А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Планове відключення електропостачання

опубліковано: 03 жовтня 2023 оновлено: 19 червня 2024

З метою підвищення надійності електропостачання  та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи  у мережах Кагарлицької та Ржищівської громад. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії  в таких населених пунктах:

 

Планова дата та час відключення

Планова дата та час включення

Назва населеного пункту

Назва вулиць

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 16:30:00

Леонівка

Миру, Польова, Центральна

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 16:30:00

Антонівка

Вишнева, Загребельна, Каштанова, Київська, Нова, Новий пров., Першотравнева, Садова, Шевченка

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 16:30:00

Мирівка

Берегова, Вишнева, Гагаріна, Масляннікова, Миру, Молодіжна, Народна, Польова, Шевченка, Шевченка пров., Шовкова

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 16:30:00

Стави

Сергієнка

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 19:30:00

Горохове

Дачна, Загоруйка, Заріччя, Миру, Новобудови, Пасічна, Садова, Центральна

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 19:30:00

Сущани

Трохименка

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 19:30:00

Горохуватка

Південна

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 19:30:00

Тарасівка

Південна

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 19:30:00

Леонівка

Гагаріна, Польова

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 19:30:00

Черняхів

1-го Травня, 8 Березня, Берегова, Вишнева, Гагаріна, Заводська, Запорізька, Київська, Кірова, Козацька, Миру, Молодіжна, Народна, Озерна, Перемоги, Польова, Приозерна, Садова, Свободи, Сергія Бондаренка, Староцерківська, Трипільська, Шевченка, Шевченка пров., Яблунева

03.10.2023 9:00:00

03.10.2023 17:00:00

Черняхів

Гагаріна, Дніпровська, Миру, Освітянська

03.10.2023 9:00:00

03.10.2023 17:00:00

Стави

Донецька, Зарічна, Молодіжна, Нечуй-Левицького, Польова, Пушкіна, Ювілейна

03.10.2023 9:00:00

03.10.2023 17:00:00

Мирівка

1-го Травня, Берегова, Вишнева, Гагаріна, Миру, Першотравнева, Польова, Садова

03.10.2023 9:00:00

03.10.2023 17:00:00

Бендюгівка

Бащенка, Вишнева, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Першотравнева, Пушкіна, Шевченка

03.10.2023 9:00:00

03.10.2023 17:00:00

Шпендівка

Польова

03.10.2023 9:00:00

03.10.2023 17:00:00

Кагарлик

Вишнева

03.10.2023 9:00:00

03.10.2023 17:00:00

Сущани

1-го Травня, Дружби, Жовтнева, Комсомольська, Миру, Польова, Радянська, Трохименка, Шевченка, Шкільна

04.10.2023 8:00:00

04.10.2023 19:00:00

Воронівка

 Дачна, Зарічна, Леглич, Леніна, Лісова, Садова

04.10.2023 8:00:00

04.10.2023 19:00:00

Халча

9-го Травня, Б.Хмельницького, Березняки, Бригадна, Будівельників, Виселкове, Дружби, Жовтнева, Заріччя, ім. Романа Наумовича Куща, Липенка, Липнева, Лисогірська, Лісова, Лугова, Миру, Незалежності, Першотравнева, Підгірна, Підлісна, Садова, Шевченка, Шевченкових сім’ї, Шкільна

04.10.2023 8:30:00

04.10.2023 19:30:00

Сущани

Комсомольська, Миру, Трохименка

05.10.2023 8:30:00

05.10.2023 19:30:00

Стави

Донецька, Зарічна, Леніна, Молодіжна, Нечуй-Левицького, Нова, Польова, Пушкіна, Шевченка, Ювілейна

05.10.2023 8:30:00

05.10.2023 19:30:00

Мирівка

1-го Травня, Гагаріна, Масляннікова, Миру, Молодіжна, Першотравнева

05.10.2023 8:30:00

05.10.2023 19:30:00

Бендюгівка

Бащенка, Вишнева, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Першотравнева, Пушкіна, Шевченка

05.10.2023 8:30:00

05.10.2023 19:30:00

Шпендівка

Польова

05.10.2023 8:30:00

05.10.2023 19:30:00

Кагарлик

Вишнева

06.10.2023 8:30:00

06.10.2023 19:30:00

Стави

Сергієнка

06.10.2023 8:30:00

06.10.2023 19:30:00

Демівщина

Берегова, Горького, Джерельна, Космонавтів, Лісова, Молодіжна, Центральна, Шевченка

07.10.2023 8:30:00

07.10.2023 19:30:00

Черняхів

Ворошилова, Лесі Українки, Нагірна, Свободи, Свободи пров.

 

Для стаціонарних телефонів:
+38 (044) 459 07 40
Окрема лінія для юридичних клієнтів:
+38 (050) 495 70 40
Для мобільних телефонів:
+38 (067) 495 70 40
+38 (099) 495 70 40
+38 (093) 495 70 40
E-mail: [email protected]
З повагою,
Команда ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»

Планова дата та час відключення

Планова дата та час включення

Назва населеного пункту

Назва вулиць

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 16:30:00

Леонівка

Миру, Польова, Центральна

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 16:30:00

Антонівка

Вишнева, Загребельна, Каштанова, Київська, Нова, Новий пров., Першотравнева, Садова, Шевченка

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 16:30:00

Мирівка

Берегова, Вишнева, Гагаріна, Масляннікова, Миру, Молодіжна, Народна, Польова, Шевченка, Шевченка пров., Шовкова

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 16:30:00

Стави

Сергієнка

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 19:30:00

Горохове

Дачна, Загоруйка, Заріччя, Миру, Новобудови, Пасічна, Садова, Центральна

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 19:30:00

Сущани

Трохименка

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 19:30:00

Горохуватка

Південна

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 19:30:00

Тарасівка

Південна

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 19:30:00

Леонівка

Гагаріна, Польова

03.10.2023 8:30:00

03.10.2023 19:30:00

Черняхів

1-го Травня, 8 Березня, Берегова, Вишнева, Гагаріна, Заводська, Запорізька, Київська, Кірова, Козацька, Миру, Молодіжна, Народна, Озерна, Перемоги, Польова, Приозерна, Садова, Свободи, Сергія Бондаренка, Староцерківська, Трипільська, Шевченка, Шевченка пров., Яблунева

03.10.2023 9:00:00

03.10.2023 17:00:00

Черняхів

Гагаріна, Дніпровська, Миру, Освітянська

03.10.2023 9:00:00

03.10.2023 17:00:00

Стави

Донецька, Зарічна, Молодіжна, Нечуй-Левицького, Польова, Пушкіна, Ювілейна

03.10.2023 9:00:00

03.10.2023 17:00:00

Мирівка