13 липня 2020 року, понеділок, 03:32
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
ПОЛОЖЕННЯ про постійну комісію з гуманітарних питань, соціального захисту, взаємодії з правоохоронними органами, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регламенту

І. Загальні положення

1.1. Постійна комісія з гуманітарних питань, соціального захисту, взаємодії з правоохоронними органами, розвитку місцевого самоврядування депутатської діяльності, етики та регламенту (далі „постійна комісія") є органом Кагарлицької міської ради, керується в своїй діяльності Конституцією України, Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні", „Про статусдепутатів місцевих рад", Регламентом роботи Кагарлицької міської ради та цим Положенням.

1.2. Постійна комісія утворюється міської радою із числа ії депутатів, їй підзвітна і відповідальнаперед нею.

1.3. Постійна комісія обирається міською радою на строк ії повноважень у складі голови комісії,заступника голови комісії, секретаря та членів комісії. Заступник голови комісії та секретар обираються назасіданні комісії більшістю від загального складу комісії.

1.4. Засідання комісії протоколюються. Протокол підписують голова комісії та її секретар.Рекомендації і висновки комісії є обов'язковими для розгляду органами, підприємствами, установами,організаціями посадовими особами, яким вони адресовані.

ІІ. Повноваження постійної комісії

2.1. Підготовка матеріалів, проектів рішень міської ради , реалізації Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Регламенту роботи міської ради та проектів рішень ради, які належать до відання комісії.

2.2. Розгляд звернень, заяв громадян щодо діяльності депутатів міської ради,з гуманітарних питань, соціального захисту, взаємодії з правоохоронними органами, взаємовідношень депутатів з  працівниками виконавчих органів ради, виборцями, норм депутатської етики.

2.3. Підготовка матеріалів по заслуховуванню повідомлень депутатів про свою роботу в міській раді, виконання ними доручень міської ради, роботі на окрузі.

2.4. Здійснення контролю за виконанням рішень міської ради та виконавчого комітету по належності.

2.5. Попередній розгляд проектів рішень міської ради та надання своїх висновків, пропозицій, зауважень.

2.6. Аналіз явки депутатів на пленарні засідання ради, постійних комісій.

ІІІ. Права постійної комісії

Постійна комісія має право:

3.1. Скликати сесію міської ради згідно з законом.

3.2. Вносити пропозиції до питань, що виносяться на розгляд міської ради.

3.3. Отримувати від керівників підприємств, установ, організацій та їх філіалів, що знаходяться на території міста, матеріали та документи з питань, які належать до відання постійної комісії.

3.4. Розглядати спільно 3 іншими комісіями питання, які належать до відання кількох постійних комісій.

3.5. Виступати на сесіях міської ради з доповідями та співдоповідями.

3.6. Сприяти повному і об'єктивному висвітленню в засобах масової інформації діяльності міської ради та її виконавчих органів у відповідності до чинного законодавства.

3.7. формувати позитивний імідж ради в межах територіальної громади та у стосунках із суб'єктами правовідносин.

3.8. Сприяти забезпеченню відповідно до Закону розвитку всіх видів освіти, розвитку і вдосконаленню мережі освіти.

3.9. Здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів у сфері освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

ІV. Порядок організації роботи комісії

4.1. Організація роботи комісії покладається на голову комісії, який  веде засідання комісії, дає доручення членам комісії, представляє комісію у відносинах з іншими органами, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями, а також громадянами, організує роботу по реалізації висновків і рекомендацій комісії.

4.2. У разі відсутності голови комісії або неможливості ним виконувати повноваження голови, ці функції здійснює заступник голови комісії або секретар комісії.

4.3. Засідання комісії скликаються в міру необхідності і є правомочними, якщо в ньому бере участь не менше, як половина від загального складу комісії.

4.4. По результатах вивчення і розгляду питань комісія готує висновки і рекомендації, які приймаються більшістю голосів від загального складу комісії і підписуються головою комісії, а в разі його відсутності заступником голови або секретарем комісії. Протоколи засідань комісії підписуються головою і секретарем постійної комісії.

4.5. Депутати на час підготовки та проведення засідань комісії звільняються від виконання виробничих або службових обов'язків.

 
архів Анонси подій

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на станції ІІ підйому протягом понеділка 13 липня та вівторка 14 липня можливе відключення водопостачання.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 

Адміністрація КП «Кагарликводоканал»

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька районна державна адміністрація інформує, що в рамках підготовки до опалювального сезону 2020/2021 року територіальними службами АТ «Київоблгаз» у період із 30 червня по 31 серпня поточного року заплановано проведення планово-технічних перевірок газового обладнання побутових споживачів (лист АТ «Київоблгаз» від 25.06.2020р. №121).

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Проєкт детального плану території для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці Свято-Троїцька в місті Кагарлик, Київської області»:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Білоцерківський національний аграрний університет запрошує вас на навчання:

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України проводить підготовку до Національного проєкту «Родинна Слава»:

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3464 (81.37 %)
в Кагарлицькому районі
285 (6.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
302 (7.09 %)
за кордоном
206 (4.84 %)
Офіційні сайти