА від 17.03.2020 р. №67 «Про запобігання поширенню на території Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (розпорядження додається).
 2. Провідному спеціалісту з висвітлення інформації виконавчого комітету Семенюку М.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження та розпорядження в.о. голови Кагарлицької РДА від 17.03.2020 р. №67.
 3. Керівникам комунальних підприємств міста, завідуючим ЗДО провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками щодо правил особистої гігієни. Не допускати до роботи осіб з ознаками ГРВІ. Організувати виконання робіт групами працівників, що не перевищують 10 осіб.
 4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Пурія О.А.

Міський голова                                      О.О.Панюта

 

***

19 березня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання про роботу закладів роздрібної торгівлі продуктами харчування. За підсумками засідання прийняті такі рішення:

1. Внести зміни до пункту 8 розпорядження виконуючого обов’язки голови адміністрації від 17.03.2020 року № 67 «Про запобігання поширенню на території Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», виклавши його у такій редакції:

1) Керівникам центрального ринку м. Кагарлик заборонити до 03 квітня 2020 року діяльність всіх торгових місць, дозволити до 21 березня 2020 року тільки торгівлю продуктами харчування при умові дотримання дистанції між клієнтами 2 метри та обмеження до 10 осіб в черзі;

2) Критому ринку Кагарлицького районного споживчого товариства заборонити до 03 квітня 2020 року діяльність всіх торгових місць, дозволити до 25 березня 2020 року тільки торгівлю продуктами харчування та засобами гігієни при умові дотримання дистанції між клієнтами 2 метри та обмеження до 10 осіб в черзі;

3) Забезпечити проведення дезінфекцій територій, приміщень та торгових місць не менше двох разів на добу.

2. Закладам роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, побутовими засобами, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності заборонити обслуговування понад 10 осіб одночасно, забезпечити дистанцію між клієнтами 2 метри.

3. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області посилити контроль за дотриманням карантинних правил.

 

***

 

КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Київської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

17 березня 2020 року                                              м. Кагарлик                                       №67                                        

 

 

Про запобігання поширенню на території

Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби

COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року  № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації від 10 березня 2020 року (протокол № 2), рішень Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року (протокол № 3) та від 16 березня 2020 року (протокол № 4), рішень Кагарлицької районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16 березня 2020 року (протокол № 7) та від 17 березня 2020 року (протокол № 8), зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID -19) на території району:

 

1. Суб’єктам підприємницької діяльності, що здійснюють на території Кагарлицького району діяльність з перевезення пасажирів у громадському транспорті з 00 год. 01 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року:

заборонити перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному автомобільному транспорті та автобусах, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських та міжміських маршрутах у звичайному режимі руху;

забезпечити проведення дезінфекції салонів щонайменше двічі на добу і протирати дезінфікуючими засобами дверні ручки і поручні щоразу, після приїзду на кінцеві зупинки.

2. Міській та сільським радам:

посилити інформаційно-роз’язнювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією;

максимально обмежити пересування населення між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без нагальної потреби;

рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти;

заборонити з 00 год. 01 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

довести дане протокольне рішення до всіх підприємств, установ та організацій, що розташовані та здійснюють свою діяльність на території населених пунктів.

 

3. Рекомендувати органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості — також роботи в режимі реального часу через Інтернет.

 

4. Закладам роздрібної торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни та побутовими засобами заборонити обслуговування понад 10 осіб одночасно, забезпечити дистанцію між клієнтами 2 метри.

 

5. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області відповідно до статті 29 закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID-19 посилити патрулювання території Кагарлицького району для виявлення осіб у громадських місцях без нагальної потреби.

6. Заборонити з 00 год. 01 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020р. роботу автостанції у м. Кагарлик.

 

7. Підприємствам, установам та організація Кагарлицького району незалежно від форми власності та підпорядкування:

забезпечити надання відпусток терміном 14 календарних днів працівникам, які зокрема повернулись/повертаються з країн де зареєстровані випадки COVID-19, особам похилого віку, особам схильним до інфікування вірусом у зв’язку з наявними хронічними захворюваннями (захворювання серцево-судинної системи, легеневими хворобами та цукровим діабетом) та особам, які є в зоні ризику (вагітні жінки, особи з ослабленим імунітетом), з урахуванням встановлених обмежень та з метою самоізоляції;

не допускати працівників, які мають ознаки респіраторних захворювань до роботи та обслуговування громадян;

забезпечити та контролювати постійну наявність рідкого мила, одноразових паперових рушників, спиртовмісних антисептичних засобів як для персоналу, так і для відвідувачів/клієнтів;

з 00 год. 01 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, побутовими засобами, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування лише із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

 

8. Керівникам ринків, які розташовані на території Кагарлицького району з 00 год. 01 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року:

заборонити діяльність всіх торгових місць, дозволити до 21 березня 2020 року тільки торгівлю продуктами харчування при умові дотримання дистанції між клієнтами 2 метри та обмеження до 10 осіб в черзі;

забезпечити проведення дезінфекції територій, приміщень та торгових місць двічі на добу.

 

 1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Виконуючий обов’язки голови адміністрації              С.Синюк                                            

 
архів Анонси подій

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації прийом та обслуговування громадян у міській раді тимчасосо не проводяться.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії земельного відділу  виконавчого комітету (на період тимчасової відсутності основного працівника):

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

Споживачам послуг з постачання теплової енергії – мешканцям будинку № 18 по вул. Паркова в м. Кагарлику: тариф на теплову енергію становитиме 2444,47 грн. з ПДВ. за 1 Гкал:

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-економіста фінансового відділу:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

06.11.20  з 8.00 до 17.00 буде перервано енергопостачання вул. Росавська, Шевченка

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3510 (81.44 %)
в Кагарлицькому районі
287 (6.66 %)
за межами Кагарличчини в Україні
305 (7.08 %)
за кордоном
208 (4.83 %)
Офіційні сайти