14 травня 2021 року, п'ятниця, 08:02
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи
26 квітня 2021 року 16:55

У Кагарлицькій міській територіальній громаді відбулися заходи до 35-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС. У Кагарлицькому парку біля пам’ятного знаку героям-ліквідаторам відбулося покладання квітів. Духовенство Свято-Троїцького храму відправило літію за полеглими в горнилі ядерної катастрофи і померлими від її тяжких наслідків. Потім у міському Будинку культури відбувся урочистий захід, під час якого виступили міський голова Олександр Панюта й учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Віктор Заїка.

За високий професіоналізм, відвагу, мужність, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Подяки Обухівської райдержадміністрації та пам’ятні медалі було вручено ветеранам Чорнобиля Юрію Сідєльнікову, Івану Тузенку, Надії Тузенко, Григорію Шевченку.

Враховуючи подання керівників громадських об’єднань «Союз Чорнобиль України в Київській області» та «Спілка інвалідів Чорнобиля», керівників установ, організацій, де працювали (працюють) учасники ліквідації аварії на ЧАЕС,сільських старост, відповідно  до «Положення про Подяку Кагарлицької міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки», затвердженого рішенням сесії Кагарлицької міської ради № 174-04-VІІІ від 04.02.2021 року, Подяку Кагарлицької міської територіальної громади разом із пам’ятною медаллю  з нагоди Міжнародного дня Чорнобиля та 35-х роковин Чорнобильської трагедії вручено ліквідаторам Івану Швидкому, Федору Литвину, Петру Поночовному, Володимиру Хохлову, Олексієві Потері, Олександру Віценку, Миколі Мазепі, Василю Бемі, Петру Дідуху, Володимиру Панченку, Віктору Заїці, Ігорю Деменку, Лідії Дзадзамідзе, Юрію Литвину, Сергію Кірілову, Анатолію Жураківському, Володимиру Солодовникову, Володимиру Глуші, Олександру Салію, Надії Наконечній, Ірині Глущенко, Анатолію Калоші, Володимиру Рященку, Григорію Лісовому, Ігорю Янкевичу, Миколі Губенку, Миколі Павлику, Сергію Сачку, Івану Гулому, Петру Кулику, Миколі Лакею, Миколі Дризі, Івану Тарасюку, Олександру Прокопенку, Олексієві Лисенку, Василю Роговцю, Івану Тутику. Подарунковими сертифікатами було відзначено вдів ліквідаторів аварії на ЧАЕС Любов Когут,  Ольгу Вовк, Надію Витищенко, Валентину Шаповал.

Під час урочистого заходу в Кагарлику пам’ять про загиблих від Чорнобильського лиха було вшановано хвилиною мовчання. Відділ культури Кагарлицької міської ради підготував літературно-художню композицію за участю митців сцени.

Ветеранів Чорнобиля, представлених до відзнаки, які не змогли прибути на захід за станом здоров’я, а також мешканців сіл громади відвідали міський голова та його заступники.

Про один із таких візитів надійшло повідомлення з села Липовець: «Сьогодні, в День Чорнобильської трагедії, до ліквідатора аварії на ЧАЕС, інваліда І групи Глущенко Ірини Олексіївни з побажаннями здоровʼя, ясного, безхмарного неба завітали заступник міського голови Ігор Будюк та староста села Василь Тесленко. Крім  квітів, Ірині Олексіївні було вручено ювілейну медаль із нагоди річниці аварії на ЧАЕС і Подяку Кагарлицької міської територіальної громади». 

 
архів Анонси подій

ОГОЛОШЕННЯ

15 травня 2021 року відбудеться матч VІІ туру Чемпіонату Київської області з футболу
між командами
Фк "Дружба" (Мирівка ) - Фк "Юніор" (Макарів) - стадіон м.Кагарлик.
Початок о 17 год

20.05.2021 року з 10 до 11 години відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником Кагарлицької ДПІ ГУ ДПС у Київській області – Циганок Людмилою Миколаївною на тему «Детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин».

Номер «гарячої лінії» 6-10-46.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів громади з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  19 травня 2021 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

На виконання доручення Міністерства цифрової трансформації України від 12.04.2021 №1/06-3-4064, з метою підтримки інформаційної кампанії, спрямованої на популяризацію електронних довірчих послуг, публікуємо посилання на:

  • Інформаційний відеоматеріал «Про е-підпис» - https://cutt.ly/xcS5OzU.
  • Інформаційні матеріали про пріоритетні переваги електронних послуг –https://cutt.ly/jcDiyp1.
  • Посилання на сайт центрального засвідчувального органу – https://www.czo.gov.ua

Щоб запобігти молодіжному безробіттю та допомогти учнівській молоді з професійним самовизначенням, Київський обласний центр зайнятості проводить Місячник профорієнтації. Він триватиме з 19 квітня по 17 травня 2021 року:

Для підтримки малого та середнього агробізнесу Товариство з додатковою відповідальністю «Узинський цукровий комбінат»,  розташоване на території Узинської ОТГ, у 2021 році буде здійснювати приймання цукрового буряку на давальницьких умовах:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

Публікуємо зміни в банківських реквізитах Кагарлицької міської ради:

Із 01.01.2021 року змінено банківські рахунки для проведення платежів за оренду земельних ділянок та за використання земельних ділянок на праві постійного користування.

За довідками звертатися до Кагарлицької міської ради за тел. 61306 (бухгалтерія) та 60811 (земельний відділ):

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації прийом та обслуговування громадян у міській раді тимчасово не проводяться.

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Погребенна Наталія Миколаївна

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

20 квітня 2021 року 12:12

Публікуємо оголошення конкурсів на заміщення вакантних посад:

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3565 (81.32 %)
на теренах Кагарлицької територіальної громади
297 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
309 (7.05 %)
за кордоном
213 (4.86 %)
Офіційні сайти