19 червня 2021 року, субота, 05:33
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Актуально (архів)

Шановні дільничні інспектори!

Ваша посада є однією з найважливіших у структурі правоохоронних органів, оскільки ви є найбільш наближеними до людей, до їхніх проблем і тривог.

Служба дільничного потребує надзвичайної професійності і самовіддачі, вміння розуміти складні життєві ситуації, соціальні конфлікти. Щоденно ви забезпечуєте спокій і правопорядок на своїй дільниці, і, безперечно, від роботи кожного з вас залежить безпека і порядок унашому місті та в державі.

У свою чергу влада громади робить і робитиме все можливе для поліпшення умов вашої праці. Бажаю вам завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну вам мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення.

Зичу всім вам міцного здоров’я, щастя, миру, достатків та злагоди в родинах, успіхів у вашій почесній праці!

Із професійним святом!

Кагарлицький міський голова   

Олександр ПАНЮТА

Традиційно в перший день довгоочікуваного літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Хочеться бачити наше підростаюче покоління радісним і щасливим, щоб кожен хлопчик і дівчинка щодня відчували мамину ласку і батькове міцне плече, щоб кожен із нас, дорослих, щодня переймався дитячими радощами й болями.  Турбота про малят у дитсадках, учнів загальноосвітніх і позашкільних закладів була і є одним із першочергових завдань влади.

Нехай же зростає наша дітвора в здоровї й достатку, і хай ніяке зло не затьмарить безхмарного дитинства.

Маленькі мешканці Кагарличчини, добра вам, мирного неба, сонця й здійснення мрій!

 

Кагарлицький міський голова

Олександр ПАНЮТА

Дорогі земляки!

Високосний 2020 рік був нелегким і для нас, і для всього людства. Проте навіть у складних умовах тривалої пандемії кагарличани своєю наполегливою працею зробили багато для поліпшення благоустрою, вдосконалення інфраструктури. Успішно втілювалися проєкти капітальних ремонтів дорожнього покриття та прибудинкових територій, чимало добрих справ зроблено для відродження краси і слави старовинного Кагарлицького парку, виділялися додаткові кошти для зміцнення матеріальної бази комунальних підприємств, закладів освіти, культури і, що особливо актуально, для потреб наших медиків, які стоять на передових рубежах боротьби з коронавірусною загрозою. Важливим підсумком року стало утворення Кагарлицької міської територіальної громади, яка об’єднала переважну більшість населених пунктів Кагарлицького району. Нещодавно затверджено бюджет громади на 2021 рік, і його успішне виконання залежить від єдності наших дій і помислів, нашої згуртованості навколо ідеї процвітання рідного краю. Саме цього я хочу побажати всім нам у Новому році, а ще – козацького здоров’я, стабільності й добробуту, радості й щастя, мирного неба над Україною.

З Новим роком і Різдвом Христовим!

 

Кагарлицький міський голова  

Олександр ПАНЮТА

Сьогодні неможливо уявити собі  життя громадян або розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії, яку ви, шановні енергетики, своєю наполегливою працею, відкритим серцем, щирою душею, долонями працьовитих рук доносите до кожної людини, кожного підприємства. Символічно, що своє професійне свято енергетики України відзначають  у найкоротший світловий день року, коли особливо потрібна електроенергія. Люди, які присвятили себе енергетиці, – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. 

Бажаю всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, упевненості в завтрашньому дні, мирного неба, міцного здоров'я, добра, успіхів та благополуччя. Нехай завжди  вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!  Зі святом!

Кагарлицький міський голова   

Олександр ПАНЮТА

Шановні працівники державної виконавчої служби!  Ваша професія відіграє важливу роль у суспільному житті: спілкування з громадянами, керівниками підприємств-боржників постійно пов’язане з вирішенням гострих конфліктних ситуацій, відвертих суперечок, пов’язаних із вилученням чи позбавленням боржників майна, своєчасним забезпеченням належного виконання рішень судів, утвердженням принципів верховенства права та законності. Прийміть слова щирої вдячності за самовідданість та професіоналізм, який ви демонструєте своєю роботою, забезпечуючи повноту, неупередженість та своєчасність виконання законних рішень. Хай цей святковий день принесе вам чудовий настрій, подарує оптимізм та гордість за вашу професію. Бажаю вам успіхів у праці, творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту вашим родинам!  

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

Працівники судової гілки влади своєю щоденною працею зберігають мир, суспільну злагоду та політичну стабільність у країні.  Саме від вашої самовідданої праці, шановні судді та працівники судів,  залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня. Тож нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі!  Прийміть побажання добра, міцного здоров’я, великого людського щастя, миру та злагоди вам і вашим родинам! Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками в житті. Наснаги вам, мужності й оптимізму! 

 Кагарлицький міський голова

Олександр ПАНЮТА

Наслідки техногенної катастрофи на ЧАЕС відчуваються й донині. Мільйони людей в Україні і в сусідніх державах постраждали від цього лиха, але жертви людства могли бути ще численнішими, якби не мужність тих, хто першим став у двобій із атомною стихією. Сотні й наших земляків були серед учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, і кожен із них заслуговує на вдячність урятованого людства. У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ми низько схиляємо голови, поминаючи загиблих від безжальної радіації, померлих від хвороб, спричинених опроміненням, і віддаємо данину шани живим героям-ліквідаторам. Зичимо всім учасникам  ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС міцного здоров’я і довголіття, щастя і радості, добробуту і мирного неба!

Кагарлицький міський голова  

Олександр ПАНЮТА

Шановні працівники органів реєстрації актів цивільного стану, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Відзначення його на державному рівні підкреслює значимість людей, які займаються важливою і кропіткою працею – оформленням документів, що фіксують важливі для кожного з  нас події.  Працівники відділу ДРАЦС завжди максимально толерантні та виважені у своїй роботі, незважаючи на те, що це зовсім не просто. Приходячи до вашої установи, люди завжди знаходять розуміння і кваліфіковане професійне обслуговування. Щиро бажаю вам і вашим родинам Божого благословіння, міцного здоров’я, щастя, гарного настрою і якомога більше радісних моментів у житті, добробуту та благополуччя! 

Кагарлицький міський голова   

Олександр ПАНЮТА

Щиро вітаю всіх із  Днем місцевого самоврядування!  Це свято кожного з нас, і відзначення його є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їхнього права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Особливої ваги набувають органи місцевої влади у зв’язку з процесами децентралізації, що відбуваються в Україні. Реформа місцевого самоврядування стала фактом життя жителів Кагарлицького краю, які обрали нещодавно депутатами авторитетних людей, що представлятимуть їхні інтереси в міській, районній та обласній радах.  Наша територіальна громада є однією з найбільших за кількістю населених пунктів, і є всі підстави сподіватися, що вона буде серед найпотужніших, найспроможніших у регіоні. Для цього нам сьогодні потрібна єдність помислів,  консолідація зусиль – як запорука майбутнього процвітання. Бажаю всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя, родинного затишку, благополуччя, успіхів у спільній праці на благо нашої громади.

 Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

Вдячні слова у Всесвітній день волонтерів звучать на адресу тих, хто, не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення. А для українців це свято, як ніколи, є важливим і актуальним, адже саме волонтери разом із воїнами-добровольцями першими стали в оборону рідної землі, допомогли відродитись Українській армії, надавши їй потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Чимало учасників волонтерського руху є і серед кагарличан, і я щиро вдячний їм за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ. Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

Зі святом, волонтери!

Кагарлицький міський голова   Олександр ПАНЮТА

Збройні сили України гідно успадкували славетні ратні традиції наших предків із часів Київської Русі, Козацької доби, визвольних змагань ХХ століття. Українська армія сьогодні вкотре показала всьому світові рішучість, сміливість і духовну велич своїх воїнів світла, які до кінця готові боронити рідну землю. Уклін вам, кадрові військові, солдати добровольчих батальйонів, загонів самооборони, всім, хто захищав і захищає Україну та її народ у період воєнного лихоліття різних років, хто виконував і виконує свою миротворчу місію за межами України. Зі святом, дорогі захисники Вітчизни! Нехай увінчається миром і благополуччям ваш життєвий подвиг в ім’я України, нехай Господь дарує вам здоров’я, щастя і довголіття на довгі роки.  

Кагарлицький міський голова

Олександр ПАНЮТА

Із нагоди професійного свята шлемо сердечні вітання працівникам Кагарлицької місцевої прокуратури!

Саме від сумління прокурорської служби залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства від проявів злочинності, дотримання прав і свобод людини в державі.  Сьогодні, в умовах проведення реформ і нелегких історичних випробувань, українське суспільство розраховує на вашу відповідальність, справедливість, професійність та принциповість, і Кагарлицька громада вдячна вам за самовіддану працю.

Від щирого серця бажаю вам непохитності в служінні Правді та подальших професійних досягнень! Хай любов рідних зігріває ваші серця і налаштовує на нові звершення! Міцного вам здоров’я, оптимізму та мирного неба!

Кагарлицький міський голова 

Олександр ПАНЮТА

Серед найстрашніших випробувань, через які пройшов багатостраждальний український народ, є голодомори 1921-23, 1932-33, 1946-47 років минулого століття, навмисне організовані владою для упокорення нашої волелюбної нації. За своїм вражаючим масштабом Голодомор 32-33 років можна порівняти тільки із втратами нашого народу від Другої світової війни.

Усіх могил померлих від великого Голоду, мабуть, ніколи не злічити і не знайти. За різними оцінками, невинними жертвами стали від 3,5 до 12,5 мільйонів людей. На Кагарличчині за зиму і весну 1932-1933 рр. від голоду померло 5784 чоловік, і це тільки за документальними свідченнями!

Тож ми не маємо права знехтувати уроками минулого!

Схилімо низько голови в скорботну хвилину та вшануємо пам'ять жертв голодоморів. Вічна їм пам'ять і вічний покій!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

Прагнення до волі завжди було притаманне українцям і допомагало нашим пращурам у нелегкій боротьбі за незалежність.  У наші буремні дні вся планета захоплюється волелюбністю і героїзмом  українців. Такими нас  зробив Майдан 2004 року, такими нас гартувала і революція 2013 року. Ставши пліч-о-пліч у шеренги Революції Гідності, українці вкотре достойно продемонстрували своє прагнення до свободи і нині захищають Батьківщину від російської агресії. 

Щиро вітаю всіх із Днем Гідності та Свободи. Нехай мирною блакиттю сяє рідна Україна, нехай мир, добро і злагода завжди процвітають на нашій благословенній землі, а прагнення до волі й свободи зробить нашу Україну щасливою і процвітаючою державою.

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!

Кагарлицький міський голова       

Олександр ПАНЮТА

Дорогі юнаки та дівчата!

Сердечно вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студентів!

Студентську молодь у всі часи об’єднували безмежна віра у свої сили, справжнє братерство, невичерпна енергія. Бути студентом не тільки престижно, а й відповідально. У студентські роки закладаються основи майбутнього, збуваються мрії й надії, і попереду ще ціле життя, повне великих задумів та високих звершень.

Сучасному молодому поколінню випало жити в непростий час, коли Україна пробуджується та міцніє, відстоює свою незалежність.І саме вам належить стати опорою на шляху розвитку й процвітання України. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі в суспільних перетвореннях великою мірою залежить, яким буде наше майбутнє. Щиро сподіваюся, що ви повністю виправдаєте наші надії та станете гідною зміною своїм батькам. І якої б професії ви не навчались, я переконаний: незабаром ваш досвід і професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Бажаю вам любові, радості, щастя та миру. Нехай здійснюються всі ваші найзаповітніші мрії! Успіхів вам у всіх справах та починаннях, віри в себе та впевненості в завтрашньому дні!

Кагарлицький міський голова

Олександр ПАНЮТА

Шановні працівники радіо, телебачення та  зв'язку! 

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята, яке традиційно відзначається 16 листопада. Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації – всього того, що дозволяє нам відчувати свою причетність до суспільних процесів. Телебачення, радіо, телефон, пошта  й Інтернет стали тим інструментом, за допомогою якого рівень контактування і швидкість реагування підвищились у тисячі разів. І щодня ви відкриваєте нові можливості спілкування, приходите в кожну оселю, розповідаючи про перебіг подій у світі, в районі, у нашому місті, допомагаючи людям відчути причетність до процесів сьогодення.

Бажаю вам натхнення і професійних успіхів, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег. щастя, радості, міцного здоров'я вам і вашим родинам!

 

Кагарлицький міський голова     Олександр ПАНЮТА

Зимової пори нерідко трапляється погіршення погоди.

Не дай Бог застрягти на трасі в мороз і снігопад.

Ось список телефонів, за якими автомобілісти можуть звернутися за допомогою, якщо застрягли в дорозі.

Шановні працівники сільського господарства!

Кагарлик справедливо називають хліборобською столицею Придніпров’я. Більшість жителів нашого краю тісно пов'язані з сільськогосподарським виробництвом. Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом із іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян, і саме він стане фундаментом процвітання новоствореної Кагарлицької ОТГ.

Хай же й надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, благополуччі та при доброму здоров'ї! Миру й щастя вам, дорогі хлібодари!

