19 липня 2019 року, п'ятниця, 17:39
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
ЩЕ РАЗ ПРО СУБСИДІЇ

Розпочався опалювальний сезон, тож необхідно добре розібратись із житловими субсидіями. Тим більше, що  Кабмін затвердив певні зміни щодо їх надання.

Згідно затверджених змін, на субсидію тепер  можуть розраховувати певні категорії громадян, що не сплатили єдиний соціальний внесок. Ідеться про осіб, у котрих накопичився борг зі сплати ЄСВ з вини роботодавця, безробітних у сільській місцевості, безробітних у місті за умови перебування їх на обліку в центрі зайнятості. Заробітчани, щоб їхні родини могли отримувати субсидію, також можуть не сплачувати ЄСВ на батьківщині. Натомість вони мають подати в органи соцзахисту документи, що підтвердять сплату соціальних внесків за кордоном.

Нагадаємо, що непрацюючим працездатним особам для реалізації права на призначення житлової субсидії необхідно звертатися до органу державної фіскальної служби щодо добровільної сплати єдиного соціального внеску

Також було переглянуто житлові норми. Якщо раніше власники квартир площею понад 120 кв. м і будинків понад 200 кв. м могли розраховувати на субсидію тільки за наявності статусу багатодітної родини, то відтепер ситуація змінилася. Обмеження стосуватимуться лише площі опалювальних приміщень.

Субсидію буде призначено й тим домогосподарствам, які проживають в одному житловому приміщенні, що перевищує норми площі, але мають розділені особові рахунки.

Оформити субсидію на понаднормову площу (але не більш ніж на 30% від норми) тепер можуть, окрім пенсіонерів, також особи, що отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника, за вислугу років (при досягненні пенсійного віку) або державну допомогу як особи з інвалідністю з дитинства.

У разі призначення житлової субсидії з початку опалювального сезону доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за останній місяць сезону, що передував опалювального (вересень).

А в разі призначення субсидії з початку неопалювального сезону доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за останній місяць попереднього опалювального сезону (квітень).

Ці та інші законодавчі нововведення мають покращити ситуацію з нарахуванням субсидій тій категорії громадян, що їх потребують. Також у Міністерстві соціальної політики пропонують новації, які посилять контроль за цільовим використанням коштів, що надають із держбюджету на житлові субсидії. Ідеться навіть про формування білих і сірих списків громадян, котрі претендують на виплати: чесні споживачі майже не підлягатимуть перевіркам, а от помічених у шахрайстві перевірятимуть дуже ретельно.

Варто зазначити, що  у липні запрацював єдиний електронний реєстр отримувачів субсидій. За допомогою реєстру можна миттєво перевірити, чи не виплачують на одне домогосподарство кілька субсидій, або з’ясувати, на який період і в якій сумі призначено субсидію певному домогосподарству. Вхід у реєстр відкрито не лише державним органам, а й громадянам.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди приміщення комунальної власності міста, що перебуває на балансі Кагарлицького КЖЕП: нежитлове приміщення площею 15 м2 (кабінет із коридором та окремим входом), що розташоване за адресою: м.Кагарлик, вул. Незалежності, 12-а:

Із 22 квітня 2019 року стартувала нова соціальна програма в сфері освіти - EducationUA, головною метою якої є матеріальна підтримка талановитих студентів:

21 липня 2019 року в Україні відбудуться  позачергові вибори народних депутатів України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Кагарлицької районної державної адміністрації, який розташований за адресою: м.Кагарлик, пл.Незалежності,1, кабінет 308 (3 поверх):

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3295 (81.16 %)
в Кагарлицькому районі
278 (6.85 %)
за межами Кагарличчини в Україні
287 (7.07 %)
за кордоном
200 (4.93 %)
Офіційні сайти