25 травня 2019 року, субота, 13:03
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Пріоритетні завдання розвитку Пенсійного фонду України Київщини.

На сьогодні в умовах впровадження реформи децентралізації, вирішення питання наближення надання адміністративних послуг до місць проживання громадян – одне з ключових завдань влади.

 Пріоритетним  завданням пенсійників Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  є своєчасне надання якісних послуг населенню Богуславського, Кагарлицького, Миронівського районів  Київського регіону. Після об’єднання районів, на виконання стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 року № 672,   фахівці Кагарлицького об’єднаного управління  переглянули свої підходи щодо обслуговування громадян за місцем їх проживання та перебудували систему роботи у цьому напрямку, створивши максимум зручностей для відвідувачів.

 Спочатку  -  у травні  2017 запрацювали 2 пункти обслуговування громадян  у м. Ржищів (Кагарлицький район) та с. Медвин (Богуславський район), згодом, у червні 2017   року було відкрито ще 9 таких  пунктів в в с. Іванівка, с. Дибинці (Богуславський район), в с. Шубівка, с. Мирівка с. Стайки (Кагарлицький район), в  с. Потоки, с. Карапиші, с. Маслівка, с. Грушів (Миронівський  район) Київської області,  і ще у грудні 2017 в с. Бурти Кагарлицького району. Таким чином, в південній частині Київщини  створена мережа  віддалених робочих місць, обладнаних поза межами територіального управління Фонду з метою  забезпечення відкритості в роботі, поліпшення якості обслуговування, вільного доступу до об’єктивної і своєчасної інформації та адаптації у швидкому, мінливому, електронному сучасному світі.

Жителі вищезазначених населених пунктів та прилеглих до них сіл мають змогу оперативно та в повному обсязі отримати консультації щодо пенсійного забезпечення, замовити та отримати пенсійне посвідчення, довідки про розмір пенсії, про заробітну плату за встановленою формою, отримати перелік документів для призначення пенсії та первинну консультацію щодо порядку надання документів, практичну допомогу щодо користування веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України. Відвідувачі отримують буклети з роз’ясненням чинного пенсійного законодавства та шляхів його реформування.

Віддалені робочі місця спеціалістів Пенсійного фонду облаштовані стендами з інформацією про години прийому, переліком послуг, що надають фахівці Фонду, та іншою довідковою інформацією.

Тепер не потрібно спеціально їхати до районного центру, щоб отримати консультацію чи пояснення з тих чи інших питань пенсійного законодавства. Населення Київщини  може отримати відповіді на всі свої запитання в гарних, комфортних умовах від кваліфікованих спеціалістів Пенсійного фонду.

Про популярність послуг, що надаються в пунктах обслуговування громадян свідчить кількість їх відвідувань. І якщо у 2017 році до віддалених робочих місць завітали лише 160 громадян (травень-грудень), то за півроку 2018 їх було вже 626. Основними питаннями, з якими найбільше звертаються люди, - це  пенсійне забезпечення у зв’язку із запровадженням останніх змін в  законодавстві.

Громадяни також мають можливість попередньо звернутися до фахівця сільської ради - подати заявку про отримання певного виду послуги, яка передаватиметься до управління з метою розгляду та  підготовки необхідних документів, довідок, інформації щодо пенсійного забезпечення заявника та ін. І завірені паперові документи з Пенсійного фонду  будуть надані під час проведення прийому спеціалістом управління у визначений графіком день.

Зі свого боку, фахівці Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  зазначають, що відкриття пунктів обслуговування сприятиме поліпшенню якості обслуговування громадян, вдосконаленню організації роботи. Кожний, хто звертається на прийом, отримає вичерпну інформацію, витративши мінімум часу та коштів.

 Рухаючись вперед, Пенсійний фонд України запроваджує новий онлайн – сервіс для громадян – смс-інформування. Відтепер всі пенсіонери, які бажають отримувати повідомлення в такий спосіб, можуть засобами мобільного зв’язку дізнатися про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, поновлення пенсійної виплати та строк припинення виплати пенсії, а застраховані особи – довідатись про сплату страхових внесків та страховий стаж. 

За допомогою смс-повідомлень пенсіонерам, за потреби, надсилатимуться запрошення відвідати орган Пенсійного фонду України для підтвердження або з’ясування необхідних даних. Для цього необхідно надати працівнику Пенсійного фонду  відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання смс-повідомлень від Пенсійного фонду України.

Особи, які користуються послугами Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою електронного цифрового підпису, мають можливість замовити послугу безпосередньо на порталі, не звертаючись до Пенсійного фонду.

Адже населення усіх вікових категорій  на ділі повинно відчувати  турботу і підтримку представників Пенсійного фонду.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  29 травня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують усю талановиту молодь до участі в конкурсі:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3273 (81.24 %)
в Кагарлицькому районі
275 (6.83 %)
за межами Кагарличчини в Україні
285 (7.07 %)
за кордоном
196 (4.86 %)
Офіційні сайти