29 липня 2021 року, четвер, 02:33
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Відгомін свят
13 липня 2021 року 23:05

У багатьох населених пунктах нашої громади відродили древню традицію відзначення свята Івана Купала. Ми вже розповідали про «Купальську ніч» у Кагарлику (https://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/news/p4438), святкові заходи в Горохуватці (https://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/news/p4441). Повідомлення про свято Івана Купала продовжують надходити: святкували у Шпендівці, Липовці, Буртах, Ставах, а ось яку інформацію надіслали ще три старости сіл.

«Свято Івана Купала в Слободі проводилось 6 липня у форматі конкурсно-танцювального вечора «Ой на Івана», –пише староста сіл Слобода і Расавка Світлана  Бакал.– Біля приміщення сільського Будинку культури для дітей та молоді організовано конкурси, потім – святкова дискотека. У суботу, 10 липня, ансамбль «Горлиця» Слобідського сільського будинку культури разом зі старостою взяли участь у святкуванні Івана Купала в Мирівці».

«10 липня відшуміло у нас свято Івана Купала, – пише староста сіл Мирівка і Бендюгівка Надія Порхун.– Щиро  висловлюю особливу подяку нашим спонсорам, без підтримки і допомоги яких наше свято просто не відбулося б;  це авторитетні й шановні члени нашої громади: Шостак Сергій,   Чуха Юрій, Колоша Віталій,   Янченко Роман, Сенчук Віктор, Плюта Олексій, Татарчук  Ганна,   Жаркой Галина, Влас Алла,  Погоріла Людмила, Євтушенко Ігор та Дудник Юрій. Щира подяка також Потапенку Денису за допомогу в благоустрої території села. Низький уклін усім, хто брав активну участь у підготовці до свята: це працівники адмінбудівлі  (дівчата, ви моя опора!), а також Кошева Ірина,  Рогоза Юрій, Пендюр Іван,  Вареник Тетяна, Яремко Ольга, Любов Супрун, Шабатін Степанида, всім артистам, які взяли участь у святі.

Подяку висловлюю  нашим гостям зі Слободи – старості Бакал Світлані, вокальному ансамблю «Горлиця» під художнім керівництвом Олександра Подоляна.  Порадували також своїм співом Галина Перевертун із Марією Опанасенко з Сущани.

Було розіграно суперприз – поросятко, яке дісталося нашому щасливчику – Чмілю  Василю Васильовичу.

На мою думку,  свято вдалося на славу!

Хочу з великим задоволенням зазначити також, що в нас у більшості своїй чудова молодь. Дискотека, що закінчилася на світанку, пройшла без порушень громадського порядку, до того ж достатньо було лише одного слова – і хлопці дружно прибрали всю територію, де проходили гуляння.

Дякую всім, хто відвідав наше свято. Ми старалися, щоб було воно веселим, активним, комфортним для вас!»

Староста сіл Леонівка, Антонівка Іван Владимиров інформує: «У суботу 10 липня в селі Антонівка було проведено святковий концерт. Це був творчий звіт художніх колективів, які працюють при Антонівському сільському клубі, а присвячений він був дню Івана Купала. Перед початком концерту староста Іван Владимиров ознайомив жителів та гостей села з роботою органів місцевого самоврядування в новоствореній Кагарлицькій міській територіальній громаді. Виступи учасників художньої самодіяльності дуже сподобалися глядачам. Після закінчення концертної частини гостей та жителів села чекали шашлики, квас та солодка вата. Свято відбулося за сприяння депутата міської ради Григорія Кулініченка».

До цих листів додаємо надіслані фото: не всі вони належної якості, але святковий настрій учасників заходів передають повною мірою.

 
архів Анонси подій
Оголошення про проведення засідання виконавчого комітету

30 липня 2021 року о 9 годині  у великій сесійній залі адміністративного приміщення (пл. Незалежності, 1, м. Кагарлик) відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради.

19 липня 2021 року

30 липня 2021 року о 10 годині  у великій сесійній залі адміністративного приміщення (пл. Незалежності, 1, м. Кагарлик) відбудеться засідання 9-ї сесії міської ради.

29 липня 2021 року відбудеться тематичний семінар із начальником Кагарлицької ДПІ ГУ ДПС у Київській області – Циганок Людмилою Миколаївною на тему «Надання адміністративних послуг».

Семінар відбудеться о 10 год. 00 хв. за адресою:

Київська обл., м. Кагарлик, пл. Незалежності, 1

Довідки за телефоном (04573) 6-10-46.

У зв’язку з проведення капітального ремонту на автомобільній дорозі Н-01 Київ – Знам’янка, що проходить через Кагарлик, здійснюватиметься заміна мереж, які перетинають трасу, в тому числі й мереж водопостачання та каналізації. Через це можливі відключення споживачів під час виконання робіт. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Адміністрація КП КМР «Кагарликводоканал»

Кагарлицька міська рада

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

пл. Незалежності, 1   

тел. приймальні 04573-6-12-10

ел. пошта kagarlyk_rada@ukr.net

 

ЦНАП (відділ - Центр надання адміністративних послуг)

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

вул. Героїв Небесної Сотні, 1   

тел. приймальні 04573-6-09-81

ел. пошта cnap.kagarlyk@ukr.net

 

    Графік прийому громадян у ЦНАПі

Понеділок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Вівторок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Середа: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Четвер: з 08:30 до 20:00 без перерви на обід;

П’ятниця: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Субота, неділя – вихідний день.

Публікуємо план заходів Кагарлицької міської ради на тиждень - із 26 липня по 1 серпня 2021 року:

Доводимо до вашого відома, що Кагарлицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області перейменовано:

Публікуємо ГРАФІК виїзних прийомів заступників  Кагарлицького міського голови на липень 2021 року:

Публікуємо графік особистого прийому громадян міським головою. секретарем міської ради та заступниками міського голови:

Пропонуємо оформити в АТ «Ощадбанк» отримання пенсійних та інших виплат за допомогою платіжної картки:

Кагарлицька міська рада інформує: 21.04.2021 прийнято постанову Кабінету Міністрів  України №397«Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» (далі – Постанова №397), яка набирає чинності з 01.01.2022 року:

ПрАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" на своєму вебпорталі повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія та видача міжнародних водійських посвідчень, замовлення довідки про несудимість – усі ці державні послуги жителі Кагарличчини можуть отримати в мобільному сервісному центрі МВС України, який базується на території  «Міськрембудсервісу» в Кагарлику за адресою: вулиця Каштанова, 93. Після вимушеної перерви внаслідок карантинних обмежень сервісний центр відновлює роботу.

 Працює мобільний центр щосереди з 10 до 16 години.

На виконання доручення Міністерства цифрової трансформації України від 12.04.2021 №1/06-3-4064, з метою підтримки інформаційної кампанії, спрямованої на популяризацію електронних довірчих послуг, публікуємо посилання на:

  • Інформаційний відеоматеріал «Про е-підпис» - https://cutt.ly/xcS5OzU.
  • Інформаційні матеріали про пріоритетні переваги електронних послуг –https://cutt.ly/jcDiyp1.
  • Посилання на сайт центрального засвідчувального органу – https://www.czo.gov.ua

Для підтримки малого та середнього агробізнесу Товариство з додатковою відповідальністю «Узинський цукровий комбінат»,  розташоване на території Узинської ОТГ, у 2021 році буде здійснювати приймання цукрового буряку на давальницьких умовах:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

Публікуємо зміни в банківських реквізитах Кагарлицької міської ради:

Із 01.01.2021 року змінено банківські рахунки для проведення платежів за оренду земельних ділянок та за використання земельних ділянок на праві постійного користування.

За довідками звертатися до Кагарлицької міської ради за тел. 61306 (бухгалтерія) та 60811 (земельний відділ):

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

Начальник сектору

Погребенна Наталія Миколаївна

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3586 (81.32 %)
на теренах Кагарлицької територіальної громади
298 (6.76 %)
за межами Кагарличчини в Україні
310 (7.03 %)
за кордоном
216 (4.9 %)
Офіційні сайти та місцеві ЗМІ