27 лиспопада 2022 року, неділя, 14:53
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
УЗЯТИ ДО ВИКОНАННЯ В ОБОВ’ЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ!

Офіційна інформація про ситуацію з захворюванням на коронавірус розташована тут:

https://nszu.gov.ua/

У таблицях зліва - оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 за зведеними даними Центру первинної медико-санітарної допомоги  та Кагарлицької багатопрофільної лікарні

 

Публікуємо чергові інформаційні та розпорядчі документи щодо запобігання поширенню на території м.Кагарлика гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2:

 

Знову в «ПОМАРАНЧЕВІЙ» зоні

Станом на 4 лютого 2022 року згідно з  даними МОЗ Київщина перейшла із "жовтої" до "помаранчевої" зони карантину.

У столичному регіоні перевищено два показники захворюваності на коронавірус. 

 • Коефіцієнт виявлення випадків інфікування – 22,5% при нормі менше 20%;
 • Динаміка рівня госпіталізацій – 55,1% при нормі менше 50%.

Рівень госпіталізацій в області становить 52,4, за показника 60 на 100 тис. населення. 
Показник рівня госпіталізацій на 4 лютого перевищено у 14 регіонах.
Завантаженість ліжок з киснем – 48,1%, за певного показника 65%.

У  "помаранчевій" зоні карантину заборонено: 

 • проведення масових заходів за участю більш як однієї особи на чотири квадратні метри площі будівлі або території;
 • заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць;
 • заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж одна особа на десять квадратних метрів;
 • обмеження щодо  часу роботи закладів відсутні.

Із 23 грудня Київщина в "ЖОВТІЙ" зоні

Із 23 грудня на території Київської області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки та впроваджується жовтий. До жовтої зони також переходять Житомирська, Київська, Миколаївська, Сумська, Черкаська та Чернігівська області. Таке рішення прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 21 грудня.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Протягом 7 днів ми бачимо стабілізацію цих показників в порівнянні з попереднім аналогічним періодом. І останнім стабілізувався показник коефіцієнта випадків інфікування COVID-19. З 13 по 20 грудня на території Київської області він знизився на 4,5%, Миколаївської - на 6%, Черкаської - на 12%, Чернігівської - на 3%, Житомирської - майже на 6%, Сумської – на 5,7%», - зазначив Ігор Кузін, заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар.

 

Штам  «Омікрон»  виявлено  в  Україні

Міністр  охорони  здоров'я  України  повідомив  про  перший  випадок  зараження  новим  штамом  COVID-19  «Омікрон».

Інфікована  особа  повернулася  з  Об'єднаних  Арабських  Еміратів,  де  мала  контакт  із  хворими  на  COVID-19.  Наразі  пацієнт  перебуває  на  лікуванні,  а  його  контактні  особи  проходять  додаткове  обстеження.   

Для  зменшення  ризиків  інфікування  COVID-19  дотримуйтеся  протиепідемічних  заходів  та  вакцинуйтеся.

 

Із 30 жовтня на Київщині діє "червоний" рівень епідемічної небезпеки

Із 00 год. 00 хв. 30 жовтня на Київщині почав діяти "червоний" рівень епідемічної небезпеки. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook голова Київської обласної державної адміністрації  Василь Володін:

 Це рішення було прийняте під час засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС, яке відбулось під головуванням Міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова. Його підтримуємо і на обласному рівні.

Жителі Київщини мають розуміти, що вже не до жартів: ситуація загострюється. Рівень госпіталізації зростає щодня. Станом на сьогодні, наприклад, 53,5% "ковідних" ліжок уже завантажені. Люди потрапляють до лікарень у важкому стані. Усім без виключення потрібен кисень. І поки що ми можемо цю потребу забезпечувати.

Щоб стабілізувати ситуацію, з суботи почнуть діяти жорсткі обмеження "червоної" зони. Відповідно будуть забороненими:

робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;

проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;

робота закладів харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;

робота ТРЦ та інших розважальних закладів;

робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;

робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників.

Робота всіх перерахованих закладів можлива лише, якщо 100% працівників і всі відвідувачі матимуть "зелений" COVID-сертифікат, який свідчитиме про повний курс вакцинації, або негативний результат ПЛР-тесту.

При цьому під час "червоного" рівня епідемічної небезпеки дозволена робота банків, АЗС, аптек, ветеринарних магазинів та усіх продовольчих. Але обов’язковою умовою залишається дотримання всіх протиепідемічних правил.

Звертаюсь до всіх жителів нашої області: потрапити в реанімацію чи вакцинуватись – це вибір кожного. Але питання серйозне і тільки за допомогою щеплення ви зможете захистити своє здоров'я.

Нагадаю, що центри масової вакцинації у нас працюють у всіх районах. Їхні  адреси є тут: https://bit.ly/3pGGQTt. Переконаний, що ніхто не мріє потрапити в лікарню і, тим більше, лежати під киснем, а ризики цього дуже високі. Тож подумайте про наслідки і вакцинуйтесь, –закликає очільник області.

***

Ряд областей України вже перебувають у «червоній» зоні епідемічної небезпеки. Київщина поки втримується в «помаранчевій», але ситуація дедалі погіршується, тому обласна влада і влада громади закликають місцевих мешканців якнайшвидше вакцинуватися від коронавірусу.

***

23.09.21 р. У громаді встановлено "жовтий" рівень епідемічної небезпеки

23 вересня відбулося позачергове засідання Кагарлицької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  під головуванням  Олександра Панюти. Комісія встановила «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Кагарлицької міської територіальної громади, а також розглянула питання щодо стану охоплення вакцинацією вчителів та працівників закладів освіти. Публікуємо витяг із протоколу засідання:

 

Слухали: 1.      Щодо встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Кагарлицької міської територіальної громади.

 

Доповідає:

 

Панюта Олександр Олексійович

- Кагарлицький міський голова, голова комісії з питань ТЕБ та НС

 

ВИРІШИЛИ:

1. Взяти до відома,  що відповідно до пункту 2³ постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2», зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2021 р. № 954 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. № 677», рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 р. № 35 на території Київської області встановлено  з 00 год. 00 хвилин 23 вересня 2021 року  «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

2. Підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності з 23 вересня 2021 року на час дії карантину вжити заходів щодо забезпечення дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на відповідних територіях з дотриманням  вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2021 р. № 954 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. № 677».

3. КНП КМР «Кагарлицька багатопрофільна лікарня» та КНП КМР «ЦПМСД» забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації  на території Кагарлицької міської територіальної громади;

4. Відділенню поліції № 1 (м. Кагарлик) Обухівського районного управління поліції ГУ НП в Київській області та Кагарлицькому відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Київській областівстановити контроль за дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р.  № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2021 р. № 954 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. № 677», щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

5. Відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого комітету Кагарлицької міської ради провести широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,  зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2021 р.   № 954 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня    2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. № 677», щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

 

Слухали: 2. Щодо стану охоплення вакцинацією вчителів та працівників закладів освіти.

 

Доповідає:

 

Омельченко Надія Олексіївна

- начальник відділу освіти виконавчого комітету Кагарлицької міської ради

 

ВИРІШИЛИ:

1. Відділу освіти виконавчого комітету Кагарлицької міської ради та КНП  КМР «ЦПМСД»вжити заходів щодо максимальної вакцинації працівників закладів освіти та закладів охорони здоров’я, в тому числі за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій.

2. Відділу освіти виконавчого комітету Кагарлицької міської радизабезпечити безумовне виконання п.3, пп. 15¹  постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами,внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 р. № 981, щодо заборони відвідування  закладів освіти здобувачами освіти, крім здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів освіти та 1—4 класів закладів загальної середньої освіти, а також крім закладів освіти, в яких не менш як 80 відсотків працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або виданий в установленому Міністерством охорони здоров’я порядку документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини від COVID-19, включеної Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях (далі — документ, що підтверджує отримання однієї дози вакцини); чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

3. Відділу освіти виконавчого комітету Кагарлицької міської ради проводити щоденний моніторинг кількості вакцинованих працівників закладів освіти та оприлюднювати інформацію на офіційному вебсайті Кагарлицької міської ради.

4. Відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого комітету Кагарлицької міської ради провести  інформування та активне запрошення до вакцинації не лише вчителів та працівників закладів освіти, а також їхніх родичів та родичів здобувачів освіти.

Голова комісії

О. Панюта

Секретар комісії

О. Наконечний

 

***

Карантин продовжено до 1 жовтня

14 серпня офіційно опублікована та набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України № 855. Нею Кабмін продовжив карантин в Україні до 1 жовтня 2021 року.

Постанова КМУ від 11 серпня 2021 року № 855 офіційно опублікована 14 серпня в «Урядовому кур’єрі» №157(7025) та набрала чинності. У ній продовжено до 1 жовтня 2021 року адаптивний карантин та режим надзвичайної ситуації.

Цією постановою жодних змін щодо карантинних обмежень до Постанови КМУ від 9 грудня 2020 року № 1236 не вносилося. Але вони є:

1. У пункті 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 338 «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації» — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2021 року № 611 (Офіційний вісник України, 2021 р., № 50, ст. 3075), цифри і слово «31 серпня» замінити цифрою і словом «1 жовтня».

2. У пункті 1 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (Офіційний вісник України, 2021 р., № 1, ст. 14, № 50, ст. 3075) цифри і слово «31 серпня» замінити цифрою і словом «1 жовтня».

На засіданні  комісії з питань ТЕБ і НС

22 червня відбулося позачергове засідання Кагарлицької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Після розгляду питання щодо епідемічного стануна території Кагарлицької міської територіальної громади, пов’язаного із гострою респіраторною хворобою СОVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-СоV-2, узявши до відома, що режим надзвичайної ситуації для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України продовжено до 31 серпня 2021 року і з 17 червня 2021 р. на території України встановлюється «зелений» рівень епідемічної небезпеки, вирішено застосувати з 22 червня 2021 р. на території Кагарлицької міської територіальної громади обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «зеленого» рівня протиепідемічної небезпеки відповідно пункту 22 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2» зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2021 р. №611;

КНП КМР «Кагарлицька багатопрофільна лікарня» та КНП КМР «ЦПМСД» забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації на території Кагарлицької міської територіальної громади, та в разі її ускладнення підготувати пропозиції щодо запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2;

Відділенню поліції №1 (м. Кагарлик) Обухівського районного управління поліції ГУ НП в Київській області та Кагарлицькому пункту фітосанітарного контролю Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на території Кагарлицької міської територіальної громади. У разі виявлення порушень вживати заходів відповідно до чинного законодавства.

Було заслухано також питання  про тимчасовий демонтаж намету, який використовувався для сортування хворих на гостру респіраторну хворобу СОVID-19, спричинену коронавірусом SARS-СоV-2: нині намет  не використовується, а під впливом погодних умов приходить у непридатний стан. Тому, щоб зберегти намет у придатному стані та мати можливість використовувати його при потребі, вирішено доручити 19 Державній пожежно-рятувальній частині м. Кагарлик провести його тимчасовий демонтаж.

На засіданні було також розглянуто питання про місця несанкціонованої торгівлі на території Кагарлицької міської територіальної громади, зокрема в населених пунктах Мирівка, Черняхів, Липовець, Леонівка та Кагарлик (вул. Торгова площа, навпроти магазину ТОВ «ФОРА»). У зв’язку з цим торгівлю в таких місцях дозволено  здійснювати в ярмарковій формі з дотриманням чинного законодавства та правил; натомість заборонено торгівлю м’ясом, рибоюі м’ясними та молочними продуктами  в несанкціонованих місцях. Старостам Кагарлицької міської  територіальної громади, відділенню поліції №1 (м. Кагарлик) Обухівського районного управління поліції ГУ НП в Київській області та Кагарлицькому пункту фітосанітарного контролю Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області посилити контроль за дотриманням правил торгівлі на території Кагарлицької міської територіальної громади. У разі виявлення порушень вживати заходів відповідно до чинного законодавства.

 

Вів засідання голова комісії, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта.

 

***

В Україні продовжили карантин та встановили нові карантинні норми

Рішенням уряду карантин в Україні продовжено до 31 серпня. А по всій території України введено зелену карантинну зону. Також уряд встановив нові карантинні норми. Про це повідомляє Урядовий портал.

“Зелений” рівень епідемічної небезпеки передбачає, що у громадському транспорті та під час масових заходів або у громадських місцях всі присутні повинні дотримуватись маскового режиму. А робота закладів громадського харчування, розважальних закладів (нічних клубів), кінотеатрів та залів інших сфер культури, проведення масових заходів дозволяється за умов, що працівники носитимуть маски та будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.

Перебувати в масках не обов'язково, якщо у всіх учасників та організаторів заходу є один з таких документів:

 • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до проведення заходу),
 • негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до проведення заходу),
 • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

При “зеленому” рівні епідемічної небезпеки в Україні перетин державного кордону з будь-яких країн є безперешкодним для громадян України або іноземців з посвідкою на постійне проживання. Так само безперешкодно громадяни України можуть перетинати КПВВ.

Для іноземців завжди обов’язково потрібно мати страховий поліс на випадок захворювання на COVID-19, та один із вищеперерахованих документів.

Новими правилами визначається можливість одночасного встановлення по всій території країни “зеленого” або “жовтого” рівня карантинних обмежень.

А от “помаранчевий” та “червоний” рівня будуть визначатись в межах регіону.

 

***

У «зеленій» зоні – вся Україна!

В Україні всі області та Київ станом на 9 червня перебувають на «зеленому» рівні епідемічної небезпеки. Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті Міністерства охорони здоров'я.

За даними МОЗ, в Україні рівень захворюваності становить 74 на 100 тис. населення при визначеному показнику 75 на 100 тис. населення. У 16 областях цей показник нижчий за визначений.

 

Рівень госпіталізацій по країні на 8 червня становить 15,5 на 100 тис. населення при визначеному показнику 60 на 100 тис. населення. Завантаженість ліжок  із  киснем - 17%  при граничному показнику 65%.

***

Пом’якшення карантинних обмежень

Кабінет Міністрів України схвалив зміни до постанови «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/2RxTd5y

Оновлено вимоги до проведення та участі у масових заходах, а також деякі питання перетину кордону, виходячи з сьогоднішніх протиепідемічних умов та потреб реагування.

Що змінилось.

Дозволено:

проведення масових заходів без обмежень щодо кількості осіб за умови наявності у всіх учасників та організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 або документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації

збільшено заповненість залів до 2/3 для відвідувачів масових заходів та кінотеатрів/театрів, які проводять діяльність без вимоги щодо наявності негативного результату тестування на COVID-19, або документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації .

Щодо перетину державного кордону іноземцями та особами без громадянства, то необхідно мати страховий поліс та одну із таких позицій

негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до перетину кордону)

негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до перетину кордону)

документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

***

Київщина з 1 травня в «жовтій» зоні!

Із  00 годин 00 хвилин 1 травня у Київській області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки.

Що слід пам'тати про "жовту" зону

 • перебування у громадських будівлях без маск або респіраторах
 • кінотеатри та заклади культури з наповненістю не більше 50% місць у кожному окремому кінозалі або залі
 • перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць
 • відвідування закладів дошкільної, шкільної, позашкільної та спеціалізованої освіти, якщо на самоізоляції понад 50% дітей та персоналу закладу.
 • робота кафе, барів, ресторанів після 22-ї та до 7-ї години. Але дозволяється адресна доставка та на винос.
 • масові заходи за участі більше ніж 30 осіб
 • відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.
 • на вході до закладів чи заходів потрібно розмістити інформацію про можливу кількість відвідувачів. Контроль має здійснювати власник приміщення або організатор події.

Протоколи позачергових засідань Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Василя Володіна, а також районної та міської комісій опубліковано тут: https://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/news/p4209

 

Жорсткий карантин продовжено, але дитсадки почнуть працювати

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 23 квітня провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Він інформував  присутніх, що 22.04.2021 року відбулося засідання Київської обласної та Обухівської районної комісій із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ознайомив присутніх із прийнятими рішеннями цих засідань.

Віктор Кулініченко, директор комунального некомерційного підприємства Кагарлицької міської ради «Кагарлицька центральна районна лікарня», доповів, що ситуація із захворюваністю почала стабілізуватися, у реанімації перебуває 6 осіб (було 7). Також стабілізувалася ситуація щодо кисню.

Надія Омельченко, начальник відділу освіти виконавчого комітету Кагарлицької міської ради, інформувала присутніх про ситуацію із захворюваністю педагогічного складу та обслуговуючого персоналу в закладах освіти громади та рекомендувала розпочати навчальний процес у початковій ланці освіти і в закладах дошкілля. Також вона доповіла, що продуктами харчування заклади освіти забезпечені.

Інна Карапіра, директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької міської ради», інформувала присутніх, що захворюваність на коронавірус зменшилась, протягом тижня підтвердився  діагноз у 25 осіб (на минулому тижні 35 осіб). На лікування перебуває 163 особи.

Іван Лисенко, начальник Кагарлицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області, інформував присутніх, що загальний карантин продовжено до 30 червня 2021 року, та порекомендував розпочати навчальний процес.

Олена Петленко, начальник відділу культури виконавчого комітету Кагарлицької міської ради, також порекомендувала розпочати навчальний процес.

Комісія вирішила:

призупинити навчання (карантин з дистанційною формою навчання) учнів 1 – 4 класів загальноосвітніх закладів освіти з 26.04.2021 року по 30.04.2021 року включно;

розпочати виховний процес у дошкільних закладах освіти Кагарлицької міської територіальної громади з 26.04.2021 року, при умові дотримання санітарного регламенту температурного режиму;

відділу культури виконавчого комітету Кагарлицької міської ради з 26.04.2021 року розпочати навчальний процес у комунальному закладі Кагарлицької міської ради «Кагарлицька дитяча школа мистецтв», при умові дотримання санітарного регламенту температурного режиму;

відділенню поліції № 1 (м. Кагарлик) Обухівського районного управління поліції ГУ НП в Київській області та Кагарлицькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Київській областіпосилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на території Кагарлицької міської територіальної громади. У разі виявлення порушень вживати заходів відповідно до чинного законодавства.

***

Київщина: додаткові протиепідемічні заходи в області продовжено

Таке рішення було прийнято 22 квітня під час позачергового засідання комісії.

"Ситуація із захворюванням на COVID-19 в нашій області поки що залишається складною. За даними обласного лабораторного центру, тільки за останню добу зафіксовано 877 нових випадків захворювання. Кількість госпіталізації також залишається на високому рівні. Тому комісія прийняла рішення продовжити додаткові протиепідемічні заходи в області ще на тиждень до 30 квітня", – повідомив перший заступник Дмитро Назаренко.

Рішення комісії передбачає продовження до 30 квітня додаткових протиепідемічних дій, прийнятих 2 квітня. А саме окремим територіям Київщини залежно від епідемічного стану:

рекомендувати  залежно від епідемічного стану на окремих територіях рішеннями місцевих комісій з питань ТЕБ і НС призупиняти освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності;

дозволити з урахуванням завантаженості збільшувати або зменшувати кількість громадського транспорту, а також інтервал руху на внутрішньообласних автобусних маршрутах, крім таких годин: із 07:00 по 10:00, із 16:00 до 20:00;

здійснювати перевезення пасажирів у кількості 50%, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу i визначена в його реєстраційних документах;

проінформувати жителів Київщини про зміни в графіках перевезень;

рекомендувати керівникам закладів торгівлі пріоритетне обслуговування з 10:00 до 12:00 людей похилого віку.

 

Крім того, на території Київщини продовжують діяти всі протиепідемічні заходи, передбачені для "червоного" рівня.

***

Жорсткий карантин триває,

але знято заборону відвідувати дитячі та спортивні майданчики

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 19 квітня провів позачергове засідання Кагарлицької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Заслухано було одне питання – щодо вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Кагарлицької міської територіальної громади.

Віктор Кулініченко, директор комунального некомерційного підприємства Кагарлицької міської ради «Кагарлицька центральна районна лікарня», доповів, що заклад переповнено: там перебуває 88 пацієнтів. Порекомендував продовжити призупинення навчального процесу.

Надія Омельченко, начальник відділу освіти виконавчого комітету Кагарлицької міської ради, інформувала присутніх про ситуацію із захворюваністю педагогічного складу та обслуговуючого персоналу в закладах освіти громади та порекомендувала продовжити призупинення навчального процесу.

Інна Карапіра, директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької міської ради», інформувала присутніх, що на амбулаторному лікування перебуває 155 осіб. Унаслідок вжитих карантинних заходів зменшилась кількість захворювань. Протягом попереднього тижня проведено 148 тестів на CОVID-19, 35 із них підтвердилося. Порекомендувала продовжити призупинення навчального процесу.

Іван Лисенко, начальник Кагарлицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області, та Вадим Циганок, начальник відділу з питань цивільного захисту, охорони праці, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Кагарлицької міської ради,також порекомендували продовжити призупинення навчального процесу.

Віктор Лисенко, директор КП КМР «Фізкультурно-оздоровчий комплекс», уніс пропозицію відкрити дитячі та спортивні майданчики, розташовані на території Кагарлицької міської територіальної громади.

Узявши до відома виступи доповідачів, комісія вирішила:

- призупинити навчання (карантин з дистанційною формою навчання) учнів 1-4 класів загальноосвітніх закладів освіти з 20.04.2021 року по 23.04.2021 року включно;

- призупинити виховний процес у дошкільних закладах освіти, розташованих на території Кагарлицької міської територіальної громади, з 20.04.2021 року по 23.04.2021 року включно;

- відділу культури виконавчого комітету Кагарлицької міської ради з 20.04.2021 року по 23.04.2021 року включно організувати освітній процес у комунальному заклади Кагарлицької міської ради «Кагарлицька дитяча школа мистецтв» за дистанційною формою навчання з використанням інтерактивних технологій;

 

- відділенню поліції № 1 (м. Кагарлик) Обухівського районного управління поліції ГУ НП в Київській області та Кагарлицькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на території Кагарлицької міської територіальної громади. У разі виявлення порушень вживати заходів відповідно до чинного законодавства.

 

Карантин продовжено

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 12 квітня провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному було одне питання – щодо вжиття додаткових протиепідемічних заходів із метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Кагарлицької міської територіальної громади.

Олександр Панюта інформував, що 09.04.2021 року відбулося засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,та ознайомив присутніх із прийнятими там рішеннями.

Віктор Кулініченко, директор комунального некомерційного підприємства Кагарлицької міської ради «Кагарлицька центральна районна лікарня», доповів, що заклад переповнено, жителям громади доводиться лікуватися в інших закладах охорони здоров’я. 90% пацієнтів, що перебувають на лікуванні, – це жителі Кагарлицької міської територіальної громади. Він порекомендував продовжити призупинення навчального процесу.

Надія Омельченко, начальник відділу освіти виконавчого комітету Кагарлицької міської ради, інформувала присутніх про ситуацію із захворюваністю педагогічного складу та обслуговуючого персоналу в закладах освіти громади і також рекомендувала продовжити призупинення навчального процесу.

Інна Карапіра, директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької міської ради», інформувала присутніх, що на амбулаторному лікуванні перебуває 254 особи та 49 осіб на стаціонарному. Також вона доповіла, що змінився характер перебігу хвороби: вона проходить важче. Протягом попереднього тижня проведено 174 тести на COVID-19 та вакциновано 150 осіб. Порекомендувала продовжити призупинення навчального процесу.

Іван Лисенко, начальник Кагарлицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області, доповів, що протягом минулого тижня проведено 60 обстежень щодо порушень правил карантинних обмежень та складено 6 протоколів про притягнення до адміністративної відповідальності. Порекомендував продовжити призупинення навчального процесу.

Микола Кравченко, завідувач Миронівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України», інформував присутніх, що протягом минулого тижня госпіталізовано 49 осіб, із них 4 особи – працівники закладів охорони здоров’я. Порекомендував продовжити призупинення навчального процесу.

ВИРІШИЛИ:

1. Доповіді доповідачів взяти до відома

2. Призупинити навчання (карантин з дистанційною формою навчання) учнів 5-11 класів загальноосвітніх закладів освіти по 23.04.2021 року

3. Призупинити навчання (карантин з дистанційною формою навчання) учнів 1 – 4 класів загальноосвітніх закладів освіти з 13.04.2021 року по 19.04.2021 року включно

4.  Призупинити навчальний процес у дошкільних закладах освіти, розташованих на території Кагарлицької міської територіальної громади, з 13.04.2021 року по 19.04.2021 року включно

5. Рекомендувати жителям та гостям Кагарлицької міської територіальної громади утриматися від відвідування спортивних та дитячих майданчиків, розташованих на території Кагарлицької міської територіальної громади, з 13.04.2021 року по 19.04.2021 року включно

6. Відділу культури виконавчого комітету Кагарлицької міської ради з 13.04.2021 року по 19.04.2021 року включно організувати освітній процес у комунальному заклади Кагарлицької міської ради «Кагарлицька дитяча школа мистецтв» за дистанційною формою навчання з використанням інтерактивних технологій

7. Балансоутримувачам дитячих майданчиків та старостам населених пунктів Кагарлицької міської територіальної громади забезпечити огородження попереджувальною стрічкою дитячих майданчиків та розмістити оголошення про рекомендації щодо відвідування

8. Відділенню поліції № 1 (м. Кагарлик) Обухівського районного управління поліції ГУ НП в Київській області та Кагарлицькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на території Кагарлицької міської територіальної громади. У разі виявлення порушень вживати заходів відповідно до чинного законодавства.

 

На Київщині посилений карантин діятиме принаймні до 23 квітня

У Київській області посилені карантинні обмеження будуть діяти щонайменше до 23 квітня. Про це 9 квітня, за результатами позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС повідомив голова Київської обласної держадміністрації Василь Володін.

«Ситуація з поширенням COVID-19 в нашій області залишається складною. Майже щодня фіксуємо дуже високий рівень захворюваності та госпіталізації. В той же самий час ми бачимо, що напруженість стану справ продовжує варіюватися залежно від території. В об’єднаних громадах ситуація також дуже різна. Тому комісія прийняла рішення продовжити додаткові протиепідемічні заходи в області до 23 квітня. Ще раз наголошую кожна громада має окремо приймати рішення про застосування заходів, передбачених цим протоколом, оцінюючи ситуацію на своїй території», – заявив Василь Володін.

Рішення комісії передбачає продовження до 23 квітня додаткових протиепідемічних дій, прийнятих 2 квітня.

Окремим територіям Київщини залежно від епідемічного стану:

 • рекомендовано залежно від епідемічного стану на окремих територіях рішеннями місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призупиняти освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності;
 • дозволено з урахуванням завантаженості збільшувати або зменшувати кількість громадського транспорту, а також інтервал руху на внутрішньообласних автобусних маршрутах, крім таких годин: із 07:00 по 10:00, із 16:00 до 20:00;
 • перевезення пасажирів дозволено у кількості 50 відсотків, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу i визначена в його реєстраційних документах;
 • про зміни в графіках перевезень слід вчасно інформувати жителів Київщини;
 • рекомендовано керівникам закладів торгівлі пріоритетне обслуговування з 10:00 до 12:00 людей похилого віку.

Крім того, на території Київщини продовжують діяти всі протиепідемічні заходи, передбачені для червоного рівня протиепідемічної небезпеки.

 

***

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 5 квітня провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні ухвалено рішення призупинити навчальний процес у дошкільних закладах освіти, розташованих на території Кагарлицької міської територіальної громади, з 06.04.2021 року по 12.04.2021 року включно; рекомендувати жителям та гостям Кагарлицької МТГ утриматися протягом цього періоду від відвідування спортивних та дитячих майданчиків; балансоутримувачам дитячих майданчиків та старостам населених пунктів Кагарлицької міської територіальної громади забезпечити огородження попереджувальної стрічкою дитячих майданчиків та розмістити відповідні оголошення; закладам харчування (ресторани, кафе, бари, тощо) незалежно від форми власності, розташованим на території Кагарлицької міської територіальної громади, проводити свою діяльність відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 (зі змінами та доповненнями); Кагарлицькому відділенню поліції № 1 (м. Кагарлик) Обухівського районного управління поліції ГУ НП в Київській області та Кагарлицькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на території Кагарлицької міської територіальної громади. У разі виявлення порушень вживати заходів відповідно до чинного законодавства.

***

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 2 квітня взяв участь в онлайн-засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За його підсумками було терміново скликано засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицької міської територіальної громади.

Заслухавши питання щодо вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Кагарлицької міської територіальної громади, комісія вирішила:

 1. Доповіді доповідачів взяти до відома;
 2. Призупинити навчання (карантин з дистанційною формою навчання) учнів 1 - 4 класів загальноосвітніх закладів освіти з 05.04.2021 року по 09.04.2021 року;
 3. Відділу освіти Кагарлицької міської ради проводити моніторинг захворюваності в дошкільних закладах освіти та у разі потреби призупиняти роботу. Додатково розглянути питання «Про роботу дошкільних закладів освіти» на розширеній апаратній Кагарлицької міської ради 05.04.2021 року;
 4. Відділу культури виконавчого комітету Кагарлицької міської ради з 05.04.2021 року по 09.04.2021 року організувати освітній процес у комунальному заклади Кагарлицької міської ради «Кагарлицька дитяча школа мистецтв» за дистанційною формою навчання з використанням інтерактивних технологій;
 5. З 05.04.2021 року по 09.04.2021 року підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності, що здійснюють перевезення пасажирів,дозволити залежно від завантаженості транспортних засобів збільшувати або зменшувати кількість транспортних засобів, інтервал руху на внутрішньообласних автобусних маршрутах, крім годин з 7.00 по 10.00 та з 16.00 по 20.00. Перевезення пасажирів здійснювати у кількості 50 відсотків, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб. Про зміни графіків перевезень інформувати мешканців Київської області;
 6. З 05.04.2021 року по 09.04.2021 року рекомендувати керівникам закладів торгівлі пріоритетне обслуговування з 10-00 до 12-00 годин людей похилого віку.
 7. Закладам харчування (ресторани, кафе, бари, тощо) незалежно від форми власності, розташованим на території Кагарлицької міської територіальної громади, проводити свою діяльність відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 (зі змінами та доповненнями);
 8. Кагарлицькому відділенню поліції № 1 (м. Кагарлик) Обухівського районного управління поліції ГУ НП в Київській області та Кагарлицькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на території Кагарлицької міської територіальної громади. У разі виявлення порушень вживати заходів відповідно до чинного законодавства.

Після розгляду питання про організацію роботи щодо забезпечення пожежної безпеки в природних екосистемах на території Кагарлицької міської територіальної громади було ухвалено рішення:

 1. Доповідь доповідача взяти до відома;
 2. Кагарлицькому PCГУ ДСНС України у Київській області спільно з представниками Кагарлицької міської ради, Кагарлицького відділення поліції № 1 (м. Кагарлик) Обухівського районного управління поліції ГУ НП в Київській області протягом 2021 року проводити пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів, де спостерігається ріст кількості пожеж. Особливу увагу звернути на помешкання осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах;
 3. Затвердити склад робочої групи для проведення пожежно-профілактичних відпрацювань населених пунктів згідно з додатком;
 4. Заборонити випалювання залишків соломи, стерні, побутового та іншого сміття на сільгоспугіддях та присадибних земельних ділянках громадян;
 5. Державному підприємству «Ржищівський лісгосп»:
 6. Посилити контроль за неухильним виконанням правил пожежної безпеки в лісах.
 7. Під час пожежонебезпечного періоду здійснювати заходи щодо підвищення протипожежної безпеки в лісах, які включають попередження виникнення, своєчасне виявлення, обмеження розповсюдження та організацію ліквідації лісових пожеж.
 8. У періоди високої пожежної небезпеки в лісових масивах проводити, за участю працівників поліції, преси, телебачення, рейди з попередження виникнення пожеж та виявлення порушників правил пожежної безпеки в лісах і висвітлювати їх наслідки в засобах масової інформації.
 9. Посилити проведення роз'яснювальної і виховної роботи серед населення з питань дотримання правил пожежної безпеки в лісах з використанням для цієї мети преси, радіо, телебачення.

На засіданні комісії затверджено склад робочої групи для проведення пожежно-профілактичних відпрацювань населених пунктів:

Будюк

Ігор Сергійович

- заступник Кагарлицького міського голови, голова робочої групи

Наконечний

Олег Валентинович

- провідний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, охорони праці, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Кагарлицької міської ради, секретар робочої групи

Члени робочої групи

Лавриненко

Григорій Тарасович

- директор телерадіостудії «Кагарлик»

Семенюк

Микола Володимирович

- провідний спеціаліст відділу організаційно- кадрової         роботи виконавчого комітету Кагарлицької міської ради

Циганок

Вадим Анатолійович

- начальник відділу з питань цивільного, захисту охорони праці, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Кагарлицької міської ради

                                      Представник Кагарлицького PCГУ ДСНС України у Київській області

                                      Представник Кагарлицького відділення поліції № 1 (м. Кагарлик)

                                       Обухівського районного управління поліції ГУ НП в Київській області.

***

 

 

У Міністерстві охорони здоров'я внесли зміни до постанови від 22 березня 2021 р. № 230, якими визначено конкретний перелік місць обов’язкового носіння масок у регіонах «червоної зони» епіднебезпеки. Так, згідно з цими змінами, масковий режим не передбачений у парках і скверах.

Водночас носіння масок є обов’язковим у закладах охорони здоров’я та освіти, підземних переходах, зупинках громадського транспорту та інших територіях загального користування за неможливості дотримання фізичної дистанції не менше як 1 метра.

 

p>  

***

 

 

ПРОТОКОЛ №5
позачергового засідання Київської обласної комісії з питань
техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

м.Київ                                                        23 березня 2021 року

Головував: Володій Василь Геннадійович голова Київської обласної державної адміністрації;

присутні:  члени комісії та запрошені (за списком)

Порядок денний:

1. «Про встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у Київській області».

2. Різне.

СЛУХАЛИ:1. «Про встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у Київській області».

ДОПОВІДАЧІ:

Гринчук Галина Миколаївна - в.о. директора державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» - головний державний санітарний лікар Київської області;

Єфіменко Олена Володимирівна - директор департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації;

Аксенов Ігор Миколайович - директор департаменту цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської облдержадміністрації.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадженняобмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами внесеними, у тому числі постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2021 р. № 230 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236»)

ВИРІШИЛИ:

1. Взяти до відома, що протоколом позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.03.2021 № 12 у Київській області:

встановлено з 00 год 00 хвилин 24 березня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного рівня» епідемічної небезпеки.

Райдержадміністраціям, територіальнимпідрозділам

міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад, підприємствам,   установам,організаціям незалежно від форми власності, розташованих на території Київської області

2. Забезпечити в межах повноважень виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Термін: постійно

Головному управлінню Національної поліції у Київській області, Управлінню патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції України, Головному управлінню Держпродспоживслужби в Київській області, райдержадміністраціям, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад

3. Забезпечити контроль за виконанням обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, передбаченого постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Термін:на час запровадження

посилених протиепідемічних заходів

Управліннюпасажирських

перевезеньКиївської облдержадміністрації,

Управлінню патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції України, райдержадміністраціям, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад, керівникам суб’єктів господарювання, які надають послуги із перевезення пасажирів в Київській області

4. Забезпечити:

здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, в електричному (тролейбус) транспорті в межах Київської області у кількості 50 відсотків місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб;

дезінфекцію транспортних засобів та забезпечити водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками;

контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно.

Термін: 24.03.2021 - до окремого рішення

Управлінню комунікацій Київської облдержадміністрації, райдержадміністраціям, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад

5. Провести широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Термін:на час запровадження

посилених протиепідемічних заходів

Департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації, Департаменту цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської облдержадміністрації, Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації, Державній установі «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України»

6. У разі ускладнення епідемічної ситуації підготувати пропозиції щодо запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Термін: невідкладно

Департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації, Департаменту цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської облдержадміністрації, Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації, Державній установі «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України»

7. Про стан виконання пп. 2-6 цього протоколу інформувати секретаріат Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (unskoda_zv@ukr.net).

Термін: щочетверга з 24.03.2021 до 09.04.2021

8. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» прийняті рішення комісії є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

9. Встановити, що заборони, визначені пунктом 1 протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 19 березня 2021 року № 4, не застосовуються з 00 год 00 хвилин 24 березня 2021 року.

 

          Заступник голови комісії    Ігор АКСЕНОВ

          Секретар комісії                    Наталія  ЖЕЖУК

 

***

Київська область потрапила у ”червону” зону карантину

Міністерство охорони здоров'я України оновило перелік областей за зонами карантину. "Червона" зона знову збільшилася, до неї потрапила Київська область. Про це свідчать дані МОЗ.

У всіх населених пунктах Київщини почне діяти «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки через COVID-19, який передбачає найсуворіші карантинні обмеження.

На Київщині, зокрема, коефіцієнт виявлення випадків коронавірусу протягом останніх трьох днів перевищив 20% і складав 20,3%, 20,1% і 20,2%, а рівень госпіталізації – 60%: 69,3%, 71,2% і 74,6%.

Згідно з даними МОЗ, нині у "червоній" зоні карантину перебувають:

 • Київ;
 • Київська область;
 • Житомирська область;
 • Закарпатська область;
 • Івано-Франківська область;
 • Одеська область;
 • Чернівецька область.

У "червоній" зоні карантину діють найбільш жорсткі обмеження. 

У цій зоні заборонено:

 • прийом відвідувачів закладами громадського харчування та культури;
 • проведення масових, спортивних та інших заходів;
 • прийом відвідувачів в спортзалах, фітнес-клубах, басейнах;
 • діяльність непродовольчих ринків;
 • відвідування навчальних закладів, крім дошкільних закладів та молодших класів;
 • здійснення регулярних і нерегулярних транспортних перевезень (у тому числі перестають робити зупинки поїзди).

***

19 березня відбулося позачергове засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рід головуванням Василя Володіна.

Порядок денний:

1. «Про вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2»

 1. Різне.

СЛУХАЛИ: 1. «Про вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2»

ДОПОВІДАЧІ:

Гринчук Галина Миколаївна - в.о. директора державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» - головний державний санітарний лікар Київської області;

Коваленко Олена Миколаївна - в.о. заступника директора Департаменту - начальник управління з медичної роботи Київської обласної державної адміністрації;

Жежук Наталія Сергіївна - в.о. заступника директора департаменту цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської облдержадміністрації.

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки є попереджувальним рівнем, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.

Враховуючи стрімке збільшення кількості випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19) серед мешканців Київської області, значне зростання серед захворілих кількості випадків, які потребують госпіталізації у заклади охорони здоров’я області, які визначені як госпітальні бази для прийому хворих та осіб із підозрою на COVID-19, з метою зниження темпів поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та забезпечення можливості лікарень Київської області надавати своєчасно допомогу хворим, а також пункт 3 протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 лютого 2021 року № 6 щодо забезпечення посилення протиепідемічних заходів.

