25 квітня 2019 року, четвер, 14:55
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Новації в обслуговуванні громадян: перегляд актуальних передач із рубрики «соціальний статус» ТК «Тоніс»

 

В управлінні Пенсійного фонду України у  Кагарлицькому  районі  запроваджують новації в обслуговуванні громадян. Так як  питання пенсійного забезпечення завжди на першому місці, то щоденно з 8.00 до 17.00 громадяни, завітавши до управління, можуть  переглянути актуальні передачі з рубрики «соціальний статус» ТК «Тоніс» на різні теми:

 

8:00- Пенсії членів військовослужбовців (інтерв’ю Ірина Підвисоцька - зав. сектору військових  пенсії департаменту пенсійного забезпечення мінсоцполітики)

 

8:35- Права працівника при звільнені з роботи за скороченням (інтерв’ю Регіна Гусейнова - адвокат)

 

9:20- Нові правила сплати ЄСВ( інтерв’ю Світлана Кепіна - начальник управління адміністрування єдиного внеску та методології державної фіскальної служби України)

 

10:15- Допомога безробітним від служби зайнятості (інтерв’ю  Сергій Кравченко - заступник голови державної служби зайнятості).

 

10:50- Впорядкування пенсій державних службовців( інтерв’ю В.Кривенко - заст. начальника відділу роз’яснювальної роботи департаменту пенсійного забезпечення мінсоцполітики)

 

11:20- Пенсії та опікунство( інтерв’ю Марина Денисенко - нач.управління пенсійного забезпечення ГУ ПФУ у м.Києві)

 

11:50-Пільги учасників АТО ( інтерв’ю Леся Василенко - юрист, голова ГО «Юридична сотня»)

 

12:20- Чи потрібна трудова книжка ( інтерв’ю Алла Шаповал - начальник відділу роз’яснювальної роботи департаменту пенсійного забезпечення мінсоцполітики)

 

13:00- Як узаконити самочинне будівництво ( інтерв’ю Артем Багінський- адвокат)

 

13:40- Пенсії внутрішньо переміщених осіб ( інтерв’ю Любов Бричок - заступник директора департаменту пенсійного забезпечення ПФУ)

 

14:10- Захист прав пацієнтів ( інтерв’ю адвокат, кандидат юридичних наук)

 

14-50- Перерахунок пенсії ( інтерв’ю Ірина Ковпашко - директор департаменту пенсійного забезпечення ПФУ)

 

15:15- Податок на нерухомість: хто платитиме у 2016 році ( інтерв’ю Юлія Божко - адвокат)

 

15:50 –Пенсії жінок ( інтерв’ю  Світлана Глущенко - заступник начальника ГУ ПФУ у м.Києві)

 

16:20- Права клієнтів банків ( інтерв’ю Ірина Хан – адвокат)

 
архів Анонси подій

Чергова LІІ сесія міської ради VII скликання  розпочне свою роботу 25 квітня 2019 року о 14.00 у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Учасники шоу “Голос країни” гурт “Шпилясті кобзарі” відправилися в тур містами Київщини на підтримку Стрітівського коледжу кобзарського мистецтва:

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності учасниками ООС (АТО)  на земельні ділянки в районі АЗС «Укрнафта» по вул. Столична для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Для уточнення необхідної інформації щодо подальшого використання орендованих земельних ділянок орендарям із договорами оренди до 01.04.2019 року з’явитися в міську раду (каб. № 5,земельний відділ) конт. тел. 60811.  

Міністерство екології та природних ресурсів України, Департамент екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Управління з питань оцінки впливу на довкілля та дозвільно-ліцензійної діяльності повідомляють про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «КЕС-1» із метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості:

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують усю талановиту молодь до участі в конкурсі:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3266 (81.3 %)
в Кагарлицькому районі
272 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
283 (7.05 %)
за кордоном
196 (4.88 %)
Офіційні сайти