26 квітня 2019 року, п'ятниця, 06:41
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Податки, заробітна плата, пенсія

26 травня 2016 у Відокремленому структурному підрозділі  Ржищівського будівельного коледжу КНУБА із студентами-економістами  випускної групи 33-13 «Економіка підприємства» відбулася зустріч працівників управління Пенсійного фонду України у Кагарлицькому районі та аудиторської групи Головного управління ПФУ у Київській області у формі квест-гри на тему «Ми за легальну зарплату». Випускники під час навчання здобували знання необхідні для здійснення своєї професійної діяльності. Вивчали структуру заробітної плати, податки, що сплачуються фізичними особами та роботодавцями, основні принципи державного контролю в Україні та багато іншого. Викладачі коледжу щодня доводили  своїм учням  необхідність дотримання законодавства щодо оплати праці, дотримання легальності трудових відносин. Студенти Ржищівського будівельного коледжу, під час свого навчання, неодноразово спілкувалися із керівництвом ПФУ у Кагарлицькому районі.

Під час цієї зустрічі спеціалісти Пенсійного фонду розповіли  студентам про  можливості працевлаштування в сучасному суспільстві, зокрема, обговорювалися можливості навчання у ВУЗах  України за направленнями ПФУ, а також прослухали  лекцію на тему «Сьогодні легальна зарплата – завтра достойна пенсія». Студентам було доведено у доступній формі історію пенсійного забезпечення, основні принципи системи пенсійного забезпечення в Україні, які пов’язані з дотриманням легальності трудових відносин, перспективи розвитку пенсійної системи, її унікальні можливості, можливості веб-порталу ПФУ .  Вчителі та учні коледжу підготували презентацію на тему «Податки в нашому житті». І традиційно,  по завершенню зустрічі, наставниками коледжу та працівниками Пенсійного фонду, з метою перевірки знань здобутих у навчальному процесі, відбулася квест-гра.

Майбутні випускники отримали прості тести з пенсійної тематики, описали основні функції центру зайнятості, розказали про етапи прийняття на роботу, отримали реальні завдання щодо нарахування заробітної плати працівникам підприємства та  визначення розміру податків, які мають надійти до Державного бюджету, склали вірша про податки із запропонованих слів:

 

Ми будемо справно платити податки,

І добрі справи у світі робити.

А біля податків існують видатки

І ми їх легально повинні платити.

Якщо у нас буде маленька зарплата,

Ми будем чекати до неї доплати.

На Батьківщині в нас люди – сміливі,

У всіх негараздах хай будуть щасливі.

Гарне майбутнє створити реально,

Якщо всі чинитимуть справи морально.

 

Команда переможців отримала додаткові бали, які враховані  при складанні іспитів.

Результати заходу показали, що молодь цікавиться питаннями легальної занятості і має бажання працювати в легальному секторі економіки.

    

Управління ПФУ у Кагарлицькому районі Київської області щиро дякує працівникам коледжу за виховання студентів  та організаторам заходу  - завідуючій денного відділення Попченко О.П., голові циклової комісії обліково-економічних дисциплін Шапошник Т.В., методисту коледжу Дудник О.В. за організацію та залучення випускників до квест-гри.

      

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Учасники шоу “Голос країни” гурт “Шпилясті кобзарі” відправилися в тур містами Київщини на підтримку Стрітівського коледжу кобзарського мистецтва:

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності учасниками ООС (АТО)  на земельні ділянки в районі АЗС «Укрнафта» по вул. Столична для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Для уточнення необхідної інформації щодо подальшого використання орендованих земельних ділянок орендарям із договорами оренди до 01.04.2019 року з’явитися в міську раду (каб. № 5,земельний відділ) конт. тел. 60811.  

Міністерство екології та природних ресурсів України, Департамент екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Управління з питань оцінки впливу на довкілля та дозвільно-ліцензійної діяльності повідомляють про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «КЕС-1» із метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості:

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують усю талановиту молодь до участі в конкурсі:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3266 (81.3 %)
в Кагарлицькому районі
272 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
283 (7.05 %)
за кордоном
196 (4.88 %)
Офіційні сайти