4 грудня 2021 року, субота, 22:22
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Ноутбуки, шкільний автобус, поліпшення матеріальної бази: як реформується освіта Кагарличчини
18 лиспопада 2021 року 22:35

У 2021 році освіта Кагарлицької територіальної громади отримала лише на придбання засобів навчання та обладнання 1 мільйон 225 тисяч гривень. Суттєво "підсилилися" школи Кагарличчини й ноутбуками. Невдовзі автопарк поповниться новеньким шкільним автобусом. Усе це – в межах реформи Міністерства освіти й науки Нова українська школа.

Про те, як триває впровадження реформи в нас у громаді, розповіла начальник відділу освіти Кагарлицької міської ради Надія ОМЕЛЬЧЕНКО.

 

Понад мільйон на обладнання та засоби навчання для шкіл Кагарличчини

Головна мета освітньої реформи – створити школу, в якій буде приємно навчатися і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті, розповідає Надія Омельченко. - НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятися висловлювати власну думку та бути відповідальними. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

У цьому році на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» для закупівлі засобів навчання та обладнання з державного бюджету було виділено 840 тисяч гривень, а ще 385 тисяч - з бюджету Кагарлицької міської територіальної громади.

Для кожного першого класу шкіл Кагарличчини придбали сучасні меблі, дидактичні матеріали, ноутбуки, принтери та планшети.

Тендер на ноутбуки виграла компанія «Розумники», дуже потужна зараз на ринку. Наші вчителі початкової ланки відвідали навчання, яке провели «Розумники», і залишилися вражені, скільки можливостей з інтерактивними технологіями можна показати дітям і провести заняття.

Вкладаємо у матеріально-технічну базу освіти

Якщо говорити про покращення матеріально-технічної бази закладів, то завершився тендер по «Спроможній школі», де буде придбано кабінет інформатики для Кагарлицької міської школи № 3. Йде облаштування ресурсних кімнат для занять дітей з особливими освітніми потребами. Придбано засобів навчання та обладнання на 60 тисяч гривень і зараз триває закупівля ще на 300 тисяч.

По двох закладах освіти – Слобідській ЗОШ та Демівщинському НВК "ЗОШ І ст. – дитячий садок" – облаштовано відеоспостереження.

Придбали два газових котли для Кагарлицької ЗОШ №2,  піде 32тисячі гривень на ремонт покрівлі Переселенської школи. Виділено кошти для встановлення дверей і металопластикового вікна в дитсадку «Фіалочка» села Слобода.

Найближчим часом коштом державного бюджету громада отримає ще один шкільний автобус.

Безпека учнів і персоналу - перш за все

Значна увага приділяється створенню безпечного освітнього середовища.

У п’яти закладах освіти на суму близько 2 млн грн встановлено пожежну сигналізацію, оброблено дерев’яні конструкції дахів вогнетривкою сумішшю та встановлено блискавкозахист.

Розпочато тендер на встановлення пожежної сигналізації по Ставівській школі. У наступному році ми продовжимо цю роботу, для чого в бюджет будуть закладені відповідні кошти.

Ноутбуки для вчителів Кагарличчини

Пандемія наклала відбиток на роботу закладів освіти: на період карантину всі заклади перебували на дистанційній формі навчання. Але як навчити, як вийти в мережу і як провести заняття вчителю для дітей, якщо не всі навчальні заклади забезпечені належною кількістю ноутбуків? Тому завдяки обласній державній адміністрації та департаменту освіти і науки Київської ОДА з державного та обласного бюджету були виділені кошти на придбання ноутбуків для вчителів.

16 листопада ми вже отримали 77 ноутбуків. 70 - для двох опорних шкіл міста, де кількість учнів, які навчаються, більша за 300. Це - Кагарлицька школа №3 та Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей». Ще по два ноутбуки - для Слобідської школи та для Кагарлицької школи №1 і три - для Кадомської школи.

Рівень вакцинації дозволив школам Кагарличчини працювати офлайн

Аналізуючи стан вакцинації наших педагогічних працівників як загальноосвітніх навчальних закладів Кагарличчини, так і дошкільних, і позашкілля, бачимо, що загальна кількість тих, хто отримав щеплення, складає 97%. Такий показник дав змогу працювати нашим закладам освіти очно.

До кожного закладу подано тепло і відновлено організацію харчування.

Наталія Кравець, журналіст

 
архів Анонси подій

Дати тренінгів – 9, 10, 13 та 16 грудня 2021 року

Тривалість одного тренінгу – до 2,5 години:

Кагарлицька міська рада

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

пл. Незалежності, 1   

тел. приймальні 04573-6-12-10

ел. пошта kagarlyk_rada@ukr.net

 

ЦНАП (відділ - Центр надання адміністративних послуг)

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

вул. Героїв Небесної Сотні, 1   

тел. приймальні 04573-6-09-81

ел. пошта cnap.kagarlyk@ukr.net

 

    Графік прийому громадян у ЦНАПі

Понеділок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Вівторок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Середа: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Четвер: з 08:30 до 20:00 без перерви на обід;

П’ятниця: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Субота, неділя – вихідний день.

Публікуємо план заходів Кагарлицької міської ради на тиждень - із 29 листопада по 5 грудня 2021 року.

Публікуємо графік особистого прийому громадян міським головою. секретарем міської ради та заступниками міського голови:

Публікуємо ГРАФІК виїзних прийомів заступників  Кагарлицького міського голови на грудень 2021 року:

Громадська спілка «Український народний контроль» організовує конкурс для талановитої молоді України. Мета конкурсу – надання фінансової допомоги  на навчання для студентів ВНЗ України під час карантину:

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» є потужним загальнонаціональним об'єднанням благодійних та волонтерських спільнот, яке активно діє з 2011 року та об’єднує понад 70 активних членів Асоціації:

  Комунальне підприємство Кагарлицької міської ради «Житлово-експлуатаційна організація» має намір змінити тариф на збирання та перевезення твердих побутових та негабаритних відходів у м. Кагарлику.

Google Україна започатковує безкоштовний онлайн-курс для розвитку цифрових навичок представників малого та середнього бізнесу в туристичній та готельно-ресторанній галузях:

Доводимо до відома абонентів Комунального підприємства «Кагарликтепломережа» Київської обласної ради щодо оприлюднення публічного індивідуального договору приєднання з 01.10.2021 року про надання послуги з постачання теплової енергії:

Із 25 вересня 2021 року в Україні стартував національний конкурс "Молодіжна столиця України", ініціаторами якого є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України:

Відділ культури Кагарлицької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Публічної бібліотеки відділу культури Кагарлицької міської ради (вул. Став’янка, 4, м. Кагарлик, Київська область 09201):

   Мінрегіон  у 2021 році проводить конкурс «Кращі практики місцевого  самоврядування» та Всеукраїнський конкурс  журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»:

У зв’язку з проведенням капітального ремонту на автомобільній дорозі Н-01 Київ – Знам’янка, що проходить через Кагарлик, здійснюватиметься заміна мереж, які перетинають трасу, в тому числі й мереж водопостачання та каналізації. Через це можливі відключення споживачів під час виконання робіт. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Адміністрація КП КМР «Кагарликводоканал»

ПрАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" на своєму вебпорталі повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

Доводимо до вашого відома, що Кагарлицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області перейменовано:

Пропонуємо оформити в АТ «Ощадбанк» отримання пенсійних та інших виплат за допомогою платіжної картки:

Кагарлицька міська рада інформує: 21.04.2021 прийнято постанову Кабінету Міністрів  України №397«Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» (далі – Постанова №397), яка набирає чинності з 01.01.2022 року:

Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія та видача міжнародних водійських посвідчень, замовлення довідки про несудимість – усі ці державні послуги жителі Кагарличчини можуть отримати в мобільному сервісному центрі МВС України, який базується на території  «Міськрембудсервісу» в Кагарлику за адресою: вулиця Каштанова, 93. Після вимушеної перерви внаслідок карантинних обмежень сервісний центр відновлює роботу.

 Працює мобільний центр щосереди з 10 до 16 години.

На виконання доручення Міністерства цифрової трансформації України від 12.04.2021 №1/06-3-4064, з метою підтримки інформаційної кампанії, спрямованої на популяризацію електронних довірчих послуг, публікуємо посилання на:

  • Інформаційний відеоматеріал «Про е-підпис» - https://cutt.ly/xcS5OzU.
  • Інформаційні матеріали про пріоритетні переваги електронних послуг –https://cutt.ly/jcDiyp1.
  • Посилання на сайт центрального засвідчувального органу – https://www.czo.gov.ua

Для підтримки малого та середнього агробізнесу Товариство з додатковою відповідальністю «Узинський цукровий комбінат»,  розташоване на території Узинської ОТГ, у 2021 році буде здійснювати приймання цукрового буряку на давальницьких умовах:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

Начальник сектору

Погребенна Наталія Миколаївна

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація"  пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника  КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація" за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація ЖЕО

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3615 (81.31 %)
на теренах Кагарлицької територіальної громади
301 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
311 (7 %)
за кордоном
219 (4.93 %)
Офіційні сайти та місцеві ЗМІ