27 лютого 2020 року, четвер, 04:19
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Інформація щодо захисту прав громадян на оплату праці та інтересів держави у сфері пенсійного забезпечення

У березні 2014 року до Кагарлицької міжрайонної прокуратури надійшло звернення громадянки Ч. з приводу заборгованості з виплати заробітної плати приватним сільськогосподарським підприємством «Переселенське».

У зв’язку із зазначеним, Кагарлицька міжрайонна прокуратура із залученням фахівців територіальної державної інспекції праці в Київській області провела перевірку в діяльності ПСП «Переселенське» щодо дотримання вимог законодавства про оплату праці.

Перевіркою встановлено, що прострочена заборгованість підприємства за листопад та грудень 2013 року, а також січень 2014 року станом на 21.03.2014 року склала понад 338 тис.грн.

За таких обставин на адресу ПСП «Переселенське» Кагарлицька міжрайонна прокуратура внесла подання про усунення порушень Кодексу законів про працю України, Конституції України,  Закону України «Про оплату праці», причин цих порушень та умов, що їм сприяли, із вимогою вжити заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати в розмірі 144 тис.  грн., а також заявлено до суду 35 заяв про видачу судових наказів про стягнення з ПСП «Переселенське» нарахованої, але не виплаченої заробітної плати громадянам на загальну суму 194 тис. грн.

Станом на 14.04.2014 року погашено заборгованість із заробітної плати в розмірі 208 тис. грн., що підтверджено відповідними документами. Крім того, за інформацією керівництва підприємства, заборгованість буде погашено впродовж квітня 2014 року.

            Питання заборгованості з виплати заробітної плати перебувають на постійному контролі органів прокуратури. На виявлені порушення в зазначеній сфері органи прокуратури реагують принципово та вживають дієвих заходів.

            Водночас Кагарлицька міжрайонна прокуратура звертається до громадян із проханням повідомляти органи прокуратури про інші наявні факти щодо несплати зарплати та інших виплат із метою вжиття заходів прокурорського реагування та поновлення законних прав та інтересів громадян.

 

 
архів Анонси подій

Чергова ХLV сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 27 лютого  2020 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

У Кагарлицькій ЦРЛ є безкоштовні путівки на оздоровлення дітей будь-яких категорій. Батьки оплачуть дорогу, самі відвозять та забирають дітей:

Санаторій «Барвінок», м.Боярка. Три путівки з 11.03.2020 року. Вік дітей від 7 до 17 років.

Санаторій м. Косів. Три путівки з 01.03.2020 року. Вік дітей від 10 до 18 років.

За довідками звертатися до Петренко Тетяни Василівни (тел. 6-10-85).

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

02.03.2020  з 8:00 до 17:00 по вулиці Бащенка

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

На прохання кагарличан публікуємо розклад руху міських маршруток:

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності громадянами  на земельні ділянки в районі полів фільтрації колишнього цукрового заводу на масиві Новобудова для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись у 2020 році від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Отримати детальну інформацію можна в міській раді, каб. №5 (земельний відділ), конт. тел. 60811. 

Управління Державної казначейської служби України у Кагарлицькому районі доводить до відома реквізити рахунків, відкриті згідно з Довідником для зарахування надходжень  бюджету, які   діють із 03 січня 2020 року:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3404 (81.36 %)
в Кагарлицькому районі
280 (6.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
297 (7.1 %)
за кордоном
203 (4.85 %)
Офіційні сайти