ВИРІШИЛИ:

1. Заборонити на території Київської області у період з 00:00 годин 21 березня 2021 року до 24:00 годин 09 квітня 2021 року:

1.1. проведення релігійних богослужінь, якщо не забезпечена площа приміщення не менше 10 квадратних метрів на одну особу;

1.2. здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на автобусних маршрутах, в електричному (трамвай, тролейбус) транспорті, в кількості більшій, ніж 50 відсотків місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Перевізник несе відповідальність за дезінфекцію транспортних засобів та забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно;

1.3. приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень, замовлень на винос та закладів громадського харчування в аеропорту;

1.4. роботу торговельно-розважальних центрів, дитячо-розважальних центрів всіх форм власності, крім магазинів продовольчої групи, аптек, зоомагазинів, магазинів побутової хімії та торгівлі квітами. Максимальна кількість відвідувачів магазинів повинна не перевищувати не більше одного покупця на 20 квадратних метрів площі у закладах понад 200 квадратних метрів;

1.5. приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торгівлі непродовольчою групою товарів. Реалізація зазначеної групи товарів може відбуватись лише із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

1.6. приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

1.7. приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

1.8. приймання відвідувачів басейнів, крім відвідування спортсменами національних збірних команд України та їх тренерами за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів;

1.9. проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів (крім проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників);

1.10. роботу закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів;

1.11. діяльність непродовольчих ринків/ павільйонів та ярмарків;

1.12. відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти;

1.13. відвідування сторонніми особами (крім законних представників, членів сім’ї, родичів за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, не частіше ніж один раз на тиждень) установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).

Органам виконавчої влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам,

установам, організаціям незалежно від форми власності

2. Забезпечити, на період з 00:00 годин 21 березня 2021 року до 00:00 годин 09 квітня 2021 року, з метою обмеження скупчення осіб в транспорті та на шляхах прямування на роботу (з роботи), установлення, із збереженням заробітної плати, для працівників режиму дистанційної (надомної) роботи, крім працівників, для яких неможливо встановити режим дистанційної (надомної) роботи у зв’язку з характером виконуваних завдань.

Термін: з 21.03.2021 до 09.04.2021

Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад, територіальним підрозділам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у Київській області, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності

3. В межах повноважень забезпечити виконання пункту 1 цього протоколу.

Термін: з 21.03.2021 до 09.04.2021

Департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації,

Державній установі «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України», Головному управлінню ДСНС України у Київській області,

Головному управлінню Національної поліції у Київській області,

Головному управлінню Держпраці у Київській області,

Головному управлінню Держпродспоживслужби у Київській області,

Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад

4. Забезпечити контроль за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Термін: на час запровадження посилених протиепідемічних заходів

Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації,

Головному управлінню Пенсійного фонду України в Київській області,

Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад

5. Обмежити доступ відвідувачів до приміщень органів соціального захисту населення та органів пенсійного фонду, за винятком виключних випадків.

Термін: з 21.03.2021 до09.04.2021

Департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації

6. Провести аналіз щодо додаткової потреби в ліжках у закладах охорони здоров’я Київської області для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, стосовно оснащення таких закладів необхідним медичним обладнанням, забезпечення їх медичним персоналом, медикаментами, засобами для проведення дезінфекції та індивідуального захисту, централізованою подачею медичного кисню і бути готовими в разі ускладнення протиепідемічної ситуації до розгортання додаткового ліжкового фонду.

Термін: невідкладно

Департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації,

Департаменту цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської облдержадміністрації, Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації, Державній установі «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України»

7. У разі ускладнення епідемічної ситуації підготувати пропозиції щодо запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Термін: невідкладно

8. Про стан виконання пп. 2, 3-7 цього протоколу інформувати секретаріат Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (unskoda_zv@ukr.net).

Термін: щочетверга з 21.03.2021 до 09.04.2021

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» прийняті рішення комісії є обов'язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території відповідальності адміністративно-територіальної одиниці.

 

                         Заступник голови комісії                       Дмитро Назаренко

                         Секретар комісії                                      Наталія Жежук  

 

***

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося в Кагарлику 19 березня. Розглядалося одне питання: щодо вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Кагарлицької міської територіальної громади.

Голова комісії, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта інформував присутніх про погіршення ситуації із захворюваністю на C0VID-19 у громаді, у зв’язку з чим існує потреба введення додаткових протиепідемічних заходів.

Віктор Кулініченко, директор комунального некомерційного підприємства Кагарлицької міської ради «Кагарлицька центральна районна лікарня» доповів, що кількість хворих у закладі збільшилась; звісно, і зросло навантаження на лікарів. Також зросли витрати кисню: протягом доби використовується 50-60 балонів. Незважаючи на вищесказане, ситуація залишається контрольованою.

Інна Карапіра, директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької міської ради» довела до відома присутніх, що кількість хворих протягом останнього тижні зросла вдвоє і становить 218 осіб.

Надія Омельченко, начальник відділу освіти виконавчого комітету Кагарлицької міської ради, повідомила присутніх, що станом на 19.03.2021 року в дошкільних закладах освіти «Малятко» (м. Кагарлик) та «Яблунька» (с. Зелений Яр) роботу призупинено, у садочку «Теремок» (м. Кагарлик) призупинено навчання в одній групі. У Кагарлицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені В.П.Дашенка збільшилась захворюваність серед учителів, тому доцільним є переведення цього закладу освіти на дистанційну роботу.

Іван Лисенко, начальник Кагарлицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області, доповів, що ситуація в області критична, тому рекомендує посилити контроль за виконанням протиепідемічних норм.

Узявши інформацію доповідачів до відома, комісія вирішила:

- призупинити очне навчання (карантин із дистанційною формою навчання) в Кагарлицькій ЗОШ №2 імені В. П. Дашенка з 22.03.2021 року по 26.03.2021 року

- органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям, розташованим на території Кагарлицької міської територіальної громади, з 22.03.2021 року по 04.04.2021 року проводити прийом громадян за попереднім записом;

- спортивні змагання у період із 20.03.2021 року по 04.04.2021 року проводити без участі глядачів;

- закладам торгівлі з метою недопущення скупчення громадян забезпечити роботу всіх робочих місць касира до покращення епідемічної ситуації. Здійснювати свою діяльність відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 (зі змінами та доповненнями);

- салонам краси та перукарням у період із 20.03.2021 року по 04.04.2021 року здійснювати діяльність за попереднім записом;

- підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності, що здійснюють перевезення пасажирів, заборонити у період із 20.03.2021 року по 04.04.2021 року перевезення пасажирів у кількості, більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбаченатехнічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;

- закладам харчування (ресторани, кафе, бари тощо) незалежно від форми власності, розташованим на території Кагарлицької міської територіальної громади, проводити свою діяльність відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №641 (зі змінами та доповненнями);

- відділенню поліції №1 (м. Кагарлик) Обухівського районного управління поліції ГУ НП в Київській області та Кагарлицькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на території Кагарлицької міської територіальної громади. У разі виявлення порушень вживати заходів відповідно до чинного законодавства.

 

Київщина потрапила до "помаранчевої" зони епідемічної небезпеки

4 березня стало відомо, що на Київщині через збільшення випадків захворювання на коронавірус почав діяти "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки

За словами очільника Київщини Володіна, із 24 лютого Київщина перебувала у "жовтій" зоні, проте впродовж кількох крайніх тижнів фахівці обласного лабораторного центру почали фіксувати на Київщині зростання кількості нових випадків захворювання на COVID-19.

Оскільки ситуація дещо ускладнилась, ми ввійшли до переліку областей із "помаранчевим" рівнем епідемічної небезпеки. У зв’язку з цим вкотре наголошую: дотримуватись протиепідемічних норм дуже важливо. Від цього залежить, наскільки жорсткі карантинні обмеження діятимуть на нашій території, – зазначив Василь Володін.

Варто нагадати, що "помаранчевий" – попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні та може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.

На території регіонів, які ввійшли до "помаранчевої" зони, діють ті ж карантинні обмеження, що і на "жовтому" рівні. Тобто дозволяється проведення культурних і спортивних заходів, робота ресторанів, кафе, барів та їдалень до 24:00, а також басейнів, спортзалів і фітнес-центрів. Проте паралельно запроваджуються посилені заходи контролю за дотриманням протиепідемічних, а органам місцевого самоврядування дозволяється вводити за потреби на окремих територіях додаткові обмеження.

Нагадаємо, що за даними обласного лабораторного центру за  3 березня захворювання на коронавірус виявили в 423 жителів Київщини.

 

***

1 березня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Голова комісії, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта повідомив, що за інформацією директорів закладів охорони здоров’я на території Кагарлицької міської територіальної громади спостерігається збільшення кількості хворих на COVID-19, ситуація погіршується. З метою недопущення масового розповсюдження небезпечної інфекції, аби в жодному разі не жертвувати здоров’ям людей, комісія з питань ТЕБ і НС ухвалила рішення заборонити проведення розважальних та культурно-масових заходів за участю більше ніж 20 осіб на території Кагарлицької міської територіальної громади до 31 березня 2021 року; відділенню поліції №1 (м.Кагарлик) Обухівського районного управління поліції ГУ НП в Київській області та Кагарлицькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на території Кагарлицької міської територіальної громади.

 

***

22 лютого 2021 р. відбулося позачергове засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови Київської облдержадміністрації Дмитра Назаренка. Доповідали на засіданні Гринчук Галина Миколаївна - в.о. директора державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» - головний державний санітарний лікар Київської області; Єфіменко Олена Володимирівна - директор департаменту охорони здоров’ї Київської облдержадміністрації; Аксенов Ігор Миколайович - директор департаменту цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської облдержадміністрації.

ВИРІШИЛИ:

1.1. Взяти до відома, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністри України»:

- до 30 квітня 2021 р. на території України установлено карантин, продовживши дію карантину встановленого постановами Кабінету Міністрів України від 11 березні 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гостро респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинено коронавірусом SARS-CoV-2», від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановленні карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території і’ значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинено коронавірусом SARS-CoV-2», та від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановленні карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»;

- продовжено для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режим надзвичайної ситуації до ЗО квітня 2021 року.

1.2. Взяти до відома, що з 24 лютого 2021 р. на території України встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки та запроваджуються протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COV1D- 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»).

Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад, територіальним підрозділам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у Київській області, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності

1.3. Встановити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів, передбачених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, запроваджених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID- 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України») та протоколом позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18 лютого 2021 року № 5.

Термін: постійно, на час дії карантину

Управлінню комунікацій Київської облдержадміністрації, райдержадміністраціям, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад, територіальним підрозділам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у Київській області, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності

1.4. Провести широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних

протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»).

Термін: постійно, на час дії карантину

 

Департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації, Державній установі «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України»

1.5. Здійснювати моніторинг ознак перевищення епідемічного порогу захворюваності на грип та гостру респіраторну вірусну інфекцію, встановленого відповідно до Порядку організації проведення епідеміологічного нагляду за грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями, заходів з готовності в міжепідемічний період і реагування під час епідемічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ, затвердженого Міністерством охорони здоров’я, відповідно до пункту 3 і постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»),

Інформувати секретаріат комісії Київської обласної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на електронну пошту: (unskoda_zv@ukr.net).

Термін: до 12.00 щосереди, на час дії карантину

Департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації

1.6. Провести аналіз щодо додаткової потреби в ліжках у закладах охорони здоров’я Київської області для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, стосовно оснащення таких закладів необхідним медичним обладнанням, забезпечення їх медичним персоналом, медикаментами, засобами для проведення дезінфекції та індивідуального захисту, централізованою подачею медичного кисню і бути готовими в разі ускладнення протиепідемічної ситуації до розгортання додаткового ліжкового фонду.

Термін: невідкладно

Департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації,

Департаменту цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської облдержадміністрації, Державній установі «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України»

1.7. У разі ускладнення епідемічної ситуації розглянути можливість щодо запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

1.8. У разі запровадження додаткових протиепідемічних заходів інформувати Кабінет Міністрів України.

Термін: невідкладно

1.9.Про стан виконання пп. 1.3 -1.8 цього протоколу інформувати секретаріат комісії Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (unskoda_zv@ukr.net).

Термін: щочетверга до 30 квітня 2021 р.

 

 

***

Із 24 лютого 2021 року в Україні почав діяти адаптивний карантин. За замовчуванням уся Україна перебуває в жовтій зоні, за винятком територій, де рівень захворюваності та ряд інших критеріїв передбачає уведення помаранчевої або червоної зон. Кагарличчина і Ржижівщина теж перебувають у "жовтій" зоні.

Рівні епідемічної небезпеки визначатимуться за результатами щоденної оцінки епідемічної небезпеки. Інформація про території, які перейшли у "зелені", "жовті". помаранчеві" чи "червоні" рівні рівні публікується на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України та веб-сайті Міністерства охорони здоров’я.

 

Що означає кожен із рівнів епідемічної безпеки та за яких умов відбуваються зміни читайте далі в матеріалі Кагарлик.City.

***

Із 22 лютого в Україні почнуть діяти нові карантинні зони, про що було оголошено під час засідання уряду 17 лютого.

За словами Прем'єр-міністра, в Україні буде чотири рівні епідемічної небезпеки, кожен із яких матиме чіткі обмеження.

"Україна повернеться до моделі адаптивного карантину. В областях встановлюватимуться різні карантинні обмеження залежно від епідемічної ситуації", - заявив він.

Режим адаптивного карантину передбачає поділ регіонів на "червону", "помаранчеву", "жовту" і "зелену" зони обмежень залежно від ситуації з поширенням коронавірусу.

***

У зв’язку зі складними погодними умовами та зниженням температури повітря, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України вжити невідкладних заходів, спрямованих на збереження здоров’я дітей та належну організацію освітнього процесу, за рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у навчальних закладах Кагарлицької міської територіальної громади навчання за дистанційною формою продовжено з понеділка ще на 3 дні (15, 16 і 17 лютого).

***

Карантин через коронавірус в Україні продовжать до 30 квітняі це не кінцева дата.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у  ході спільної зустрічі Європейської Бізнес Асоціації «Глобальний огляд економіки України».

"Ми будемо продовжувати карантин до 30 квітня. Це швидше за все не кінцева дата, коли карантин буде завершено. Швидше за все він буде продовжаться в тій чи іншій формі, можливо, з пом'якшеннями, можливо, він буде адаптивним"— зазначив він.

Глава Кабміну додав, що уряд Міністрів найближчим часом прийме рішення про повернення до моделі адаптивного карантину.

Нагадаємо, раніше Максим Степанов повідомив про нові жорсткі карантинні обмеження-в яких областях чекати. Останній день першого лютневого пленарного тижня парламенту відзначився візитом міністра охорони здоров'я України Максима Степанова. На вимогу народних депутатів він прибув до Верховної Ради 5 лютого з "COVID-звітом".

 

***

Влада не планує продовжувати посилені карантинні заходи після 24 січня, Україна повернеться до обмежень "помаранчевої зони", які діяли раніше, і цей адаптивний карантин буде продовжено до кінця березня.

Джерело: прем'єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна"

Пряма мова: "З 8 по 24 січня у нас встановлений так званий "карантин зимових канікул". Ключова мета – обмеження мобільності населення. З 25-го ми перейдемо, ймовірно, в "помаранчеву" зону, яка діяла до введення цих правил.

Поточний карантин введений до кінця лютого. Швидше за все, ми продовжимо його до 31 березня тією ж постановою. Поки немає підстав скасовувати адаптивний карантин. Хвороба не зникла.

Зараз ми розриваємо той ланцюжок, який утворився з Нового року до Різдва. Якби ми не зробили цих зимових канікул, то в лютому вийшли б на критичні показники, які не дозволили нашій медичній системі справлятися".

Деталі: Прем'єр додав, що для уряду було важливо не допустити перевантаження медичної системи до отримання вакцини, надходження якої очікується не пізніше лютого.

Він підкреслив, що на сьогодні влада не бачить необхідності продовжувати жорсткі карантинні заходи довше, ніж до 24 січня.

У той же час Шмигаль висловив думку, що "карантин в цьому році триватиме дуже довго".

 

***

Жорсткий карантин в Україні буде діяти з 8 по 24 січня включно. На цей час по всій країні буде заборонено роботу кафе, ресторанів, фітнес-центрів і ТРЦ. 

Що закриють на жорсткий карантин

З 8 по 24 січня в Україні забороняється:

 • відвідування освітніх установ (крім дитсадків);
 • робота кафе і ресторанів (тільки на виніс);
 • проведення спортивних та розважальних заходів;
 • робота ТРЦ, спортзалів, фітнес-центрів та басейнів;
 • робота непродовольчих ринків.

Що продовжить працювати

При цьому, на тритижневий карантин не будуть обмежувати роботу громадського транспорту, продуктових магазинів, аптек, АЗС, СТО, банків, пошти. Також продовжать працювати салони краси та готелі, але з обмеженнями.

Карантин в Україні триватиме до кінця зими

Після 24 січня, як очікується, жорсткі обмеження знімуть, але карантин продовжить діяти до 28 лютого 2021 року. В цей період буде дозволена робота:

 • кафе, ресторанів, ТРЦ,
 • басейнів, спортзалів, фітнес-центрів,
 • кінотеатрів і театрів,
 • ринків і магазинів,
 • продовжить курсувати міський транспорт, не будуть обмежувати залізничне і авіасполучення.

Протиепідемічних заходів при цьому необхідно дотримуватися, як і раніше (маски в приміщенні та у транспорті, використання антисептиків).

 

* * *

Із 19 грудня по всій території України діють нові карантинні обмеження.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів.

Нові обмеження забороняють:

 • проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів;
 • проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій;
 • приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. метрів;
 • робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00. У ніч з 31.12 на 01.01 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 01:00.
 • Також забороняються релігійні заходи: в приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. метрів; на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

Обмеження, які продовжують працювати без змін

Зокрема, українцям також забороняється:

Перебування в громадському транспорті та громадських місцях без вдягнутої маски, а також перебування на вулиці без документів, що посвідчують особу.

Самовільне залишення місця ізоляції чи обсервації.

Проведення масових культурних (в т.ч. концертів), спортивних, соціальних, рекламних та інших заходів, в яких бере участь більше 20 осіб та недотримана дистанція у 1,5 м між учасниками (виключення: офіційні та професійні спортивні заходи без глядачів, іспити для нотаріату та заходи необхідні для забезпечення роботи органів влади).

Робота кінотеатрів та закладів культури із наповненістю понад 50% місць одного залу.

Перевезення в пасажирському транспорті більше пасажирів, ніж кількість сидячих місць (крім метро).

Проведення дискотек, робота нічних клубів та закладів громадського харчування 3 організацією дозвілля.

Розміщення в закладах харчування більше 4 повнолітніх осіб за одним столом та коли відстань між столами менш ніж 2 метри.

Робота суб'єктів господарювання, в яких працівники не забезпечені масками, не нанесено маркування щодо дистанції між клієнтами в 1,5 метри, а відвідувачі не мають правильно вдягнутих засобів індивідуального захисту.

Перетин кордону іноземцям без наявного поліса страхування (з окремими виключеннями).

Діяльність закладів з розміщення (крім готелів, реабілітаційних центрів для людей з інвалідністю, санаторно-курортних закладів).

Відвідування закладів освіти групами більше 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Відвідування закладів освіти в разі, коли на самоізоляції перебуває більш ніж 50% учнів та персоналу закладу освіти.

Проведення планових заходів з госпіталізації (крім паліативної допомоги, допомоги породіллям, новонародженим, допомоги при пологах, лікуванні онкохворих, високоспеціалізована (третинна) меддопомога та інша невідкладна меддопомога).

Робота спортивних залів та фітнес-центрів, якщо в них перебуває більше однієї особи на 20 квадратних метрів.

Відвідування пунктів (місць) тимчасового тримання осіб, пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, а також пунктів розміщення біженців.

Перетин КПВВ на тимчасово окуповані території ОРДЛО та Криму іноземцями без наявного поліса страхування (з окремими виключеннями).

Відвідування сторонніми особами закладів соцзахисту, в яких перебувають окремі категорії громадян (люди похилого віку, ветерани війни, особи з інвалідністю, психічними порушеннями та інше).

 

* * *

Кабінет Міністрів України ухвалив 9 грудня під час позачергового засідання Постанову “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19”. 

Відповідно до ухваленого документа, з 8 до 24 січня 2021 року заборонятиметься робота кафе, ресторанів, барів (крім доставлення та замовлень на винос), кінотеатрів, фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів, театрів, а також ТРЦ (дозволятиметься торгівля продуктами харчування, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутовою хімією). На період дії посиленого карантину заборонятиметься відвідування закладів освіти, торгівля непродовольчими товарами, проведення будь-яких розважальних, спортивних або культурних масових заходів.

Водночас, як зазначив прем’єр-міністр, продовжить працювати громадський транспорт, “аби люди могли їздити на роботу на ті підприємства, що працюватимуть у період посиленого карантину”. Також працюватимуть продуктові магазини, аптеки, банки, поштові оператори, готелі.

 

* * *

Станом на 7 грудня  в  Кагарлицькому районі кількість хворих на COVID-19 становить 176 осіб. Загалом  із початку пандемії  коронавірусом  були  інфіковані 843 жителів Кагарличчини, одужало - 645, померло від ускладнень - 22.

За зведеними даними Центру первинної медико-санітарної допомоги та Кагарлицької центральної районної лікарні станом на 7 грудня обстежено на COVID-19 шляхом ПЛР-тестів 3527 жителів Кагарличчини.

Станом на 7 грудня хворіє на коронавірус 176 осіб. Це – жителі Кагарлика (100), Слободи (13), Зеленого Яру (1), Новосілок (3), Липовця (4), Стайок (12), Шубівки (1), Шпендівки (4), Демівщини (2), Кадомки (2), Мирівки (3), Зорівки (3), Ставів (4), Переселення (13), Черняхова (1), Сущан (2), Халчі (3), Буртів (2), Великих Пріцьок (1), Расавки (2).

Також у Кагарлицькій ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 18 жителів інших районів, хворих на коронавірус, та 17  із Кагарлицького.

 

 

* * *

Карантин вихідного дня дав позитивний ефект та допоміг стабілізувати ситуацію з COVID-19, але продовжувати його не будуть - заявив на засіданні уряду прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Про це повідомляє Радіо Свобода. Тож тепер в Україні діятимуть правила "помаранчевої" зони.

«Ми отримали позитивний ефект. На кінець карантину вихідного дня, 30 листопада, за попередній тиждень ми отримали на шість тисяч випадків захворювання менше, ніж це було прогнозовано. Посилені заходи на вихідних дещо стабілізували ситуацію і в лікарнях. Спостерігається вирівнювання ситуації з зайнятістю ліжок… Це дозволяє нам зняти саме ці обмеження, і на вихідні, і в будні діятимуть обмеження «помаранчевої» зони на території цілої країни», – сказав Денис Шмигаль.

Упомаранчевій зоні передбачено такі обмеження

 • забороняються концерти, спортивні, соціальні, релігійні та інші заходи з більше ніж 20 учасниками. При участі до 20 людей між ними має дотримуватися дистанція мінімум 1,5 метра. Виняток складають спортивні заходи з Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, а також матчі ігрових видів спорту професійних клубів без глядачів, зі щоденним контролем здоров’я учасників
 • у кінотеатрах та театрах зали можуть бути заповнені не більше ніж на 50%
 • у музеях кількість відвідувачів не повинна перевищувати 1 людину на 20 квадратних метрів
 • це ж обмеження діє для спортзалів і фітнесцентрів
 • у транспорті міського, міжміського, обласного й міжобласного сполучення, в тому числі в маршрутках, кількість пасажирів не повинна перевищувати кількість сидячих місць, передбачених технічною характеристикою
 • заборонена робота дискотек і нічних клубів
 • заборонена робота ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, буфетів, пов’язана з організацією дозвілля (тобто, зокрема, тими ж дискотеками)
 • з 22-ї вечора до 7-ї ранку заклади харчування можуть працювати лише з доставкою
 • відстань між столиками в кафе та ресторанах має бути не менше від двох метрів, за одним столом – не більше від чотирьох людей (не рахуючи неповнолітніх)
 • заклади повинні мати маркування для дотримання відстані між відвідувачами, працівники повинні бути в масках, використані засоби захисту мають збиратися в окремий контейнер
 • всі заклади розміщення мають зупинити роботу, крім тих, які надають соціальні послуги, реабілітаційних установ для людей з інвалідністю, санаторіїв, курортів, стаціонарних відділень протезування, протезно-ортопедичних підприємств, що належать до структури Міністерства соціальної політики
 • забороняється відвідування закладів освіти групами більше як по 20 людей (крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної спеціалізованої мистецької освіти). Якщо більше ніж 50% учнів опинилися на самоізоляції, то й таке відвідування заборонене
 • планові госпіталізації скасовуються, крім невідкладних.

***

За період із 19 по 26 листопада в Кагарлицькому районі кількість хворих на COVID-19 зменшилася із 220 до 191 особи. За тиждень одужало 100 хворих на коронавірус.

Загалом із початку пандемії були інфіковані 776 жителів Кагарличчини, одужало – 567, померло від коронавірусу – 18.

За зведеними даними Центру первинної медико-санітарної допомоги та Кагарлицької центральної районної лікарні, станом на 27 листопада загалом обстежено на COVID-19 шляхом ПЛР-тестів 3414 жителів Кагарличчини.

Станом на 27 листопада, хворіє 191 особа. Це жителі Кагарлика (104), Слободи (17), , Новосілок (8), Липовця (4), Стайок (10), Шпендівки (4), Демівщини (1), , Кадомки (1), Мирівки (3), Зорівки (3), Ставів (9), Переселення (13), Черняхова (1), Ліщинки (1), Сущан (2), Халчі (4), Буртів (2), Великих Пріцьок (3), Бендюгівки (1).

 Також у Кагарлицькій ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 22 жителі інших районів, хворих на коронавірус, та 30 із Кагарлицького.

***

 

На 21 листопада кількість хворих на коронавірус в Україні становила 14580 осіб.

У Кагарлицькому районі станом на 21 листопада хворіло на коронавірус 214 жителів. Із них 38 перебуває на стаціонарному лікуванні. На жаль, додався і ще один летальний випадок.

Якщо в Україні зростання захворюваності на коронавірус триватиме такими ж темпами,як зараз, то через 2-3 тижні влада муситиме запроваджувати більш жорсткі заходи.

Про це заявив у фейсбуці Михайло Радуцький, голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

“Епідеміологічна ситуація продовжує погіршуватись. Кількість активних хворих перейшла межу в 310 тисяч. Все більше українців потребують госпіталізації. Місяць тому щодня в середньому до лікарень відвозили 1100 пацієнтів, станом на сьогодні за день госпіталізують понад 1700. На щастя, система охорони здоров’я витримує навантаження”, - написав Михайло Радуцький.

За словами народного депутата,нині завантаженість ліжок у медзакладах, де лікують хворих на коронавірус, усередньому складає 52%. Такого показника досягли за рахунок розгортання нових ліжкомісць. Адже ще місяць тому ця цифра була на рівні 68%.

Зараз епідситуація в країні залишається контрольованою, хоча й невпинно погіршується.

 

* * *

  Протягом тижня, із 12 по 19 листопада, у Кагарлицькому районі кількість хворих на COVID-19 зменшилася із 229 до 220 осіб. За тиждень одужало 109 хворих на коронавірус.

Загалом із початку пандемії були інфіковані 703 жителі Кагарличчини, одужало - 467, померло від коронавірусу - 16.

За зведеними даними Центру первинної медико-санітарної допомоги та Кагарлицької центральної районної лікарні, станом на 19 листопада загалом обстежено на COVID-19 шляхом ПЛР-тестів 3259 жителів Кагарличчини.

Станом на 19 листопада хворіє на коронавірус 220 осіб. Це –  жителі Кагарлика (124), Слободи (13), Зеленого Яру (1), Новосілок (7), Липовця (4), Стайок (6), Шпендівки (3), Демівщини (2), Горохового (1), Кадомки (1), Мирівки (8), Зорівки (3), Ставів (9), Переселення (10), Черняхова (1), Ліщинки (3), Сущан (1), Халчі (2), Буртів (6), Очеретяного (3), Великих Пріцьок (2), Бендюгівки (1).

Також у Кагарлицькій ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 26 жителів інших районів, хворих на коронавірус, та 35  із Кагарлицького району.

 

* * *

 За повідомленням kagarlyk.city, із 16 листопада в школах Кагарличчини відновлено навчання безпосередньо в закладахОкрім Переселенської та Черняхівської шкіл. 

За тиждень до цього всі навчальні заклади району було преведено на дистанційне навчання. Адже Кагарличчина тоді потрапила до “червоної” карантинної зони. Втім, не всі учні району сядуть за парти: починаючи з 16 листопада, навчання в Переселенській та Черняхівській (5-11 класи) школах призупинено (навчальний процес продовжиться дистанційно) до покращення епідемічної ситуації. Таке рішення 16 листопада прийняли під час позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району.

Так, у листах до начальника відділу освіти Кагарлицької райдержадміністрації керівництво Переселенської школи зазначає, що на амбулаторному лікуванні  перебуває  50% учителів. Із  них 4 – хворі на COVID-19. Директор Черняхівської школи посилається на “збільшення кількості захворювання серед серед педагогічних працівників та неможливістю здійснювати навчально-виховний процес в межах навчального закладу”.

 

***

У Кагарлику до кінця листопада, як і по всій Українідіятимуть обмеження помаранчевої зони та карантин вихідного дня.

В Україні вирішили відмовитися від адаптивного карантину та запровадити обмеження помаранчевого рівня небезпеки на всій території держави. Відповідне рішення уряд прийняв 11 листопада. 

У помаранчевій зоні зобороняються масові заходи за участю понад 20 осіб, заповненість понад 50% місць у театрах та кінотеатрах, громадському транспорті. Заборона дискотек, закладів харчування з організацією дозвілля; планових госпіталізацій.

При цьому повністю забороняється проведення дискотек, робота нічних клубів та розважальних закладів, діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля – ресторанів, кафе, барів, закусочних.

Під забороною і перевезення пасажирів громадським транспортом на міських, приміських, внутрішньообласних, міжобласних маршрутах у кількості більше, ніж кількість місць для сидіння, передбачена технічною характеристикою транспортного засобу.

Заборонено роботу після 22 до 7:00 кафе і ресторанів, крім адресної доставки та замовлення на винос.

Розміщення відвідувачів узакладах громадського харчування можливе лише на відстані менше 2 метрів між місцями для сидіння за сусідніми столиками і не більше 4 осіб за столом без урахування дітей у віці до 18 років.

Крім того, відвідувачі повинні заходити в заклад і пересуватися по ньому з одягненими засобами індивідуального захисту, які прикривають рот і ніс.

 

***

"З понеділка, 9 листопада, усі навчальні заклади району, крім дитячих садків, переходять на дистанційну форму навчання через «червону зону», в яку потрапила Кагарличчина", - підтвердила начальник відділу освіти Кагарлицької РДА Надія Омельченко.

***

Із 00 годин 00 хвилин 09 листопада (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування. Уся територія України опинилась у "помаранчевій" та "червоній" зонах захворювання на коронавірус.

До "червоної" зони потрапив і Кагарлицький район

Станом на 6 листопада в Кагарлицькому районі кількість хворих на COVID-19 становила 193 особи. За тиждень одужали 54 хворих на коронавірус. Загалом з початку пандемії на Кагарличчині COVID-19 було інфіковано 517 осіб. Одужали від COVID-19 312 жителів району. Померло від коронавірусу - 12.

За зведеними даними Центру первинної медико-санітарної допомоги та Кагарлицької центральної районної лікарні, станом на 6 листопада загалом обстежено на COVID-19 шляхом ПЛР-тестів 2989 жителів Кагарличчини.

Станом на 6 листопада 193 осіб хворіють на коронавірус. Це - жителі Кагарлика (113), Слободи (8), Зеленого Яру (2), Новосілок (6), Липовця (3), Стайок (18), Шубівки (1), Горохуватки (1), Шпендівки (1), Кадомки (2), Мирівки (2), Ставів (10), Переселення (8), Черняхова (6), Ліщинка (1), Халчі (3), Буртів (6), Очеретяного (1), Расавка (1).

 

Також у Кагарлицькій ЦРЛ перебуває 33 жителів інших районів, хворих на коронавірус, та 27 із Кагарлицького.

 

***

30 жовтня Державна комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у регіонах. Про це у своєму Telegram-каналі написав міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Ржищівщина та Кагарличчина перейшли у "помаранчеву" зону, а Обухів із районом залишилися в "червоній".

Нове зонування вступить в дію з 00:00 годин 2 листопада

Так, у Київській області "почервоніли":

 • міста Бориспіль, Васильків, Обухів, Переяслав, Фастів
 • Обухівський район.

До "помаранчевої" зону увійдуть:

 • міста Біла Церква, Березань, Бровари, Буча, Ірпінь, Ржищів та Славутич
 • Баришівський, Білоцерківський, Богуславський, Бориспільський, Бородянський, Броварський, Васильківський, Вишгородський, Володарський, Згурівський, Іванківський, Кагарлицький, Києво-Святошинський, Макарівський, Миронівський, Переяслав-Хмельницький, Поліський, Рокитнянський, Сквирський, Ставищанський, Таращанський, Тетіївський, Фастівський та Яготинський райони
 • місто Київ.

Шановні власники розважальних закладів (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів, тощо) Кагарлицького району!

Відділення поліції # 1звертає вашу увагу, що згідно з постановою КМУ від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на територіїі зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою КМУ від13 жовтня 2020 року №956) та протоколу№35 позачергового засiдання Киiвської обласної комicii з питань техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.10.2020 на території Кагарлицького р-ну та Ржищівської ОТГ з 02.11.2020 введено ПОМАРАНЧЕВИЙ рівень епiдемiчної небезпеки поширення COVID-19.  У зв’язку з цим просимо вас дотримуватися карантинних обмежень, а саме: заборонена робота після 22-ї до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля. НАГАДУЄМО, що порушення правил щодо карантину (статтею 44-3 КУпАП), санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства,  а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, - тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї (17 000,00 грн) до двох тисяч (34 000,00 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох (34 000,00 грн)  до десяти тисяч (170 000,00 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян». Будьте відповідальними, бережіть себе та оточуючих.

 

***

23 жовтня Державна комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в регіонах. Ржищів перейшов у "зелену" зону, Кагарлик залишилися в "жовтій" зоні. Миронівка стала "помаранчевою". А Обухів із районом "почервоніли". Про це повідомляє Урядовий портал.

Нове зонування вступить в дію з 00:00 годин 26 жовтня.

Так, у Київській області "почервоніли":

 • міста Бориспіль, Васильків, Обухів
 • Бориспільський та Обухівський райони.

У  "помаранчеву" зону увійдуть:

 • міста Біла Церква, Березань, Ірпінь, Переяслав та Фастів
 • райони: Бородянський, Васильківський, Києво-Святошинський, Миронівський, Переяслав-Хмельницький, Фастівський та Яготинський
 • також Київ.

До "жовтої зони" віднесено:

 • міста: Бровари, Буча
 • райони: Баришівський, Білоцерківський, Богуславський, Броварський, Вишгородський, Володарський, Згурівський, Кагарлицький, Макарівський, Поліський, Рокитнянський, Сквирський, Таращанський, Тетіївський.

***

15 жовтня Державна комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у регіонах. Кагарлик і Ржищів залишилися в «жовтій» зоні. А Обухів із районом – «помаранчевий».Про це повідомляє Урядовий портал.

Нове зонування вступить удію з 00:00 годин 19 жовтня.

Так, у Київській області «почервоніли»:

 • місто Васильків
 • Бориспільський район.

У «помаранчеву» зону ввійдуть:

 • міста Біла Церква, Бориспіль, Ірпінь, Обухів, Переяслав та Фастів
 • райони: Васильківський, Києво-Святошинський, Обухівський, Фастівський
 • також Київ.

До «жовтої» зони віднесено:

 • міста: Березань, Бровари, Буча, Ржищів, Славутич
 • райони: Баришівський, Білоцерківський, Богуславський, Бородянський, Броварський, Вишгородський, Володарський, Згурівський, Іванківський, Кагарлицький, Макарівський, Миронівський, Переяслав-Хмельницький, Поліський, Рокитнянський, Таращанський, Тетіївський, Яготинський.

 

***

13 жовтня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Вадим Циганок провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання розглядалося питання про початок осінніх канікул в закладах загальної середньої освіти Кагарлицького району.

За підсумками засідання прийнято рішення рекомендувати закладам загальної середньої освіти Кагарлицького району встановити з 15 по 30 жовтня 2020 року осінні канікули.

Повний текст протоколу засідання:

 

ПРОТОКОЛ

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району

 

від 13 жовтня 2020 року                                                                                    № 41

м. Кагарлик

 

Головував: Циганок В.А. – заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації, голова комісії з питань ТЕБ та НС

Присутні: Члени комісії (за окремим списком)

 

Слухали: 1. Про початок осінніх канікул в закладах загальної середньої освіти Кагарлицького району.

Доповідає: Омельченко Надія Олексіївна- начальник відділу освіти Кагарлицької районної державної адміністрації

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію начальника відділу освіти Кагарлицької райдержадміністрації Омельченко Н.О. взяти до відома.
 2. Рекомендувати закладам загальної середньої освіти Кагарлицького району встановити з 15 по 30  жовтня 2020 року осінні канікули.
 3. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на начальника відділу освіти Кагарлицької райдержадміністрації Омельченко Н.О.

Слухали: 2. Про посилення масово-розяснювальної роботи серед населення Кагарлицького району.

Доповідає: Онищенко Сергій Михайлович - провідний інспектор Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області

Заслухавши та обговоривши інформацію з даного питання провідного інспектора РС ГУ ДСНС України в Київській області Онищенка С.М., комісія відмічає, що найчастіше пожежі виникають у приватному житловому секторі, основною причиною пожежі на сьогоднішній день являється недбалість господарів при поводженні з вогнем, несправність пічного опалення та коротке замкнення електромережі. Також почастішали випадки спалювання сухої рослинності та її залишків, по при звернення до громадян через радіовузли та газети, жителі нехтують попередженнями про заборону та небезпеку до якої призводить вогонь. В зв’язку з вищевикладеним існує загроза збільшення виникнення пожеж у приватному житловому секторі.

Заслухавши та обговоривши доповідь комісія вирішила:

 1. Інформацію провідного інспектора Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області Онищенка С.М. взяти до відома.
 2. Міському та сільським радам вжити заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій в приватному житловому секторі.
 3. Міській та сільським радам та Кагарлицькому РС ГУ ДСНС України у Київській області посилити масово-роз’яснювальну роботу серед населення шляхом проведення бесід з громадяними, висвітлення у ЗМІ попереджень про небезпеку від пожеж, постійно розповсюджувати наглядну агітацію у виді листівок, буклетів і з заходами з пожежної безпеки, в разі виникнення надзвичайних ситуацій, надавати допомогу соціально незахищеним громадянам  верствам населення.
 4. Міській та сільським радам, Кагарлицькому РС ГУ ДСНС України у Київській області, Кагарлицькому відділенню національної поліції проводити спільні профілактичні рейди населених пунктів з метою попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій.
 5. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області Гапоненка М.О. та головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації Наконечного О.В.

Слухали: 3. Про затвердження переліку суб’єктів господарювання Кагарлицького району на яких повинні бути створені об’єктові формування цивільного захисту.

Доповідає: Гапоненко Максим Олександрович- в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області

Заслухавши і обговоривши інформацію в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області Гапоненка М.О. комісія визначила, що об’єктові формування цивільного захисту утворюються суб’єктами господарювання, які мають чисельність працюючого персоналу понад 50 осіб та володіють транспортною, будівельною, комунальною, медичною, пожежною та іншою спеціальною технікою і відповідають одній з таких умов:

віднесені до відповідної категорії цивільного захисту (особливої важливості, першої або другої категорії);

мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави та (або) продовжують свою виробничу діяльність в особливий період;

експлуатують об’єкти підвищеної небезпеки або потенційно небезпечні об’єкти.

Зазначені формування призначені для проведення великих обсягів робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у тому числі тих, що виникли внаслідок воєнних (бойових) дій чи терористичних актів, а також проведення відновлювальних робіт, які потребують залучення великої кількості населення і техніки (далі - проведення аварійно-відновлювальних робіт), на об’єктах суб’єктів господарювання, що їх утворили.

Заслухавши та обговоривши доповідь з цього питання комісія вирішила:

 1. Доповідь в. .о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області Гапоненка М.О. взяти до відома.
 2. Затвердити перелік суб’єктів господарювання Кагарлицького району на яких повинні бути створені об’єктові формування цивільного захисту.
 3. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області Гапоненка М.О. та головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації Наконечного О.В.

Слухали: 4. Про забезпечення засобами індивідуального захисту органів дихання персоналу ХНО, непрацюючого населення та працівників підприємств, які потрапляють до зони можливого забруднення.

Доповідає: Гапоненко Максим Олександрович- в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області

Заслухавши інформацію з цього питання в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України в Київській області Гапоненка М.О., комісія відмічає, що засобами індивідуального захисту органів дихання персонал ХНО забезпечений частково, а непрацююче населення та працівники підприємств, які потрапляють до зони можливого хімічного забруднення не забезпечені взагалі, основною причиною цього є відсутність коштів.

Заслухавши та обговоривши доповідь з цього питання комісія вирішила:

 1. Доповідь в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України в Київській області Гапоненка М.О. взяти до відома;
 2. Керівникам підприємств, які потрапляють до зони можливого хімічного забруднення розглянути питання щодо забезпечення працівників засобами індивідуального захисту органів дихання;
 3. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області Гапоненка М.О. та головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації Наконечного О.В.

Слухали: 5. Про визначення місць знищення вибухо-небезпечних предметів.

Доповідає: Гапоненко Максим Олександрович - в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області

Заслухавши інформацію з цього питання в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України в Київській області Гапоненка М.О. комісія відмічає, що становище з  цього питання в районі досить складне і потребує вирішення.

Заслухавши та обговоривши доповідь з цього питання комісія вирішила:

 1. Доповідь в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України в Київській області Гапоненка М.О. до відома;
 2. Визначити місцями для знищення вибухонебезпечних предметів в яру поблизу с. Балико-Щучинка Кагарлицького району Київської області, тому як дане місце знаходиться на відстані не менше як 2,5 км від житлових, виробничих будівель і споруд, ліній електропередач, зв’язку та інших комунікацій, що є безпечним для знищення вибухонебезпечних предметів;
 3. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області Гапоненка М.О. та головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації Наконечного О.В.

Слухали: 6. Про затвердження стаціонарних пунктів обігріву та місць відстою великовагової техніки.

Доповідає: Наконечний Олег Валентинович - головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації

Заслухавши та обговоривши інформацію з даного питання головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації Наконечного О.В., комісія відмічає, що з метою організації своєчасної підготовки до оперативного реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду на 2020/2021 рік, попередження та запобігання випадків переохолодження, надання у період низьких температур допомоги населенню, в першу чергу мало захищеним верствам населення та з метою запобігання виникненню аварійних ситуацій на спусках та підйомах Кагарлицького району потрібно визначити стаціонарні пункти обігріву та місця відстою великовагового транспорту.

Заслухавши та обговоривши доповідь комісія вирішила:

 1. Інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації Наконечного О.В. взяти до відома;
 2. Затвердити стаціонарні пункти обігрівута пункти відстою великовагового транспорту;
 3. Міській та сільським радам:
 4. організовувати розчищення комунальних доріг;
 5. своєчасного вживати заходів щодо розчищення та посипання протиожеледною сумішшю підходів та сходів до  шкільних, дошкільних закладів, ФАПів, амбулаторій, закладів соціальної сфери, магазинів та ін.;
 6. розглянути можливість заключення договорів з організаціями, які мають техніку підвищеної прохідності для буксирування великовагового транспорту.
 7. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на в. о. начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області Гапоненка М.О. та головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації Наконечного О.В.

 

Заступник голови комісії               В. Циганок

Секретар комісії                              О. Наконечний

 

 

***

 

Девятого жовтня Державна комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в регіонах. Кагарлик залишився в  «жовтій»  зоні. До  «жовтої»  перевели і Ржищів. А Обухів став  «помаранчевим». Про це повідомляє Урядовий портал.

Нове зонування вступить в дію з 00:00 годин 12 жовтня.

Так, у Київській області в "помаранчеву" зону увійдуть:

 • міста Васильків, Ірпінь, Обухів та Фастів
 • райони: Києво-Святошинський і Бориспільський
 • також Київ.

До "жовтої зони" віднесено:

 

 • міста: Біла Церква, Березань, Бориспіль, Бровари, Буча, Переяслав, Ржищів, Славутич
 • райони: Баришівський, Білоцерківський, Бородянський, Броварський, Васильківський, Вишгородський, Володарський, Іванківський, Кагарлицький, Макарівський, Миронівський, Обухівський, Переяслав-Хмельницький, Рокитнянський, Сквирський, Ставищенський, Таращанський, Тетіївський, Фастівський, Яготинський.

***

Першого жовтня Державна комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в регіонах. Кагарлик залишився в "жовтій" зоні, а Ржищів - у "зеленій". Про це повідомляє Урядовий портал.

Нове зонування вступить в дію з 00:00 годин 5 жовтня.

Так, у Київській області в "помаранчеву" зону увійдуть:

 • міста Ірпінь та Фастів
 • райони: Києво-Святошинський і Баришівський.

До "жовтої зони" віднесено:

 • міста: Біла Церква, Березань, Бориспіль, Бровари, Буча, Васильків, Обухів, Переяслав, Славутич
 • райони: Білоцерківський, Бориспільський, Бородянський, Броварський, Васильківський, Кагарлицький, Макарівський, Миронівський, Обухівський, Переяслав-Хмельницький, Рокитнянський, Сквирський, Ставищенський, Таращанський, Фастівський, Яготинський
 • також Київ.

 

***

ПРОТОКОЛ

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Кагарлицького району

 

від 29 вересня  2020 року                                                                                № 40

м. Кагарлик

Головував: Циганок В.А. - – заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації, голова комісії з питань ТЕБ та НС

Присутні: члени комісії (за окремим списком)

 

Слухали: 1. Про призупинення навчального процесу в опорному загальноосвітньому навчальному закладі Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та Слобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кагарлицького району.Доповідає: Циганок Вадим Анатолійович- заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації, голова комісії з питань ТЕБ та НС

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Доповідь заступника голови Кагарлицької райдержадміністрації, голови комісії з питань ТЕБ та НС Циганка В.А. взяти до відома;
 2. Призупинити навчання для учнів 5-11 класів в опорному загальноосвітньому навчальному закладі Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 та Слобідська ЗОШ І-ІІІ ст. Кагарлицького району з 29.09.2020 року по 06.10.2020 року;
 3. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради» провести тестування на COVID-19 вчителям та обслуговуючому персоналу Слобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кагарлицького району 30.09.2020 року та 01.10.2020 року вчителям та обслуговуючому персоналу опорного загальноосвітнього навчального закладу Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу освіти Кагарлицької райдержадміністрації Омельченко Н.О. та директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради» Карапіру І.М.

Слухали: 2. Про проведення змагань «Чемпіонат Київської області із Зендокай Карате До 2020». Доповідає Циганок Вадим Анатолійович - заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації, голова комісії з питань ТЕБ та НС

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Доповідь заступника голови Кагарлицької райдержадміністрації, голови комісії з питань ТЕБ та НС Циганка В.А. взяти до відома;
 2. Дозволити проведення змагань «Чемпіонат Київської області із Зендокай Карате До 2020» у приміщенні «Фізкультурно-оздоровчого комплексу Кагарличчини». Змагання повинні проходити з дотримання постанови заступника Міністра охорони здоров’я – головного санітарного лікаря України № 54 від 18.09.2020 року;
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора комунального підприємства Кагарлицької районної ради «Фізкультурно-оздоровчий комплекс Кагарличчини» Лисенка В.М.;

Слухали: 3. Про затвердження переліку потенційно-небезпечних об’єктів Кагарлицького району.Доповідає: Кудрик Олег Васильович - начальник Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

ВИРІШИЛИ:

 1. Доповідь начальника Кагарлицького РС ГУ ДСНС в Київській області Кудрика О.В. взяти до відома;
 2. Затвердити перелік потенційно небезпечних об'єктів та об'єктів підвищеної небезпеки Кагарлицького району;

 

Голова комісії                           В.Циганок

Секретар комісії                       О.Наконечний

 

 

24 вересня Державна комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в регіонах. Кагарлик залишився в «жовтій»зоні. Ржищів перемістили до «зеленої» зони. Обухів ідосі «помаранчевий».

Нове зонування вступає в дію з 00:00 годин 28 вересня.

Так, у Київській області в «помаранчеву»зону увійдуть:

 • місто Обухів
 • райони: Києво-Святошинський і Баришівський.

До «жовтої»зони віднесено:

 • міста: Біла Церква, Березань, Бориспіль, Бровари, Буча, Васильків, Ірпінь, Переяслав, Славутич, Фастів
 • райони: Білоцерківський, Бориспільський, Бородянський, Броварський, Васильківський, Володарському, Кагарлицький, Макарівський, Миронівський, Обухівський, Рокитнянський, Сквирський, Ставищенський, Фастівський, Яготинський
 • також Київ.

 

 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

 Виконавчий комітет

           РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 191

м. Кагарлик                                                                      від  14.09.2020 року

Про продовження карантинних заходів

у ДНЗ «Теремок»

Враховуючи повідомлення директора КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради» Карапіри І.М. №01-03-568 від 11.09.2020 про виявлення позитивних результатів  на COVID-19 у п’яти працівників ДНЗ «Теремок», з метою запобігання  поширенню вірусної інфекції: 

1. Продовжити термін повного карантину в ДНЗ «Теремок» до 21 вересня 2020 року. 

2. Завідуючій ДНЗ «Теремок» Дяченко Т.П. забезпечити постійний моніторинг щодо стану здоров’я вихованців закладу. 

3. Роботу закладу відновити за умови відсутності нових випадків захворювання на COVID-19,  після проведення заходів з дезінфекції приміщень закладу. 

4. На період перебування на карантині працівникам проводити оплату відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 13.03.2020 року.

5. Працівників, які захворіли, допустити до роботи після проведення повторного тестування та з дозволу сімейного лікаря. 

        6. Контроль за виконанням цього розпорядження  залишаю за собою.

 

Міський голова                                  О.О. Панюта

 

  14 вересня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Вадим Циганок провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь в засіданні взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, перший заступник міського голови Олег Пурій, члени комісії.

   Під час засідання розглядалося питання про призупинення навчального процесу в Кагарлицькому НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей", Горохуватській ЗОШ І-ІІ ступенів Кагарлицького району та продовження карантину в ДНЗ «Теремок»; про проведення командно-штабних тренувань у Кагарлицькому районі в 2020 році.

   За підсумками засідання прийняті рішення:

   - призупинити навчання у Горохуватській ЗОШ І-ІІ ступенів Кагарлицького району з 15.09.2020 року до отримання результатів тестів на COVID-19 усіх вчителів та обслуговуючого персоналу;

   - призупинити навчання І курсу Кагарлицького НВК ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей з 15.09.2020 року до отримання результатів тестів на COVID-19 дітей та вчителів, які контактували з хворими на COVID-19;

   - продовжити термін повного карантину в ДНЗ «Теремок» до 21.09.2020р.;

   - перенести проведення командно-штабних тренувань до окремого рішення (протокол від 14 вересня 2020 року № 39).

***

11 вересня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Ігор Будюк провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання розглядалося питання про призупинення навчального процесу в Кагарлицькому НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей", Кагарлицькій ЗОШ №2 імені В.П. Дашенка, Слобідськії ЗОШ І-ІІІ ступенів Кагарлицького району. За підсумками засідання комісія вирішила: призупинити навчання у 1 класі Слобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кагарлицького району з 14.09.2020 року до отримання результатів тестів на COVID-19 усіх учнів та вчителя; призупинити навчання у 1 та 6 класах Кагарлицького НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей" з 14.09.2020 року до отримання результатів тестів на COVID-19 дітей та вчителів, які контактували з хворими на COVID-19; призупинити навчання у 1 класі Кагарлицької ЗОШ № 2 імені В.П. Дашенка з 14.09.2020 року до отримання результатів тестів на COVID-19 дитини та вчителя, які контактували з хворими на COVID-19; Кагарлицькому відділу поліції № 1 (з обслуговування м. Ржищів та Кагарлицького району) Обухівського відділу поліції ГУ НП в Київській області та Кагарлицькому районному управлінню головного управління Держпродспоживслужби у Київській області посилити контроль за дотриманням протиепідемічних правил на території Кагарлицького району (протокол від 11.09.2020 року № 38).

***

07 вересня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Ігор Будюк провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання розглядалося питання про роботу ДНЗ «Теремок» у зв’язку із захворюванням вихователя на COVID-19. За підсумками засідання комісія вирішила припинити роботу ДНЗ «Теремок» з 08.09.2020 року до отримання результатів тестів на COVID-19 усіх працівників закладу (протокол від 07.09.2020 року № 37).

***

25 серпня 2020 р. під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністраціїрозглянуто питання про протиепідемічний стан на території Кагарлицького району, пов'язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2; про стан готовності закладів освіти до початку 2020/2021 навчального року відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації на території Київської області.

За підсумками засідання прийняті такі рішення:

- керівництву Кагарлицького міського ринку вжити заходів щодо огородження прилеглої до ринку території з метою проведення на ній торгівлі. Торгівлю проводити з дотриманням всіх протиепідемічних правил;

- органам місцевого самоврядування Кагарлицького району вжити заходів щодо заборони торгівлі продуктами харчування в місцях, які не призначені для цього (зупинки, узбіччя доріг, тощо);

- торгівлю баштановими культурами здійснювати згідно з дотриманням всіх протиепідемічних правил.

 

***

Станом на 12 серпня у Кагарлицькому районі кількість хворих на COVID-19 зменшилася до 17 (тиждень тому хворіло 28 осіб.) При цьому ще у 19 осіб є підозра на коронавірус. Побороли хворобу 97 жителів району.

З початку пандемії на Кагарличчині COVID-19 було інфіковано 116 осіб. Двоє з них померли.

За зведеними даними Центру первинної медико-санітарної допомоги та Кагарлицької центральної районної лікарні, станом на 4 серпня, було обстежено на COVID-19 шляхом ПЛР-тестів 1268 жителів Кагарлицького району.

Станом на 12 серпня  17 осіб хворіють на коронавірус. Це жителі Кагарлика (10), Переселення (1), Ставів (1), Халчі (2), Антонівки (3). 

  97 жителів Кагарлицького району одужали від COVID-19: 51 - з  Кагарлика, 13 - зі Слободи, 8 - з Халчі, 6 - із Зеленого Яру, 6 - із Новосілок, по 2 - із Липовця, Демівщини, Ставів, Горохового та Буртів, по одному із Стайок, Черняхова та Шубівки.

  Також у Кагарлицькій ЦРЛ перебуває 14 жителів інших районів, хворих на коронавірус.

 

***

Станом на 15 липня у Київській області:

 • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 11,88 %, що менше 50%;
 • середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить 44,80 – більше 24 % на 100 000;
 • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 6,06 %, що менше 11%;
 • показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить 1,25 менше 10%.

З урахуванням оцінки епідемічної ситуації у Київській області комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила з 17 липня ОБМЕЖИТИ:

 • проведення масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) з наповненістю менше 50 відсотків стаціонарно розміщених місць для сидіння та/або менше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі;
 • час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності обмежити з 23-ї та до 7-ї години.

ПОСИЛИТИ КОНТРОЛЬ:

 • за дотриманням протиепідемічних заходів під час перевезення пасажирів, роботи закладів харчування, а також розважальних закладів у нічний час доби;
 • щоденно проводити моніторинг протиепідемічної ситуації на території області та у разі змін показників епідемічної ситуації ініціювати проведення позачергового засідання Київської обласної комісії ТЕБ та НС щодо розгляду питання із запровадження або скасування  послаблення протиепідемічних заходів.

 

 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 151

м. Кагарлик                                                            від  14 липня 2020 року

Про заходи щодо запобігання поширенню на території м.Кагарлика гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на виконання постанови Кабінету Міністрів Українивід 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», враховуючи Протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14 липня 2020 року № 31:

 

1. Всім установам, організаціям, підприємствам, суб’єктам підприємницької діяльності на території міста Кагарлика взяти до виконання в обов’язковому порядкузаходи, визначені Протоколом засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14 липня 2020 року № 31 (Протокол додається).

2. Провідному спеціалісту із висвітлення інформації виконавчого комітету Семенюку М.В. розмістити на офіційному веб-сайті Кагарлицької міської ради інформацію щодо встановлення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення правил протиепідемічних заходів та санітарного законодавства, забезпечити оприлюднення цього розпорядження та Протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14 липня 2020 року № 31.

3. Директору КП «Міськрембудсервіс» Стеценку М.І., директору Кагарлицького КЖЕП Зеленьку В.П. та в.о. директора Адміністрації парку-пам’ятки «Кагарлицький» Усиченку М.В. дезінфекцію під’їздів та місць масового скупчення громадян проводити один раз на 10 днів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Пурія О.А.

 

 

               Міський голова                                                       О.О. Панюта

 

***

 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№ 120      м. Кагарлик                          від 05 червня 2020 року

Про заходи щодо запобігання поширенню

на території м. Кагарлика гострої респіраторної хвороби СОVID-19,

 спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2

 Відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» та від 16 березня 2020 року №215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211», враховуючи Протокол позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 05 червня 2020 року №28:

1. Всім установам, організаціям, підприємствам, суб’єктам підприємницької діяльності на території міста Кагарлика, зокрема закладам харчування, закладам культури взяти до виконання в обов’язковому порядку заходи, визначені Протоколом позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 05 червня 2020 року №28 (Протокол додається).

 2. Директору КП «Міськрембудсервіс» Стеценку М.І.:

2.1 Відкрити для відвідування кладовища на території Кагарлицького району з дотриманням протиепідемічних заходів.

2.2. Скасувати виконання завдання щодо проведення санітарної обробки автомобільних доріг комунальної форми власності.

2. Провідному спеціалісту із висвітлення інформації виконавчого комітету Семенюку М.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження та Протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 05 червня 2020 року № 28.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Пурія О.А.

Міський голова                         О.О.Панюта

 

***

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 115

 

м. Кагарлик                                                            від  01 червня 2020 року

 

Про заходи щодо запобігання поширенню на території м. Кагарлика

гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на виконання постанови Кабінету Міністрів Українивід 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», враховуючи Протокол позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 травня 2020 року № 27:

1.  Всім установам, організаціям, підприємствам, суб’єктам підприємницької діяльності на території міста Кагарлика, зокрема закладам фізичної культури і спорту, спортивним залам,  фітнес-центрам, закладам освіти, перевізникам залізничним транспортом та міжобласним пасажирським перевізникам автомобільним транспортом, взяти до виконання в обов’язковому порядкузаходи, визначені Протоколом позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 травня 2020 року № 27 (Протокол додається).

2. Провідному спеціалісту з висвітлення інформації виконавчого комітету Семенюку М.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження та Протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 травня 2020 року №27.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Пурія О.А.

 

Міський голова                                                       О.О. Панюта

 

***

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

      РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 110

м. Кагарлик                                                                 від 25 травня 2020 року

 

Про заходи щодо запобігання поширенню

на території м. Кагарлика гострої респіраторної

хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на виконання постанови Кабінету Міністрів Українивід 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211», враховуючи Протоколи позачергових засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 травня 2020 року №25 та від 25 травня 2020 року №26:

 

1. Всім установам, організаціям, підприємствам, суб’єктам підприємницької діяльності на території містка Кагарлика взяти до виконання в обов’язковому порядкузаходи, визначені Протоколами позачергових засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 травня 2020 року №25 та від 25 травня 2020 року №26 (Протоколи додаються).

2. Відновити роботу з 01 червня 2020 року закладів дошкільної освіти «Ромашка», «Теремок» та «Малятко» з графіком роботи: 7 год. 45 хв. – 16 год. 45 хв. без чергових груп на період карантину.

2.1. Прийом дітей у заклади дошкільної освіти здійснювати лише за пред’явленням довідки від медичного закладу, яка б підтверджувала відсутність вірусних та/або респіраторних захворювань у дитини.

2.2. Т.в.о завідуючої ДНЗ «Ромашка» Волковій С.В., завідуючій ДНЗ «Теремок» Дяченко Т.П. та завідуючій ДНЗ «Малятко» Сколоті І.А. на період карантину забезпечити виконання протиепідемічних заходів у закладах, у тому числі тимчасових рекомендацій, затверджених Постановою санітарного лікаря України від 21.05.2020 р. №25 «Про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби «COVID-19)».

3. Дозволити з 26 травня 2020 року перевезення пасажирів на маршруті «АС «Кагарлик» - Залізничний вокзал», а з  27 травня 2020 року перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Кагарлика в режимі маршрутних таксі.

3.1. Перевізникам на автобусних маршрутах міста при здійсненні своєї діяльності забезпечити дотримання протиепідемічних вимог, встановлених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

4. Провідному спеціалісту з висвітлення інформації виконавчого комітету Семенюку М.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження та Протоколів позачергових засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 травня 2020 року №25 та від 25 травня 2020 року №26.

5. Керівникам комунальних підприємств, закладів дошкільної освіти міста та перевізникам на автобусних маршрутах забезпечити виконання заходів відповідно до компетенції.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Пурія О.А.

 

Міський голова                                                       О.О. Панюта

 

 

 

 

КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Кагарлицька Київської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

08 травня 2020  року                    м. Кагарлик                                               № 92

 

Про внесення змін до розпорядження виконуючого обов’язки голови Кагарлицької  районної державної адміністрації від 17 березня 2020 року № 67 «Про запобігання поширенню на території Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

 

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 ««Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215, від 25 березня 2020 року, № 239, від 29 березня 2020 року № 241, від 20 березня 2020 року № 242, від 02 квітня 2020 року № 255, від 08 квітня 2020 року № 262 та від 22 квітня 2020 року № 291), розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації від 08 травня 2020 року № 228,  рішень позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації від 10 березня 2020 року (протокол № 2),  від 25 березня 2020 року (протокол № 5) та  від 09 квітня  2020 року (протокол № 6), рішень Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року (протокол № 3), від 16 березня 2020 року (протокол № 4), від 21 березня 2020 року (протокол № 6), від 26 березня 2020 року  (протокол № 7), від 28 березня 2020 року (протокол № 8), від 02 квітня 2020 року (протокол № 9), від 06 квітня 2020 року (протокол № 10), від 10 квітня 2020 року (протокол № 11) та від 17 квітня 2020 року (протокол № 12), рішень Кагарлицької районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16 березня 2020 року (протокол № 7) та від 17 березня 2020 року (протокол № 8),  зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні, та з метою попередження поширення коронавірусної інфекції (COVID -19) на території району:

 

 1. Внести до розпорядження виконуючого обов’язки голови Кагарлицької районної державної адміністрації від 17 березня 2020 року № 67 «Про запобігання поширенню на території Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» такі зміни:
 2. у тексті розпорядження слова і цифри «до 11 травня 2020 року» змінити словами і цифрами «до 22 травня 2020 року»;
 3. пункт 2 викласти в такій редакції

Заборонити до 22 травня 2020 року:

проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, індивідуальних тренувальних занять (біг, хода, їзда на велосипеді, фігурне катання, рух на активних візках спортсменів з інвалідністю), навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів і закладів культури, крім:

торговельного (виключно в магазинах, зокрема магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів;

провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, а також медичної практики, діяльності з виготовлення технічних та інших засобів реабілітації, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з продажу, надання в оренду, технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, періодичних випробувань автотранспортних засобів на предмет дорожньої безпеки, сертифікації транспортних засобів, їх частин та обладнання, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з підключення споживачів до Інтернету, поповнення рахунків мобільного зв’язку, сплати комунальних послуг та послуг доступу до Інтернету, ремонту офісної та комп’ютерної техніки,  устаткування,  приладдя,  побутових  виробів  і  предметів  особистого вжитку, надання послуг хімчистки, поштової та кур’єрської діяльності, будівельних робіт, робіт із збирання і заготівлі відходів, діяльності кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як двох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), діяльності з надання зазначених послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб’єкт господарювання, який проводить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і перебування відвідувачів, крім часу приймання їжі, у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

діяльності підприємств, установ, організацій, які забезпечують проведення навчально-тренувального процесу спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів, за умови забезпечення осіб засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більш як однієї особи на 10 кв. метрів площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів;

діяльності музеїв, музеїв просто неба та історико-культурних заповідників відповідно до подання керівника закладу культури та за рішенням власника (органу управління) без безпосереднього прийому відвідувачів та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів з урахуванням можливості доїзду працівників до закладу і належності працівників до груп ризику.

Безпосередній прийом відвідувачів за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, може здійснюватися за рішенням власника (органів управління);

діяльності підприємств, які працюють у галузі засобів масової інформації, зокрема точок продажу преси, друкарень, редакцій, логістичних підприємств у сфері доставки паперу та друкованих видань, а також телерадіоорганізацій, афілійованих з ними організацій, які забезпечують їх повноцінне функціонування, зокрема виробництво контенту, а також інших суб’єктів у сфері масової інформації, які забезпечують роботу засобів масової інформації та доставку контенту до телеглядача (провайдерів програмної послуги, операторів телекомунікацій, що забезпечують розповсюдження сигналу телебачення та радіомовлення), інших виробників аудіовізуального контенту;

здійснення журналістами та іншими працівниками засобів масової інформації телевізійної зйомки, виробництва телевізійного продукту, іншої журналістської діяльності, зокрема на вулицях населених пунктів, у приміщеннях підприємств, установ, організацій, органів державної влади тощо, за умови обмеження кількості осіб, задіяних для виробництва телевізійного продукту в одному місці, не більше 50 осіб, обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та забезпечення усіх задіяних осіб засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

роботи суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки на відкритому повітрі, у транспортних засобах, житлових будинках, спорудах, приміщеннях (у тому числі приміщеннях, призначених для зйомки аудіовізуальних творів (студії, павільйони), за умови обмеження кількості осіб, які здійснюють кіно- та відеозйомку в одному місці, не більше 50 осіб, обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та забезпечення усього персоналу, залученого до виробництва аудіовізуального твору, засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів;

проведення у театрах, цирках, концертних організаціях, художніх (мистецьких) колективах за рішенням органів управління репетицій, тренувань та інших заходів, які не передбачають одночасного зібрання великої кількості осіб (до 50 осіб), без глядачів за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів з урахуванням можливості доїзду працівників до закладу;

діяльності адвокатів, нотаріусів, аудиторів та психологів;

надання стоматологічної допомоги.

 

 • абзац 4 пункту 7 виключити.

 

 • пункт 8 викласти в такій редакції:

«Відновити діяльність агропродовольчих ринків, які зареєстровані як оператори ринку харчових продуктів відповідно до закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» за умови дотримання протиепідемічних вимог, встановлених постановою Головного  державного  санітарного  лікаря  України  від 27 квітня 2020 року № 14 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках»;

Кагарлицькому районному управлінню головного управління Держпродспоживслужби у Київській області протягом дії карантину забезпечити:

Проведення щоденних позапланових перевірок за дотриманням агропродовольчими ринками протиепідемічних вимог до діяльності агропродовольчих ринків, встановлених головним державним санітарним лікарем України.

Присутність не менш як двох інспекторів на агропродовольчому ринку протягом усього часу роботи та проведення ними позапланових перевірок.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                               І. Будюк

 


ПРОТОКОЛ

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району

 

від 28 квітня  2020 року                                                                                № 22

м. Кагарлик

Головував: Демиденко Л.В. – керівник апарату Кагарлицької райдержадміністрації, заступник голови комісії з питань ТЕБ та НС

Присутні:          Члени комісії (за окремим списком)

 

Слухали: 1. Щодо вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району.

 

Доповідає:

Кулініченко Віктор Миколайович

- директор комунального некомерційного підприємства Кагарлицької районної ради «Кагарлицька центральна районна лікарня»

 

Карапіра Інна Миколаївна

- директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради»

 

Кравченко Микола Петрович

- завідувач Миронівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України»

 

ВИРІШИЛИ:

1. Доповіді доповідачів взяти до відома;

2. Міській та сільським радам:

 • організувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення та висвітлення прийнятих рішень щодо запровадження максимальних обмежувальних заходів на території Кагарлицького району, зокрема у вихідні та святкові дні;
 • організувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо встановлення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення правил протиепідемічних заходів та санітарного законодавства;
 • рекомендувати громадянам при появі перших ознак респіраторної інфекції залишатися вдома (за місцем перебування (проживання)) і негайно звертатися за медичною допомогою до закладу охорони здоров'я за місцем обслуговування;
 • забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим малозахищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їх зараження із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій;
 • дезінфекцію під’їздів проводити один раз на тиждень, а місць масового скупчення громадян – два рази на тиждень.
 • довести дане протокольне рішення підприємствам, установам та організаціям, що знаходяться на території громади незалежно від форми власності;

3. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області:

 • посилити контроль за виконанням громадянами обмежувальних заходів та забезпечити громадський порядок на території населених пунктів Кагарлицького району із залученням місцевих формувань охорони громадського порядку на період карантину, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей;
 • посилити контроль за дотриманням правил карантину та самоізоляції;
 • Кагарлицькому районному управлінню головного управління Держпродспоживслужби у Київській області забезпечити контроль за суб’єктами господарювання щодо проведення ними поточної дезінфекції приміщень та реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді.
 • Магазинам «Фора» та «АТБ», відділенням «Нова пошта» та іншим суб’єктам підприємницької діяльності на входах, виходах і в місцях розрахунку провести маркування (позначення) місць перебування відвідувачів для забезпечення дотримання ними безпечних (санітарних) відстаней не менше ніж 1,5 метра;

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької районної державної адміністрації Наконечного О.В.

 

Заступник голови комісії         Л. Демиденко

Секретар комісії                        О. Наконечний

 

 

 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

 від 22.04.2020 р.                                                                                           №  68

 

Про запровадження

додаткових обмежувальних заходів


  Розглянувши протокол №12 від 17.04.2020 року позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо закриття для відвідування кладовищ на території міст, селищ та сіл Київської  області, окрім проведення поховань відповідно до норм, встановлених на час дії карантину, керуючись ст.38 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кагарлицької міської ради   ВИРІШИВ:         

 1. З метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози безпеки і здоров’я громадян, запобігання поширенню на території міста коронавірусної хвороби СОVID-19 на час дії карантину закрити для відвідування кладовища на території міста Кагарлика, окрім проведенняпоховань відповідно до встановлених норм.  

2. Директору КП «Міськрембудсервіс» терміново виготовити та розмістити на входах до кладовищ оголошення про заборону відвідування на період дії карантину. 

3. Провідному фахівцю із висвітлення інформації Семенюку М.В. терміново розмістити  рішення на сайті міської ради, поширити оголошення про прийняте рішення через місцеве радіо і телебачення та в тематичних групах мережі інтернет.

4. Рекомендувати керівникам релігійних організацій, що діють на території міста, перенести поминальні панахиди на післякарантинний період із 04 по 09 червня 2020 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Пурія О.А.

 

Міський голова                                                О.О. Панюта

 

 

 

П Р О Т О К О Л   № 12

позачергового засідання Київської обласної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

м. Київ                                                                            17 квітня 2020 року

12.00 година

(в режимі он-лайн)

 

Головував:

Володін

Василь Геннадійович

-

тимчасово виконуючий обов’язки  голови Київської обласної державної адміністрації

       

Присутні:

члени комісії та запрошені (за списком)

 

Порядок денний:

 

1. Про внесення змін до пункту 1.5. протоколу № 11 від 10 квітня 2020 року Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційщодо закриття для відвідування кладовищ на території міст, селищ та сіл Київської області, окрім проведення поховань відповідно до норм, встановлених на час дії карантину.

 

СЛУХАЛИ: 1. Про внесення змін до пункту 1.5. протоколу № 11 від 10 квітня 2020 року Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо закриття для відвідування кладовищ на території міст, селищ та сіл Київської області, окрім проведення поховань відповідно до норм, встановлених на час дії карантину.

 

ДОПОВІДАЧІ:

Гринчук Галина Миколаївна – в.о. директора державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» – головний державний санітарний лікар Київської області;

Нєбитов Андрій Анатолійович – начальник Головного управління Національної поліції в Київській області;

Аксенов Ігор Миколайович – директор департаменту  з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації.

 

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації щодо захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-19), що викликається коронавірусом
SARS-CoV-2, в Київській області з метою недопущення подальшого поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) та уникнення епідемічних ускладнень серед населення Київської області відповідно до ст. 32 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994 № 4004-ХІІ (зі змінами і доповненнями) необхідно в населених пунктах запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину.

 

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія

ВИРІШИЛА: 

 

1.1. Інформацію доповідачів взяти до відома.

1.2. З метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози, забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території Київської області коронавірусної хвороби COVID-19, внести зміни до пункту 1.5 протоколу №11 від 10 квітня 2020 року Київської обласної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційта викласти в такій редакції:

«1.5. Закрити для відвідування кладовища на території міст, селищ та сіл Київської області, окрім проведення поховань відповідно до норм, встановлених на час дії карантину».

Термін:  негайно та допокращення епідемічної ситуації.

 

Департаменту комунікацій та взаємодії з громадськістю Київської обласної державної адміністрації,

Управлінню культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації,

Головам районних державних адміністрацій,

Міським головам (міст обласного значення),

Сільським, селищним, міським головам об’єднаних територіальних громад

 

1.3. Висвітлити в засобах масової інформації заходи щодо заборони відвідування кладовищ та довести до відома керівників релігійних організацій Київської області.

Термін:  негайно.  

1.4. Інформацію про запровадження та виконання органами місцевого самоврядування Київської області додаткових обмежувальних заходів надати до секретаріату Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС (unskoda_zv@ukr.net).

Термін: на 14:00 21 квітня 2020 року.

 

Заступник голови комісії                                                      Ігор АКСЕНОВ

Секретар комісії                                                           Сергій МЕЛЬНИЧУК   

 

 

***

15 квітня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання про роботу продуктових магазинів у період із 19.04.2020 року по 21.04.2020 року.

За підсумками засідання прийняті такі рішення (протокол від 15.04.2020 року №21):

1. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування» орган місцевого самоврядування в межах своєї компетенції самостійно вирішує питання місцевого значення, виходячи із інтересів громадян, які проживають на їх території, державних інтересів та проводить у життя рішення вищих державних органів влади, забезпечує дотримання законності та правопорядку, тому в даній ситуації питання роботи магазинів може вирішуватися міською та сільськими радами району.

2. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області:

- посилити контроль за виконанням громадянами обмежувальних заходів та забезпечити громадський порядок на території населених пунктів Кагарлицького району на період карантину, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей, особливо у період вихідних і святкових днів;

- посилити контроль за виконанням обмежувальних заходів у культових спорудах в населених пунктах Кагарлицького району.

 

 

***

14 квітня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання щодо вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району.

За підсумками засідання прийняті ряд рішень (протокол від 14.04.2020 року №20):

1. З метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози, забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території Кагарлицького району коронавірусної хвороби COVID-19, а також на виконання рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 6 від 09 квітня 2020 року), з урахуванням статей 29, 30 та 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» і постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», (зі змінами) рекомендувати органам місцевого самоврядування Кагарлицького району запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13 год. 00 хв. суботи 18 квітня 2020 року до 06 год. 00 хв. вівторка 21 квітня 2020 року).

2. Міській та сільським радам:

- організувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення та висвітлення прийнятих рішень щодо запровадження максимальних обмежувальних заходів на території Кагарлицького району, зокрема у вихідні та святкові дні;

- організувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо встановлення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення правил протиепідемічних заходів та санітарного законодавства;

- рекомендувати громадянам при появі перших ознак респіраторної інфекції залишатися вдома (за місцем перебування (проживання)) і негайно звертатися за медичною допомогою до закладу охорони здоров'я за місцем обслуговування;

- обмежити доступ громадян до місць поховань на території міських, селищних та сільських кладовищ відповідно до підпункту 2 пункту 2 постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою КМУ від 02 квітня 2020 року № 255), а саме обмеження переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи;

3. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області:

- посилити контроль за виконанням громадянами обмежувальних заходів та забезпечити громадський порядок на території населених пунктів Кагарлицького району із залученням місцевих формувань охорони громадського порядку на період карантину, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей, особливо у період вихідних і святкових днів;

- посилити контроль за виконанням обмежувальних заходів у культових спорудах в населених пунктах Кагарлицького району.

 

 

 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 89

м. Кагарлик                                                                    від 11 квітня 2020 року

 

Про заходи щодо запобігання поширенню

на території м. Кагарлика гострої респіраторної

хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на виконання постанови Кабінету Міністрів Українивід 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», враховуючи рішення, прийняті напозачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 квітня 2020 року:

 

1. Рекомендувати жителям міста обмежити пересування та перебування у громадських місцях на період вихідних і святкових днів (з 13.00 11 квітня 2020 р. до 06.00 13 квітня 2020 р.).

2. Кагарлицькому ВП Обухівського ВП ГУ НП в Київській області посилити контроль за виконанням Протоколів позачергових засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицької РДА і дотриманням обмежень щодо перебування жителями міста в парках, скверах, культових спорудах та інших місцях масового перебування людей.

