26 травня 2018 року, субота, 14:57
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Податки, заробітна плата, пенсія

26 травня 2016 у Відокремленому структурному підрозділі  Ржищівського будівельного коледжу КНУБА із студентами-економістами  випускної групи 33-13 «Економіка підприємства» відбулася зустріч працівників управління Пенсійного фонду України у Кагарлицькому районі та аудиторської групи Головного управління ПФУ у Київській області у формі квест-гри на тему «Ми за легальну зарплату». Випускники під час навчання здобували знання необхідні для здійснення своєї професійної діяльності. Вивчали структуру заробітної плати, податки, що сплачуються фізичними особами та роботодавцями, основні принципи державного контролю в Україні та багато іншого. Викладачі коледжу щодня доводили  своїм учням  необхідність дотримання законодавства щодо оплати праці, дотримання легальності трудових відносин. Студенти Ржищівського будівельного коледжу, під час свого навчання, неодноразово спілкувалися із керівництвом ПФУ у Кагарлицькому районі.

Під час цієї зустрічі спеціалісти Пенсійного фонду розповіли  студентам про  можливості працевлаштування в сучасному суспільстві, зокрема, обговорювалися можливості навчання у ВУЗах  України за направленнями ПФУ, а також прослухали  лекцію на тему «Сьогодні легальна зарплата – завтра достойна пенсія». Студентам було доведено у доступній формі історію пенсійного забезпечення, основні принципи системи пенсійного забезпечення в Україні, які пов’язані з дотриманням легальності трудових відносин, перспективи розвитку пенсійної системи, її унікальні можливості, можливості веб-порталу ПФУ .  Вчителі та учні коледжу підготували презентацію на тему «Податки в нашому житті». І традиційно,  по завершенню зустрічі, наставниками коледжу та працівниками Пенсійного фонду, з метою перевірки знань здобутих у навчальному процесі, відбулася квест-гра.

Майбутні випускники отримали прості тести з пенсійної тематики, описали основні функції центру зайнятості, розказали про етапи прийняття на роботу, отримали реальні завдання щодо нарахування заробітної плати працівникам підприємства та  визначення розміру податків, які мають надійти до Державного бюджету, склали вірша про податки із запропонованих слів:

 

Ми будемо справно платити податки,

І добрі справи у світі робити.

А біля податків існують видатки

І ми їх легально повинні платити.

Якщо у нас буде маленька зарплата,

Ми будем чекати до неї доплати.

На Батьківщині в нас люди – сміливі,

У всіх негараздах хай будуть щасливі.

Гарне майбутнє створити реально,

Якщо всі чинитимуть справи морально.

 

Команда переможців отримала додаткові бали, які враховані  при складанні іспитів.

Результати заходу показали, що молодь цікавиться питаннями легальної занятості і має бажання працювати в легальному секторі економіки.

    

Управління ПФУ у Кагарлицькому районі Київської області щиро дякує працівникам коледжу за виховання студентів  та організаторам заходу  - завідуючій денного відділення Попченко О.П., голові циклової комісії обліково-економічних дисциплін Шапошник Т.В., методисту коледжу Дудник О.В. за організацію та залучення випускників до квест-гри.

      

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2698 (81.44 %)
в Кагарлицькому районі
246 (7.43 %)
за межами Кагарличчини в Україні
211 (6.37 %)
за кордоном
158 (4.77 %)
архів Анонси подій

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від  сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

  • 01.06.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Столична;

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

Публікуємо НАКАЗ військового комісара Кагарлицького районного військового комісаріату від 12.03.2018  №32 "Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України

у квітні-травні 2018 року"

 

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти