19 січня 2019 року, субота, 05:46
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
ЩЕ РАЗ ПРО СУБСИДІЇ

Розпочався опалювальний сезон, тож необхідно добре розібратись із житловими субсидіями. Тим більше, що  Кабмін затвердив певні зміни щодо їх надання.

Згідно затверджених змін, на субсидію тепер  можуть розраховувати певні категорії громадян, що не сплатили єдиний соціальний внесок. Ідеться про осіб, у котрих накопичився борг зі сплати ЄСВ з вини роботодавця, безробітних у сільській місцевості, безробітних у місті за умови перебування їх на обліку в центрі зайнятості. Заробітчани, щоб їхні родини могли отримувати субсидію, також можуть не сплачувати ЄСВ на батьківщині. Натомість вони мають подати в органи соцзахисту документи, що підтвердять сплату соціальних внесків за кордоном.

Нагадаємо, що непрацюючим працездатним особам для реалізації права на призначення житлової субсидії необхідно звертатися до органу державної фіскальної служби щодо добровільної сплати єдиного соціального внеску

Також було переглянуто житлові норми. Якщо раніше власники квартир площею понад 120 кв. м і будинків понад 200 кв. м могли розраховувати на субсидію тільки за наявності статусу багатодітної родини, то відтепер ситуація змінилася. Обмеження стосуватимуться лише площі опалювальних приміщень.

Субсидію буде призначено й тим домогосподарствам, які проживають в одному житловому приміщенні, що перевищує норми площі, але мають розділені особові рахунки.

Оформити субсидію на понаднормову площу (але не більш ніж на 30% від норми) тепер можуть, окрім пенсіонерів, також особи, що отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника, за вислугу років (при досягненні пенсійного віку) або державну допомогу як особи з інвалідністю з дитинства.

У разі призначення житлової субсидії з початку опалювального сезону доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за останній місяць сезону, що передував опалювального (вересень).

А в разі призначення субсидії з початку неопалювального сезону доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за останній місяць попереднього опалювального сезону (квітень).

Ці та інші законодавчі нововведення мають покращити ситуацію з нарахуванням субсидій тій категорії громадян, що їх потребують. Також у Міністерстві соціальної політики пропонують новації, які посилять контроль за цільовим використанням коштів, що надають із держбюджету на житлові субсидії. Ідеться навіть про формування білих і сірих списків громадян, котрі претендують на виплати: чесні споживачі майже не підлягатимуть перевіркам, а от помічених у шахрайстві перевірятимуть дуже ретельно.

Варто зазначити, що  у липні запрацював єдиний електронний реєстр отримувачів субсидій. За допомогою реєстру можна миттєво перевірити, чи не виплачують на одне домогосподарство кілька субсидій, або з’ясувати, на який період і в якій сумі призначено субсидію певному домогосподарству. Вхід у реєстр відкрито не лише державним органам, а й громадянам.

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3165 (81.17 %)
в Кагарлицькому районі
269 (6.9 %)
за межами Кагарличчини в Україні
277 (7.1 %)
за кордоном
188 (4.82 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Чергова ХLІХ сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 24 січня  2019 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

- 21.01.2019 р. з 08.00  до 17.00 по вулицях Лугова, Титова, Тюленіна;

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 23 січня 2018 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

До уваги жителів міста! Нагадуємо, що діє спеціальна Новорічна акція для тих кагарличан, які збираються найближчим часом народити(сь).

ПЕРШУ дитину, народжену  після 00 годин 1 січня 2019 року, і її  родину чекає гарний подарунок від міської ради – СЕРТИФІКАТ НА П'ЯТЬ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ!

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. 
Участь повністю безкоштовна:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти