14 травня 2021 року, п'ятниця, 07:47
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Довідкова інформація

Кагарлицька міська бібліотека для дорослих

Адреса: Кагарлик, вул. Став’янка, 4, тел. 5-15-05

Бібліотека працює: з вівторка по четвер з 8.00 до 17.00,

у п’ятницю з 8.00 до 16.00,

у суботуз 8 до 17.00,

у неділю з 9 до 16. 00,  

понеділок – вихідний          

 

Коротка історія

Першою книгозбірнею  в Кагарлику була бібліотека Дмитра Трощинського. У 1861 році нащадків господаря змінили цукрозаводчики – брати  М’яснікови, пізніше маєток перекупив київський вельможа Чертков, який збільшив фонд бібліотеки.

 Після встановлення радянської влади в маєтку розташували державні установи. Більшу ж його частину віддано у 1924 році під сільбуд, де і розташувалась бібліотека, доступ до якої було відкрито всім бажаючим. Пізніше її перевели до клубу цукрозаводу, вже зі статусом районної. У фонді налічувалось понад 22 тисячі книг.  

 У різний час у бібліотеці працювали завідуючими Валентина Федорівна Шостацька, Галина Петрівна Балацька, Валентина Михайлівна Посашкова, Ольга  Никифорівна Гриценко.                               

Нині Кагарлицька міська бібліотека для дорослих є структурним підрозділом міського Центру культури і дозвілля в підпорядкуванні відділу культури Кагарлицької міської ради.

 Наш заклад – це потужний центр культури з багатогалузевим фондом літератури та періодичних видань, який щорічно обслуговує понад три тисячі користувачів.

Діяльність бібліотеки для дорослих спрямована відповідно до Законів України: «Про бібліотеки та бібліотечну справу», «Про культуру», «Стратегії  розвитку Київської області  на 2020-2027рр.» та  ін., де визначено  сприяння бібліотеки в розбудові читаючої, мислячої, освіченої нації, спроможної активно втілювати набуті знання і досвід у розбудову незалежної України.

 Кагарлицька міська бібліотека для дорослих виконує безліч функцій: інформаційну, освітню, просвітницьку, забезпечує користувачам вільний доступ до найрізноманітнішої інформації, надає можливість для безперервної освіти, допомагає задовольнити культурні, освітні, просвітницькі та інші запити користувачів; реалізує право людини на вільний, всебічний розвиток особистості.  

Сьогодні бібліотека, і як інституція, і як простір, переживає трансформацію, пов’язану з викликом часу, адаптується до сучасних  вимог. За умов ситуації, яка склалася внаслідок епідемії коронавірусу, дещо змінився формат діяльності  Освоюємо та використовуємо онлайн-платформи для взаємодії з користувачами. Бібліотека представлена в найпопулярніших соціальних мережах «Facebook» та  «YouTube». На цих платформах можна побачити  фото та відео проведених заходів.

У книгозбірні працюють 5 досвідчених бібліотекарів: Н.Малєєва – завідувач бібліотеки, О.Шевченко – провідний бібліотекар, Н.Осмалена – бібліотекар І категорії, М.Волошин, А.Іванюта – бібліотекарі ІІ категорії,  які намагаються тісніше співпрацювати з органами місцевого самоврядування, підвищувати свій професійний рівень, прагнуть до нововведень, вивчають та обмінюються досвідом з колегами, оволодівають комп’ютером, розширюють інформаційні послуги, поліпшують комфортність та доступність книгозбірні. Усі ми  прагнемо, щоб заклад був невід’ємною частиною життя громади, місцем, куди приходити модно, престижно, бути відкритим для всіх.

 

До послуг користувачів:

·             абонемент та читальний зал;

·              фонд книгозбірні, який налічує понад 26 тис. екземплярів книг та періодичних видань:

-        галузеві енциклопедії, довідники, словники, суспільно-політична, науково-природнича, технічна, гуманітарна, навчальна література;

·       інформаціяпро склад бібліотечних фондів через довідково-пошуковий апарат;

·             довідково-бібліографічний апарат (каталоги, картотеки, довідкова література та інше);

·       допомога фахівців бібліотеки в пошуку джерел інформації;

·       різноманітні культурні заходи, що відбуваються в бібліотеці;

·       Інтернет-центр;

·       вільний і безкоштовний WI-FI.

                                                                                             

     Одним із пріоритетних напрямів інформаційного обслуговування для нашої книгозбірні є висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування. Для надання оперативної інформації створено Центр регіональної інформації.

   Бібліотека постійно  бере  участь у різноманітних всеукраїнських заходах,  запропонованих різними організаціями. Зокрема, у вебінарах "Публічні заходи в бібліотеках на європейську тематику", які проводила  ГО "Молодіжна Альтернатива» в рамках проєкту "Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва"; наші користувачі на порталі euroquiz.org.ua.  взяли  участь у вікторині «EUROJUIZ– бути разом». А ще – у  соціологічному дослідженні «Моніторинг бібліотечних послуг», яке ініціювала Київська обласна бібліотека для юнацтва, у  акції «Молоді імена Київщини – ВГОЛОС», краєзнавчій акції «З любов’ю до моєї бібліотеки: роки співпраці»; у проєкті відділу культури, молоді та спорту Кагарлицької РДА «Пізнай  Кагарличчину  та  її бібліотеки», в якому висвітлено коротку історію закладу  та його роботу в умовах карантину.

 Бібліотека посідає помітне місце в культурному житті міста. Тісно співпрацює з МЦКД, МЦСССДМ, Школою мистецтв, Центром дитячої та юнацької творчості, загальноосвітніми закладами, редакціями газети«Вісник Кагарличчини», радіомовлення та іншими організаціями.                                      

 Усі значні події в культурному та громадському житті міста знаходять своє відображення в засобах масової інформації.  Бібліотека перша відгукується на вихід книг місцевих авторів. Проводяться презентації, вечори-зустрічі, літературні години. Творчі особистості -  часті гості наших заходів.

Творчі акції, які стали традиційними:

       День міста;

       Патріотичні та літературні флешмоби;

       Години духовності;

       Шевченківські читання;

       Альманах пам’яті;

       День відкритих дверей ;

       День знань;

      Тиждень правової тематики;

       Краєзнавчі години;

       Віраж в минуле;

       Парад книг;

       Вооk-вояж;

       Віртуальна мандрівка;

       Мистецький калейдоскоп;

       Книжковий мікс;

       Літературне знайомствота багато інших.

 

Осередком нетрадиційного спілкування є молодіжний клуб за інтересами «Сучасник» (керівник Анастасія Іванюта), робота якого сприяє патріотичному вихованню молоді, правовій освіті, профорієнтаційній діяльності. Удосконалює роботу з  творчо обдарованою  та ініціативною молоддю. Теми засідань обговорюються та обираються заучастічленів клубу. Серед них:

кращий читач під час шкільних канікул;

інформаційно-правовий діалог «Поліція+молодь: довіра через діалог»;

профорієнтаційне заняття з елементами тренінгу «На порозі професійного вибору»;

літературна експозиція «Соборна мати Україна одна на всіх, як оберіг» та інші.

 Стан соціально-економічного розвитку в громаді, історичне минуле, екологія, любов до рідної мови – усі ці проблеми турбують молодь. Як правило,засідання проходять утеплій затишній атмосфері, за чашкою чаю з солодощами.

У бібліотеці провадиться значна видавнича робота.Щорічно готуються та видаються бібліографічні покажчики:

  «Літературна Кагарличчина»;

  «Література  про Кагарлик»;

 Серії: «Видатні Українці», «Люди нашого краю», «Люди нашого міста», «Вони прославляли Кагарличчину», «Ювіляри Кагарлицького краю», «Книжкова полиця вчителя» та інші. Інформаційні, рекомендаційні  списки та буклети.

   Бібліотека намагається діяти на основі поєднання інтересів користувачів та своїх співробітників, що забезпечують узгодженість у ділових контактах.

 
архів Анонси подій

ОГОЛОШЕННЯ

15 травня 2021 року відбудеться матч VІІ туру Чемпіонату Київської області з футболу
між командами
Фк "Дружба" (Мирівка ) - Фк "Юніор" (Макарів) - стадіон м.Кагарлик.
Початок о 17 год

20.05.2021 року з 10 до 11 години відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником Кагарлицької ДПІ ГУ ДПС у Київській області – Циганок Людмилою Миколаївною на тему «Детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин».

Номер «гарячої лінії» 6-10-46.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів громади з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  19 травня 2021 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

На виконання доручення Міністерства цифрової трансформації України від 12.04.2021 №1/06-3-4064, з метою підтримки інформаційної кампанії, спрямованої на популяризацію електронних довірчих послуг, публікуємо посилання на:

  • Інформаційний відеоматеріал «Про е-підпис» - https://cutt.ly/xcS5OzU.
  • Інформаційні матеріали про пріоритетні переваги електронних послуг –https://cutt.ly/jcDiyp1.
  • Посилання на сайт центрального засвідчувального органу – https://www.czo.gov.ua

Щоб запобігти молодіжному безробіттю та допомогти учнівській молоді з професійним самовизначенням, Київський обласний центр зайнятості проводить Місячник профорієнтації. Він триватиме з 19 квітня по 17 травня 2021 року:

Для підтримки малого та середнього агробізнесу Товариство з додатковою відповідальністю «Узинський цукровий комбінат»,  розташоване на території Узинської ОТГ, у 2021 році буде здійснювати приймання цукрового буряку на давальницьких умовах:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

Публікуємо зміни в банківських реквізитах Кагарлицької міської ради:

Із 01.01.2021 року змінено банківські рахунки для проведення платежів за оренду земельних ділянок та за використання земельних ділянок на праві постійного користування.

За довідками звертатися до Кагарлицької міської ради за тел. 61306 (бухгалтерія) та 60811 (земельний відділ):

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації прийом та обслуговування громадян у міській раді тимчасово не проводяться.

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Погребенна Наталія Миколаївна

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

20 квітня 2021 року 12:12

Публікуємо оголошення конкурсів на заміщення вакантних посад:

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3565 (81.32 %)
на теренах Кагарлицької територіальної громади
297 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
309 (7.05 %)
за кордоном
213 (4.86 %)
Офіційні сайти