20 жовтня 2021 року, середа, 07:56
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Довідка про міську бібліотеку для дітей

Кагарлицька міська бібліотека для дітей

Київська область, м. Кагарлик, вул. Став’янка, 4

Тел.(04573)5-15-63

 

Наказом від 1 вересня 1946 року при відділі Кагарлицької районної ради депутатів трудящих було відкрито районну дитячу бібліотеку. Нині заклад, маючи стаж 75 років, називається Кагарлицька міська бібліотека для дітей.

У бібліотеці 4 працівники: два з них зі стажем 45 та 35 років, 1 бібліотекар зі стажем 20 років і прибиральниця.

Книжковий фонд бібліотеки становить 20395 примірників книг.

Бібліотека обслуговує 1800 читачів. За рік відвідування – 17000, книговидача – 36000.

Основним завданням діяльності бібліотеки є залучення користувачів до читання через індивідуальну й масову роботу, поліпшення роботи зі збереження книжкового фонду, розширення асортименту інформаційних, бібліотечних послуг і проєктів, продовження роботи щодо наповнення електронної бази даних для задоволення інформаційних потреб користувачів. Робота бібліотеки спрямована на  виконання Законів України «Про культуру», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», зокрема враховується:

- Міжнародне десятиліття збереження культури

- піднесення бібліотечної справи на якісний рівень

- подальший розвиток інформаційних технологій, упровадження вільного доступу до мережі Інтернет.

- максимальне розкриття фонду через сучасні форми наочної популяризації літератури.

- із появою комп’ютерів, гаджетів, нових засобів зв’язку зміцнюються бібліотечні сервіси

- упровадження сучасних інформаційно-комунікативних технологій  та використання медіа-ресурсів у роботі.

- формування національної свідомості, толерантності до культури інших народів та їхніх традицій.

- популяризація здорового способу життя, формування негативного ставлення до насильства, СНІДу, наркоманії та інших шкідливих звичок.

Масові форми роботи популяризації книги в бібліотеці організовуються відповідно до календаря знаменних і пам’ятних дат, державних свят та свят народного календаря.

Довідково-бібліографічна та інформаційна діяльність бібліотеки розкриває склад та зміст у різних аспектах: галузевому, предметному, проблемно-тематичному. ДБА передбачає виконання й надання користувачам разових бібліографічних довідок з усіх галузей знань; систематично здійснює бібліографічне інформування користувачів та організаторів дитячого читання; організовує проведення Днів інформації, Днів бібліографії, Днів нової книги; складає бібліографічні посібники, інформаційні списки літератури.

У нашій бібліотеці є загальні, спеціальні, тематичні, краєзнавчі картотеки.

Удосконалення новітніх інформаційних технологій допоможе зробити бібліотеку більш доступною, привабливою та ефективною. Інформаційні технології виводять на перших план такі завдання, як:

- накопичення, обробка, розповсюдження інформаційних ресурсів та матеріалів в різних формах

- виховання культурної і громадянської самосвідомості.

- накопичення і організація електронних ресурсів

- використання технологій для популяризація книги та читання

- висвітлення інформації про роботу бібліотеки в соціальній мережі Фейсбук (на сторінці «Кагарлицька міська бібліотека для дітей»).

Значно покращала матеріально-технічна база бібліотеки: придбано 3 кафедри на суму 12600,00 грн та 1 стіл – 2800,00 грн; придбано 1 ноутбук на суму 12000,00 грн; зроблено натяжні стелі в читальному залі (14500,00 грн) та у відділі 5-9 класів (17120,00 грн) за кошти Кагарлицької міської ради.

Технічні засоби в бібліотеці: 2 комп’ютери,2 принтери,1 музичний центр,1 ноутбук.

Побутова техніка: 1 мікрохвильова піч,1 холодильник,1 пилосос.

При міській бібліотеці для дітей працює клуб «Джерельце», який організований із учнями 2-4 класів міських загальноосвітніх закладів. Робота клубу спрямована на організацію дозвілля школярів, на розвиток почуття гідності за свій рідний край, ознайомлення з обрядами та звичаями нашого народу; допомагає дітям більше дізнатися про світ, що їх оточує, прищеплює бережливе ставлення до рідної природи; сприяє розвитку в дітей індивідуальних творчих здібностей.

