24 червня 2019 року, понеділок, 19:42
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
архів Останні новини
24 червня 2019 року 12:11

Урочистості з нагоди Дня державної служби, що відзначався напередодні, відбулися в Кагарлику 24 червня. 

21 червня 2019 року 14:28

Незважаючи на те, що недавні дощі рясно окропили землю, літня спека дається взнаки, і юна зелень насаджень на міських клумбах, а також молоденькі декоративні кущі й деревця потребують свіжої вологи.

21 червня 2019 року 14:03

Як повідомив інженер КЖЕП Олег Поліщук, на підприємстві завершено ремонт сміттєвоза КО-413 АІ 1855 АН. Ремонтні роботи здійснювалися за фінансового сприяння міської ради. Завершено також ремонт під'їзду N2 по вул. Білоцерківська, 4.

21 червня 2019 року 12:00

У Кагарлику 21 червня відбувся захід до Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

21 червня 2019 року 08:05

Водії, що послуговуються трасою Ржищів – Кременець, яка перетинає зі сходу на захід наш Кагарлик, кілька років потерпали від жахливого стану дорожнього покриття на в’їздах і виїздах із міста. Неодноразові звернення міської влади до обласної служби доріг дали свій результат. 

20 червня 2019 року 23:59

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта протягом 18-20 червня брав участь у роботі  XV Українського муніципального форуму, який проводила в Одесі Асоціація міст України. 

20 червня 2019 року 16:59

Одіозний острівець на розі Каштанової і Став’янки постійно використовувався в якості автостоянки, що обмежувало поле зору для водіїв і створювало непоодинокі аварійні ситуації. І ось тепер острівець позначений суцільною білою лінією. Тепер тут стояти транспорту зась! 

19 червня 2019 року 17:20

Ще одна з вулиць на віддаленому масиві Новобудов, яка все ще перебувала під білощебеневим покриттям, – вулиця Європейська – тепер «одягає» поверхню з ущільнених відходів від фрезерування асфальту.

19 червня 2019 року 16:04

Публікуємо нові матеріали, що надійшли з міських бібліотек:

19 червня 2019 року 14:02

Із нагоди професійного свята – Дня дільничного інспектора України – вдячні слова за відданість службі та гідне виконання своїх обов’язків пролунали на адресу дільничних інспекторів Кагарличчини від представників міської і районної влади:

18 червня 2019 року 12:53

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта відбув у відрядження на XV Український муніципальний форум, який  проводить Асоціація міст України 18-20 червня 2019 року в Одесі.

16 червня 2019 року 12:13

В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. Саме про роль батька і йшлося в міській бібліотеці для дорослих під час години спілкування.

архів Актуально

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві, будучи єднальною ланкою між владою і народом. Саме тому в наш час, коли в країні робляться рішучі кроки для впровадження реформ, суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

Бажаю всім вам, шановні державні службовці, міцного здоров’я, миру і щастя, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я майбутнього України.

Зі святом!

Кагарлицький міський голова   Олександр Панюта

Патріотам Кагарлика: незалежно від вашого місцеперебування - у рідній домівці чи на іншому боці планети Земля - ви можете бачити  Кагарлик у ту ж мить, коли згадаєте про своє місто! 

 Кагарлицьке районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що за 5 місяців поточного року відмічається погіршення санітарно-епідемічної ситуації щодо захворюваності на ботулізм:

Кагарлицький парк, заснований ще в ХІХ столітті, має статус пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення:

Публікуємо перелік об’єктів у Кагарлику, видатки на які у 2019 році здійснюватимуться за рахунок коштів бюджету розвитку:

Виконком затвердив графік вивезення твердих побутових відходів від приватного житлового сектору міста Кагарлика комунальним підприємством «Міськрембудсервіс». Графік діє з березня місяця:

Публікуємо рішення міської ради про встановлення розміру плати за земельні ділянки, надані в тимчасове користування (на умовах оренди) на 2019 рік:

Нагадуємо кагарличанам, що розпорядженням міського голови від 21.05.2014 р. №173 (текст див. на сайті міськради в розділі "Нормативна база") для запобігання надзвичайним ситуаціям в Кагарлику заборонено використання салютів, феєрверків під час проведення святкових заходів. Тим більше, коли на сході держави гинуть українці, в тому числі й наші земляки, – не час для феєрверків.

У Кагарлику виставлено на продаж об’єкт незавершеного будівництва 80-квартирного житлового будинку (І черга – 48 квартир) по вул. 97 Стрілецької дивізії (біля філії ПАТ «Київоблгаз» і пожежно-рятувальної частини).

З умовами продажу можна ознайомитися в Кагарлицькій міській раді. Телефонуйте: (04573) 6-09-81, звертайтеся в Інтернет-приймальню http://kagarlyk-mrada.gov.ua/questions

Затверджено Порядок надання відеоматеріалів, отриманих із системи відеоспостереження в м. Кагарлику:

Публікуємо список боржників за надані послуги з утримання будинку та прибудинкової території

Відповідно до ч. 5 статті 10 закону «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний «розглядати  пропозиції,  звернення, заяви і скарги членів територіальної громади, вживати заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення». 

Публікуємо графіки  руху маршрутних транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів у м. Кагарлику:

Перша сесія Кагарлицької міської ради VII скликання прийняла рішення  закріпити депутатів за територіальними виборчими округами:

У руслі декомунізації рішеннями сесії міської ради VII скликання перейменовано вулиці і провулки в м. Кагарлику:

 

Увага! Список контактних телефонів на випадок виникнення аварійних та інших непередбачуваних ситуацій:

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди приміщення комунальної власності міста, що перебуває на балансі Кагарлицького КЖЕП: нежитлове приміщення площею 15 м2 (кабінет із коридором та окремим входом), що розташоване за адресою: м.Кагарлик, вул. Незалежності, 12-а:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

      - 29.06.2019 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Каштанова, 99 (колишній гуртожиток).

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  26 червня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

21 липня 2019 року в Україні відбудуться  позачергові вибори народних депутатів України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Кагарлицької районної державної адміністрації, який розташований за адресою: м.Кагарлик, пл.Незалежності,1, кабінет 308 (3 поверх):

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3280 (81.19 %)
в Кагарлицькому районі
275 (6.81 %)
за межами Кагарличчини в Україні
285 (7.05 %)
за кордоном
200 (4.95 %)
Офіційні сайти