18 лютого 2019 року, понеділок, 01:49
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
КУДИ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ, ЯКЩО ВИНИКЛО ПЕНCІЙНЕ ПИТАННЯ?

Вам потрібно розв’язати пенсійне питання? Зробити це можна кількома способами. Тож допоможемо вам розібратися.  

Якщо пенсіонер чи людина, яка лише збирається вийти на пенсію, хоче звернутися до Фонду, зазвичай вона йде до найближчого управління. Мабуть, саме за таким принципом – територіальним, до відомства звертається найбільше громадян. І це нормальна практика, характерна не лише для Пенсійного фонду України, а й для всіх інших установ. Принцип «чим ближче до дому – тим краще» у повсякденному житті відіграє, мабуть, вирішальну роль. Саме тому Пенсійний фонд України щодня розширює сервісну мережу. І тепер окрім місцевих управлінь по всій країні з’являються пункти надання пенсійних послуг за їх межами – це робочі місця фахівців Фонду в територіальних громадах, агентських пунктах, центрах надання адміністративних послуг.

А чи є різниця між тим переліком послуг, що надають у місцевих управліннях та у віддалених точках? Безперечно, є. У місцевому управлінні можна одержати відповіді на всі пенсійні запитання: чи то призначення й перерахунок пенсії, чи видача пенсійних посвідчень, чи підтвердження на комісії стажу роботи на пільгових умовах, чи інформації з Державного реєстру застрахованих осіб. Одне слово, у місцевому управлінні Пенсійного фонду про пенсіонера знають абсолютно все.

У віддалених пунктах обслуговування дещо менше сервісне різноманіття: тут є можливість отримати консультацію, подати документи на оформлення чи перерахунок пенсії, замовити довідки. Проте віддалені точки мають також незаперечні плюси: пенсіонеру, який не завжди може похвалитися здоров’ям і витривалістю, не треба їхати за «тридев’ять земель» до найближчого управління, щоб розв’язати елементарні пенсійні проблеми – варто звернутися до такого віддаленого пункту.

Якщо ж пенсійне питання не було вирішено на місці (чи то в територіальному управлінні, чи в точці обслуговування), то відповідне звернення можна надіслати безпосередньо до Пенсійного фонду чи головного управління. Відповідь на нього, згідно із Законом України «Про звернення громадян», доведеться чекати протягом місяця.

Проте не завжди для вирішення пенсійних проблем взагалі потрібно кудись їхати чи йти. Зокрема, щоб відповідати новим зразкам обслуговування Пенсійний фонд України пропонує дистанційні сервіси. Один із найзручніших – Веб-портал електронних послуг. Дедалі більше громадян сьогодні зупиняють свій допитливий погляд саме на ньому, тому що цей інструмент дає змогу пенсіонерам не виходячи з дому отримувати будь-які пенсійні послуги, а застрахованим особам – контролювати свого роботодавця.

А для тих, хто звик користуватися старим добрим телефоном, завжди є можливість отримати консультацію в Контакт-центрі Пенсійного фонду України. Оператори роз’яснять пенсійне законодавство, нададуть контакти органів Фонду у вашому регіоні, підкажуть, куди звернутися для докладнішого розгляду питання.

Водночас нагадуємо, що в Кагарлицькому об’єднаному управлінні працюють «гарячі телефонні лінії» у керівництва та  у всіх відділах обслуговування громадян :

  • (04573) 5-46-55 – начальник управління,
  • (04573) 5-10-84 – заступник начальника управління,
  • (04573) 6-12-65 – Кагарлицький відділ обслуговування громадян,
  • (04561) 5-53-82 – Богуславський відділ обслуговування громадян,
  • (04574) 5-33-78 – Миронівський відділ обслуговування громадян,

Також на сьогодні діє 12 пунктів обслуговування громадян:

- по Кагарлицькому району - 5: с. Шубівка, с. Мирівка, с. Стайки, м. Ржищів, с. Бурти,

- по Богуславському району – 3: с. Медвин, с. Іванівка, с. Дибинці;

- по Миронівському району – 4: с. Потоки, с. Маслівка, с. Грушів, с.Карапиші.

Отже, вибирайте зручний саме для вас спосіб контакту з пенсійними службами.

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3229 (81.31 %)
в Кагарлицькому районі
272 (6.85 %)
за межами Кагарличчини в Україні
278 (7 %)
за кордоном
192 (4.84 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

18 лютого 2019 року з 10.00 до 12.00 у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: вул. Кооперативна, 3, м.Кагарлик Київської області особистий прийом громадян здійснюватиме прокурор Київської області Киричук Максим Юрійович.

За інформацією та для попереднього запису звертатися за телефоном (04573)5-13-43.

Громадянам, які бажають потрапити на особистий прийом, із собою мати паспорт та письмове звернення.

У вівторок, 19 лютого 2019 року, о 15.00 відбудеться засідання виконавчого комітету. 

Чергова сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 21 лютого  2019 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади начальника юридичного відділу виконавчого комітету:

 

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 20 лютого 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. 
Участь повністю безкоштовна:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти