22 березня 2018 року, четвер, 11:52
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Сервісний центр змінив адресу

Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія та видача міжнародних водійських посвідчень, замовлення довідки про несудимість – усі ці державні послуги жителі Кагарличчини можуть отримати в мобільному сервісному центрі МВС України, який віднедавна базується на території “Міськрембудсервісу” в Кагарлику за адресою: вулиця Каштанова, 93. Працює мобільний центр щосереди з 10 до 16 години.

Свого часу ми повідомляли на сторінках газети, що 26 квітня в Кагарлику розпочав роботу мобільний сервісний центр МВС (добре знаний в народі як МРЕВ). Щосереди неподалік міського Будинку культури можна було побачити оснащений сучасним обладнанням мікроавтобус, де два адміністратори і експерт обслуговували жителів Кагарличчини. І якщо довідка про відсутність судимості видавалася протягом місяця, то заміна документів – безпосередньо того ж дня. Звичайно, стало зручно, стверджують кагарличани. Такої ж думки дотримується і міський голова Олександр Панюта.

- Працівники мобільного сервісного центру працюють у Кагарлику вже не один місяць. Жодних нарікань на їхню роботу від жителів міста за цей час не було - тільки позитивні відгуки. Це пояснюється просто: фахівці центру — професіонали, а власникам транспортних засобів вже не потрібно їхати до Білої Церкви, щоб перереєструвати авто чи замінити водійське посвідчення. В свою чергу запевняю, що міська влада й надалі робитиме все можливе, аби для працівників центру в нашому місті були створені найзручніші умови.

Голова комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, торгівлі, побутових послуг та надзвичайних ситуацій Кагарлицької міськради Віталій М’ясніков першим скористався послугами мобільного центру. 

- Особисто мені потрібно було замінити водійське посвідчення, - розповідає він. - За досить короткий час мені оперативно видали нові документи. Вважаю, що головним позитивом є, безперечно, те, що ці послуги знову надаються в Кагарлику.

Із настанням холодів адресу, за якою працює мобільний сервісний центр, було змінено. 

- Наше обладнання може працювати при температурі від 10 градусів тепла, - пояснює головний консультант-адміністратор центру Олег Демченко. - Звичайно, ми могли б і надалі обслуговувати населення вашого району, працюючи в автомобілі, включивши для обладнання обігрівачі. Але ж відвідувачі в такому разі змушені були б стояти в черзі на морозі. Тому ми й звернулися до міської влади з проханням виділити, по можливості, приміщення для роботи в осінньо-зимовий період. На що оперативно отримали позитивну відповідь. І, як ви можете пересвідчитися, на новому місці створено всі необхідні умови для роботи. Кімната під’єднана до електроживлення, в приміщенні — тепло й затишно. Задоволені й відвідувачі.

- Ви працюєте в Кагарлику вже більше як півроку. Чи багато людей скористалися вашими послугами за цей період?

- Починаючи з травня, екіпаж, який я очолюю, здійснив 30 виїздів до вашого міста. За цей час до нас звернулося понад три тисячі осіб, переважно з питань перереєстрації транспортних засобів та заміни посвідчень водія. Разом зі мною працюють документознавець Тарас Старущенко та експерт Дмитро Семененко. Ще раз дякую міській владі за сприяння та створення належних умов для роботи і запрошую всіх скористатися нашими послугами щосереди вже за новою адресою: вул. Каштанова, 93.

Олексій АДАМЕНКО

 
архів Анонси подій

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо НАКАЗ військового комісара Кагарлицького районного військового комісаріату від 12.03.2018  №32 "Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України

у квітні-травні 2018 року"

 

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

-  29.03.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Горького.

-  30.03.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Бригадна, Миру, Каштанова та провулок Каштановий.

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель. Конкурс буде проведено в приміщенні міської ради 27 березня 2018 року о 10.00:

Публікуємо рішення виконавчого комітету Кагарлицької міської ради від 26.02.2018 р. №№35 та 36, що стосуються коригування тарифів на послуги  КП "Кагарликводоканал":

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

З метою своєчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування необхідно виконати такі дії:

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2600 (81.3 %)
в Кагарлицькому районі
241 (7.54 %)
за межами Кагарличчини в Україні
204 (6.38 %)
за кордоном
153 (4.78 %)
Офіційні сайти