3. Провідному спеціалісту з висвітлення інформації виконавчого комітету Семенюку М.В. оприлюднити це розпорядження і поінформувати населення про адміністративну та кримінальну відповідальності за порушення протиепідемічних правил та санітарного законодавства на офіційному веб-сайті Кагарлицької міської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                       О.О.Панюта

 

ДОДАТКОВІ ОБМЕЖУВАЛЬНІ ЗАХОДИ НА ТЕРИТОРІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

10 квітня на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 вирішили запровадити додаткові обмежувальні заходи на території Київської області.

З 18.03.2020 по 09.04.2020 в Київській області:

– 140 підтверджених випадків захворювання (в т.ч. 10 дітей);

– 583 випадки підозри на інфікування;

– 1607 контактних осіб під медспостреженням;

– 5 летальних випадків.

Епідемічна ситуація ускладнюється з кожним днем. Фахівці очікують пік захворювань в області з 11 по 20 квітня.

Щоб стримати цю хвилю, комісія вирішила:

1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Київської області обмежити пересування та перебування людей у громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13 год. 00 хв. суботи 11 квітня 2020 року до 06 год. 00 хв.13  квітня 2020) та з 13 год.00 хв. 18 квітня 2020 до 06.год 00 хвилин 21 квітня 2020).

2. Посилити контроль дотримання встановлених обмежень на території населених пунктів, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей.

3. Посилити контроль виконання обмежувальних заходів у культових спорудах.

4. Обмежити доступ громадян до місць поховань та із дотриманням правил карантину: не більш, як по двоє людей та у захисних масках.

5. При виявленні в організованих трудових колективах хворих на коронавірус:

– на 14 календарних днів запроваджувати протиепідемічні  обмежувальні  заходи до таких суб’єктів господарювання;

– складати план ліквідації вогнища інфекційного захворювання по кожному такому суб’єкту господарювання та контролювати виконання.

6. Поінформувати населення про адміністративну та кримінальну відповідальності за порушення протиепідемічних правил та санітарного законодавства.

7. Рекомендувати громадянам за перших ознак респіраторної інфекції залишатися вдома (за місцем перебування (проживання)) і негайно звертатися за меддопомогою за місцем обслуговування.

 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 87

м. Кагарлик                                            від 08 квітня 2020 року

Про заходи щодо запобігання поширенню

на території м. Кагарлика гострої респіраторної

хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на виконання постанови Кабінету Міністрів Українивід 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211», враховуючи Протокол позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 квітня 2020 року № 18:

 

1.  Всім установам, організаціям, підприємствам, суб’єктам підприємницької діяльності на території містка Кагарлика взяти до виконання в обов’язковому порядкузаходи, визначені Протоколом позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 квітня 2020 року № 18 (Протокол додається).

2. Рекомендувати жителям міста дотримуватися додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину, а саме пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 00 год. 01 хв. суботи до 06 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів).

3. Директору КП «Міськрембудсервіс» Стеценку М.І., директору Кагарлицького КЖЕП Зеленьку В.П. та директору Адміністрації парку-пам’ятки «Кагарлицький» Петленку В.А. забезпечити проведення дезінфекції місць скупчення громадян (зупинки громадського транспорту і т.п.), під’їздів, ліфтів та ін. не менше одного разу на тиждень згідно з компетенцією.

4. Після кожного проведення дезінфекції провідному спеціалісту ВПМІІ Гриценку А.В. інформувати Кагарлицьку районну державну адміністрацію про проведену роботу з наданням фотоматеріалів.

5. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Бойку В.Г. провести підготовчу роботу з можливого облаштування контрольно-пропускних пунктів на в’їздах та виїздах на/з м. Кагарлик, дотримуючись Методичних рекомендацій, затверджених розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, від 04 квітня 2020 року № 17.

6. Провідному спеціалісту з висвітлення інформації виконавчого комітету Семенюку М.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження та Протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 квітня 2020 року №18.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Бойка В.Г.

 

 

В.о.міського голови                             Л.Є.Коваль

 

 

ПРОТОКОЛ

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району

 

від 06 квітня  2020 року                                                                                № 18

м. Кагарлик

 

Головував:

Синюк С.М.

– виконуючий обов’язки голови Кагарлицької райдержадміністрації, голова комісії з питань ТЕБ та НС

Присутні:

Члени комісії (за окремим списком)

 

Слухали: 1. Щодо вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району.

 

Доповідає:

Синюк Світлана Миколаївна

- виконуючий обов’язки голови Кагарлицької райдержадміністрації

 

Кулініченко Віктор Миколайович

- директор комунального некомерційного підприємства Кагарлицької районної ради «Кагарлицька центральна районна лікарня»

 

Карапіра Інна Миколаївна

- директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради»

ВИРІШИЛИ:

 1. Доповіді доповідачів взяти до відома;
 2. З метою запобігання поширеннюгострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району заборонити до 24 квітня 2020 року:
 3. перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;
 4. переміщення групою осіб більш ніж 2 особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
 5. перебування у громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу повнолітніх;
 6. відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
 7. відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
 8. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
 9. Міській та сільським радам:
 10. забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим малозахищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їх зараження із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій;
 11. забезпечити проведення дезінфекції місць скупчення громадян (зупинки громадського транспорту і т. п.), під’їздів, ліфтів та ін. не менше одного разу на тиждень. Після кожного проведення дезінфекції інформувати Кагарлицьку районну державну адміністрацію про проведену роботу з наданням фотоматеріалів;
 12. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області посилити контроль за дотриманням правил карантину та самоізоляції;
 13. Кагарлицькій міській раді забезпечити підготовку до створення контрольно пропускних пунктів на в’їздах та виїздах на/з м. Кагарлик дотримуючись Методичних рекомендацій затверджених розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 від 04 квітня 2020 року № 17;
 14. Контроль за виконанням цього рішення покласти на виконуючого обов’язки голови Кагарлицької районної державної адміністрації Синюк С.М.

 

 

Слухали: 2. Про виділення коштів на закупівлю 500л. бензину марки А-92 (Скретч-картка) до матеріального резерву Кагарлицького району.

 

Доповідає:

Наконечний Олег Валентинович

- головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації

Заслухавши та обговоривши доповідь головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації комісія відмічає, що відповідно до Кодексу цивільного захисту України матеріальні резерви для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій створюються з метою їх використання у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій. Відповідно до пункту 12 затвердженої номенклатури матеріального резерву Кагарлицького району, матеріальний резерв району повинен нараховувати 500л. бензину.

 

З урахуванням інформації та за результатами обговорення питання порядку денного комісія вирішила:

 1. Інформацію начальника головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації Наконечного О.В. прийняти до відома
 2. Відділу містобудування та архітектури, капітального будівництва і цивільного захисту Кагарлицької райдержадміністрації підготувати наказ «Про виділення коштів на закупівлю 500л. бензину марки А-92 (Скретч-картка) до матеріального резерву Кагарлицького району».
 3. Контроль за виконанням покласти на головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури, капітального будівництва і цивільного захисту райдержадміністрації (Наконечного О.В.).

Голови комісії                        С.Синюк

Секретар комісії                    О.Наконечний

 

 

 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 80

м. Кагарлик                                від 03 квітня 2020 року

 

Про заходи щодо запобігання поширенню

на території м. Кагарлика гострої респіраторної хвороби COVID-19,

спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Відповідно до Законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на виконання постанови Кабінету Міністрів Українивід 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», враховуючи Протокол позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 02 квітня 2020 року № 17:

 

 1. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хворобиCOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території м. Кагарлика заборонити до 24 квітня 2020 року:
 2. перебування в громадських місцях без одягнутої маски чи респіратора;
 3. переміщення групою осіб більш ніж 2 особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
 4. перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;
 5. відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
 6. відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
 7. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

2. Заборонити на період карантину в м. Кагарлику роботу ринків та об’єктів торгівлі, розташованих на їхніх територіях.

3. Апарату виконавчого комітету Кагарлицької міської ради забезпечити надання допомоги відповідно до звернень особам із інвалідністю, особам похилого віку та іншим малозахищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг; відповідно до звернень, із метою зниження ризику зараження організувати для таких громадян доставку продуктів харчування та предметів першої необхідності із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій.  

4. Провідному спеціалісту з висвітлення інформації виконавчого комітету Семенюку М.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження та Протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 02 квітня 2020 року № 17.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Бойка В.Г.

 

В.о.міського голови                                                       Л.Є.Коваль

 

***

2 квітня  в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району.

За підсумками засідання прийняті ряд рішень (протокол від 02.04.2020 року №17):

1. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району заборонити до 24 квітня 2020 року:

- перебування в громадських місцях без одягнутої маски чи респіратора;

- переміщення групою осіб більш ніж 2 особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
- перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;

- відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою, та у випадку службової необхідності;

- відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

- проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

2. Міській та сільським радам забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим малозахищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їхнього зараження із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій;

3. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області посилити контроль за дотриманням правил карантину та самоізоляції.

***

01 квітня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання про організації поховання осіб, померлих від коронавірусної хвороби COVID-19 на території Кагарлицького району; щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі.

За підсумками засідання прийняті ряд рішень (протокол від 01.04.2020 року №16):

1. Інформацію директора комунального некомерційного підприємства Кагарлицької районної ради «Кагарлицька центральна районна лікарня» взяти до відома;

2. Поховання померлих від коронавірусної хвороби COVID-19 здійснювати із дотриманням наступних вимог:

- після завершення розтину тіла померлих мають бути оброблені дезінфекційним хлоровмісним розчином та поміщені у герметичний пакет-мішок для трупів та вкладені в труну;

- поховання (кремація) тіла здійснюється у щільно закритій труні;

- при здійсненні поховання померлого дозволяється перебування одночасно у приміщенні не більше як 1 особи на 10 квадратних метрів із забезпеченням відстані між ними не менше 1,5 метра;

- органам місцевого самоврядування здійснювати облік осіб, які були присутні під час поховання, із зазначенням дати і часу перебування: прізвище, ім’я, по батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону;

3. Міській та сільським радам:

- визначити осіб, які будуть надавати послуги з поховання та транспортування тіл до місця здійснення патологоанатомічного дослідження у випадку виявлення померлих вдома;

- закупити захисні костюми для осіб, які будуть надавати послуги з поховання та транспортування померлих від коронавірусної хвороби COVID-19. Про виконання даного пункту повідомити Кагарлицьку районну державну адміністрацію до 03.04.2020 року;

4. Особам та організаціям, що контактували із померлим (члени родини, жителі під’їзду № 3 будинку по вул. Паркова, 18, ПрАТ «Агрофорт» та «Церква Голгофи» в м. Кагарлик) вжити заходів щодо самоізоляції до встановлення причини смерті;

5. Кагарлицькій міській раді довести пункт 4 даного рішення до відповідальних осіб;

6. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області вжити заходів щодо контролю виконання пункту 4 даного рішення

7. З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 при здійсненні торгівлі на ринках забезпечити можливість їх функціонування лише за дотриманням наступних умов:

- зареєстрований оператор ринку харчових продуктів;

- знаходження на ринку не більше одного відвідувача на 20м² торгівельної площі;

- наявна можливість забезпечення дотримання відстані між покупцями в чергах не менш ніж 1,5 метри;

- забезпечення відповідного персоналу та покупців засобами індивідуального захисту;

- забезпечена можливість дотримання протиепідемічних заходів;

- для ринків вихідного дня відстань між місцями торгівлі повинна становити не менш ніж 3 метри.

 

***

 

30 березня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району.

Під час засідання розглядалося питання про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району; про роботу критого ринку Кагарлицького районного споживчого товариства.

За підсумками засідання прийнято ряд рішень:

1. Міській та сільським радам:

- за допомогою оголошень, депутатів місцевих рад, засобів масової інформації довести до населення рекомендації щодо обмеження пересування громадян на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України;

- посилити роботу щодо попередження захворюваності на COVID-19;

- забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим малозахищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їхнього зараження із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій;

- довести це протокольне рішення до підприємств, установ та організацій, що розташовані на підпорядкованих територіях, незалежно від форми власності.

2. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області спільно з міською та сільськими радами забезпечити притягнення до відповідальності осіб, що спалюють залишки сухої рослинності.

3. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області посилити контроль за дотриманням правил карантину.

4. Закладам торгівлі продуктами харчування посилити контроль за дотримання правил карантину відвідувачів (наявність захисних масок, рукавичок тощо).

5. Закладам торгівлі, що здійснюють свою діяльність у приміщеннях зі слабкою вентиляцією повітря (підвалах), ввести у графік роботи санітарні години для дезінфекції та провітрювання приміщень. Тривалість санітарних годин не менше 30 хвилин.

6. Поховання померлих від коронавірусної хвороби COVID-19 здійснювати з дотриманням таких вимог:

- тіла померлих мають бути оброблені дезінфекційним хлоровмісним розчином та поміщені в герметичний пакет-мішок;

- поховання (кремація) тіла здійснюється у щільно закритій труні;

- при здійсненні поховання померлого дозволяється перебування одночасно в приміщенні не більше як 1 особа на 10 квадратних метрів із забезпеченням відстані між ними не менше1,5 метра;

- органам місцевого самоврядування здійснювати облік осіб, які були присутні під час поховання, із зазначенням дати і часу перебування, прізвища, імені та по батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону.

7. Роботу з благоустрою проводити з дотриманням правил карантину, не більше 10 осіб, відстань не менше 2 метри, обов’язково використовувати захисні маски та рукавички.

8. Рекомендувати Кагарлицькому районному споживчому товариству для вирішення питання про роботу критого ринку звернутися до сесії Кагарлицької міської ради.

***

27 березня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області та Кагарлицького району.

За підсумками засідання прийняті ряд рішень (протокол №14 від 27.03.2020 року):

1. На виконання протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25.03.2020 року № 5 та протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.03.2020 року № 7 продовжити до 24 квітня 2020 року дію режиму медико біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня на території Кагарлицького району та карантинні заходи щодо запобіганню поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

2. Міській та сільським радам, підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності:

- забезпечити виконання заходів режиму медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня на території Кагарлицького району та карантинні заходи щодо запобігання поширенню  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

- забезпечити виконання заходів постанови Кабінету Міністрів України, прийнятої від 25.03.2020 року, щодо внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211;

3. Міській та сільським радам:

- забезпечити проведення дезінфекції місць скупчення громадян (зупинки громадського транспорту і т. п.), під’їздів, ліфтів та ін. не менше одного разу на тиждень;

- довести до населення рекомендації щодо обмеження пересування громадян на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України;

- забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим малозахищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їх зараження із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій;

- створити місцеві формування цивільного захисту із залученням громадських та волонтерських організацій для проведення великих обсягів робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, зокрема проведення заходів із санітарної обробки людей, спеціальної обробки майна, одягу, транспорту та об’єктів;

- проводити моніторинг місць, на яких можливе виникнення загорання трав’яного настилу. Визначати ступінь загрози (небезпека життю, здоров’ю та майну громадян);

- довести це протокольне рішення до підприємств, установ та організацій, що розташовані на їхніх територіях незалежно від форми власності;

4. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області обмежити рух громадського транспорту в населених пунктах, за винятком перевезення персоналу медичних та екстрених служб, підприємств та установ, які забезпечують життєдіяльність населення. Відповідно до рішення Уряду, прийнятого на засіданні Кабінету Міністрів України 25.03.2020 року щодо внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 та протоколу № 6 від 21.03.2020 року Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС;

5. Кагарлицькому районному управлінню головного управління Держпродспоживслужби у Київській області забезпечити контроль за суб’єктами господарювання щодо проведення ними поточної дезінфекції приміщень та реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді. На входах, виходах і в місцях розрахунку провести маркування (позначення) місць перебування відвідувачів для забезпечення дотримання ними безпечних (санітарних) відстаней не менше ніж 1,5 метра;

6. Комунальному некомерційному підприємству Кагарлицької районної ради «Кагарлицька центральна районна лікарня» та комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради» забезпечити переведення усіх закладів охорони здоров’я на суворий протиепідемічний режим, створення мобільних медичних бригад з метою активного виявлення і надання допомоги хворим на COVID-19. Визначення ізоляторів для госпіталізації контактних осіб з метою їх обстеження та здійснення медичного нагляду за ними;

7. Закладам торгівлі продуктами харчування забезпечити позачерговий доступ працівників соціальної сфери, що забезпечують потреби осіб похилого віку, за умови наявності документа, що підтверджує особу та посаду;

8. Кагарлицькій районній державній адміністрації забезпечити внесення змін до розпорядження виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 17.03.2020 року № 67, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року № 239.

 

***

23 березня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання про запобігання поширенню на території Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За підсумками засідання комісія прийняла такі рішення (протокол від 23 березня 2020 року №13):

1. Керівнику апарату Кагарлицької районної державної адміністрації забезпечити видачу підприємствам, установам, організаціям, які забезпечують життєдіяльність Кагарлицького району, спеціального квитка для перевезення їх працівників у наземному транспорті;

2. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області забезпечити за допомогою гучномовців доведення до населення Кагарлицького району інформації щодо необхідності неухильного дотримання правил карантину;

3. Міській та сільським радам:

- забезпечити проведення дезінфекції місць скупчення громадян (зупинки громадського транспорту і т. п.), під’їздів, ліфтів та ін. не менше одного разу на тиждень;

- провести роботу щодо інформування населення про необхідність неухильного дотримання правил карантину;

- вжити заходів щодо обмеження, до 10 осіб із найближчих родичів, для проведення церемонії прощання під час похоронів;

- довести дане протокольне рішення до підприємств, установ та організацій, що знаходяться на ваших територіях незалежно від форми власності;

4. Кагарлицькому РС ГУ ДСНС України в Київській області надавати допомогу органам місцевого самоврядування в обробці тротуарів, дитячих майданчиків та зупинок дезінфікуючими засобами;

5. Підприємствам, установам та організаціям Кагарлицького району незалежно від форми власності забезпечити проведення дезінфекції приміщень, дверей, дверних ручок тощо;

6. Відділу освіти Кагарлицької районної державної адміністрації забезпечити виділення одного шкільного автобуса для підвезення працівників комунального некомерційного підприємства Кагарлицької районної ради «Кагарлицька центральна районна лікарня» до місця роботи, на період карантинних обмежень, від с. Переселення Кагарлицького району щоденно о 07:30 та с. Слобода Кагарлицького району щоденно о 08:00;

7. Наземному транспорту, що здійснює перевезення працівників медичних закладів Кагарлицького району, дозволити перевозити одночасно ту кількість пасажирів, яка передбачена сидячими місцями, за умови наявності спеціального квитка, посвідчення особи та засобів індивідуального захисту;

8. Сільським радам Кагарлицького району вижити заходів щодо попередження пожеж в екосистемі. Розглянути питання щодо виділення коштів для закупівлі паливно-мастильних матеріалів для попередження виникнення надзвичайних ситуацій в екосистемі. Про виконання цього пункту проінформувати Кагарлицьку районну державну адміністрацію до 27 березня 2020 року.

