14 травня 2021 року, п'ятниця, 07:44
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Кагарлицька районна лікарня: на що йдуть коронавірусні гроші та за що і чому платять пацієнти

Чому пацієнтам Кагарлицької центральної районної лікарні, які хворіють на коронавірус, доводиться вкладати у лікування власні кошти? Це цікавить багатьох жителів міста Кагарлик, Кагарличчини та Ржищівської ОТГ.

Про “коронавірусні” кошти, забезпечення киснем та засобами захисту Кагарлик.city розпитав у головного лікаря Кагарлицької ЦРЛ Віктора Кулініченка.

Фінансування йде не “на пацієнта”

- Вікторе Миколайовичу, яким є принцип фінансування лікування COVIDу?

- З Національною службою здоров'я (НСЗУ) ми підписали пакет фінансування лікування хворих на COVID. І в принципі фінансування йде не "подушно", не на одного пацієнта, а від кількості команд, які надають допомогу пацієнтам, і від кількості апаратів штучної вентиляції легень у лікарні. Так вони визначили принцип фінансування.

 

Команди - це ті фахівці, які надають допомогу хворим на коронавірус і включають у себе лікарів, медичних сестер, санітарок. В одній команді - 16 чоловік. До 15 жовтня у нас було 5 команд. З 15 жовтня ми подали ще дві команди. Нам дозволили включати туди не тільки анестезіологів, а й лікарів інших спеціальностей. Бо до 15 жовтня основний гравець цієї команди був анестезіолог. З 15 жовтня вже дозволили включати інших фахівців. І ми мали змогу створити ще дві команди. Тобто на сьогодін маємо вже 7 команд.

- А кадрів на ці додаткові команди у нас вистачає?

- Поки що вистачає. Але це вже межа. Більше вже їх ми створити не можемо за тією кількістю спеціалістів і лікарів, які маємо. Тому, що в команду обов'язково має входити лікар-анестезіолог, або лікар іншої спеціальності, а там, де немає анестезіолога, то обов'язково має бути лікар-терапевт або лікар-пульмонолог. Пульмонологів у нас немає, але терапевти є. Тому ми ще дві команди сформували.

Фінансування йде не на одного пацієнта, а від кількості команд, які надають допомогу пацієнтам, і від кількості апаратів штучної вентиляції легень у лікарні.

Від цього залежить і фінансування. Чим більше команд - тим більша кількість коштів.

- Крім фінансування безпосередньо цих бригад, а це, звичайно, великі кошти, куди ще витрачаються COVIDні кошти? Бо люди часто схвильовані, невдоволені, обурені тим, що доводиться витрачати власні значні кошти на придбання ліків.

- На жаль, ліками забезпечити усіх стовідсотково не можливо на сьогодні. Адже ліків за національним переліком, які потрібні для лікування пацієнтів, не так вже й багато. По-друге,їхня ефективність не завжди така, яку б ми хотіли мати. Наприклад, ми маємо у великій кількості антибіотик цефтриаксон. Безкоштовно його видаємо хворим. Але цефтриаксон на сьогодні "не тягне" оці пневмонії. Необхідно, умовно кажучи, давати меропенем. Він у переліку є, але вітчизняного виробництва. І його якість гірша за імпортний. А от імпортний ми не можемо закупляти. Тому й виходить таке нашарування одне на одне. Є, наприклад, такий препарат ліпін. Застосовують його в реанімації, як препарат "відчаю" при вкрай тяжкому стані. Він коштує від 600 до 1000 гривень. Ми не можемо його купити. Але якщо його не застосовувати, то людина помирає.

Пацієнти до нас ідуть не просто з COVIDом, а із з супутньою патологією. І ця супутня патологія інколи дуже тяжка. Це інсульти, це інфаркти, це онкологія, діабет. І ще багато-багато чого. Ми на сьогодні, наприклад, по пакету надання допомоги хворим з інсультами не підписані. І на лікування таких хворих ми не отримуємо ні копійки. І те, що звучать цифри, що виділяється така-то сума на одного пацієнта, ми цих коштів не отримуємо. Немає в нас такого пакета. Так само й по онкології, по інфаркту - у нас цих пакетів немає. Лікування йде в загальній системі надання медичної допомоги і по тому COVIDному пакету, і по тому пакету, який підписаний по наданню допомоги хворим терапевтичного профілю в стаціонарі.

