14 травня 2021 року, п'ятниця, 06:35
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Герої-ліквідатори заслуговують належної пошани і вдячності
30 квітня 2021 року 12:15

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта провів робочу зустріч із керівниками громадських об’єднань ліквідаторів: «Спілка інвалідів Чорнобиля»  (Іван Тузенко), місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» в Київській області (Надія Тузенко) та представниками ветеранів Чорнобиля. Участь у заході взяли секретар міської ради Людмила Демиденко, заступник міського голови з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення Валентина Циганок, голова ради ветеранів Юрій Сідєльніков, начальник відділу культури Олена Петленко.

Обговорено було широке коло питань, пов’язаних із проведенням заходів у рамках відзначення у 2021 році 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

На рівні держави учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС передбачено ряд пільг, однак на Кагарличчині вже давно стало доброю традицією піклуватися про героїв-ліквідаторів і на місцевому рівні. Продовжують її  і в новоствореній територіальній громаді.

Як ми вже повідомляли, 26 квітня, в день, коли 35 років тому сталася аварія на ЧАЕС, у нашій громаді відбулися заходи, під час яких, зокрема, за поданням керівників громадських об’єднань «Союз Чорнобиль України в Київській області» та «Спілка інвалідів Чорнобиля», сільських старост, керівників установ, організацій, де працювали або працюють учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, 41 ліквідатору було вручено пам’ятні медалі з нагоди Міжнародного дня Чорнобиля та 35-х роковин Чорнобильської трагедії; 4 із них відзначено Подякою Обухівської райдержадміністрації, а 37 – Подякою Кагарлицької міської територіальної громади відповідно до Положення, затвердженого рішенням сесії Кагарлицької міської ради від 04.02.2021 року №174-04-VІІІ: до кожної із Подяк коштом бюджету було додано подарунковий сертифікат; за бюджетні кошти було замовлено і виготовлено пам’ятні медалі. Подарунковими сертифікатами було також відзначено чотирьох вдів ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Ветеранів Чорнобиля, представлених до відзнаки, які не змогли прибути на захід за станом здоров’я, а також мешканців сіл громади відвідали міський голова та його заступники.

Пам’ятна дата минула, але в нашій громаді не відклали турботу про чорнобильців до наступного ювілею, і свідченням цього є вищезгадана зустріч. Серед робочих питань було обговорено потребу в приміщенні для громадських об’єднань чорнобильців – цим зараз займається одна з комісій міської ради, і проблему буде обов’язково врегульовано. Обговорено також питання щодо належного відзначення в цьому році земляків-ліквідаторів під час наступних урочистостей на рівні громади, зокрема, до Дня Незалежності України, Дня вшанування ліквідаторів аварії  на ЧАЕС, адже далеко не всі, хто гідний відзнаки, були удостоєні її в пам’ятний день 26 квітня.

Під час діалогу міський голова навіть пропонував виготовити цього року ювілейні медалі для всіх ліквідаторів, які проживають у нашій громаді, – із відповідним клопотанням про виділення необхідних коштів він готовий виступити перед депутатами міської ради вже на черговому сесійному засіданні. Але самі чорнобильці відхилили цю пропозицію, і справа тут не тільки в коштах. На жаль, не всі учасники ліквідації наслідків ядерної катастрофи входять до громадських об’єднань чорнобильців, точна кількість їх не відома, і це теж, на жаль, проблема.

У зв’язку з цим громадські організації «Союз Чорнобиль України в Київській області» та «Спілка інвалідів Чорнобиля» звертаються із закликом до своїх соратників, які досі не мають у них офіційного членства, відгукнутися і прийти  на будь-яке із засідань, що традиційно проводяться останньої середи щомісяця – міська рада надає для цього приміщення на другому поверсі міського Будинку культури. Кожен із них, хто згоден зі статутом організації, бере участь у її заходах, сплачує членські внески, може бути в її складі, допомагати вирішувати нагальні проблеми спілчан і самому розраховувати на відповідну підтримку.  

Врешті-решт, можна організувати свою громадську організацію, зайшовши однодумців: спільно набагато легше вирішувати будь-які проблемні питання.

Під час зустрічі було акцентовано: потребують уваги і підтримки й ті, кого 35 років тому Чорнобильське лихо назавжди відірвало від рідної домівки, – переселенці із зони радіоактивного ураження.

Олександр Панюта підкреслив: він особисто і його заступники готові завжди прийняти, вислухати, надати необхідну допомогу і підтримку всім ветеранам-чорнобильцям, які того потребують.  

Учасники зустрічі звертаються до всіх мешканців громади: не кожен із ветеранів Чорнобиля сьогодні може за станом здоров’я або з якихось інших причин прийти на збори чорнобильців чи в міську раду, повідомити про себе, але посприяти в цьому можуть родичі, друзі, сусіди. Долучаймося до потрібної справи! Ніхто з героїв-ліквідаторів не має бути забутим, кожен із них заслуговує належної пошани і вдячності.

…Пройшло 35 років після найбільшого в історії людства ядерного катаклізму. Природа вже почала заліковувати рани, але не гояться вони в душах та серцях ліквідаторів, і стає ветеранів Чорнобиля, на жаль, із кожним роком усе менше…

 

Микола СЕМЕНЮК

 
архів Анонси подій

ОГОЛОШЕННЯ

15 травня 2021 року відбудеться матч VІІ туру Чемпіонату Київської області з футболу
між командами
Фк "Дружба" (Мирівка ) - Фк "Юніор" (Макарів) - стадіон м.Кагарлик.
Початок о 17 год

20.05.2021 року з 10 до 11 години відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником Кагарлицької ДПІ ГУ ДПС у Київській області – Циганок Людмилою Миколаївною на тему «Детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин».

Номер «гарячої лінії» 6-10-46.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів громади з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  19 травня 2021 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

На виконання доручення Міністерства цифрової трансформації України від 12.04.2021 №1/06-3-4064, з метою підтримки інформаційної кампанії, спрямованої на популяризацію електронних довірчих послуг, публікуємо посилання на:

  • Інформаційний відеоматеріал «Про е-підпис» - https://cutt.ly/xcS5OzU.
  • Інформаційні матеріали про пріоритетні переваги електронних послуг –https://cutt.ly/jcDiyp1.
  • Посилання на сайт центрального засвідчувального органу – https://www.czo.gov.ua

Щоб запобігти молодіжному безробіттю та допомогти учнівській молоді з професійним самовизначенням, Київський обласний центр зайнятості проводить Місячник профорієнтації. Він триватиме з 19 квітня по 17 травня 2021 року:

Для підтримки малого та середнього агробізнесу Товариство з додатковою відповідальністю «Узинський цукровий комбінат»,  розташоване на території Узинської ОТГ, у 2021 році буде здійснювати приймання цукрового буряку на давальницьких умовах:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

Публікуємо зміни в банківських реквізитах Кагарлицької міської ради:

Із 01.01.2021 року змінено банківські рахунки для проведення платежів за оренду земельних ділянок та за використання земельних ділянок на праві постійного користування.

За довідками звертатися до Кагарлицької міської ради за тел. 61306 (бухгалтерія) та 60811 (земельний відділ):

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації прийом та обслуговування громадян у міській раді тимчасово не проводяться.

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Погребенна Наталія Миколаївна

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

20 квітня 2021 року 12:12

Публікуємо оголошення конкурсів на заміщення вакантних посад:

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3565 (81.32 %)
на теренах Кагарлицької територіальної громади
297 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
309 (7.05 %)
за кордоном
213 (4.86 %)
Офіційні сайти