25 травня 2019 року, субота, 13:27
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
До уваги фізичних осіб – підприємців та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність!

Відповідно до законодавства України страхувальниками у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні є як юридичні та фізичні особи, що використовують найману працю, так і фізичні особи – підприємці, а також особи які здійснюють незалежну професійну діяльність, без використання найманих працівників. В останньому випадку фізичні особи виступають страхувальниками самі за себе.

При цьому законодавством передбачено як певні подібності для цих двох категорій страхувальників, зокрема обов’язковість платежів єдиного соціального внеску у розмірі не менше щомісячного мінімального розміру на одну застраховану особу, так і певні суттєві розбіжності, а саме: фізичні особи – підприємці, та самозайняті особи звітують про свої зобов’язання раз на рік (а не щомісяця, як це передбачено за найманих працівників). Платежі єдиного внеску за найманих працівників повинні бути сплачені не пізніше 20 числа наступного місяця, а для фізичних осіб–підприємців – не пізніше 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний соціальний внесок (далі – ЄСВ).

Невиконання зобов’язань зі сплати ЄСВ страхувальниками – це формування боргу, який створює для страхувальників низку проблем.

По-перше, стягнення заборгованості завжди відбувається з нарахуванням фінансових санкцій та пені, які виступають додатковим фінансовим тягарем для платників.

По-друге, якщо до примусового стягнення заборгованості долучаються органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України, то стягнення заборгованості супроводжується не тільки арештом коштів на рахунках платника, рухомого та нерухомого майна, обмеженнями певних прав фізичних осіб-підприємців, а й додатковими витратами для боржника (компенсація виплати виконавчого провадження, виконавчий збір тощо).

По-третє, наявність заборгованості не дозволяє включати період, за який вона склалася, до страхового стажу застрахованих осіб.

Останнє, особливо важливо для громадян, у яких настав страховий випадок (досягнення пенсійного віку, виникнення права на отримання допомоги по безробіттю, по вагітності та пологах тощо).

Тому, звертаємо увагу юридичних та фізичних осіб, які використовують найману працю,  фізичних осіб – підприємців, осіб які здійснюють незалежну професійну діяльність без використання найманих працівників на необхідність погашення, в першу чергу, існуючої заборгованості з ЄСВ.

Тільки при погашенні заборгованості можна вирішити питання зарахування стажу для оформлення пенсії.

Переглянути стан сплати страхових внесків можна, скориставшись можливостями веб-порталу Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua) чи звернувшись безпосередньо до спеціалістів в Кагарлицькому об’єднаному управлінні ПФУ.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  29 травня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують усю талановиту молодь до участі в конкурсі:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3273 (81.24 %)
в Кагарлицькому районі
275 (6.83 %)
за межами Кагарличчини в Україні
285 (7.07 %)
за кордоном
196 (4.86 %)
Офіційні сайти