На лікування хворих на інсульти, інфаркти, онкологію Кагарлицька ЦРЛ коштів не отримує.

- Тоді виходить так, що наприклад, на когось, хто хворий на інсульт, ви мимоволі змушені брати якісь кошти з COVIDного пакета. Тому що людина з інсультом і її треба якось піднімати.

- Ну звичайно. Бо в такого хворого, окрім інсульту, є ще й COVID. І тут ще такий є момент: кошти виділяються на пацієнтів, у яких є підтверджений COVID. А частина пацієнтів надходить із підозрою, і ці пацієнти, які із підозрою, йдуть на лікування із загального пакета. Тобто із загальної казни, із загального "котла", що називається.

Не все, що потрібно, можемо купити

- Правильно, що перелік медикаментів, яким ви користуєтеся при наданні медичної допомоги при COVIDі, дуже обмежений, і це змішує людей купувати ліки за власні кошти?

- Так і є. Тому що на сьогодні за новими рекомендаціями, за протоколами ми відходимо від антибіотиків і більший наголос робиться на забезпечення киснем і на забезпечення препаратами, які розріджують кров. Тому що одним із основних ускладнень і, мабуть, найбільших ускладнень при COVIDі є тромбози. Від маленьких судин до більших. І тому ми вимушені вводити ці препарати і при тому в значних кількостях. Те, що ми можемо купити за бюджетні кошти, наприклад, - енуксипарін. Це український препарат, який розріджує кров. Але хочу зазначити, що на сьогодні виробник цього препарату може нам його запропонувати тільки на кінець 2020 року. Тобто, ми стоїмо в черзі вже третій місяць і чекаємо. Замовили 80 упаковок по 10 ампул. Це буде 800 ампул. Це й не так багато, але більше вони не можуть нам запропонувати. І тому ми вимушені просити родичів пацієнтів докупляти ті препарати, які їм необхідні для того, щоб зберегти життя пацієнта. Сьогодні мова йде про життя пацієнтів. І, на жаль, вони поступають вкрай "тяжкі". А тяжкість захворювання може погіршуватися не те, що кожного дня, а навіть кожної години. І тому ми вимушені працювати в такому режимі.

На сьогодні, хто вже проходив лікування, хто був дотичний до цього всього, розуміють, що на тих бюджетних коштах, які виділяються, не все можна зробити. Так, ми закуповуємо витратні матеріали, ми закуповуємо засоби, які ми можемо собі дозволити за бюджетні кошти. І такі препарати, як цефтриаксон, дексаметазон, лазолван та багато чого іншого це ми теж все закуповуємо. Також закуповуємо розчини, системи, шприци, рукавички... Якщо вам пишуть у список у відділенні окрім тих дороговартісних препаратів ще рукавички, розчини чи системи, будь ласка, беріть той список і йдіть відразу до головного лікаря або до його заступника і ми вже на місці будемо з усім цим розбиратися. Не повинно сьогодні нічого цього бути. Ні пакетів для сміття, ні миючих, ні чистячих не повинно бути в тих списках. Тільки ліки, які дороговартісні.

Кисень, який рятує життя

- А яка ситуація із забезпеченням киснем?

Віктор Кулініченко: - Кисень, це, мабуть, найбільша проблема, яка існує на сьогодні. Тому що кисень не можна десь на стороні взяти. Він має поставлятися спеціалізованими компаніями, які виготовляють кисень медичний. Підкреслюю, кисень медичний. Він відрізняється від технічного. Він дорожчий, але він і якісніший, він більш очищений.

Ми мали договір на постачання із компанією "Кріоген-сервіс". На жаль, потужності цієї компанії не дозволяють забезпечити в повному об'ємі потреби усіх закладів, з якими вони мали угоди, в тому числі і наш лікувальний заклад. Вони надіслали нам офіційного листа, де просять нас шукати собі іншого постачальника, оскільки вони не можуть забезпечити договірні умови. Іншим постачальником, з яким ми уклали угоду, є "Лінде Газ". На сьогодні вони постачають кисень безперебійно і в тих кількостях, які нам необхідні. Для цього ми докупили додатково кисневі балони, щоб у нас був обмінний фонд. Ця фірма завозить кисень самостійно касетами. Привозять касету з балонами, а пусті забирають. І так по колу. Ось так ми весь час і працюємо.

Ми вимушені були перевести технічних працівників, які забезпечують кисневу підтримку, в цілодобовий режим роботи, так як у нас працює й більшість служб. І вони фактично цілодобово міняють ці балони: пусті на повні. Якщо весною ми починали із 2-3 балонів на добу, то сьогодні йде 30 балонів на добу. При вартості 350 гривень за балон, це десь 10,5 тисячі на добу іде тільки на кисень.

- А кошти на кисень передбачені в COVIDному фонді  чи надходять із інших джерел?

- Вони передбачені в COVIDному фонді. І ми платимо саме із COVIDних коштів, з так званого COVIDного пакета.

Сьогодні йде 30 балонів кисню на добу. При вартості 350 гривень за балон, це десь 10,5 тисячі.

Хочу розповісти про всі напрямки, куди йдуть кошти із COVIDного пакета. Щоб це було зрозуміло для всіх. На першому місці стоїть у нас кисень, потім - лікарські засоби, дезінфекційні засоби, засоби індивідуального захисту, вироби медичного призначення (пробірки, шприци, системи, спирт тощо). Потім - кисневі балони. Це одноразова покупка. Ми сьогодні кількість балонів намагаємося довести до 100 штук, щоб у нас був належний обмінний фонд. Потім ідуть доплати медичним працівникам. Цей COVIDний пакет і був фактично передбачений для того, щоб здійснювати доплати медичним працівникам у розмірі до 300% посадового окладу для того, щоб людей зацікавити і вони могли працювати. Бо ви пам`ятаєте перші дні епідемії, коли цих доплат не було взагалі, ніхто не знав, що з цим робити і на заробітну плату 4,5 - 5 тисяч гривень дуже тяжко було в цілодобовому режимі перебувати в таких умовах. Тому це ті основні напрямки, на які витрачаються COVIDні кошти. Відповідно, якщо йде доплата, то йдуть і нарахування на неї тощо, і це все йде також із цього фонду.

- Скажіть, скільки скільки зараз загалом ліжок є у стаціонарі і до скількох із них підведено кисень?

- Сьогодні ми офіційно функціонуємо як інфекційний госпіталь для надання допомоги хворим на COVID, з підозрою на COVID та супутньою патологією. Вся лікарня функціонує як інфекційний госпіталь.

У лікарні офіційно 150 ліжок іде для надання цієї допомоги. Але фактично задіяно було 125. Тому що ми не враховуємо пологовий будинок. Він функціонує окремо. І ми надаємо допомогу при пологах жінкам, які не хворі на COVID. І також відкинули ліжка гінекологічного відділення, де триває ремонт.

З учорашнього дня (23 листопада.- Ред) до нас зайшла бригада, яка робить монтаж кисневої системи і розводку по всьому лікувальному корпусу. Тому ми звільнили ще додатково 20 ліжок, це праве крило хірургічного відділення і дитяче відділення. Зараз там працює бригада. Як тільки туди буде підведений кисень, ми пацієнтів із лівого крила переміщуємо на праве і робимо таку ж розводку на лівому крилі. Тобто ми постараємося забезпечити киснем увесь лікувальний корпус.

На сьогодні ми маємо із врахуванням усіх лікувальних точок, це, ще раз підкреслюю, усіх точок, які є і з наявними кисневими концентраторами 77 точок. Але це не означає, що можна покласти 77 пацієнтів. Тому що ці точки є в операційній, є в пологовому будинку, є на приймальному відділенні. Фактично сьогодні ми можемо порядка 45 пацієнтів під’єднати до кисневої підтримки.

Завершити роботи по монтажу кисневої ситеми в лікувальному корпусі плануємо за 2 тижні. Бригада вчора працювала фактично з обіду, але допізна. Вони зробили розводку на першому поверсі правого крила. Сьогодні (24 листопада.- Ред) вони повинні закінчити перший поверх. Ще нехай день і вони закінчать другий поверх. А потім піде вже складніше - ліве крило. Бо там, по-перше, йде ремонт відділення і там є свої нюанси, і по-друге, пацієнтів необхідно перевести в інші відділення і зробити певні перестановки. Якщо ми завершимо ці монтажні роботи, то в нас буде змонтовано так званий 41 краник. А 41 краник - це 82 пацієнти можна буде доєднати до кисню. Тобто фактично ми вийдемо на 100% забезпечення кисневими точками. І тут, мабуть, молити Бога треба, щоб не закінчився кисень у постачальника. І щоб вони нам давали цей кисень. І щоб це була не пуста розводка, а кисень був у системі і міг допомагати людям.

