24 січня 2022 року, понеділок, 02:43
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Кагарлицької міської територіальної громади

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу

на визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Кагарлицької міської територіальної громади

 

Конкурс проводиться  відповідно до Порядку проведення конкурсу на визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Кагарлицької міської територіальної громади, затвердженого рішенням сесії Кагарлицької міської ради VІІІ скликання  від 17.06.2021 року №942-08-VIIІ «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Кагарлицької міської територіальної громади», від 23.12.2021 № 1971- 15 – VIII «Про проведення конкурсу на визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Кагарлицької міської територіальної громади.

 

Конкурс проводиться у два етапи:

І етап– підготовчий, подання заявок тадокументів, визначених в п. 3.3 Порядку закладами загальної середньої освіти Кагарлицької міської ради на участь у Конкурсі до 20 січня 2022 року.

ІІ етап – основний, визначення переможців Конкурсу (через 7 днів після закінчення першого етапу).

 

До участі у Конкурсі запрошуються заклади загальної середньої освіти Кагарлицької міської ради, які відповідають вимогам Положення про опорний заклад освіти, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 року № 532 «Про затвердження Положення про опорний заклад освіти». Конкурс проводиться за наявності не менше одного кандидата на опорний заклад загальної середньої освіти.

 

 Для участі у Конкурсі закладам загальної середньої освіти необхідно подати до відділу освіти Кагарлицької міської ради:

- заявку закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, згідно з додатком;

- презентацію роботи навчального закладу (10-15 хвилин);

- концепцію розвитку опорного закладу освіти (5-7 сторінок) на наступні 3 роки, яка містить обов’язкову інформацію про:

 

Ø результативність роботи закладу освіти за такими критеріями: результати зовнішнього незалежного оцінювання, учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу - захисту робіт учнів - членів Малої академії наук, інших конкурсів та змагань;

Ø можливості забезпечення доступу до отримання освітніх послуг в опорному закладі (проєкт на потужність опорного закладу, кількість учнів, які навчаються і мешкають на території обслуговування навчального закладу, кількість учнів, які будуть підвозитися до опорної школи після модернізації мережі, маршрути підвезення учнів та педагогічних працівників (з розрахунком відстаней та приблизного часу перебування у дорозі, транспорт, яким здійснюється підвезення);

Ø організацію допрофільної підготовки, поглибленого вивчення предметів та профільного навчання в опорному закладі освіти;

Ø організацію інклюзивного навчання (за наявності дітей з особливими потребами);

Ø удосконалення матеріально-технічної, навчально-методичної бази, у тому числі укомплектування бібліотечного фонду, характеристику кадрового складу.

 

Визначення переможця Конкурсу проводиться конкурсною комісією за такими критеріями оцінювання:

1.Характеристика навчального закладу: кількість учнів в закладі, наявність кількох класів на паралелі, середня наповнюваність класів, кількість профілів у закладі.

2. Інформація про результативність роботи закладу освіти: результати зовнішнього незалежного оцінювання, учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук, інших конкурсів та змагань.

3. Характеристика матеріально-технічного забезпечення: проєктна потужність навчального закладу, стан навчальних приміщень, наявність вільних приміщень для проведення занять із позашкільної освіти.

4. Наявність та стан навчальних кабінетів: фізики, хімії, біології, географії, інформатики, навчальних майстерень, спортивної зали, актової зали, наявність швидкісного підключення до мережі Інтернет, наявність мережі Wi-Fi з безкоштовним (безпечним) доступом, наявність бібліотеки із книгосховищем та читальною залою.

5. Навчально-методичне та науково-методичне забезпечення: організація профільного та допрофільного навчання, поглиблене вивчення предметів, функціонування гуртків та спортивних секцій, наявність досвіду інноваційної діяльності та проведення дослідно-експериментальної роботи різного рівня.

6. Кадрове забезпечення: кількісний склад педагогічних працівників для забезпечення профільного навчання, поглибленого вивчення предметів та їхній освітній рівень, якісний склад учителів.

