25 травня 2019 року, субота, 13:10
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Крадіїв фіксують відеокамери

Із приходом літа вабить око приміщення Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ, що розташоване по вулиці  Парковій. Адже працівники управління доглядають і за охайно підстриженою живою огорожею, і своєчасно скошують траву на газоні, і висадили чимало квітів - як у ґрунт, так і в невеличкі штучні клумби.

На жаль, чи то така доля в тих невеличких чорненьких клумбочок, чи то така вже традиція в наших кагарличан, але щороку працівники управління справно купують із власних гаманців розсаду квітів і висаджують -  і щороку їх постійно крадуть із-під вікон установи. Шкода, що зараз активізувалося багато негідників, які своїм кредо мають гасло: «Україна – добра мати, не вкрадеш – не будеш мати»…

Так і цього року висаджені квіти не дуже довго милували око перехожих. Відеокамера, що розміщена на будівлі, зафіксувала факт їхнього привласнення. Сталося це після 11 години  28 травня 2018 року. На відео добре видно, що пара людей підійшла  до управління, жіночка в жовтій футболці та темних бриджах пересвідчилась, чи немає свідків на зупинці, що поблизу,  та, діставши з сумки пакунок для розсади, – пішла «проривати» клумби.

На жаль, камера не дуже добре зафіксувала обличчя крадійки, але все ж таки є надія, що хтось упізнає її по фігурі, одязі чи ході. Звісно, витрати не занадто величезні, криміналу тут немає,  але хотілося б просто, щоб таких злодюжок жителі міста знали в обличчя. Містечко наше невелике, і, почувши, приміром, що на якійсь вулиці проживає якась жіночка, що цупить квіти серед білого дня (і все це стало явним), – можливо, б інші жителі задумувались, куди йти по розсаду: до базару, де вона коштує не дуже великі гроші, чи красти, – що коштує неприємної репутації.

Тому колектив управління просить усіх, хто впізнає крадійку в жовтій футболці, – повідомте, будь ласка, про це нам.

Відео з камери спостереження можна переглянути за посиланням: 

https://www.facebook.com/pfspov/videos/2111407119103933/

Кагарлицьке ОУПФУ

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  29 травня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують усю талановиту молодь до участі в конкурсі:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3273 (81.24 %)
в Кагарлицькому районі
275 (6.83 %)
за межами Кагарличчини в Україні
285 (7.07 %)
за кордоном
196 (4.86 %)
Офіційні сайти