Після завершення монтажних робіт у лікувальному корпусі фактично вийдемо на 100% забезпечення кисневими точками.

Хочу сказати про кисневі концентратори. За кошти міського бюджету Кагарлика ми купили 20-літровий концентратор (потужністю 20 літрів за хвилину. - Ред). Від обласного Департаменту охорони здоров’я ми отримали 10-літрові концентратори. Але хочу сказати, що ці концентратори хороші, все добре, кисень вони виробляють, але якщо у пацієнта сатурація (частка насиченого киснем гемоглобіну.-Ред), як ми кажемо "обвалюється", тоді його треба переводити на кисень балонний, бо він більш очищений, більш концентрований. А концентратор не дає того насичення киснем, яке потрібно пацієнту при дуже низьких цифрах сатурації.

Кварцування одноразових костюмів і запаси

- У відеоролику Артема Гули, який гуляє мережею, є момент, де кварцуються одноразові захисні костюми, в яких працівники заходять до хворих. І люди думають "ось їм виділяють кошти на костюми, а вони використані кварцують і знову використовують".

- По-перше, костюми у нас є, ми їх купуємо і вони у нас в наявності. Ось що ми маємо станом на 23 листопада: 4,5 тисячі ізоляційних халатів, 429 костюмів біозахисту (так звані комбінезони), 29 тисяч медичних масок, майже 15 тисяч рукавичок, 1,5 тисячі захисних окулярів та щитків та захисних респіраторів класу не нижче FFP2 2338 штук. Оце залишок. Тобто сьогодні немає жодної проблеми із забезпеченням засобами захисту. А те, що вони кварцуються, то перед утилізацією костюмів потрібно проводити знезараження. Їх знімають, кварцують, тоді в пакети одноразові складаємо їх в окремому приміщенні. Тоді приїжджає фірма і забирає їх на утилізацію. Фірма ліцензована, має на це дозволи і вона цим і займається. Ми їм платимо за це кошти, до речі теж із COVIDного фонду.

- А як бути з тим, що по території лікарні ходять медпрацівники в захисних костюмах?

- “Ковідна” лікарня. COVID скрізь. На дворі вони можуть так ходити. Ви ж бачили по центральному телебаченню сюжети, як приїжджає бригада із хворим і всі ходять по території лікарні. Це не викликає ні у кого запитань...

Про кошти та маски від пілота

- Чи значно відрізняється вартість лікування в різних відділеннях?

- Ось така цікава розкладка: на сьогодні вартість одного ліжкодня по реанімаційному відділенню, а це включає і утримання персоналу, і приміщення, і опалення, вода, кисень, все, так-от вартість одного ліжкодня складає 6,5 тисячі гривень. Вартість одного ліжкодня у терапевтичному чи інфекційному відділенні складає 1300 гривень. Тобто, ви розумієте різницю між реанімацією і соматичним відділенням? Там трошки інші умови, інше забезпечення. І це ті кошти, які в нас ідуть не тільки із COVIDного, а й із загального пакета. На сьогодні якби ми не мали COVIDного пакета то ми б просто не вижили. Із тим фінансуванням, із тією вартістю медичної послуги, яку оцінила Національна служба здоров’я, ми б просто не вижили на сьогодні.

Сьогодні вартість одного ліжкодня по реанімаційному відділенню - 6500 гривень. А у терапевтичному чи інфекційному відділенні - 1300 гривень.

Тому зрозумійте, COVIDні кошти - це не значить, що всі кошти, які виділили, пішли строго на закупівлю ліків чи строго на доплату. Ні, ці кошти розподіляються по різних статтях видатків, щоб утримувати цей заклад і щоб медпрацівники отримували свою доплату, яка їм гарантована офіційно державою за роботу із COVIDними пацієнтами.

- Чи обійшлася б лікарня без тих коштів, які виділялися із районного, міського та сільських бюджетів на початку епідемії?

- Ні. Звичайно, що ні. Якщо ви пам’ятаєте ті перші дні, то знаєте, що у перші місяці - квітень, а то й травень, централізованих поставок фактично не було. Якщо нам передавали 100 захисних масок, то це не захист медперсоналу. Фактично ми вижили за рахунок коштів із районного бюджету, і міського бюджету, підприємців і бізнесменів. І благодійників - відомих і невідомих, як навіть не бажали залишати своє прізвище чи інформацію якусь про себе. Вони просто допомагали.

У нас були випадки, коли пілот, який доставляв захисні маски із Китаю, якимось чином зміг взяти ящик цих масок, він їх привіз нам і просто подарував на лікарню не представляючись. Він просто назвався пілотом. І ці маски відразу розійшлися. І костюми захисні, які ми спочатку шили самі де могли і як знали. Купляли щитки і окуляри в господарчих магазинах. Завдяки цьому ми вижили в ті перші місяці. А потім, коли вже пішли поставки централізовані, коли вже налагодилося виробництво в Україні і ми вже могли закуповувати ці засоби захисту самі, коли вже в нас з’явилися гроші, аж тоді ми тільки відчули, що можна працювати трохи й по-іншому.

Валентин ВЛАДІМІРОВ

 

На знімках: Віктор Кулініченко дає інтервю представникам місцевих ЗМІ; ремонтні роботи в Кагарлицькій ЦРЛ; іде монтаж киснепроводу на першому поверсі правого крила лікувального корпусу.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як я перехворів на коронавірус: Валерій Василенко із Гребенів Ржищівської ОТГ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Кагарлицька Центральна районна лікарня отримала апарат штучної вентиляції легень високого класу

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Чи вбиває алкоголь коронавірус? Розвінчуємо найпопулярніші міфи

 
архів Анонси подій

ОГОЛОШЕННЯ

15 травня 2021 року відбудеться матч VІІ туру Чемпіонату Київської області з футболу
між командами
Фк "Дружба" (Мирівка ) - Фк "Юніор" (Макарів) - стадіон м.Кагарлик.
Початок о 17 год

20.05.2021 року з 10 до 11 години відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником Кагарлицької ДПІ ГУ ДПС у Київській області – Циганок Людмилою Миколаївною на тему «Детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин».

Номер «гарячої лінії» 6-10-46.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів громади з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  19 травня 2021 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

На виконання доручення Міністерства цифрової трансформації України від 12.04.2021 №1/06-3-4064, з метою підтримки інформаційної кампанії, спрямованої на популяризацію електронних довірчих послуг, публікуємо посилання на:

  • Інформаційний відеоматеріал «Про е-підпис» - https://cutt.ly/xcS5OzU.
  • Інформаційні матеріали про пріоритетні переваги електронних послуг –https://cutt.ly/jcDiyp1.
  • Посилання на сайт центрального засвідчувального органу – https://www.czo.gov.ua

Щоб запобігти молодіжному безробіттю та допомогти учнівській молоді з професійним самовизначенням, Київський обласний центр зайнятості проводить Місячник профорієнтації. Він триватиме з 19 квітня по 17 травня 2021 року:

Для підтримки малого та середнього агробізнесу Товариство з додатковою відповідальністю «Узинський цукровий комбінат»,  розташоване на території Узинської ОТГ, у 2021 році буде здійснювати приймання цукрового буряку на давальницьких умовах:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

Публікуємо зміни в банківських реквізитах Кагарлицької міської ради:

Із 01.01.2021 року змінено банківські рахунки для проведення платежів за оренду земельних ділянок та за використання земельних ділянок на праві постійного користування.

За довідками звертатися до Кагарлицької міської ради за тел. 61306 (бухгалтерія) та 60811 (земельний відділ):

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації прийом та обслуговування громадян у міській раді тимчасово не проводяться.

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Погребенна Наталія Миколаївна

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

20 квітня 2021 року 12:12

Публікуємо оголошення конкурсів на заміщення вакантних посад:

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3565 (81.32 %)
на теренах Кагарлицької територіальної громади
297 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
309 (7.05 %)
за кордоном
213 (4.86 %)
Офіційні сайти