7. Забезпечення умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами: архітектурна доступність закладу для дітей з особливими освітніми потребами (пандуси, внутрішні санвузли тощо), наявність кабінетів (кімнат) реабілітації, ставок асистента вчителя, спеціальна підготовка вчителів до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

8. Залучення додаткових фінансових ресурсів: наявність досвіду залучення додаткових фінансових ресурсів, обсяги залучення позабюджетних коштів, структура витрат.

9. Міжнародне співробітництво: наявність досвіду міжнародного співробітництва, обміну делегаціями, участь у міжнародних шкільних проєктах, результативність участі у грантових програмах і проєктах.

10. Відповідність концепції розвитку закладу освіти державним підходам до реформування загальної середньої освіти.

 

Переможцем конкурсу на визначення опорного закладу освіти Кагарлицької міської ради стає заклад, який набирає максимальну кількість балів.

 

У разі наявності одного закладу - кандидата, який відповідає умовам конкурсу, подав всі документи, набрав необхідну кількість балів та за наявності позитивного висновку конкурсної комісії, такий заклад може бути  визнаним переможцем конкурсу.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                            Додаток

 

 

                                                                                                                Конкурсній комісії на визначення опорного закладу освіти серед закладів                                                                                                                       загальної середньої освіти в Кагарлицькій міській територіальній громаді

                                                                                            ___________________________________

                                                                                     (найменування закладу освіти, ПІБ керівника(або уповноваженої особи), місцезнаходження)

 

 

Заявка

для участі у Конкурсі на визначення опорного закладу освіти серед закладів загальної середньої освіти

в Кагарлицькій міській територіальній громаді

 

 

Просимо допустити наш заклад освіти до участі у Конкурсі з визначення опорного закладу освіти серед закладів загальної середньої освіти Кагарлицької міської ради.

З порядком проведення конкурсу ознайомлені.

До заявки додається: матеріали відповідно до п.п. 3.3. п.3. Порядку проведення конкурсу на визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Кагарлицької міської територіальної громади  на _____ аркушах.

 

 

 

____ _________ 20____ року_____________ ________________________

                                                                      (підпис)            (ПІБ керівника (або уповноваженої особи)

 
архів Анонси подій

Добровільне пожежне товариство України за сприяння ДСНС України  буде проводити у 2022 році для дітей різного віку Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Ми за безпечне майбутнє»  на протипожежну та техногенну тематику:

До уваги жителів Кагарлицької міської територіальної громади! Нагадуємо, що діє спеціальна Новорічна акція для тих, хто збирається найближчим часом народити(сь).

ПЕРШУ дитину, народжену  після 00 годин 1 січня 2022 року, і її  родину чекає гарний подарунок від міської ради – СЕРТИФІКАТ НА П'ЯТЬ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ!

 

Кагарлицька міська рада

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

пл. Незалежності, 1   

тел. приймальні 04573-6-12-10

ел. пошта kagarlyk_rada@ukr.net

 

ЦНАП (відділ - Центр надання адміністративних послуг)

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

вул. Героїв Небесної Сотні, 1   

тел. приймальні 04573-6-09-81

ел. пошта cnap.kagarlyk@ukr.net

 

    Графік прийому громадян у ЦНАПі

Понеділок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Вівторок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Середа: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Четвер: з 08:30 до 20:00 без перерви на обід;

П’ятниця: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Субота, неділя – вихідний день.

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів громади з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  26  січня 2022 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

Публікуємо план заходів Кагарлицької міської ради на тиждень - із 17  по 23 січня 2022 року

Компанія idmedia.ua спільно з  SCHOLARSHIP розпочинає конкурс на вручення грантових стипендій для учнів і студентів. Ми хочемо, щоб якомога найбільше студентів могли взяти участь у конкурсі та мали можливість отримати нагороду. 

Детальна інформація за посиланням: https://idmedia.ua/about/grant

У Головному управлінні Держпраці у Київській області повідомляють, що на Київщині триває прийом малюнків на участь в ХІ Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 2022 року, присвяченому Дню охорони праці в Україні:

Публікуємо рішення виконкому про коригування тарифів Комунальному підприємству Кагарлицької міської ради «Житлово-експлуатаційна організація» на послуги з вивезення твердих побутових та негабаритних відходів:

Публікуємо графік особистого прийому громадян міським головою. секретарем міської ради та заступниками міського голови:

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур»,  Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України» проводять Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ».

Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт / ініціативу:

Компанія idmedia.ua проводить конкурс на отримання гранту для студентів українських вузів

Детальна інформація за посиланням: https://idmedia.ua/about/grant

***

Компанія  med-magazin.ua проводить конкурс на отримання стипендій для студентів вищих навчальних закладів. 

Детальна інформація за посиланням: https://med-magazin.ua/news/view/390/

На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:

Громадська спілка «Український народний контроль» організовує конкурс для талановитої молоді України. Мета конкурсу – надання фінансової допомоги  на навчання для студентів ВНЗ України під час карантину:

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» є потужним загальнонаціональним об'єднанням благодійних та волонтерських спільнот, яке активно діє з 2011 року та об’єднує понад 70 активних членів Асоціації:

  Комунальне підприємство Кагарлицької міської ради «Житлово-експлуатаційна організація» має намір змінити тариф на збирання та перевезення твердих побутових та негабаритних відходів у м. Кагарлику.

Google Україна започатковує безкоштовний онлайн-курс для розвитку цифрових навичок представників малого та середнього бізнесу в туристичній та готельно-ресторанній галузях:

Доводимо до відома абонентів Комунального підприємства «Кагарликтепломережа» Київської обласної ради щодо оприлюднення публічного індивідуального договору приєднання з 01.10.2021 року про надання послуги з постачання теплової енергії:

Із 25 вересня 2021 року в Україні стартував національний конкурс "Молодіжна столиця України", ініціаторами якого є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України:

   Мінрегіон  у 2021 році проводить конкурс «Кращі практики місцевого  самоврядування» та Всеукраїнський конкурс  журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»:

У зв’язку з проведенням капітального ремонту на автомобільній дорозі Н-01 Київ – Знам’янка, що проходить через Кагарлик, здійснюватиметься заміна мереж, які перетинають трасу, в тому числі й мереж водопостачання та каналізації. Через це можливі відключення споживачів під час виконання робіт. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Адміністрація КП КМР «Кагарликводоканал»

ПрАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" на своєму вебпорталі повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

Доводимо до вашого відома, що Кагарлицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області перейменовано:

Пропонуємо оформити в АТ «Ощадбанк» отримання пенсійних та інших виплат за допомогою платіжної картки:

Кагарлицька міська рада інформує: 21.04.2021 прийнято постанову Кабінету Міністрів  України №397«Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» (далі – Постанова №397), яка набирає чинності з 01.01.2022 року:

Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія та видача міжнародних водійських посвідчень, замовлення довідки про несудимість – усі ці державні послуги жителі Кагарличчини можуть отримати в мобільному сервісному центрі МВС України, який базується на території  «Міськрембудсервісу» в Кагарлику за адресою: вулиця Каштанова, 93. Після вимушеної перерви внаслідок карантинних обмежень сервісний центр відновлює роботу.

 Працює мобільний центр щосереди з 10 до 16 години.

На виконання доручення Міністерства цифрової трансформації України від 12.04.2021 №1/06-3-4064, з метою підтримки інформаційної кампанії, спрямованої на популяризацію електронних довірчих послуг, публікуємо посилання на:

  • Інформаційний відеоматеріал «Про е-підпис» - https://cutt.ly/xcS5OzU.
  • Інформаційні матеріали про пріоритетні переваги електронних послуг –https://cutt.ly/jcDiyp1.
  • Посилання на сайт центрального засвідчувального органу – https://www.czo.gov.ua

Для підтримки малого та середнього агробізнесу Товариство з додатковою відповідальністю «Узинський цукровий комбінат»,  розташоване на території Узинської ОТГ, у 2021 році буде здійснювати приймання цукрового буряку на давальницьких умовах:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

Начальник сектору

Погребенна Наталія Миколаївна

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація"  пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника  КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація" за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація ЖЕО

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3626 (81.34 %)
на теренах Кагарлицької територіальної громади
301 (6.75 %)
за межами Кагарличчини в Україні
312 (7 %)
за кордоном
219 (4.91 %)
Офіційні сайти та місцеві ЗМІ