 

***

20 березня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання про запобігання поширенню на території Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. За підсумками засідання прийняті такі рішення:

1. Скасувати рішення Кагарлицької районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 19.03.2020 року (протокол № 10);

2. Міській та сільським радам:

- забезпечити проведення дезінфекції місць скупчення громадян (зупинки громадського транспорту і т. п.), під’їздів, ліфтів та ін.;

- провести роботу щодо інформування населення про необхідність неухильного дотримання правил карантину;
- вжити заходів щодо заборони роботи барів, ресторанів, салонів краси, перукарень та інших розважальних закладів;

- сприяти та при необхідності надавати допомогу у роботі Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області;
- довести дане протокольне рішення до підприємств, установ та організацій, що знаходяться на ваших територіях незалежно від форми власності;

3. Кагарлицькому РС ГУ ДСНС України в Київській області надавати допомогу органам місцевого самоврядування в обробці тротуарів та зупинок дезінфікуючими засобами;

4. Рекомендувати стоматологічним кабінетам проводити роботу тільки при зверненнях із гострим болем;

5. Закладам роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, побутовими засобами, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарним аптекам, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності заборонити обслуговування понад 10 осіб одночасно, забезпечити дистанцію між клієнтами 2 метри. Дозволити вхід лише у захисних масках;

6. Автозаправним станціям, які здійснюють діяльність з надання послуг з громадського харчування дозволити надання таких послуг тільки із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

7. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області посилити контроль за дотриманням правил карантину;

8. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області спільно з головним управлінням Кагарлицького районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області щоденно проводити обстеження підприємств, установ та організацій району незалежно від форми власності щодо дотримання правил карантину;

9. Магазинам, що здійснюють діяльність з продажу будівельних матеріалів дозволити надання таких послуг тільки із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

10. Органам місцевого самоврядування (міській та сільським радам), депутатам районної, міської та сільських рад при необхідності  надавати допомогу у роботі Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області.

 

 

 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Виконавчий комітет

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 69

м. Кагарлик                                                від 18 березня 2020 року

 

Про запобігання поширенню на території

м. Кагарлика гострої респіраторної хвороби COVID-19, 

спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року №215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211», враховуючи розпорядження в.о. голови Кагарлицької РДА від 17.03.2020 р. №67 «Про запобігання поширенню на території Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»:

 1. Всім установам, організаціям, підприємствам, суб'єктам підприємницької діяльності на території містка Кагарлика взяти до виконання в обов’язковому порядку розпорядження в.о. голови Кагарлицької РДА від 17.03.2020 р. №67 «Про запобігання поширенню на території Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (розпорядження додається).
 2. Провідному спеціалісту з висвітлення інформації виконавчого комітету Семенюку М.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження та розпорядження в.о. голови Кагарлицької РДА від 17.03.2020 р. №67.
 3. Керівникам комунальних підприємств міста, завідуючим ЗДО провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками щодо правил особистої гігієни. Не допускати до роботи осіб з ознаками ГРВІ. Організувати виконання робіт групами працівників, що не перевищують 10 осіб.
 4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Пурія О.А.

Міський голова                                      О.О.Панюта

 

***

19 березня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району. Під час засідання розглядалося питання про роботу закладів роздрібної торгівлі продуктами харчування. За підсумками засідання прийняті такі рішення:

1. Внести зміни до пункту 8 розпорядження виконуючого обов’язки голови адміністрації від 17.03.2020 року № 67 «Про запобігання поширенню на території Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», виклавши його у такій редакції:

1) Керівникам центрального ринку м. Кагарлик заборонити до 03 квітня 2020 року діяльність всіх торгових місць, дозволити до 21 березня 2020 року тільки торгівлю продуктами харчування при умові дотримання дистанції між клієнтами 2 метри та обмеження до 10 осіб в черзі;

2) Критому ринку Кагарлицького районного споживчого товариства заборонити до 03 квітня 2020 року діяльність всіх торгових місць, дозволити до 25 березня 2020 року тільки торгівлю продуктами харчування та засобами гігієни при умові дотримання дистанції між клієнтами 2 метри та обмеження до 10 осіб в черзі;

3) Забезпечити проведення дезінфекцій територій, приміщень та торгових місць не менше двох разів на добу.

2. Закладам роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, побутовими засобами, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності заборонити обслуговування понад 10 осіб одночасно, забезпечити дистанцію між клієнтами 2 метри.

3. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області посилити контроль за дотриманням карантинних правил.

 

***

 

КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Київської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

17 березня 2020 року                                              м. Кагарлик                                       №67                                        

 

 

Про запобігання поширенню на території

Кагарлицького району гострої респіраторної хвороби

COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року  № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації від 10 березня 2020 року (протокол № 2), рішень Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року (протокол № 3) та від 16 березня 2020 року (протокол № 4), рішень Кагарлицької районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16 березня 2020 року (протокол № 7) та від 17 березня 2020 року (протокол № 8), зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID -19) на території району:

 

1. Суб’єктам підприємницької діяльності, що здійснюють на території Кагарлицького району діяльність з перевезення пасажирів у громадському транспорті з 00 год. 01 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року:

заборонити перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному автомобільному транспорті та автобусах, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських та міжміських маршрутах у звичайному режимі руху;

забезпечити проведення дезінфекції салонів щонайменше двічі на добу і протирати дезінфікуючими засобами дверні ручки і поручні щоразу, після приїзду на кінцеві зупинки.

2. Міській та сільським радам:

посилити інформаційно-роз’язнювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією;

максимально обмежити пересування населення між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без нагальної потреби;

рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти;

заборонити з 00 год. 01 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

довести дане протокольне рішення до всіх підприємств, установ та організацій, що розташовані та здійснюють свою діяльність на території населених пунктів.

 

3. Рекомендувати органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості — також роботи в режимі реального часу через Інтернет.

 

4. Закладам роздрібної торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни та побутовими засобами заборонити обслуговування понад 10 осіб одночасно, забезпечити дистанцію між клієнтами 2 метри.

 

5. Кагарлицькому відділенню поліції Обухівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Київській області відповідно до статті 29 закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID-19 посилити патрулювання території Кагарлицького району для виявлення осіб у громадських місцях без нагальної потреби.

6. Заборонити з 00 год. 01 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020р. роботу автостанції у м. Кагарлик.

 

7. Підприємствам, установам та організація Кагарлицького району незалежно від форми власності та підпорядкування:

забезпечити надання відпусток терміном 14 календарних днів працівникам, які зокрема повернулись/повертаються з країн де зареєстровані випадки COVID-19, особам похилого віку, особам схильним до інфікування вірусом у зв’язку з наявними хронічними захворюваннями (захворювання серцево-судинної системи, легеневими хворобами та цукровим діабетом) та особам, які є в зоні ризику (вагітні жінки, особи з ослабленим імунітетом), з урахуванням встановлених обмежень та з метою самоізоляції;

не допускати працівників, які мають ознаки респіраторних захворювань до роботи та обслуговування громадян;

забезпечити та контролювати постійну наявність рідкого мила, одноразових паперових рушників, спиртовмісних антисептичних засобів як для персоналу, так і для відвідувачів/клієнтів;

з 00 год. 01 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, побутовими засобами, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування лише із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

 

8. Керівникам ринків, які розташовані на території Кагарлицького району з 00 год. 01 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року:

заборонити діяльність всіх торгових місць, дозволити до 21 березня 2020 року тільки торгівлю продуктами харчування при умові дотримання дистанції між клієнтами 2 метри та обмеження до 10 осіб в черзі;

забезпечити проведення дезінфекції територій, приміщень та торгових місць двічі на добу.

 

 1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Виконуючий обов’язки голови адміністрації              С.Синюк                                            

 
архів Анонси подій

КП КМР «ЖЕО» нагадує, що користуватися газовими балонами у квартирах багатоквартирних будинків заборонено!

Газовий балон – це є джерело підвищеної небезпеки.

Обігрівати приміщення за допомогою газових плит/балонів заборонено!

Не нехтуйте правилами безпеки, порушення правил може коштувати життя.

Будьте обережними та відповідальними.

                                                                            Адміністрація КП КМР «ЖЕО»

29.11.2022 року в Кагарлику здійснюватиме прийом громадян  перший заступник  голови Обухівської РВА  Сергій Володимирович Фесенко.

Прийом відбуватиметься з 10.00 до 12.00 у приміщенні  Кагарлицької міської ради (вул.Героїв Небесної Сотні,1). Попередній запис за телефоном  (04572) 5-09-16.

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи  у мережах Кагарлицької та Ржищівської громад. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії  в таких населених пунктах:

Повідомляємо, що з 14.11.2022 року Кагарлицька ДПІ  відновлює прийом громадян  за адресою: м. Кагарлик, вул. Незалежності, 1, 3 поверх, каб. №1 (колишнє приміщення Управління соціального захисту). Тел. (04573)6-11-60,  (04573)6-10-46.

В Україні діє державний портал для розшуку дітей – інформаційна платформа «Діти війни», що допомагає правоохоронним органам збирати дані про юних українців, які постраждали під час війни, зокрема зникли безвісти або були переміщені на тимчасово окуповані території та депортовані до російської федерації:

Публікуємо графік "ПРЯМИХ ЗВ'ЯЗКІВ" жителів громади з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ:

Кагарлицька міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення щодо демонтажу, заміни елементів пам’яток Другої світової війни, що поширюють радянські та російські міфи, мають комуністичну символіку, та щодо зміни назв вулиць, провулків, які названі на честь російських та радянських діячів політики, літератури, мистецтва тощо, у населених пунктах Кагарлицької міської територіальної громади:

Жителі Київщини!
    У Київській обласній військовій адміністрації працює телефон «Гарячої лінії».  Якщо вам необхідна консультація щодо роботи структурних підрозділів ОВА, допомога, реагування на будь-яку надзвичайну ситуацію чи випадок на території Київської області, звертайтеся за телефоном: (044) 363 07 34.
✔️ «Гаряча лінія» працює в робочі дні - понеділок-п’ятниця з 9.00 до 18.00.

До уваги споживачів електроенергії публікуємо  ГРАФІК АВАРІЙНОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ:

Публікуємо ГРАФІК виїзних прийомів заступників  Кагарлицького міського голови на  листопад  2022 року:

Кагарлицька міська рада

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

пл. Незалежності, 1   

тел. приймальні 04573-6-12-10

04573-6-09-81, 04573-6-09-83

ел. пошта kagarlyk_rada@ukr.net

 

ЦНАП (відділ - Центр надання адміністративних послуг)

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

вул. Героїв Небесної Сотні, 1   

     тел. приймальні 04573-6-09-81

ел. пошта cnap.kagarlyk@ukr.net

 

    Графік прийому громадян у ЦНАПі

Понеділок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Вівторок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Середа: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Четвер: з 08:30 до 20:00 без перерви на обід;

П’ятниця: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Субота, неділя – вихідний день.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020р. №783 утворено Головне управління Національної соціальної сервісної служби у м. Києві та Київській області як територіальний орган Національної соціальної сервісної служби України:

Публікуємо Інформаційне повідомлення  про проведення громадського обговорення (слухання) щодо перепрофілювання (зміни типу) закладів загальної середньої освіти Кагарлицької міської ради:

До уваги багатодітних родин, які виховують від 4-х і більше дітей віком від 4 до 9 років:

 

У Центрі Товариства Червоного Хреста України (м. Кагарлик, вул. Паркова, 10 – колишня чорнобильська аптека, магазин «Оптика») наявні розвивальні рюкзачки:

     Державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров'я України» з 1986 року надає безоплатну медичну допомогу населенню всіх регіонів України, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи:

Державне підприємство "Богуславське лісове господарство" здійснює реалізацію дрів.  Для придбання паливних дрів фізичними особами необхідно:

Долучайтеся до безкоштовної гарячої лінії Благодійного фонду "ПРАВО НА ЗАХИСТ"!

Розмовний клуб "УКРАЇНСЬКА ДЛЯ ВСІХ" при Центральній бібліотеці   запрошує: 

Благодійний фонд «Право на захист» здійснює реєстрацію та приймання заявок на надання багатоцільової грошової допомоги від УВКБ ООН у розмірі 2220 грн на кожну особу протягом 3-х місяців, за критеріями вразливості.

Заявки будуть прийматися:

 09 серпня до 12 серпня 2022 року  з 10.00 до 17.00

 за адресою: вул. Незалежності, 12, м. Кагарлик, Міський центр культури та дозвілля:

Кагарлицький відділ управління соціального захисту населення Обухівської районної військової адміністрації Київської області просить вас надати до відділу особові рахунки нового постачальника газу – ТОВ «ГК  «Нафтогаз України».

Для отримання більш детальної інформації вам необхідно звернутися до Кагарлицького відділу за адресою: вул. Незалежності, 1, м. Кагарлик.

Телефон для довідок (04573)5-19-40.

Нагадуємо: на території Київської області забороняється використання повітряного простору цивільною авіацією (повітряним суднам, легкомоторним літальним апаратам, квадрокоптерам, дронам, іншим безпілотним літальним апаратам, повітряним безмотороним засобам пересування, планерам, дельтапланам, аеростатам, дирижаблям тощо):

Український  державний  інститут  культурної спадщини розробив  спеціальний Telegram чат-бот (https://t.me/ZhuynovanaSpadshchyna_Bot), за допомогою якого збираються свідчення злочинів проти культурної спадщини, вчинених російськими окупаційними військами на території України:

Публікуємо ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля,  ТОВ «Газтексолюшнз»  щодо реалізації проєкту «Встановлення додаткового технологічного обладнання на існуючому АГЗП за адресою Київська обл., м. Кагарлик, вул. Білоцерківська, 1-Б».

 

Публікуємо ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля,  ТОВ «Газтексолюшнз»  щодо реалізації проєкту «Встановлення додаткового технологічного обладнання на існуючому АГЗП за адресою Київська обл., м. Кагарлик, вул. Став’янка, 101-А (колишня Фрунзе)».

Із 14 червня  Центральна бібліотека та Філія 1 "Бібліотека для дітей" у Кагарлику відновили свою роботу у звичному режимі.

Графік роботи:  з вівторка по суботу з 9.00 до 18.00.

Благодійний  фонд «МХП – Громаді» започаткував конкурс бізнес-ідей «Роби своє» для розвитку малого підприємництва в умовах війни. Бюджет конкурсу – 3,5 млн грн:

Міністерство розвитку громад та територій України разом із «Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» та ГО «Інтерньюз-Україна» проводить у 2022 році Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»:

Публікуємо рішення виконавчого комітету Кагарлицької міської ради "Про коригування тарифів Комунальному підприємству Кагарлицької міської ради «Житлово-експлуатаційна організація» на послуги з вивезення твердих побутових та негабаритних відходів

Із  16.05.2022 року відновлює прийом громадян державний нотаріус. Графік роботи:  понеділок – п’ятниця з 08.00 до 13.00. Державний нотаріус працює за  за адресою: м. Кагарлик, вул. Паркова, 2 (каб №3 - другий поверх приміщення Центральної аптеки). Тел. для довідок 098 914 30 14 – Грачова Лілія Ігорівна.

Публікуємо тарифи на послуги з дослідження  щодо безпечності питної води, які надає Центральна випробувальна державна лабораторія Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві:

Шановні платники податків!   Кагарлицька державна податкова інспекція відновила свою роботу з 20 квітня 2022 року.  Надання адміністративних послуг та приймання громадян буде здійснюватись за адресою: м.Кагарлик, вул. Незалежності, буд.5, 2 поверх приміщення Кагарлицького РайСТ:

Зацікавлені можуть звертатися за адресою: м.Кагарлик, вул.Паркова, 14а або за номером телефону 6-10-02, 5-17-33.

У 2022 році ЗАБОРОНЕНО  обробляти городи на земельній ділянці 3 га між дитсадком «Теремок» і газовою службою у зв’язку з передбаченим облаштуванням на тому місці модульного містечка для громадян, тимчасово переміщених із зони бойових дій.

В умовах воєнного стану Центр професійних бухгалтерів підготував 2-й відеосемінар у 2022 році: «Воєнний стан і податкові пільги, зміна трудових відносин, сівба та держпідтримка, нова 20-ОПП і декларація 4-ї групи, Е-ТТН, РРО і каса»:

ДО УВАГИ ПОКУПЦІВ! На прохідний ТОВ "Борошномельна компанія "ТЕВІ" за адресою м.Кагарлик, вул.Свято-Троїцька здійснюється продаж борошна (товар фасовано по 10 кг та 50 кг) ЗА ЦІНОЮ ВИРОБНИКА.

Кагарлицька районна державна лікарня ветеринарної медицини повідомляє про проведення безкоштовного щеплення тварин проти сказу та надає платні послуги лікування тварин.

Просимо жителів  Кагарлицької та Ржищівської ОТГ звертатися за адресою:  м. Кагарлик, вул Каштанова, 58 тел. ( 04573) 5-13-49,  з 9:00 до 14:00.

Служба у справах дітей  та сім’ї Кагарлицької міської ради  просить родини з дітьми (до18 років), які у зв’язку з воєнними діями  на території України переїхали до нашого міста, звернутися до ССДС для реєстрації місця тимчасового перебування!

Місцезнаходження ССДС:  Кагарлицький НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей".

У  межах  програми  "єПідтримка"  мешканці  Київщини,  які  втратили  роботу,  можуть  отримати  допомогу  від  держави    в    розмірі  6500  грн.   

Публікуємо адреси і телефони ВІДДІЛІВ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ В ОБУХІВСЬКОМУ РАЙОНІ:

Із 04.03.2022 р. відновлює рух міський автобусний маршрут загального користування №1.

Початок руху – о 7.00 із вул. Південної.

Маршрутні автобуси курсуватимуть у звичному режимі.

Останній рейс до вул. Південної – о 16.15.

Просимо терміново відгукнутися тим, хто може допомогти з житлом біженцям із зони бойових дій  – прихистити в себе або здати в оренду кімнату, квартиру чи  хату. Телефонуйте в міську раду: (04573)6-09-81.

Завантажте собі додаток  у Google Play Market (https://bit.ly/35kDDkz) та AppStore (https://apple.co/3K6v9fD) або підпишіться на телеграм-канал Київської обласної військової адміністрації https://t.me/kyivoda - і ви матимете інформацію про оголошення і відбій тривоги.

У Кагарлику в приміщенні міського Будинку культури (вул. Незалежності, 12) працює пункт збору гуманітарної допомоги для наших воїнів, жителів громади, які опинилися в складних життєвих обставинах,  та переселенців:

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» є потужним загальнонаціональним об'єднанням благодійних та волонтерських спільнот, яке активно діє з 2011 року та об’єднує понад 70 активних членів Асоціації:

Доводимо до вашого відома, що Кагарлицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області перейменовано:

Кагарлицька міська рада інформує: 21.04.2021 прийнято постанову Кабінету Міністрів  України №397«Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» (далі – Постанова №397), яка набирає чинності з 01.01.2022 року:

На виконання доручення Міністерства цифрової трансформації України від 12.04.2021 №1/06-3-4064, з метою підтримки інформаційної кампанії, спрямованої на популяризацію електронних довірчих послуг, публікуємо посилання на:

 • Інформаційний відеоматеріал «Про е-підпис» - https://cutt.ly/xcS5OzU.
 • Інформаційні матеріали про пріоритетні переваги електронних послуг –https://cutt.ly/jcDiyp1.
 • Посилання на сайт центрального засвідчувального органу – https://www.czo.gov.ua

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

Начальник сектору

Погребенна Наталія Миколаївна

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація"  пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника  КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація" за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація ЖЕО

Повідомляємо, що у зв’язку зі службовою необхідністю змінено адресу  електронної поштової скриньки (Rvk-kagarlik@ukr.net  - ця скринька була видалена, надіслані листи прийматися не будуть). У подальшому листи слід надсилати на поштову скриньку  kagarlik@post.mil.gov.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3691 (81.44 %)
на теренах Кагарлицької територіальної громади
306 (6.75 %)
за межами Кагарличчини в Україні
313 (6.91 %)
за кордоном
222 (4.9 %)
Офіційні сайти та місцеві ЗМІ