27 лютого 2020 року, четвер, 04:51
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
З метою запобігання та недопущення порушень вимог антикорупційного законодавства

У березні 2014 року Кагарлицька міжрайонна прокуратура провела перевірку в діяльності Л. сільської ради Кагарлицького району щодо дотримання вимог земельного законодавства при прийнятті рішень про відведення громадянам та юридичним особам земельних ділянок у власність чи користування.

У ході проведення перевірки встановлено, що громадянин К., головазазначеної сільської ради Кагарлицького району, будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення згідно з п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», в порушення вимог статті 14 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» - «Урегулювання конфлікту інтересів», не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив сесію сільської ради про наявність конфлікту інтересів, який виник під час його безпосередньої участі в розгляді сесією  сільської ради заяви громадянки Л., яка є його близькою особою – дружиною, про надання в оренду 4 земельних ділянок, що знаходяться на території сільської ради Кагарлицького району, терміном на 1 рік, чим учинив адміністративне корупційне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 172-7  Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП)«Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів».

За результатами проведеної перевірки 31.03.2013 року стосовно громадянина К. складено та направлено до Кагарлицького районного суду протокол про вчинення останнім адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП.

Під час судового розгляду громадянин К. повністю визнав свою вину у вчиненні вищезазначеного правопорушення.

10.04.2014 року постановою Кагарлицького районного суду Київської області громадянина К. визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУпАП, та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 грн., який порушником сплачено.

З огляду на викладене, Кагарлицька міжрайонна прокуратура звертається до посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування  щодо суворого дотримання вимог Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» та іншого законодавства.

Водночас рекомендує керівникам провести наради (семінари-навчання) щодо опрацювання та доведення до відома підлеглих працівників антикорупційного законодавства.

Поруч із зазначеним, з метою запобігання та недопущення порушень вимог  антикорупційного законодавства Ви маєте право звернутись до  органів адвокатури, або спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, зокрема органів прокуратури та безпосередньо Кагарлицької міжрайонної прокуратури, для отримання роз’яснень та консультацій щодо вимог діючого законодавства із зазначених питань.

 

 
архів Анонси подій

Чергова ХLV сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 27 лютого  2020 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

У Кагарлицькій ЦРЛ є безкоштовні путівки на оздоровлення дітей будь-яких категорій. Батьки оплачуть дорогу, самі відвозять та забирають дітей:

Санаторій «Барвінок», м.Боярка. Три путівки з 11.03.2020 року. Вік дітей від 7 до 17 років.

Санаторій м. Косів. Три путівки з 01.03.2020 року. Вік дітей від 10 до 18 років.

За довідками звертатися до Петренко Тетяни Василівни (тел. 6-10-85).

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

02.03.2020  з 8:00 до 17:00 по вулиці Бащенка

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

На прохання кагарличан публікуємо розклад руху міських маршруток:

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності громадянами  на земельні ділянки в районі полів фільтрації колишнього цукрового заводу на масиві Новобудова для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись у 2020 році від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Отримати детальну інформацію можна в міській раді, каб. №5 (земельний відділ), конт. тел. 60811. 

Управління Державної казначейської служби України у Кагарлицькому районі доводить до відома реквізити рахунків, відкриті згідно з Довідником для зарахування надходжень  бюджету, які   діють із 03 січня 2020 року:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3404 (81.36 %)
в Кагарлицькому районі
280 (6.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
297 (7.1 %)
за кордоном
203 (4.85 %)
Офіційні сайти