Кагарлицький міський голова     Олександр Панюта

Шановні працівники харчової промисловості!

З нагоди вашого професійного свята прийміть щирі вітання і слова заслуженої подяки від усієї територіальної громади за плідну, таку важливу для суспільства працю, завдяки якій харчова промисловість є одним із лідерів в освоєнні нових методів та форм ринкового господарювання, в технічному і технологічному оновленні виробництва. Завдяки своїй якості, поживним і смаковим властивостям місцеві продовольчі товари користуються широким попитом у споживачів. Упевнений, що завдяки творчому пошуку, освоєнню нових технологій, передових методів господарювання, а передусім – невтомній праці харчовиків, позитивні тенденції у виробництві продовольчих товарів будуть розвиватися і сприятимуть забезпеченню жителів Кагарличчини  якісними і доступними продуктами.

Прийміть найщиріші побажання миру і добра, міцного здоров’я, щастя та добробуту вам та вашим сім’ям! 

Кагарлицький міський голова 

Олександр ПАНЮТА

Благословенна українська земля через віки й тисячоліття достойно несе в собі уособлення святої колиски козацького духу. Знаменно, що на Покрову вся Україна відзначає День українського козацтва і День захисника України. Сердечно поздоровляю з цим дійсно всенародним святом кагарличан, нащадків славного козацького родувнуків і правнуків переможців фашистської чуми, спадкоємців славних ратних традицій, які нині на сході України боронять рідну землю від кремлівських агресорів.

Бажаю всім козацького здоровя, невичерпної енергії і пориву, мужності й сили духу, впевненості й перемог, миру і благополуччя.

Слава Україні! Героям слава!

Кагарлицький міський голова  Олександр ПАНЮТА

Шановні працівники та ветерани Державної санітарно-епідеміологічної служби!

Щиро вітаю вас із професійним святом! Прийміть від усієї громади велику подяку за те, що вашими зусиллями забезпечуються санітарне та епідемічне благополуччя, належні умови життєдіяльності.У наш непростий час, коли триває пандемія коронавірусної інфекції, ваша служба є надзвичайно важливою, оскільки допомагає зберегти  найцінніше – життя і здоров’я людей.

Міцного здоров’я, миру, добра і благополуччя вам, шановні! Нових успіхів у професійній діяльності! Щастя, добробуту і злагоди вашим родинам!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

8 жовтня – День юриста України

Шановні служителі закону!

Сердечно вітаю  вас із професійним святом – Днем юриста!

Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Фахівці юриспруденції працюють у різних галузях і сферах суспільства, згуртовуючи його на конституційних засадах.

Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки Незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Бажаю вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, мирного неба, особистого щастя і родинного добробуту на довгі роки!

Кагарлицький міський голова  

Олександр ПАНЮТА

Важко переоцінити внесок поштової служби в забезпечення та зміцнення зв’язків різних верств населення за допомогою періодичних видань та листів. Змінюється час, з’являються нові технології. Чимало людей сьогодні починає свій ранок із перегляду електронної пошти, але багато хто продовжує заглядати і в звичайну поштову скриньку, бо жодна найсучасніша техніка не замінить живого спілкування.

Шановні працівники пошти! Користуючись нагодою, сердечно вітаю з професійним святом. Щиро дякую за сумлінну працю і відданість професії, бажаю і надалі підвищувати ефективність роботи, сприяти розвитку комунікаційних можливостей громадян, міцного здоров’я, мирного неба і щасливих років життя.

Кагарлицький міський голова 

Олександр ПАНЮТА

Кагарлицька міська територіальна виборча комісія Обухівського району зареєструвала дев’ять кандидатів на посаду міського голови:

Цікава статистика щодо кількості зареєстрованих кандидатів у депутати рад різних рівнів: 

 У найближчу годину  зі збереженням до кінця  доби  07.10.2020  року  грози  (1 рівень  небезпечності –  «жовтий»)

Сьомого жовтня о 17.00 відбулося чергове засідання Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії. Під час нього було проведено жеребкування серед партій і кандидатів на посаду голови ОТГ на визначення їхнього розташування у виборчому бюлетені:

Кожна людина, яких би вона висот не досягла в житті, завдячує, перш за все, своїм учителям, які подарували радість пізнання незвіданого, посіяли в душі розумне, добре, вічне. Вчитель не просто дає знання – він є духовним наставником, і ми все життя пам’ятаємо уроки людяності, добра, справедливості і патріотизму.

В освіті працює багато людей різних спеціальностей, і кожен із вас робить вагомий внесок у загальнодержавну справу, виконує особливу місію в нашому суспільстві. Саме тому міська рада приділяла і приділятиме закладам освіти велику увагу.

Сердечно вітаю всіх працівників освіти із професійним святом! Нехай вам завжди усміхається доля, дарує вам міцне здоров'я та довголіття.  Бажаю вам здійснення найзаповітніших мрій, миру, достатку, радості, тепла і затишку в оселях. Пам'ятайте, що без вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

Кагарлицький міський голова  Олександр ПАНЮТА

Президент Володимир Зеленський оголосив в Україні день жалоби для вшанування пам'яті загиблих у катастрофі Ан-26 на Харківщині

У дошкільному віці формуються особистість, творчий потенціал та спосіб мислення дитини, це особливо важливий і відповідальний період у житті підростаючого покоління. Саме тому міська рада приділяла і приділятиме неослабну увагу зміцненню матеріальної бази дошкільних навчальних закладів.

Шановні вихователі та працівники дошкілля! У ваших руках зараз доля цілого покоління кагарличан, що завдяки вашій турботі, терпінню, мудрості стануть незабаром повноцінними членами нашої громади. Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю. Від усього серця хочу побажати також міцного здоров’я, щастя, натхнення, любові, миру, здійснення мрій та сподівань.

Кагарлицький міський голова

Олександр ПАНЮТА

Дорогі кагарличани та гості нашого міста!

Ось і минає 878-й рік із тих далеких часів, коли вперше в літописних джерелах згадується наше місто. Уже близько двох десятиліть кагарличани традиційно святкують  День народження рідного міста  в другу суботу вересня.  Тільки на початку російсько-української війни була зроблена вимушена перерва. Аж ось несподіваний ворог – коронавірус – також змушує нас відмовитися від багатолюдних зібрань. У звязку з цим святкування Дня міста Кагарлика за рішенням депутатів міської ради перенесено на пізніший термін: дату буде повідомлено додатково.

Але це не применшує історичної ваги 878-ї річниці Кагарлика. Тим більше, що дата ця є умовною. Археологічні знахідки свідчать: люди селилися тут ще багато тисячоліть тому, а 1142 рік, який офіційно вважається роком заснування нашого міста, – то лише перша документально зафіксована писемна згадка про нього.

Назавжди в історію відійшли бурхливі події минулого, численні покоління жили і творили на цій благодатній землі, і сьогодення є яскравим підтвердженням невмирущості славних традицій, незнищенності волелюбного духу, дивовижної працездатності наших земляків.

Користуючись нагодою, висловлюю щиру вдячність за підтримку та плідну співпрацю для блага нашої громади депутатам міської ради і рад вищих рівнів, виконавчому комітетові міськради, численній когорті меценатів: приватних підприємців, керівників організацій, установ і підприємств, які дбають про добробут громади.

Особливі слова подяки хочу сказати нашим медичним працівникам, які в нинішніх складних умовах стоять на передньому краї боротьби з пандемією коронавірусної інфекції, і хочу запевнити, що міська влада й надалі приділятиме медичним закладам неослабну увагу.

Зазвичай до Дня міста всі структурні підрозділи міської ради, наші комунальні підприємства звітували перед громадою про проведену роботу, але нині це буде зроблено, як і годиться, перед завершенням каденції – у жовтні місяці. А звітувати є про що: гідний спадок отримає новостворена Кагарлицька ОТГ.

Нинішнє покоління кагарличан гідно продовжує славні традиції предків. Наші земляки є прикладом і на трудовому фронті, і на східних передових рубежах в обороні України від кремлівських агресорів. Багато віків історії Кагарлика вже спливло, але щиро віриться, що попереду в нашого міста – світлі горизонти. Я твердо переконаний, що війна завершиться перемогою України, і наша держава, як і людство в цілому, витримають фронт боротьби з підступним коронавірусом.

І процвітатиме наше рідне місто віки-вічні,  доки існуватиме людство, і яснітиме над ним, як і над усією благословенною Україною, над золотими врожайними нивами Кагарлицького краю мирне блакитне небо.

Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження древнього Кагарлика. Доземний уклін за вашу сподвижницьку працю, активну участь у розв’язанні проблемних питань життєдіяльності нашого міста. Міцного-преміцного вам здоров’я, щастя, миру, тепла і злагоди у ваших оселях!

 

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

Шановні кагарличани, дорогі ветерани

Великої Вітчизняної війни!

Уже давно відгриміли громи Другої світової війни, але пам'ять про героїчний подвиг нашого народу не меркне. 22 вересня відзначається 79-та річниця початку масового руху опору фашистським окупантам на священній Українській землі. Тому День партизанської слави – це данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з окупантами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя. Ми пам’ятаємо історію тривалої боротьби народних месників. Знаємо, як у тяжких умовах окупації діяли кагарлицькі підпільники, очолювані колишнім учителем історії Іваном Сергієнком – із вересня 1942-го до січня 1943-го року, коли більшість членів створеного ним обкому партії, в тому числі й самого Сергієнка, було заарештовано і розстріляно.

Пам’ять про героїв, які віддали своє життя і здоров’я задля визволення рідного краю, ніколи не згасне. Вона житиме в численних пам’ятниках, обелісках, назвах вулиць. Вона житиме і в серці кожного з нас, передаватиметься нашим дітям і внукам як символ нерозривного зв’язку поколінь.

І особливо сьогодні, коли на рідну землю знову ступив чобіт окупанта – тільки цього разу вже зі сходу,– подвиг кожного з вас, дорогі ветерани Великої Вітчизняної, є взірцем любові до рідної землі та вірного служіння своєму народові, гідним прикладом для нинішнього покоління захисників України. У зведеннях із фронту ми часто чуємо, як на окупованому Донбасі від дій народних месників російські окупанти зазнають дошкульних втрат. І в тилу ворога, і на фронті захищають Українську державу, нашу свободу і незалежність славні нащадки Героїв Великої Вітчизняної.

 І ця спадкоємність поколінь – то є свідчення нездоланної народної сили, мужності та витримки в суворих випробуваннях. Наш народ не подолати, і перемога засяє над українським краєм!

Вітаю з Днем партизанської слави! Зичу всім мирного неба над головою, міцного здоровя, бадьорості, оптимізму, добра і благополуччя.

Слава Україні!

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта

У Кагарлику протягом 2019 року зроблено багато добрих справ. Заасфальтовано чимало доріг, відновлено тротуари, доріжки в парку тощо. Частина з них – за рахунок субвенції з держбюджету.

Кагарлик.City поспілкувався з міським головою Олександром Панютою стосовно проєктів, які були втілені в місті саме державним коштом.

Із кожним роком підприємництво все більш активно проявляє себе в найрізноманітніших сферах нашого життя, залучаючи все більше енергійних, ініціативних людей. Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму та вміння будувати бізнес.   Підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки, без підприємництва важко уявити існування нашого міста і держави в цілому, адже розвиток саме цієї сфери дає можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні питання, зміцнювати економіку та створювати нові робочі місця. Підприємці були активними учасниками Революції Гідності і є в числі перших серед тих, хто допомагає в цей нелегкий для Вітчизни час Українському війську. Дякую вам за наполегливу працю, активну громадську позицію, професіоналізм та ініціативність.

З нагоди Дня підприємця прийміть найщиріші вітання та побажання миру, добра, щастя, здоров’я і благополуччя, процвітання у ваших справах!

Кагарлицький міський голова    

Олександр  ПАНЮТА

Програма соціально-економічного та культурного розвитку міста Кагарлика на 2020 рік складається з 14 цільових програм, за 9 місяців 2020 року більшість запланованих заходів для реалізації цільових програм було виконано. План доходів за 9 місяців 2020 року було виконано на 99%, це пов’язано з карантинними обмеженнями. Основним надходженням міського бюджету є плата за користування землями громади. Надходження від орендної плати та земельного податку склали 6353,5 тис. грн. Находження від єдиного податку з юридичних осіб становлять 1 723,6 тис. грн, що на 403,3 тис. грн менше порівняно з аналогічним періодом 2019 року, із фізичних осіб – 7 217,3 тис. грн, на 355,3 тис. грн більше, ніж за 9 місяців 2019 року:

Чому пацієнтам Кагарлицької центральної районної лікарні, які хворіють на коронавірус, доводиться вкладати у лікування власні кошти? Це цікавить багатьох жителів міста Кагарлик, Кагарличчини та Ржищівської ОТГ.

Про “коронавірусні” кошти, забезпечення киснем та засобами захисту Кагарлик.city розпитав у головного лікаря Кагарлицької ЦРЛ Віктора Кулініченка.

У Миколаївській області 04 грудня 2020 року зареєстровано випадок грипу птахів типу А1 субтипу Н5 в особистому селянському господарстві. Наразі проводиться комплекс заходів щодо локалізації, ліквідації та недопущення поширення захворювання територією країни:

Шановні працівники нотаріату!

Ваша професія – надзвичайно потрібна людям. Нотаріус відіграє важливу роль у громадському житті, у підприємництві, у суспільних процесах загалом. Своєю кропіткою повсякденною працею ви стверджуєте недоторканість конституційних прав і свобод громадян та непорушність букви й духу закону. У нашому місті працює чимала когорта представників вашої професії, і всі вони затребувані. Завдяки вашій праці реалізовуються права і законні інтереси громадян, організацій, установ.

Вітаючи всіх нотаріусів із професійним святом, бажаю здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків на професійній ниві в ім’я розвитку й процвітання нашого краю, всієї України під мирним небом.

Кагарлицький міський голова

Олександр ПАНЮТА

    У всі часи у всіх народів важливою місією було навчання підростаючого покоління, передача йому набутого віками багажу досвіду і мудрості. Традиційно  всенародним святом вважається День знань, тому що їхню роль важко переоцінити. Хочу запевнити, що міська влада й надалі приділятиме увагу створенню сприятливих умов для здійснення навчально-виховного процесу, зміцнення матеріальної бази дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Кагарлика.
     Щиро вітаю з чудовим святом усіх, хто приступає до відповідальної навчальної праці, – і тих, хто вчиться, і тих, хто навчає, а також тих, хто зі світлими надіями дивиться на своїх дітей і внуків, які очікують Першого дзвоника. Успіхів і звершень вам, радості і натхнення, щастя і здоров’я, мирного неба над Україною!
 
Кагарлицький міський голова
Олександр ПАНЮТА

У зв’язку з відзначенням 29 серпня 2020 року Дня пам’яті  захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, в Кагарлицька міська рада просить вжити ряд заходів, зокрема:

- забезпечити приспущення державного прапора України на адміністративних будівлях, приміщеннях установ і організацій;

- шляхом зупинення 29 серпня 10-ї години роботи в органах місцевого самоврядування на підприємствах, установах та організаціях забезпечити оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України,

- забезпечити покладання квітів та встановлення зменшеної копії державного прапора на могилах захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність. 

Дозвольте від щирого серця привітати вас, дорогі земляки,  із визначним державним святом — Днем Незалежності України! Розбудова суверенної, могутньої та заможної держави — мрія кожного українця, яку з давніх-давен плекали наші пращури. Не раз доводилося українцям захищати рідну землю, і тільки спільні зусилля були запорукою незалежності від ворожих зазіхань. Об’єднаймося ж навколо світлої мети – процвітання України і кожного, хто живе на її благодатній землі!

Бажаю вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, наснаги в усіх ваших справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної і незалежної, демократичної і процвітаючої України – надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Зі святом вас!

 

Кагарлицький міський голова  

Олександр ПАНЮТА

  • Головний сервісний центр МВС та регіональні сервісні центри МВС не працюватимуть 22, 23, 24 серпня. З 25 числа – визначений графік роботи.
  • Територіальні сервісні центри МВС у суботу, 22 серпня працюватимуть з 9:00 до 16:45 
  • 23 (неділя), 24 (понеділок), 25 серпня (вівторок) адміністратори відпочиватимуть, а в середу 26 серпня з 9-ї ранку чекатимуть на вас!

Шановні бджолярі Кагарлицького краю!  

   У ці дні, коли хлібороби справляють обжинки, ви відзначаєте своє професійне свято – День пасічника. Бджолу в народі називають трудівницею, а до тих, хто доглядає за нею, здавна була пошана серед людей. Хто не любить меду!.. Але не кожному дано пізнати тонкощі надто складної, і в той же часдуже цікавої, сповненої романтики справи, яку наші пращури започаткували ще в сиву давнину.

 Нехай ваше життя буде багатим на щастя, добро, а доля стелиться барвистим рушничком достатку, родинного тепла і благодаті. Бажаю всім міцного здоров'я, миру, натхнення, світлої долі та багатих медозборів на радість людям!Нехай Божа іскра вашого таланту спалахне в серцях дітей та онуків, які продовжать славний родовід пасічників на нашій квітучій українській  землі!

      Зі святом!

Кагарлицький міський голова     

Олександр ПАНЮТА

Асоціація міст України пропонує добірку відповідей на найпоширеніші запитання щодо організації та проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року:

 

У зв’язку з ускладненням ситуації щодо поширення захворювання на COVID-19 у Київській області, з метою недопущення інфекції SARS-CoV-2 в господарствах з утримання хутрових звірів усіх форм власності просимо інформувати Кагарлицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, щодо загибелі в господарствах хутрових звірів, у першу чергу норок, та захворювання працівників господарств гострими респіраторними захворюваннями, особливо COVID-19,  за телефоном 04573 5-13-49.

 Пропонуємо переглянути передачу ТРС "ТБ Кагарлик" від 26.11.2020 р. на актуальну для всіх тему:

Кагарлицька міська рада глибоко сумує з приводу смерті ЛЕВЧЕНКА Миколи Аврамовича, чиє серце перестало битися 9 серпня 2020 року на 79-му році життя.

Народився Микола Аврамович 20 травня 1942 року в селі Студениця Коростишівського району Житомирської області в сім’ї колгоспника.

Після закінчення Троковецької середньої школи у 1959  році поступив до Житомирського автошляхового технікуму на факультет автомобільного транспорту.

З 1962 року служив у армії. Після демобілізації в 1965 році поступив до Київського автомобільно-шляхового інституту на автомобільний факультет.

Після закінчення інституту з 1970 року працював автомеханіком у Кагарлицькій автоколоні 2254. У вересні цього ж року перейшов працювати інструктором оргвідділу Кагарлицького райкому Компартії України.

У травні 1979 року був обраний заступником голови Кагарлицького райвиконкому, а у квітні 1992 року  став заступником голови Кагарлицької державної адміністрації.

У липні 1994 року обраний заступником голови райвиконкому Кагарлицької районної ради. З квітня 1996 по листопад 1996 року працював заступником голови райдержадміністрації, а з листопада зайняв посаду першого заступника голови райдержадміністрації.

У 2000 році вийшов на пенсію.

На яких би посадах не перебував Микола Аврамович, він був відповідальним і доброзичливим. Завжди вмів вислухали людей і допомогти у їхніх проблемах.

Добра пам’ять про Миколу Аврамовича навіки залишиться в серцях людей. Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, нехай буде йому пухом земля, а Господь дарує Царство Небесне.

