13 липня 2020 року, понеділок, 21:59
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
З метою запобігання та недопущення порушень вимог антикорупційного законодавства

У березні 2014 року Кагарлицька міжрайонна прокуратура провела перевірку в діяльності Л. сільської ради Кагарлицького району щодо дотримання вимог земельного законодавства при прийнятті рішень про відведення громадянам та юридичним особам земельних ділянок у власність чи користування.

У ході проведення перевірки встановлено, що громадянин К., головазазначеної сільської ради Кагарлицького району, будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення згідно з п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», в порушення вимог статті 14 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» - «Урегулювання конфлікту інтересів», не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив сесію сільської ради про наявність конфлікту інтересів, який виник під час його безпосередньої участі в розгляді сесією  сільської ради заяви громадянки Л., яка є його близькою особою – дружиною, про надання в оренду 4 земельних ділянок, що знаходяться на території сільської ради Кагарлицького району, терміном на 1 рік, чим учинив адміністративне корупційне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 172-7  Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП)«Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів».

За результатами проведеної перевірки 31.03.2013 року стосовно громадянина К. складено та направлено до Кагарлицького районного суду протокол про вчинення останнім адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП.

Під час судового розгляду громадянин К. повністю визнав свою вину у вчиненні вищезазначеного правопорушення.

10.04.2014 року постановою Кагарлицького районного суду Київської області громадянина К. визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУпАП, та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 грн., який порушником сплачено.

З огляду на викладене, Кагарлицька міжрайонна прокуратура звертається до посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування  щодо суворого дотримання вимог Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» та іншого законодавства.

Водночас рекомендує керівникам провести наради (семінари-навчання) щодо опрацювання та доведення до відома підлеглих працівників антикорупційного законодавства.

Поруч із зазначеним, з метою запобігання та недопущення порушень вимог  антикорупційного законодавства Ви маєте право звернутись до  органів адвокатури, або спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, зокрема органів прокуратури та безпосередньо Кагарлицької міжрайонної прокуратури, для отримання роз’яснень та консультацій щодо вимог діючого законодавства із зазначених питань.

 

 
архів Анонси подій

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на станції ІІ підйому протягом понеділка 13 липня та вівторка 14 липня можливе відключення водопостачання.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 

Адміністрація КП «Кагарликводоканал»

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька районна державна адміністрація інформує, що в рамках підготовки до опалювального сезону 2020/2021 року територіальними службами АТ «Київоблгаз» у період із 30 червня по 31 серпня поточного року заплановано проведення планово-технічних перевірок газового обладнання побутових споживачів (лист АТ «Київоблгаз» від 25.06.2020р. №121).

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Проєкт детального плану території для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці Свято-Троїцька в місті Кагарлик, Київської області»:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Білоцерківський національний аграрний університет запрошує вас на навчання:

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України проводить підготовку до Національного проєкту «Родинна Слава»:

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3464 (81.37 %)
в Кагарлицькому районі
285 (6.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
302 (7.09 %)
за кордоном
206 (4.84 %)
Офіційні сайти