14 травня 2021 року, п'ятниця, 07:23
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Довідка про міську бібліотеку для дітей

Кагарлицька міська бібліотека для дітей

Київська область, м. Кагарлик, вул. Став’янка, 4

Тел.(04573)5-15-63

 

Наказом від 1 вересня 1946 року при відділі Кагарлицької районної ради депутатів трудящих було відкрито районну дитячу бібліотеку. Нині заклад, маючи стаж 75 років, називається Кагарлицька міська бібліотека для дітей.

У бібліотеці 4 працівники: два з них зі стажем 45 та 35 років, 1 бібліотекар зі стажем 20 років і прибиральниця.

Книжковий фонд бібліотеки становить 20395 примірників книг.

Бібліотека обслуговує 1800 читачів. За рік відвідування – 17000, книговидача – 36000.

Основним завданням діяльності бібліотеки є залучення користувачів до читання через індивідуальну й масову роботу, поліпшення роботи зі збереження книжкового фонду, розширення асортименту інформаційних, бібліотечних послуг і проєктів, продовження роботи щодо наповнення електронної бази даних для задоволення інформаційних потреб користувачів. Робота бібліотеки спрямована на  виконання Законів України «Про культуру», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», зокрема враховується:

- Міжнародне десятиліття збереження культури

- піднесення бібліотечної справи на якісний рівень

- подальший розвиток інформаційних технологій, упровадження вільного доступу до мережі Інтернет.

- максимальне розкриття фонду через сучасні форми наочної популяризації літератури.

- із появою комп’ютерів, гаджетів, нових засобів зв’язку зміцнюються бібліотечні сервіси

- упровадження сучасних інформаційно-комунікативних технологій  та використання медіа-ресурсів у роботі.

- формування національної свідомості, толерантності до культури інших народів та їхніх традицій.

- популяризація здорового способу життя, формування негативного ставлення до насильства, СНІДу, наркоманії та інших шкідливих звичок.

Масові форми роботи популяризації книги в бібліотеці організовуються відповідно до календаря знаменних і пам’ятних дат, державних свят та свят народного календаря.

Довідково-бібліографічна та інформаційна діяльність бібліотеки розкриває склад та зміст у різних аспектах: галузевому, предметному, проблемно-тематичному. ДБА передбачає виконання й надання користувачам разових бібліографічних довідок з усіх галузей знань; систематично здійснює бібліографічне інформування користувачів та організаторів дитячого читання; організовує проведення Днів інформації, Днів бібліографії, Днів нової книги; складає бібліографічні посібники, інформаційні списки літератури.

У нашій бібліотеці є загальні, спеціальні, тематичні, краєзнавчі картотеки.

Удосконалення новітніх інформаційних технологій допоможе зробити бібліотеку більш доступною, привабливою та ефективною. Інформаційні технології виводять на перших план такі завдання, як:

- накопичення, обробка, розповсюдження інформаційних ресурсів та матеріалів в різних формах

- виховання культурної і громадянської самосвідомості.

- накопичення і організація електронних ресурсів

- використання технологій для популяризація книги та читання

- висвітлення інформації про роботу бібліотеки в соціальній мережі Фейсбук (на сторінці «Кагарлицька міська бібліотека для дітей»).

Значно покращала матеріально-технічна база бібліотеки: придбано 3 кафедри на суму 12600,00 грн та 1 стіл – 2800,00 грн; придбано 1 ноутбук на суму 12000,00 грн; зроблено натяжні стелі в читальному залі (14500,00 грн) та у відділі 5-9 класів (17120,00 грн) за кошти Кагарлицької міської ради.

Технічні засоби в бібліотеці: 2 комп’ютери,2 принтери,1 музичний центр,1 ноутбук.

Побутова техніка: 1 мікрохвильова піч,1 холодильник,1 пилосос.

При міській бібліотеці для дітей працює клуб «Джерельце», який організований із учнями 2-4 класів міських загальноосвітніх закладів. Робота клубу спрямована на організацію дозвілля школярів, на розвиток почуття гідності за свій рідний край, ознайомлення з обрядами та звичаями нашого народу; допомагає дітям більше дізнатися про світ, що їх оточує, прищеплює бережливе ставлення до рідної природи; сприяє розвитку в дітей індивідуальних творчих здібностей.

Також при бібліотеці працює гурток «Друзі книги», організований для користувачів - учнів 2-4 класів ЗНЗ міста. У гуртку «Друзі книги» користувачі не тільки лікують книги, а й навчаються їх любити, пізнавати історію книг. Тут надають першу допомогу книзі, ремонтують книги, роблять закладки. Мета гуртка «Друзі книги» - ознайомити користувачів із правилами книг, виховувати любов, шану, бережливе ставлення до книги. Сприяти розвитку та вдосконаленню новітніх інформаційних технологій. Закріпити знання, які використовують при роботі у гуртку. Гурток дає можливість обдарованим дітям отримати дружню пораду і підтримку.

У наш час усе більше уваги приділяється рекламній діяльності. Основним напрямком рекламної діяльності бібліотеки є інформаційна реклама. Цілі бібліотечної реклами полягають у тому, щоб:

- привернути увагу потенційного користувача

- створити сприятливий імідж бібліотеки

- підтримувати певний рівень інформованості читачів про діяльність бібліотеки

- формувати читацькі потреби і постійне коло читачів

  • нагадувати користувачам про бібліотеку, її діяльність та послуги.

У бібліотеці заплановано і систематично проводяться масові заходи. На ці заходи приходять батьки, вчителі, начальник відділу культури О.Петленко, міський голова О.Панюта, директор МЦКД В.Копильний, провідний методист РОМЦНТ А.Коршунова. У газеті «Вісник Кагарличчини» розміщенні статті про нашу роботу, в інформаційному центрі міститься папка під назвою «Про нас пишуть».

Бібліотека – центр спілкування і духовності. Нині бібліотека стала центром пропаганди книги, надійним помічником у навчанні читачів. Мета нашої бібліотеки – навчити учнів користуватися книгою, фондами бібліотеки, довідковим апаратом. Основне завдання бібліотеки – виховання в користувачів інформаційної культури – тому, що книга, інформація потрібні кожній дитині і сьогодні, і в майбутньому.

З цією метою проведені екскурсії до бібліотеки, бібліотечні уроки, бесіди про бібліотеку, про правила користування, про бережливе ставлення до книги.

Протягом року працівники міської бібліотеки для дітей інформували учнів та керівників дитячого читання про нові надходження літератури.

За допомогою довідкових і періодичних видань бібліотекарі дають відповіді на запитання читачів. Усього виконано 160 довідок за рік.   Працівники бібліотеки надають допомогу сільським бібліотекарям, завідувачам бібліотек та вчителям загальноосвітніх закладів міста.

Велику допомогу в роботі міської бібліотеки для дітей надає Кагарлицька міська рада, яка є спонсором усіх масових заходів, що проводяться в бібліотеці, а також виділяє кошти на придбання періодичних видань.

 

Надія ТОТОХТІЙ, зав.бібліотекою

 
архів Анонси подій

ОГОЛОШЕННЯ

15 травня 2021 року відбудеться матч VІІ туру Чемпіонату Київської області з футболу
між командами
Фк "Дружба" (Мирівка ) - Фк "Юніор" (Макарів) - стадіон м.Кагарлик.
Початок о 17 год

20.05.2021 року з 10 до 11 години відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником Кагарлицької ДПІ ГУ ДПС у Київській області – Циганок Людмилою Миколаївною на тему «Детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин».

Номер «гарячої лінії» 6-10-46.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів громади з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  19 травня 2021 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

На виконання доручення Міністерства цифрової трансформації України від 12.04.2021 №1/06-3-4064, з метою підтримки інформаційної кампанії, спрямованої на популяризацію електронних довірчих послуг, публікуємо посилання на:

  • Інформаційний відеоматеріал «Про е-підпис» - https://cutt.ly/xcS5OzU.
  • Інформаційні матеріали про пріоритетні переваги електронних послуг –https://cutt.ly/jcDiyp1.
  • Посилання на сайт центрального засвідчувального органу – https://www.czo.gov.ua

Щоб запобігти молодіжному безробіттю та допомогти учнівській молоді з професійним самовизначенням, Київський обласний центр зайнятості проводить Місячник профорієнтації. Він триватиме з 19 квітня по 17 травня 2021 року:

Для підтримки малого та середнього агробізнесу Товариство з додатковою відповідальністю «Узинський цукровий комбінат»,  розташоване на території Узинської ОТГ, у 2021 році буде здійснювати приймання цукрового буряку на давальницьких умовах:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

Публікуємо зміни в банківських реквізитах Кагарлицької міської ради:

Із 01.01.2021 року змінено банківські рахунки для проведення платежів за оренду земельних ділянок та за використання земельних ділянок на праві постійного користування.

За довідками звертатися до Кагарлицької міської ради за тел. 61306 (бухгалтерія) та 60811 (земельний відділ):

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації прийом та обслуговування громадян у міській раді тимчасово не проводяться.

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Погребенна Наталія Миколаївна

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

20 квітня 2021 року 12:12

Публікуємо оголошення конкурсів на заміщення вакантних посад:

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3565 (81.32 %)
на теренах Кагарлицької територіальної громади
297 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
309 (7.05 %)
за кордоном
213 (4.86 %)
Офіційні сайти