Благоустрій – щоденна справа кожного жителя громади
Із настанням сприятливих погодних умов у нашому населеному пункті постійно проводяться заходи з благоустрою територій.
БЛАГОУСТРІЙ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: РОБОТИ ТРИВАЮТЬ
26.03.2026 року виконуючий обов’язки начальника відділу освіти Юрій Федусенко спільно з представниками Центру професійного розвитку здійснили виїзди до закладів освіти громади з метою моніторингу проведення двомісячника благоустрою.
Благоустрій у Слобідському старостинському окрузі
До прибирання території закладів соціальної сфери долучилися працівники старостату, закладів дошкільної освіти, культури, медицини.
БЛАГОУСТРІЙ В «ТЕРЕМКУ»: ТУТ ГРАБЛІ НЕ НА ЗАМКУ
Сьогодні, 26.03.2026, у КЗДО «ТЕРЕМОК» КМР тривають роботи з благоустрою території дитячого садка та прилеглих до нього ділянок
БЛАГОУСТРІЙ – ЦЕ КОМФОРТНІ УМОВИ ДЛЯ ВСЕБІЧНОГО РОЗВИТКУ ДІТЕЙ
Благоустрій території закладу дошкільної освіти є важливою складовою створення безпечного, комфортного та естетично привабливого середовища для виховання і розвитку дітей.
БЛАГОУСТРІЙ У ДОШКІЛЛІ
Один за одним надходять звіти про проведені заходи в рамках двомісячника благоустрою від закладів дошкілля Кагарличчини.
КУЛЬТУРНИЙ БЛАГОУСТРІЙ
Серед активних учасників двомісячника благоустрою, що триває на теренах Кагарличчини, – заклади культури громади.
БЛАГОУСТРІЙ У ШПЕНДІВЦІ
У селі Шпендівка працівники старостату, Будинку культури та медичного пункту тимчасового базування трудяться над благоустроєм вулиці Центральної, території Будинку культури, старостату та медпункту.
СТАВИ: БЛАГОУСТРІЙ ТРИВАЄ
У Ставівській гімназії знову продовжили прибирання території закладу.
БЛАГОУСТРІЙ НА ВУЛИЦІ МЕДОВІЙ
Усе активніше долучаються до весняного двомісячника благоустрою жителі міста Кагарлика. Так, жителі вулиці Медової сьогодні плідно попрацювали, прибираючи на дитячому майданчику.
УСІ – НА БЛАГОУСТРІЙ!
Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 23 березня провів чергове засідання оперативного штабу
Щира подяка за благоустрій!
Гарний настрій людей залежить від краси та чистоти навколо. Саме тому благоустрій має велике значення.
ВОНИ ДБАЮТЬ ПРО БЛАГОУСТРІЙ І КОМФОРТ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ
Напередодні свого професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення – теплі вітання від керівництва громади – міського голови Олександра Панюти і його заступників Івана Семцова та Любові Коваль – приймали очільники і працівники комунальних підприємств.
Благоустрій у Слобідському старостаті
У Слободі та Расавці активно проводяться роботи з благоустрою, спрямовані на підтримання чистоти та охайності територій, що важливо для комфортного й безпечного життя мешканців.
БУРТІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ: БЛАГОУСТРІЙ ТРИВАЄ
Тривають заходи з благоустрою в Буртівському старостинському окрузі. Восени роботи особливо багато, тож доречною була допомога технікою від КП КМР «Міськрембудсервіс».