14 грудня 2018 року, п'ятниця, 01:39
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Сервісний центр змінив адресу

Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія та видача міжнародних водійських посвідчень, замовлення довідки про несудимість – усі ці державні послуги жителі Кагарличчини можуть отримати в мобільному сервісному центрі МВС України, який віднедавна базується на території “Міськрембудсервісу” в Кагарлику за адресою: вулиця Каштанова, 93. Працює мобільний центр щосереди з 10 до 16 години.

Свого часу ми повідомляли на сторінках газети, що 26 квітня в Кагарлику розпочав роботу мобільний сервісний центр МВС (добре знаний в народі як МРЕВ). Щосереди неподалік міського Будинку культури можна було побачити оснащений сучасним обладнанням мікроавтобус, де два адміністратори і експерт обслуговували жителів Кагарличчини. І якщо довідка про відсутність судимості видавалася протягом місяця, то заміна документів – безпосередньо того ж дня. Звичайно, стало зручно, стверджують кагарличани. Такої ж думки дотримується і міський голова Олександр Панюта.

- Працівники мобільного сервісного центру працюють у Кагарлику вже не один місяць. Жодних нарікань на їхню роботу від жителів міста за цей час не було - тільки позитивні відгуки. Це пояснюється просто: фахівці центру — професіонали, а власникам транспортних засобів вже не потрібно їхати до Білої Церкви, щоб перереєструвати авто чи замінити водійське посвідчення. В свою чергу запевняю, що міська влада й надалі робитиме все можливе, аби для працівників центру в нашому місті були створені найзручніші умови.

Голова комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, торгівлі, побутових послуг та надзвичайних ситуацій Кагарлицької міськради Віталій М’ясніков першим скористався послугами мобільного центру. 

- Особисто мені потрібно було замінити водійське посвідчення, - розповідає він. - За досить короткий час мені оперативно видали нові документи. Вважаю, що головним позитивом є, безперечно, те, що ці послуги знову надаються в Кагарлику.

Із настанням холодів адресу, за якою працює мобільний сервісний центр, було змінено. 

- Наше обладнання може працювати при температурі від 10 градусів тепла, - пояснює головний консультант-адміністратор центру Олег Демченко. - Звичайно, ми могли б і надалі обслуговувати населення вашого району, працюючи в автомобілі, включивши для обладнання обігрівачі. Але ж відвідувачі в такому разі змушені були б стояти в черзі на морозі. Тому ми й звернулися до міської влади з проханням виділити, по можливості, приміщення для роботи в осінньо-зимовий період. На що оперативно отримали позитивну відповідь. І, як ви можете пересвідчитися, на новому місці створено всі необхідні умови для роботи. Кімната під’єднана до електроживлення, в приміщенні — тепло й затишно. Задоволені й відвідувачі.

- Ви працюєте в Кагарлику вже більше як півроку. Чи багато людей скористалися вашими послугами за цей період?

- Починаючи з травня, екіпаж, який я очолюю, здійснив 30 виїздів до вашого міста. За цей час до нас звернулося понад три тисячі осіб, переважно з питань перереєстрації транспортних засобів та заміни посвідчень водія. Разом зі мною працюють документознавець Тарас Старущенко та експерт Дмитро Семененко. Ще раз дякую міській владі за сприяння та створення належних умов для роботи і запрошую всіх скористатися нашими послугами щосереди вже за новою адресою: вул. Каштанова, 93.

Олексій АДАМЕНКО

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3090 (81.36 %)
в Кагарлицькому районі
261 (6.87 %)
за межами Кагарличчини в Україні
265 (6.98 %)
за кордоном
182 (4.79 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року буде продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. 
Участь повністю безкоштовна:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з терміновими заходами щодо профілактики та запобігання захворювань домашніх тварин на африканську чуму в місті Кагарлику проводиться облік свиней у господарствах. Звертаємося до всіх жителів міста: будь ласка, будьте не байдужими, зверніться до Кагарлицької міської ради (м. Кагарлик, вул. Небесної Сотні, 1, або повідомте про наявність худоби за телефоном 6-08-11). У випадку захворювання худоби на африканську чуму повідомляти державну ветеринарну службу району за телефонами:

5-13-49, 0971271914, 0676094812, 0964344734.

Звертаємося до жителів міста з проханням надати відомості про наявність свиней за тел. 6-08-11 та вжити заходів для недопущення розповсюдження хвороби.

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти