25 травня 2019 року, субота, 13:25
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Підведено підсумки роботи Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ у 1 півріччі 2018 року.

19 липня 2018  року в Кагарлицькому об’єднаному управлінні ПФУ Київської області відбулася нарада за підсумками роботи управління у 1 півріччі 2018 року під головуванням першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області  Василя Верещака.

Нарада відбувалася у приміщенні ПрАТ «Кагма», на яку були запрошені голови райдержадміністрацій, голови районних рад та голови громадських організацій Кагарлицького, Богуславського та Миронівського районів.

ПрАТ «Кагма» - це модернізоване підприємство європейського рівня, яке спеціалізується по переробці молочної сировини та виробництві  молочної продукції та вершкового масла і є одним з найбільших платників Кагарлицького району.

Про роботу управління за 1 півріччя 2018 року доповіли заступник начальника Людмила Візьонок та заступник начальника фінансово-економічного відділу Наталія Геращенко.

У своїй доповіді Людмила Візьонок зазначила,  що основне завдання – своєчасне призначення, перерахунки та виплата пенсій – виконане. Протягом І півріччя управлінням у повному обсязі профінансовано пенсійні виплати на загальну суму близько 508 млн. гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року загальні видатки зросли майже на  124 мільйони гривень.

Також вона розповіла про роботу громадських приймалень управління, в тому числі пунктів обслуговування громадян, виплату пенсій через банківські установи та центри поштового зв’язку, опитування пенсіонерів, звернення громадян та про проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу.

Наталія Геращенко повідомила, що робота управління протягом звітного періоду була спрямована на виконання планових показників надходження   власних  коштів  до  бюджету  Фонду у  1 півріччі 2018 року, легалізацію заробітної плати та зайнятості  населення, співпрацю з місцевими органами влади та соціальними партнерами, вжиття заходів щодо стягнення заборгованості до бюджету.

Так, станом на 01.07.2018 р. загальна сума заборгованості до Кагарлицького об’єднаного УПФУ Київської області складає  1 млн. 241,4 тис.грн. з якої  суму дієвого боргу  -  592,2 тис.грн.,  безнадійний борг – 571,8 тис.грн., борг підприємств банкрутів – 77,4 тис.грн.

З метою погашення боргів  протягом  6 місяців 2018 р. здійснено наступні заходи: проведено робочу зустріч з ліквідатором Миронівського БМУ Поліщуком С.А.; надаються матеріали по боржниках із дієвим статусом боргу на розгляд тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; проведено 22 засідання робочої групи спільно з ДВС та фіскальною службою з метою підведення підсумків від проведених заходів та планування дій по виконанню відкритих виконавчих проваджень; в повному обсязі погашено заборгованість з відшкодування пільгових пенсій по КСП «Маслівське» -12,0 тис.грн.

На виконання Плану заходів щодо координації спільних дій по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників та нарахування заробітної плати менше мінімальної, проводиться тісна співпраця з Державною службою України з питань праці та Державною фіскальною службою України. Після опрацювання інформації, до служб було надіслано інформацію по 155 застрахованих особах, які мають ознаки можливих порушень законодавства про працю для вжиття відповідних заходів реагування. Крім того, Кагарлицьким об’єднаним УПФУ протягом 6 місяців 2018 року по 37 страхувальниках, які виплачують заробітну плату менше мінімальної, направлено повідомлення до місцевих органів виконавчої влади та соціальних партнерів.

Підводячи підсумки наради,Василь Верещак позитивно оцінив роботу управління та подякував за співпрацюпредставникам місцевихорганіввиконавчої влади, зазначив про ефективність проведення  інформаційно-роз’яснювальної роботи серед усіх верств населення та побажав і надалі йти у такому ж напрямку для подальшої успішної роботи управління.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  29 травня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують усю талановиту молодь до участі в конкурсі:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3273 (81.24 %)
в Кагарлицькому районі
275 (6.83 %)
за межами Кагарличчини в Україні
285 (7.07 %)
за кордоном
196 (4.86 %)
Офіційні сайти