20 серпня 2018 року, понеділок, 07:53
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
КУДИ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ, ЯКЩО ВИНИКЛО ПЕНCІЙНЕ ПИТАННЯ?

Вам потрібно розв’язати пенсійне питання? Зробити це можна кількома способами. Тож допоможемо вам розібратися.  

Якщо пенсіонер чи людина, яка лише збирається вийти на пенсію, хоче звернутися до Фонду, зазвичай вона йде до найближчого управління. Мабуть, саме за таким принципом – територіальним, до відомства звертається найбільше громадян. І це нормальна практика, характерна не лише для Пенсійного фонду України, а й для всіх інших установ. Принцип «чим ближче до дому – тим краще» у повсякденному житті відіграє, мабуть, вирішальну роль. Саме тому Пенсійний фонд України щодня розширює сервісну мережу. І тепер окрім місцевих управлінь по всій країні з’являються пункти надання пенсійних послуг за їх межами – це робочі місця фахівців Фонду в територіальних громадах, агентських пунктах, центрах надання адміністративних послуг.

А чи є різниця між тим переліком послуг, що надають у місцевих управліннях та у віддалених точках? Безперечно, є. У місцевому управлінні можна одержати відповіді на всі пенсійні запитання: чи то призначення й перерахунок пенсії, чи видача пенсійних посвідчень, чи підтвердження на комісії стажу роботи на пільгових умовах, чи інформації з Державного реєстру застрахованих осіб. Одне слово, у місцевому управлінні Пенсійного фонду про пенсіонера знають абсолютно все.

У віддалених пунктах обслуговування дещо менше сервісне різноманіття: тут є можливість отримати консультацію, подати документи на оформлення чи перерахунок пенсії, замовити довідки. Проте віддалені точки мають також незаперечні плюси: пенсіонеру, який не завжди може похвалитися здоров’ям і витривалістю, не треба їхати за «тридев’ять земель» до найближчого управління, щоб розв’язати елементарні пенсійні проблеми – варто звернутися до такого віддаленого пункту.

Якщо ж пенсійне питання не було вирішено на місці (чи то в територіальному управлінні, чи в точці обслуговування), то відповідне звернення можна надіслати безпосередньо до Пенсійного фонду чи головного управління. Відповідь на нього, згідно із Законом України «Про звернення громадян», доведеться чекати протягом місяця.

Проте не завжди для вирішення пенсійних проблем взагалі потрібно кудись їхати чи йти. Зокрема, щоб відповідати новим зразкам обслуговування Пенсійний фонд України пропонує дистанційні сервіси. Один із найзручніших – Веб-портал електронних послуг. Дедалі більше громадян сьогодні зупиняють свій допитливий погляд саме на ньому, тому що цей інструмент дає змогу пенсіонерам не виходячи з дому отримувати будь-які пенсійні послуги, а застрахованим особам – контролювати свого роботодавця.

А для тих, хто звик користуватися старим добрим телефоном, завжди є можливість отримати консультацію в Контакт-центрі Пенсійного фонду України. Оператори роз’яснять пенсійне законодавство, нададуть контакти органів Фонду у вашому регіоні, підкажуть, куди звернутися для докладнішого розгляду питання.

Водночас нагадуємо, що в Кагарлицькому об’єднаному управлінні працюють «гарячі телефонні лінії» у керівництва та  у всіх відділах обслуговування громадян :

  • (04573) 5-46-55 – начальник управління,
  • (04573) 5-10-84 – заступник начальника управління,
  • (04573) 6-12-65 – Кагарлицький відділ обслуговування громадян,
  • (04561) 5-53-82 – Богуславський відділ обслуговування громадян,
  • (04574) 5-33-78 – Миронівський відділ обслуговування громадян,

Також на сьогодні діє 12 пунктів обслуговування громадян:

- по Кагарлицькому району - 5: с. Шубівка, с. Мирівка, с. Стайки, м. Ржищів, с. Бурти,

- по Богуславському району – 3: с. Медвин, с. Іванівка, с. Дибинці;

- по Миронівському району – 4: с. Потоки, с. Маслівка, с. Грушів, с.Карапиші.

Отже, вибирайте зручний саме для вас спосіб контакту з пенсійними службами.

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2918 (81.69 %)
в Кагарлицькому районі
256 (7.17 %)
за межами Кагарличчини в Україні
227 (6.35 %)
за кордоном
171 (4.79 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Вітаємо вас  із 27річницею незалежності України,

 Днем Державного Прапора України,

95-річчям утворення Кагарлицького району!

Запрошуємо вас долучитися до участі

в  районних культурно-мистецьких заходах,

що відбудуться  в м. Кагарлику:  

08.09.2018 року з нагоди відзначення 876 річниці з дня заснування міста  в Кагарлику проводитимуться святково-розважальні заходи, конкурси, фестивалі.

   Запрошуємо всіх, хто бажає і має можливість взяти участь у фотовиставці «Це надихає…», театральному конкурсі «Відкривається схвильовано душа», виставці-продажу сувенірної продукції, виробів із дерева, фестивалі вуличної їжі, виставці котів та декоративних порід собак «Домашні улюбленці», виставці картин «Мистецька арка», у роботі контактного зоопарку (ті, в кого є кролики, шиншили, черепахи, папуги, американські їжачки, хом’яки, павуки, декоративні породи курей, качок, свиней, тощо...).

   Для того, щоб отримати детальнішу інформацію та залишити заявку на участь, зателефонуйте за номером 0457351396 або 0938676580.

Управління Державної казначейської служби у Кагарлицькому районі Київської області повідомляє, що станом на 13 серпня 2018 року є випадки надходження коштів до державного та  місцевих бюджетів на старі рахунки, які  будуть   діяти   до 10 вересня 2018 року. А з 10 вересня  2018 року старі рахунки будуть заблоковані і кошти будуть повертатись.

Звертаємо увагу платників податків на необхідність перерахування коштів на нові рахунки, що вступили в дію 02 липня 2018 року. 

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

20.08.2018 з 08-17.00 - по вул. Зеленського, Папаніна

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти