27 травня 2018 року, неділя, 18:37
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Пенсії в разі втрати годувальника за загиблих в АТО

 

     Пенсію в разі втрати годувальника за загиблого учасника АТО призначають непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, до яких належать, зокрема, діти, які не досягли 18 років.

      Водночас мають право вибирати закон, за яким буде призначено таку пенсію (Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» або Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»).

      Із заявою щодо призначення пенсії в разі втрати годувальника відповідно до Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» для підготовки відповідного пакета документів та його подальшої передачі в Фонд треба звернутися у військкомат. Для перевірки доцільності призначення пенсії за Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» потрібно звертатися в управління Пенсійного Фонду за місцем проживання. Крім того, право на пенсію в разі втрати годувальника має також дружина незалежно від віку та працездатності, якщо вона не працює й доглядає за дітьми померлого годувальника до досягнення ними восьми років.

      А відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», дружинам осіб, які загинули внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, отриманих під час виконання обов’язків військової служби (службових обов’язків), пенсію в разі втрати годувальника призначають незалежно від того, працюють вони чи ні.

      Згідно з п. «б» статті 30 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» право на пенсію у разі втрати годувальника не раніше як на 5 років до досягнення пенсійного віку 60 років, або визнання їх інвалідами, мають батьки та дружина (чоловік), якщо вони досягли пенсійного віку, 60 років або є інвалідами.

      Зниження пенсійного віку жінкам застосовується до завершення періоду збільшення віку виходу на пенсію до 1 січня 2022 року.

 

Заступник начальника ВПП                        Людмила Івашко     

  

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2699 (81.44 %)
в Кагарлицькому районі
246 (7.42 %)
за межами Кагарличчини в Україні
211 (6.37 %)
за кордоном
158 (4.77 %)
архів Анонси подій

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від  сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

  • 01.06.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Столична;

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

Публікуємо НАКАЗ військового комісара Кагарлицького районного військового комісаріату від 12.03.2018  №32 "Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України

у квітні-травні 2018 року"

 

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти