ЖИТЛОВО-ПОБУТОВИЙ БЛАГОУСТРІЙ
У черговому звіті про виконану роботу житлово-експлуатаційна організація (ЖЕО) інформує:
ЛІЩИНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ: БЛАГОУСТРІЙ ТРИВАЄ
Благоустрій населених пунктів Ліщинського старостинського округу продовжується, незважаючи на складну ситуацію в нашій державі у зв’язку з воєнним станом.
ЛИПОВЕЦЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ: БЛАГОУСТРІЙ НА КОЛЕСАХ
Від імені громади висловлюю слова подяки Гразіону Євгенію Павловичу керівнику ФГ «Глорія», який не відмовив у проханні та допоміг технікою у впорядкуванні зони відпочинку на місцевому ставку «Шкільний».
І ЦЕ ТЕЖ БЛАГОУСТРІЙ
Незважаючи на погодні капризи, благоустрою немає краю:
БЛАГОУСТРІЙ: РЕМОНТУЄМО ДОРОГИ
КП КМР «Міськрембудсервіс» виконує підсипку щебеневою сумішшю ділянку дороги по вул. Січових Стрільців на масиві індивідуальної забудови в Кагарлику.
БЛАГОУСТРІЙ СЕЛА – ОДНА МЕТА ДЛЯ ВСІХ
Ми постійно працюємо над благоустроєм території нашого села. Значний обсяг робіт виконуємо спільно з комунальними підприємствами Кагарлицької міської ради. Водночас наша сільська громада відчуває постійну підтримку аграріїв, які за потреби надають свою допомогу.
ВЕСНЯНИЙ БЛАГОУСТРІЙ ТРИВАЄ!
Як ми вже інформували, в Кагарлицькій громаді заходи в рамках традиційного весняного двомісячника благоустрою продовжено ще на місяць.
СУЩАНСЬКИЙ СТРАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ: БЛАГОУСТРІЙ ЗА СПРИЯННЯ «АГРОФОРТУ»
Староста Василь ТРОХИМЕНКО пише: «Сьогодні в парку біля Меморіалу загиблим воїнам Другої світової війни висадили 20 кущів фундука. Дякую за працю команді старостату, а також ПрАТ «АГРОФОРТ» за постійну увагу і допомогу!»
ГОРОХУВАТСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ: БЛАГОУСТРІЙ У РОЗПАЛІ
Благоустрій населених пунктів Горохуватського старостинського округу продовжується не зупиняючись.
ПЕРЕСЕЛЕНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ: БЛАГОУСТРІЙ ТРИВАЄ
У цей післявеликодній час в Україні традиційно проходять поминальні дні. На Кагарличчині в рамках весняного двомісячника благоустрою багато уваги приділяють впорядкуванню кладовищ.
БЛАГОУСТРІЙ НАВЕДЕНО, ПОРИВ ТРУБИ ЛІКВІДОВАНО, КАНАЛІЗАЦІЮ ПРОЧИЩЕНО
У передвеликодню п’ятницю працівники житлово-експлуатаційної організації виконали значний обсяг робіт.
Благоустрій у Расавці
Жителі Расавки активно долучилися до двомісячника благоустрою:
БЛАГОУСТРІЙ ТРИВАЄ!
У середу 16 квітня на благоустрій прилеглої території вийшли працівниці ЦНАПу. Підмітали у дворі, впорядковували клумби, прибирали на зелених зонах.
ТРИВАЄ БЛАГОУСТРІЙ КЛАДОВИЩ
Із наближенням Великодня і традиційних поминальних днів у Кагарлицькій громаді активізувалися заходи з благоустрою кладовищ.
БЛАГОУСТРІЙ ТРИВАЄ
Попри суттєве похолодання, кагарлицькі комунальники не збавляють темпів, виконуючи заплановані заходи в рамках весняного двомісячника благоустрою.