Також при бібліотеці працює гурток «Друзі книги», організований для користувачів - учнів 2-4 класів ЗНЗ міста. У гуртку «Друзі книги» користувачі не тільки лікують книги, а й навчаються їх любити, пізнавати історію книг. Тут надають першу допомогу книзі, ремонтують книги, роблять закладки. Мета гуртка «Друзі книги» - ознайомити користувачів із правилами книг, виховувати любов, шану, бережливе ставлення до книги. Сприяти розвитку та вдосконаленню новітніх інформаційних технологій. Закріпити знання, які використовують при роботі у гуртку. Гурток дає можливість обдарованим дітям отримати дружню пораду і підтримку.

У наш час усе більше уваги приділяється рекламній діяльності. Основним напрямком рекламної діяльності бібліотеки є інформаційна реклама. Цілі бібліотечної реклами полягають у тому, щоб:

- привернути увагу потенційного користувача

- створити сприятливий імідж бібліотеки

- підтримувати певний рівень інформованості читачів про діяльність бібліотеки

- формувати читацькі потреби і постійне коло читачів

  • нагадувати користувачам про бібліотеку, її діяльність та послуги.

У бібліотеці заплановано і систематично проводяться масові заходи. На ці заходи приходять батьки, вчителі, начальник відділу культури О.Петленко, міський голова О.Панюта, директор МЦКД В.Копильний, провідний методист РОМЦНТ А.Коршунова. У газеті «Вісник Кагарличчини» розміщенні статті про нашу роботу, в інформаційному центрі міститься папка під назвою «Про нас пишуть».

Бібліотека – центр спілкування і духовності. Нині бібліотека стала центром пропаганди книги, надійним помічником у навчанні читачів. Мета нашої бібліотеки – навчити учнів користуватися книгою, фондами бібліотеки, довідковим апаратом. Основне завдання бібліотеки – виховання в користувачів інформаційної культури – тому, що книга, інформація потрібні кожній дитині і сьогодні, і в майбутньому.

З цією метою проведені екскурсії до бібліотеки, бібліотечні уроки, бесіди про бібліотеку, про правила користування, про бережливе ставлення до книги.

Протягом року працівники міської бібліотеки для дітей інформували учнів та керівників дитячого читання про нові надходження літератури.

За допомогою довідкових і періодичних видань бібліотекарі дають відповіді на запитання читачів. Усього виконано 160 довідок за рік.   Працівники бібліотеки надають допомогу сільським бібліотекарям, завідувачам бібліотек та вчителям загальноосвітніх закладів міста.

Велику допомогу в роботі міської бібліотеки для дітей надає Кагарлицька міська рада, яка є спонсором усіх масових заходів, що проводяться в бібліотеці, а також виділяє кошти на придбання періодичних видань.

 

Надія ТОТОХТІЙ, зав.бібліотекою

 
архів Анонси подій

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів громади з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  20  жовтня 2021 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

До відома абонентів, яким надаються послуги з водопостачання  КП КМР  «Кагарликводоканал»!

20 жовтня 2021 року з  09.00  до 16.00 буде проводитись промивка водопровідної мережі концентрацією гіпохлориту натрію.

Прохання в цей період воду для споживання НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ!

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація  КП КМР «Кагарликводоканал»

Кагарлицька міська рада

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

пл. Незалежності, 1   

тел. приймальні 04573-6-12-10

ел. пошта kagarlyk_rada@ukr.net

 

ЦНАП (відділ - Центр надання адміністративних послуг)

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

вул. Героїв Небесної Сотні, 1   

тел. приймальні 04573-6-09-81

ел. пошта cnap.kagarlyk@ukr.net

 

    Графік прийому громадян у ЦНАПі

Понеділок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Вівторок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Середа: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Четвер: з 08:30 до 20:00 без перерви на обід;

П’ятниця: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Субота, неділя – вихідний день.

Публікуємо уточнений план заходів Кагарлицької міської ради на тиждень - з 11  по 24 жовтня 2021 року.

Міністерство культури та інформаційної політики України запрошує представників органів державної влади та місцевого самоврядування взяти участь у навчальній програмі «Стійкість до впливів: ухвалення рішень на основі роботи з інформацією»:

Міністерством молоді та спорту України спільно з департаментом у справах молоді Ради Європи планується проведення навчального семінару щодо стандартів участі молоді та процесів в Україні «50/50», що відбудеться 25 - 29 жовтня 2021 року в м. Києві:

Відділ культури Кагарлицької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Публічної бібліотеки відділу культури Кагарлицької міської ради (вул. Став’янка, 4, м. Кагарлик, Київська область 09201):

Оприлюднено 01.10.2021

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста із публічних закупівель відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету міської ради.

З метою профілактики та зменшення захворюваності на сказ у дикій фауні у другій половині вересня 2021 року буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин на території області.

   Мінрегіон  у 2021 році проводить конкурс «Кращі практики місцевого  самоврядування» та Всеукраїнський конкурс  журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»:

У зв’язку з проведенням капітального ремонту на автомобільній дорозі Н-01 Київ – Знам’янка, що проходить через Кагарлик, здійснюватиметься заміна мереж, які перетинають трасу, в тому числі й мереж водопостачання та каналізації. Через це можливі відключення споживачів під час виконання робіт. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Адміністрація КП КМР «Кагарликводоканал»

Публікуємо ГРАФІК виїзних прийомів заступників  Кагарлицького міського голови на жовтень 2021 року:

Публікуємо графік особистого прийому громадян міським головою. секретарем міської ради та заступниками міського голови:

ПрАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" на своєму вебпорталі повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

Доводимо до вашого відома, що Кагарлицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області перейменовано:

Пропонуємо оформити в АТ «Ощадбанк» отримання пенсійних та інших виплат за допомогою платіжної картки:

Кагарлицька міська рада інформує: 21.04.2021 прийнято постанову Кабінету Міністрів  України №397«Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» (далі – Постанова №397), яка набирає чинності з 01.01.2022 року:

Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія та видача міжнародних водійських посвідчень, замовлення довідки про несудимість – усі ці державні послуги жителі Кагарличчини можуть отримати в мобільному сервісному центрі МВС України, який базується на території  «Міськрембудсервісу» в Кагарлику за адресою: вулиця Каштанова, 93. Після вимушеної перерви внаслідок карантинних обмежень сервісний центр відновлює роботу.

 Працює мобільний центр щосереди з 10 до 16 години.

На виконання доручення Міністерства цифрової трансформації України від 12.04.2021 №1/06-3-4064, з метою підтримки інформаційної кампанії, спрямованої на популяризацію електронних довірчих послуг, публікуємо посилання на:

  • Інформаційний відеоматеріал «Про е-підпис» - https://cutt.ly/xcS5OzU.
  • Інформаційні матеріали про пріоритетні переваги електронних послуг –https://cutt.ly/jcDiyp1.
  • Посилання на сайт центрального засвідчувального органу – https://www.czo.gov.ua

Для підтримки малого та середнього агробізнесу Товариство з додатковою відповідальністю «Узинський цукровий комбінат»,  розташоване на території Узинської ОТГ, у 2021 році буде здійснювати приймання цукрового буряку на давальницьких умовах:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

Публікуємо зміни в банківських реквізитах Кагарлицької міської ради:

Із 01.01.2021 року змінено банківські рахунки для проведення платежів за оренду земельних ділянок та за використання земельних ділянок на праві постійного користування.

За довідками звертатися до Кагарлицької міської ради за тел. 61306 (бухгалтерія) та 60811 (земельний відділ):

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

Начальник сектору

Погребенна Наталія Миколаївна

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація"  пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника  КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація" за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація ЖЕО

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3605 (81.3 %)
на теренах Кагарлицької територіальної громади
300 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
310 (6.99 %)
за кордоном
219 (4.94 %)
Офіційні сайти та місцеві ЗМІ