25 квітня 2019 року, четвер, 15:26
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Діяльність управління ПФУ у Кагарлицькому районі у 2013 році та перспективні напрямки роботи у 2014 році

Діяльність управління  ПФУ у Кагарлицькому районі у  2013 році та перспективні напрямки роботи у 2014 році

(розглянуто на сесії Кагарлицької міської ради 20.03.2014 року)

 

     Станом на 01.01.2014 р. на обліку у Кагарлицькому районі перебуває 14623 пенсіонерів, в т.ч. по м. Кагарлик 4862 (станом на 01.01.2013 – 4945, або 34%, зменшення на 83). Середній розмір пенсії становить 1459,69 грн., що більше на 58,92 грн. порівняно з середнім розміром на 01.01.2013 р., в т ч по м. Кагарлик – 1609,42 грн. (111% від районного рівня). Мінімальний розмір пенсії 949,0 грн. Виплачено пенсій по району за 2013 р. 254 млн. 199,6 тис.грн. (щомісячна виплата близько 21 млн.грн.), в тому числі особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 58 млн. 227,8 тис.грн., ветеранам війни 5 млн. 42,8 тис.грн., дітям війни 3 млн. 548,8 тис.грн.  За 2 місяці 2014 р. виплачено пенсій  в сумі  43 млн. 585,0 тис.грн. 

      Із 14623 пенсіонерів отримують пенсії:

-         за віком -11931 осіб

-         по інвалідності – 1836 осіб

-         по втраті годувальника – 512 осіб

-         за вислугу років – 139 осіб

-         соціальних пенсій – 145 ос

Осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 9430. 

1 категорія – 916

2 категорія -549

3 категорія – 94

4 категорія – 7873

Ветеранів війни -  1936 осіб, в т.ч :

-         інвалідів війни - 291 особа, в т ч. по м. Кагарлик – 178,

-         учасників бойових  дій – 144, в т ч. по м. Кагарлик – 17,

-         учасників війни – 1372 в т ч. по м. Кагарлик – 275,

-         дітей війни – 4566 осіб в т ч. по м. Кагарлик – 1164.

 

Виплата пенсій  здійснюється Кагарлицьким ЦПЗ № 6 та 23 відділеннями зв’язку, з яких 3 міські, 17 сільських, 3 пересувні (обслуговують 15 поштових індексів). Штат поштарів укомплектований  (працює 79 листонош). Кошти для здійснення  виплат надаються згідно затверджених лімітів. Через відділення поштового зв’язку пенсію отримують  6811 одержувачів пенсій, в т. ч. по м. Кагарлик 1043 (16%). У 2013 році виплачено пенсійних виплат через поштові відділення на суму 104,9 млн. грн.(або 42% від загальної суми виплат), за надання послуг по доставці пенсій сплачено поштового збору на суму 1,4 млн. грн. в умовах жорсткої економії державних коштів є необхідність виплати пенсій через банківські установи, адже враховуючи той факт, що середня пенсія у 2013 році становила близько 1460 грн., суми яка сплачена за доставку пенсій вистачило б для виплати місячного розміру пенсій для 960 пенсіонерів. Особливо актуально це для нашого міста, в якому є вибір банківських установ -5.

       Станом на 01.01.2014 року  зарахування  та виплата  пенсій  в районі проводиться 7 банківськими  установами, які обслуговують 8026  одержувачів  пенсій (в тому числі   військовослужбовців), що становить 55% від загальної кількості одержувачів пенсій.  Проблем із виплатою пенсій банками немає, але не у всіх селах району є банківські відділення.

       Більш молоді пенсіонери зазвичай вибирають виплату пенсій через банки, це зручно, адже можна отримати пенсійні виплати в зручний час, крім того існують пенсійні рахунки, що працюють на накопичення коштів. А люди старшого покоління віддають перевагу виплаті пенсій через пошту, коли поштар приходить додому і приносить пенсію особисто в руки.  Проте  в усіх договорах на виплату пенсій через банківські установи є пункт в якому прописано, що доставка пенсії за вибором пенсіонера може здійснюватися і за адресою його проживання.

        На сьогодні є досить актуальним питання своєчасної доставки пенсій. А тому зараз в районі проходить опитування пенсіонерів щодо роботи банківських установ та поштових відділень

        З жовтня 2013 року функції щодо адміністрування єдиного соціального внеску передані до Міністерства доходів і зборів України. Тому, облік платників єдиного соціального внеску, контроль за повною і своєчасною сплатою платежів здійснює в нашому районі Миронівська Міжрайонна Державна податкова інспекція.                   

       У Пенсійному фонді залишилися функції щодо ведення реєстру застрахованих осіб та адміністрування страхових внесків до 2004 року.                                                                                                                                                                                                                                                                                   

       Станом на 01.03.2014 р.  борг по страхових внесках до УПФУ у Кагарлицькому районі  становить 39,9 тис.грн. з нього борг по внесках – 27,9 тис.грн., по фінансових санкціях- 11,7 тис.грн. та по пені -0,3 тис.грн.

       Всього боржників по страхових внесках -3. Два  з них це підприємства банкрути – АТП-13255 - 5,7 тис.грн. та АТП ОСС - 33,5 тис.грн. заборгованості. По АТП -13255  вже затверджено ліквідаційний баланс, найближчим часом заборгованість буде списано, а по АТП ОСС ситуація складніша. За інформацією земельного відділу за АТП ОСС рахується земля, належність якої на даний час з’ясовується.

     Частка дієвого боргу в загальній сумі заборгованості становить 1,5%, або 0,6 тис.грн.  це боржник - ПП Глушко Л.І. Вся сума боргу знаходиться на виконанні в ДВС. По даному боржнику було також подано  клопотання про порушення кримінальної справи за ст.382 ККУ за невиконання рішення суду, проте від Кагарлицького РВГУ МВС надійшла відмова в порушенні кримінального провадження з причини відсутності боржника за адресою.  Спільно з працівниками виконавчої служби неодноразово проводились виїзди до боржника, проте результати відсутні.    

 

      З 01.02.2014 року в управлінні Пенсійного фонду України у Кагарлицькому районі почав функціонувати відділ з обслуговування та розгляду звернень громадян, .

       Цей відділ покликаний забезпечувати спрощення процедур отримання послуг, підвищення якості та комфортності їх надання, забезпечення прозорості, відкритості та зрозумілості дій при їх отриманні, а також скорочення термінів надання послуг через формування ефективної системи взаємодії з особою, що звертається, підвищення поінформованості про порядок, способи та умови їх отримання через функціонування постійно діючої системи інформаційного супроводження.Головноюметоюєзручність доступу усіх категорій громадян до необхідної інформаціїта надання будь-якої послуги кваліфіковано у найкоротший термін, забезпечення високого рівня культури консультаційного обслуговування громадян, особливо пенсіонерів без встановлення спеціальних днів і годин, без поділу за зональним чи дільничним принципом у межах одного управління

       Певні послуги у «єдиному вікні» можна отримати відразу, не вистоюючи черги під кабінетами: тут кваліфіковано нададуть роз’яснення, консультації з питань пенсійного забезпечення та видадуть повідомлення, довідки, виписки, інші документи з питань пенсійного забезпечення та сплати обов’язкових платежів, приймуть заяву та необхідні документи для призначення чи перерахунку пенсії, виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії, видадуть пенсійне посвідчення, свідоцтво про загальнообов’язкове державне  пенсійне страхування, нададуть зразки та бланки заяв, інших документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, взяття на облік пенсіонерів, включаючи надання консультацій і допомоги у заповненні цих документів та нададуть іншу необхідну  довідкову інформацію.

        З приводу роз’яснень до відділу звертаються не лише пенсіонери, а й кадровики та бухгалтери підприємств, установ, організацій, які займаються підготовкою документів для призначення пенсій, які потім враховуються для призначення пенсій, що дає можливість підготовки цих документів якісніше та сприяє швидкому призначенню пенсій.

       Тільки у січні місяці, коли відділ працював на умовах експерименту на прийом звернулося 243 особи, а у лютому 330.

       Поруч функціонує інформаційний кіоск, який на підставі страхового свідоцтва дозволяє переглянути будь-які відомості про себе як застраховану особу, що містяться в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, зокрема, про сплачені внески, набутий страховий стаж, розмір заробітної плати, необхідний для призначення пенсії тощо. Також наведено перелік документів, необхідних для призначення чи перерахунку пенсій, графіки прийому громадян у Пенсійному фонді України, головному управлінні Пенсійного фонду України в Київській області, перелік банків, що виплачують пенсії тощо.

       Необхідні відомості з питань пенсійного забезпечення людина також може отримати з офіційного веб-сайту Пенсійного фонду України, скористатись “пенсійним калькулятором”, одержати інформацію з веб-порталу Фонду, станом на 01.03.2014 року на веб – порталі зареєстровано 1093 користувачі. За допомогою веб-порталу кожна застрахована особа може отримати доступ до інформації про себе із системи персоніфікованого обліку внесків, пенсіонери можуть знайти відомості про розмір своєї пенсії, а підприємства – про стан розрахунку з Пенсійним фондом. За допомогою “пенсійного калькулятора”кожен громадянин може самостійно розрахувати розмір пенсій за віком, маючи інформацію про свій стаж і заробіток.

       Основними пріоритетними завданнями для Пенсійного фонду на 2014 рік будуть:

-         Скорочення термінів призначення пенсій з 10 до 7 днів

-         Збільшення виїздних прийомів громадян у сільській місцевості,

-         Забезпечення мобільного обслуговування громадян через скайп-зв'язок

-         Плануємо забезпечити розвиток системи дистанційного обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду.

-  проведення навчань з кадровиками та бухгалтерами підприємств, установ, організацій, які займаються підготовкою документів для призначення пенсій.

 

Перший заступник начальника управління                  О.С. Циганок

 

  

 

 
архів Анонси подій

Чергова LІІ сесія міської ради VII скликання  розпочне свою роботу 25 квітня 2019 року о 14.00 у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Учасники шоу “Голос країни” гурт “Шпилясті кобзарі” відправилися в тур містами Київщини на підтримку Стрітівського коледжу кобзарського мистецтва:

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності учасниками ООС (АТО)  на земельні ділянки в районі АЗС «Укрнафта» по вул. Столична для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Для уточнення необхідної інформації щодо подальшого використання орендованих земельних ділянок орендарям із договорами оренди до 01.04.2019 року з’явитися в міську раду (каб. № 5,земельний відділ) конт. тел. 60811.  

Міністерство екології та природних ресурсів України, Департамент екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Управління з питань оцінки впливу на довкілля та дозвільно-ліцензійної діяльності повідомляють про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «КЕС-1» із метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості:

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують усю талановиту молодь до участі в конкурсі:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3266 (81.3 %)
в Кагарлицькому районі
272 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
283 (7.05 %)
за кордоном
196 (4.88 %)
Офіційні сайти