Ситуація з підготовкою до опалювального сезону є вкрай критичною, адже існуюча заборгованість за доставку газу може перешкодити плановим ремонтним роботам та призвести до зриву опалювального сезону. Сплачуючи за газ, споживач інвестує у свій комфорт:

Національна поліція покликана охороняти спокій та життя громадян, стояти на варті правопорядку. Ті, хто стає до її лав, пов’язують своє життя з ризикованою та важливою справою  протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. Із нагоди професійного свята зичу нашим правоохоронцям успішно долати труднощі і втілювати основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів!

У цей святковий день зичу вам успіхів та плідної праці на благо народу України. Нехай це свято надасть вам натхнення, професійних досягнень в ім’я збереження миру та процвітання нашої незалежної держави!

З Днем Національної поліції України!

Кагарлицький міський голова

Олександр ПАНЮТА

Основний Закон держави – це фундамент, на якому розвивається суспільство, будуються взаємини між громадянами, їхніми об’єднаннями у всіх сферах діяльності. Наша Конституція покликана забезпечити розвиток України як цивілізованої держави, мета якої – високий півень добробуту кожної сім’ї, кожної людини. Щоб досягти цього, потрібні напружена праця кожного з нас, віра в завтрашній день, прагнення його наблизити.

Із Днем Конституції, дорогі земляки! Бажаю вам міцного здоров’я, сил і добра, миру і благополуччя! Нехай це свято об’єднає нас усіх у бажанні забезпечити гідне майбутнє та справжній розквіт благословенної  Кагарличчини, усієї нашої держави!

Кагарлицький міський голова    

Олександр ПАНЮТА

Дорогі друзі!

Сердечно вітаю всіх, хто прагне не старіти душею, із прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття! Є  глибоко символічним те, що День молоді ми відзначаємо в найтеплішу червневу пору. Як відомо, погоже літо сіє в людських душах надію на добрий та щедрий урожай восени. Так і наша розумна, талановита, красива та сонячна молодь дарує нам упевненість у щасливому майбутньому Кагарличчини і всієї України.

Дорогі юнаки та дівчата! Зичу вам наснаги, гарної перспективи, мирного неба, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх ваших мрій і планів!  Вірте у свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтеся завжди молодими!

Кагарлицький міський голова                     

Олександр ПАНЮТА

Сьогодні, 26 червня, відзначається День кримськотатарського прапора. Цього дня вшановується національний прапор кримських татар, корінного народу Криму:

На плечах людей, які обирають державну службу, особливо в цей непростий для України час, – нелегка ноша відповідальності, адже довіра до влади починається саме з держслужбовця, який відіграє роль посередника між нею і народом. Служити людям, Україні, бути відданим громаді, гнучко реагувати на запити сучасності, бути чесним, порядним, професійним – принцип життя справжнього державного службовця. Нині одним із пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в прийнятті владних рішень, що має підвищити статус державного службовця й авторитет державної служби. Тож нехай ваші дії будуть сповнені мудрості, а щоденна праця викликає повагу та довіру громадян. Зичу міцного здоров'я, наснаги, успіхів у роботі, а родинне тепло і затишок нехай допомагають вам у виконанні почесного і відповідального обов'язку служити громаді Кагарличчник, рідній нашій Україні!

 

Кагарлицький міський голова  

Олександр ПАНЮТА

Життя і здоров’я людей – найвища цінність. Із самого народження і протягом усього життя ми перебуваємо під пильною увагою лікарів, оточені турботою обслуговуючого персоналу. Як багато душевного тепла і терпіння, співчуття і ласки потрібно медичним працівникам для надання своєчасної допомоги людям, що страждають від різних недуг. Особливо гостро відчуло суспільство важливість професії медика в нелегкі часи випробувань пандемією.

Тож нехай міцніє підтримка медичної галузі з боку держави, а місцева влада й надалі вноситиме свій вклад у поліпшення матеріально-технічної бази медустанов.

Шановні працівники системи охорони здоров’я! Прийміть найщиріші слова вдячності за вашу нелегку працю, теплі побажання здоров’я і щастя, миру і благополуччя вам і вашим близьким!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

День фермера в Україні відзначається з метою вшанування самовідданої праці та значного внеску фермерських господарств у розвиток агропромислового сектору України, забезпечення сталої продовольчої безпеки.

Підприємницька ініціатива, яку уособлює фермерство, є в сільськогосподарському виробництві одним із важливих чинників розвитку нашого краю, де переважає аграрний сектор, і буде, я переконаний, основою процвітання майбутньої  Кагарлицької ОТГ. Уже сьогодні фермерські господарства є основою добробуту сільських громад, вносять солідний вклад і в бюджет міста Кагарлика, орендуючи землі громади.

Нехай же щедрими врожаями славляться ваші ниви, шановні фермери Кагарличчини, хай втілюються в життя ваші плани, хай оминають примхи погоди і життєві негаразди. Зичу всім кріпкого здоров’я, миру і щастя, стабільного добробуту!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

Могутньою зброєю,  здатною протистояти супротивнику і надійно захищати як матеріальні, так і духовні надбання людства, є слово. Його сила зростає в десятки разів у руках професіоналів, якими є журналісти Кагарличчини, чия натхненна праця є запорукою того, що історичний літопис нашого краю буде передано нащадкам, а для сучасників не обміліє так потрібне всім інформаційне джерело.

З нагоди професійного свята шлю сердечні вітання всім журналістам нашого краю, зичу здоров’я і довголіття, творчої наснаги, численних передплатників, вдячних читачів, злагоди в родинах, миру в країні.

З Днем журналіста України, дорогі друзі!

 

Кагарлицький міський голова   

Олександр ПАНЮТА

19 травня в Україні відзначається День сімейної медицини, Всесвітній день сімейного лікаря.

Сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного. Як констатує Міністерство охорони здоров’я України, 80% усіх звернень щодо медичної допомоги відбуваються саме на цьому рівні.

Від усієї кагарлицької громади шлемо сердечні вітання нашим сімейним лікарям, які в нелегких умовах пандемії стоять на сторожі нашого здоров’я. Зичимо і їм міцного імунітету від будь-яких хвороб і негараздів, бажаємо життєвих радощів, щастя, достатку і миру!

Кагарлицький міський голова

Олександр ПАНЮТА

   Депортація кримських татар, розпочата 18 травня 1944 року, – один із найяскравіших прикладів злочинів радянського режиму, вчинених ним під час Другої світової війни. Понад 20 років радянська влада повністю заперечувала злочинний характер своїх дій. У 1967 році Верховна Рада СРСР визнала необґрунтованість тотального звинувачення кримських татар, але на відміну від інших «покараних народів», вони не отримали права повернутися до Криму. Лише 1989 року радянським парламентом депортація була визнана незаконною та злочинною.

Заборгованість мешканців за теплопостачання перед КЖЕП станом на липень місяць 2020 року складає 68 тисяч гривень! Унаслідок цього під загрозою перебуває своєчасне здійснення підготовчих робіт до початку опалювального сезону 2020-2021 рр.

Серед боржників – власники 36 квартир дев’ятиповерхівки.

Для забезпечення належної підготовки і сталого проходження нового опалювального сезону просимо ТЕРМІНОВО сплатити за послуги з теплопостачання відповідно до рахунків, виставлених надавачем послуг – Кагарлицьким КЖЕП.

Звірку нарахованих сум можна провести за тел. 5-16-59, 6-15-20, 096-441-05-66 (із 8.00 до 17.00 у робочі дні).

Адміністрація  КЖЕП

До відома абонентів, яким надаються послуги з водопостачання КП «Кагарликводоканал»!

23 червня 2020 року з 9.00 до 16 00 буде проводитись промивка водопровідної мережі концентрацією гіпохлориту натрію.

Прохання в цей період воду для споживання НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ!

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація КП «Кагарликводоканал»

За попередженням ДСНС, уночі 15 квітня по області сильні, на поверхні ґрунту та в повітрі, заморозки від 0°С до –5°С (ІІ рівень небезпечності – «помаранчевий»). Удень 15 квітня пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності – «жовтий»). Уночі 17 квітня по області на поверхні ґрунту заморозки від 0°С до –3°С (І рівень небезпечності – «жовтий»).

21 липня у Черкаському РВ АМУ відбувся онлайн-практикум на тему: «Застосування норм виборчого кодексу на чергових місцевих виборах»:

За оперативними даними, станом на 18 червня заборгованість населення за надані послуги за доставку газу становить понад 114 млн грн, а за доставку газу - 81 млн грн. 

Станом на 10 липня 2020 року населення Київщини заборгувало за доставку газу 128 млн 436 тис грн. Найбільше  майже 25 млн грн – мають сплатити жителі Києво-Святошинського району. Заборгованість Васильківського району складає майже 11 млн грн. По 10 млн заборгованості налічується у жителів Білоцерківського, Броварського та Бориспільського районів:

Шановні кагарличани!

З настанням літа різко збільшилися витрати води з системи централізованого водопостачання. Це пов’язано з тим, що частина абонентів, порушуючи Правила користування системами централізованого водопостачання, використовує питну воду для поливу зелених насаджень на присадибних ділянках. Вода в центральну частину міста подається через станції знезалізнення води, швидке  спустошення резервуарів призводить до частих збоїв автоматизованої системи очистки води та поломок окремих дороговартісних елементів обладнання. Для виправлення складної ситуації КП «Кагарликводоканал» змушене буде запровадити подачу води за графіком або збільшити тариф, включивши в нього витрати на проведення позапланових ремонтів. Проблему подачі води централізованими мережами можливо вирішити в інший спосіб, коли кожен споживач буде раціонально використовувати воду, усвідомлювати, що порушення правил призведе до негативних наслідків для всіх користувачів централізованого водопостачання.

Памятайте: кожна краплина води має значення!!!

 Бережімо воду!!!

 Міськвиконком

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що з початком відновлення вегетаційного періоду для рослин розпочинають  свій розвиток і карантинні види бур’яну – амброзії полинолистої та повитиці польової.

Щиро вітаю колектив газети з 90-річним ювілеєм!

Змінювалися часи, зростали нові покоління газетярів, але ваша газета завжди була і залишається самобутнім друко­ваним виданням, має своїх прихильників і власне обличчя. Журналісти «Вісника Кагарличчини» ніколи не стояли осто­ронь тих бурхливих процесів, які відбувалися і розвивають­ся в Кагарлицькому районі, області, в нашій державі і світі. Саме зі шпальт районної газети жителі нашого району та міста дізнаються про діяльність владних структур, отри­мують різнобічну інформацію з усіх куточків Кагарличчини.

Від усієї душі бажаю, шановні друзі, міцного здоров’я і щастя, миру і достатку вам і вашим рідним. Творчого не­спокою, правдивого і переконливого друкованого слова, напо­легливості і нових здобутків вам на нелегкій журналістській ниві. Так тримати і наступні 90! Засівайте ж і надалі поміж людей мудре і переконливе слово правди, віри, надії і добра.

Кагарлицький міський голова

Олександр ПАНЮТА

УВАГА:

на території України

29 березня

о 3-й годині ночі за київським часом переведенням годинникової стрілки на одну годину вперед запроваджується літній час.

На період карантину відповідно до Протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району від 02.04.2020 року №17 та Розпорядження Кагарлицького міського голови від 03.04.2020 року №80 заборонено відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон.

За порушення – штраф 17 000 гривень!

У грізні часи, коли Україна опинилася в небезпеці, на її захист  мужньо стали герої-добровольці. Вітчизна була тоді фактично без власної армії, методично знищеної недолугим керівництвом і ворожою агентурою. Завдяки добровольцям, а також зусиллям усього суспільства, волонтерам, Збройним Силам вдалося дорогою ціною зупинити просування ворога вглиб країни.

Користуючись нагодою, шлю сердечні вітання нашим захисникам-добровольцям, які заслужили всенародну шану за відвагу і високий патріотизм. Міцного здоров’я вам, славні оборонці  України, щасливих і довгих літ життя, мирного неба над Батьківщиною!

Слава Україні! Героям слава!

Кагарлицький міський голова        

Олександр ПАНЮТА

Для забезпечення виконання профілактичних заходів щодо запобігання масовому розповсюдженню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, та інших гострих респіраторних інфекцій проведення прийомів громадян керівництвом Кагарлицької міської ради, загальним, земельним відділами, провідним спеціалістом з реєстрації майнових прав буде обмежено до закінчення карантину. Прохання до громадян звертатися за телефоном 6-09-81, через Інтернет-приймальню офіційного сайту  Кагарлицької міської ради http://kagarlyk-mrada.gov.ua/questions або направляти звернення на електронну пошту kagarlyk_rada@ukr.net

Програма соціально-економічного та культурного розвитку міста  Кагарлика на 2019 рік складалася з 14 цільових програм, більшість запланованих заходів для реалізації цільових програм була виконана:

У зв’язку із  запровадженням в Україні карантинних заходів через пандемію коронавірусу Управління оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки Міністерства енергетики та захисту довкілля України відмінило проведення в м.Кагарлику запланованих на 16 березня громадських слухань у рамках розпочатого  громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності  ТОВ «ЯСЕНСВІТ» із метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

Про дату, час і місце проведення громадських слухань буде повідомлено додатково.

Відзначення на державному рівні Дня землевпорядника є даниною поваги представникам цієї професії, – поваги, якою вони користуються здавна, адже розвиток суспільства в усі часи був пов'язаний із землею, що й зараз залишається головним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства. Земельні ресурси сьогодні є одним із найсуттєвіших джерел поповнення бюджету міста і будуть основою стабільного розвитку майбутньої об’єднаної територіальної громади з центром у Кагарлику. Користуючись нагодою, шлю сердечні вітання сумлінним фахівцям земельного відділу Кагарлицької міської ради і всім землевпорядникам нашого краю. Міцного вам здоров'я, осяйного щастя, стабільного достатку, благодатного миру і світлої радості!

Кагарлицький міський голова   

Олександр ПАНЮТА

Дорогі земляки!

День Соборності України – велике державне свято. 101 рік тому історичний Акт злуки українських земель заклав підвалини для відродження в наші дні незалежної, соборної і демократичної держави. За територіальну цілісність України віддали життя тисячі незламних борців у різні часи, її продовжують сьогодні відстоювати наші бійці на східному фронті, і ми віримо, що всі українські землі невдовзі возз’єднаються в єдиній соборній державі, а хижі зазіхання окупантів зазнають краху.

Бережімо єдність і свободу – цей скарб, що робить нас гідними нащадками славних предків. Наша спільна плідна праця є запорукою могутності вільної України, основою процвітання Кагарлицької об’єднаної територіальної громади, створення якої планується вже цьогоріч.

Сердечно бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра, миру і віри в майбутнє. Слава Україні!

Кагарлицький міський голова

 Олександр ПАНЮТА

На cьогодні в Київській області відмічається погіршення санітарно-епідемічної ситуації щодо захворюваності на ботулізм:

Дорогі кагарличани!

Світле Різдво Христове вже багато десятиліть для нас є святом подвійним, адже саме цього благодатного дня в далекому 1944-му зі сльозами радості зустрічали жителі нашого міста воїнів-визволителів.

Тож, святкуючи Народження Ісуса Христа, ми в ці дні із вдячністю згадуємо  тих, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,  вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи нашу рідну землю від нацистських окупантів. Ми віримо, що рано чи пізно визволення прийде на окуповані нині українські землі, так само як у січні 1944 року наш Кагарлик дочекався визволення від фашистських катів. 

Щиро вітаю всіх із 76 річницею визволення Кагарлика від фашистських загарбників і величним святом Різдва! Бажаю всім міцного здоров’я, Різдвяної радості, життєвого оптимізму, нездоланної віри в перемогу і якнайшвидшого приходу миру на нашу рідну землю!

 

Кагарлицький міський голова    Олександр ПАНЮТА

Непокоїть той факт, що в останні роки значно знизився контроль за технічним станом димових та вентиляційних каналів у житлових та громадських будинках, а це збільшує ризик виникнення аварійних ситуацій та нещасних випадків: загазованості, вибухів, пожеж та отруєння людей чадним газом. Часто причиною виникнення надзвичайних подій є безвідповідальність та необізнаність господарів:

Шановні громадяни!

Якщо вам стала відома інформація про гральні заклади чи володієте інформацією про осіб, які причетні до організації грального бізнесу, повідомляйте одразу на спецлінію 102 для оперативного реагування на події:

 
архів Анонси подій

Кагарлицька міська рада

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

пл. Незалежності, 1   

тел. приймальні 04573-6-12-10

ел. пошта kagarlyk_rada@ukr.net

 

ЦНАП (відділ - Центр надання адміністративних послуг)

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

вул. Героїв Небесної Сотні, 1   

тел. приймальні 04573-6-09-81

ел. пошта cnap.kagarlyk@ukr.net

 

    Графік прийому громадян у ЦНАПі

Понеділок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Вівторок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Середа: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Четвер: з 08:30 до 20:00 без перерви на обід;

П’ятниця: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Субота, неділя – вихідний день.

У зв’язку з аварійною ситуацією, що виникла на центральній водогінній мережі по вул. 97 Стрілецької дивізії, тимчасово водопостачання здійснюватиметься з перебоями. При появі в кранах води бажано зробити необхідний запас.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація КП КМР «Кагарликводоканал»

Публікуємо план заходів Кагарлицької міської ради на тиждень - із 14 по 20 червня 2021 року:

Публікуємо ГРАФІК виїзних прийомів заступників  Кагарлицького міського голови на червень 2021 року:

Публікуємо графік особистого прийому громадян міським головою. секретарем міської ради та заступниками міського голови:

Пропонуємо оформити в АТ «Ощадбанк» отримання пенсійних та інших виплат за допомогою платіжної картки:

Кагарлицька міська рада інформує: 21.04.2021 прийнято постанову Кабінету Міністрів  України №397«Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» (далі – Постанова №397), яка набирає чинності з 01.01.2022 року:

ПрАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" на своєму вебпорталі повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія та видача міжнародних водійських посвідчень, замовлення довідки про несудимість – усі ці державні послуги жителі Кагарличчини можуть отримати в мобільному сервісному центрі МВС України, який базується на території  «Міськрембудсервісу» в Кагарлику за адресою: вулиця Каштанова, 93. Після вимушеної перерви внаслідок карантинних обмежень сервісний центр відновлює роботу.

 Працює мобільний центр щосереди з 10 до 16 години.

На виконання доручення Міністерства цифрової трансформації України від 12.04.2021 №1/06-3-4064, з метою підтримки інформаційної кампанії, спрямованої на популяризацію електронних довірчих послуг, публікуємо посилання на:

  • Інформаційний відеоматеріал «Про е-підпис» - https://cutt.ly/xcS5OzU.
  • Інформаційні матеріали про пріоритетні переваги електронних послуг –https://cutt.ly/jcDiyp1.
  • Посилання на сайт центрального засвідчувального органу – https://www.czo.gov.ua

Для підтримки малого та середнього агробізнесу Товариство з додатковою відповідальністю «Узинський цукровий комбінат»,  розташоване на території Узинської ОТГ, у 2021 році буде здійснювати приймання цукрового буряку на давальницьких умовах:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

Публікуємо зміни в банківських реквізитах Кагарлицької міської ради:

Із 01.01.2021 року змінено банківські рахунки для проведення платежів за оренду земельних ділянок та за використання земельних ділянок на праві постійного користування.

За довідками звертатися до Кагарлицької міської ради за тел. 61306 (бухгалтерія) та 60811 (земельний відділ):

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

Начальник сектору

Погребенна Наталія Миколаївна

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

20 квітня 2021 року 12:12

Публікуємо оголошення конкурсів на заміщення вакантних посад:

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3579 (81.32 %)
на теренах Кагарлицької територіальної громади
298 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
310 (7.04 %)
за кордоном
214 (4.86 %)
Офіційні сайти та місцеві ЗМІ