12 грудня 2018 року, середа, 10:13
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Крадіїв фіксують відеокамери

Із приходом літа вабить око приміщення Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ, що розташоване по вулиці  Парковій. Адже працівники управління доглядають і за охайно підстриженою живою огорожею, і своєчасно скошують траву на газоні, і висадили чимало квітів - як у ґрунт, так і в невеличкі штучні клумби.

На жаль, чи то така доля в тих невеличких чорненьких клумбочок, чи то така вже традиція в наших кагарличан, але щороку працівники управління справно купують із власних гаманців розсаду квітів і висаджують -  і щороку їх постійно крадуть із-під вікон установи. Шкода, що зараз активізувалося багато негідників, які своїм кредо мають гасло: «Україна – добра мати, не вкрадеш – не будеш мати»…

Так і цього року висаджені квіти не дуже довго милували око перехожих. Відеокамера, що розміщена на будівлі, зафіксувала факт їхнього привласнення. Сталося це після 11 години  28 травня 2018 року. На відео добре видно, що пара людей підійшла  до управління, жіночка в жовтій футболці та темних бриджах пересвідчилась, чи немає свідків на зупинці, що поблизу,  та, діставши з сумки пакунок для розсади, – пішла «проривати» клумби.

На жаль, камера не дуже добре зафіксувала обличчя крадійки, але все ж таки є надія, що хтось упізнає її по фігурі, одязі чи ході. Звісно, витрати не занадто величезні, криміналу тут немає,  але хотілося б просто, щоб таких злодюжок жителі міста знали в обличчя. Містечко наше невелике, і, почувши, приміром, що на якійсь вулиці проживає якась жіночка, що цупить квіти серед білого дня (і все це стало явним), – можливо, б інші жителі задумувались, куди йти по розсаду: до базару, де вона коштує не дуже великі гроші, чи красти, – що коштує неприємної репутації.

Тому колектив управління просить усіх, хто впізнає крадійку в жовтій футболці, – повідомте, будь ласка, про це нам.

Відео з камери спостереження можна переглянути за посиланням: 

https://www.facebook.com/pfspov/videos/2111407119103933/

Кагарлицьке ОУПФУ

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3084 (81.33 %)
в Кагарлицькому районі
261 (6.88 %)
за межами Кагарличчини в Україні
265 (6.99 %)
за кордоном
182 (4.8 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року буде продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. 
Участь повністю безкоштовна:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з терміновими заходами щодо профілактики та запобігання захворювань домашніх тварин на африканську чуму в місті Кагарлику проводиться облік свиней у господарствах. Звертаємося до всіх жителів міста: будь ласка, будьте не байдужими, зверніться до Кагарлицької міської ради (м. Кагарлик, вул. Небесної Сотні, 1, або повідомте про наявність худоби за телефоном 6-08-11). У випадку захворювання худоби на африканську чуму повідомляти державну ветеринарну службу району за телефонами:

5-13-49, 0971271914, 0676094812, 0964344734.

Звертаємося до жителів міста з проханням надати відомості про наявність свиней за тел. 6-08-11 та вжити заходів для недопущення розповсюдження хвороби.

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти