25 травня 2019 року, субота, 13:14
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Проведення підсумкової наради за результатами роботи Кагарлицького об’єднаного управління за 2017 рік

9 лютого 2017 року згідно з графіком головного управління ПФУ у Київській області було проведено нараду за підсумками роботи Кагарлицького об’єднаного УПФУ у 2017 році. Цей захід відбувся  в селі Карапиші Миронівського району на базі СТОВ  «Агросвіт», де учасників гостинно приймали Даниленко Валентина Петрівна-генеральний директор вищезазначеного сільськогосподарського товариства та Даниленко Анатолій Степанович-ректор Білоцерківського національного аграрного університету.

На захід були запрошені: перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Верещак Василь Миколайович, виконуючий обов’язки голови Кагарлицької РДА Коваленко Роман Володимирович, голова Кагарлицької районної ради Семцов Іван Михайлович, голова Миронівської РДА Черногод Ігор Іванович, голова Миронівської районної ради Усик Валентина Сергіївна,  голова Богуславської РДА Старенька Ірина Абрамівна, голова Богуславської районної ради Замирайло Володимир Миколайович, голова Миронівської організації ради ветеранів України Савченко Ігор Самійлович, голова громадської організації воїнів-інтернаціоналістів Миронівського району Колісник Юрій Іванович, заступник голови Спілки учасників АТО Кагарлицького району Погребний Віталій Олександрович.

На нараді згідно порядку денного було обговорено такі питання:

1.      Використаннякоштів державного бюджету, скорочення адміністративних видатків. (доповіла начальник управління Трохименко Світлана Іванівна),

2.      Виконання планових показників надходження власних коштів до бюджету Фонду у 2017 році та вжиття заходів щодо стягнення заборгованості з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України, легалізація зайнятості населення (доповіла заступник начальника фінансово-економічного відділу Геращенко Наталія Василівна),

3.      Про стан роботи щодо призначення та виплати пенсій, поліпшення якості обслуговування громадян, забезпечення повноти та оперативності надання пенсійних послуг (доповіла заступник начальника управління Візьонок Людмила Володимирівна).

Під час свого виступу начальник управління зазначила, що у 2017 році з 31 березня відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 року № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» шляхом об’єднання в Кагарлицьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області реорганізувалися три управління Пенсійного фонду України у Богуславському, Кагарлицькому та Миронівському районах  Київській області. По Кагарлицькому об’єднаному управлінню ПФУ Київської області затверджено структуру у кількості 75 осіб з керівним складом у кількості 18 осіб. (тоді як у трьох районних управліннях працювала 121 особа). Станом на 01.01.2018 фактично працює 73 особи.

Власні надходження за  2017 рік склали 240млн.728 тис. грн., що на 39млн.335 тис. грн. більше запланованих завдань. В порівнянні з відповідним періодом минулого року, власні надходження зросли на 76млн.207 тис. грн або більше майже на половину – 46,3%. Збільшення відбулось в основному за рахунок зростання мінімальної заробітної плати.

Станом на 1 січня 2018 року в  банківських установах через поточні рахунки отримують пенсію 19,0 тис. осіб або 49,5% загальної чисельності пенсіонерів об’єднаного управління, річна сума виплат через банківські установи 445млн.698 тис. грн. (50,8% загальної суми виплат), це дало змогу зекономити біля  5,6 млн. грн.

В межах реалізації Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 року № 672-р, Кагарлицьким об’єднаним управлінням  Пенсійного фонду України впроваджуються єдині стандарти обслуговування громадян, забезпечується доступність при наданні послуг.

Заступник начальника фінансово-економічного відділу зосередила увагу присутніх на заходах, які вживаються управлінням для погашення заборгованості та виконанні планових завдань по надходженню власних коштів. Також розповіла про контроль за додержанням законодавства про працю і зайнятість населення та заходи, спрямовані на легалізацію трудових відносин.

Заступник начальника управління Людмила Візьонок детально зупинилася на питаннях пенсійного забезпечення; питанні призначення пенсій учасникам АТО та членам сімей військовослужбовців Збройних сил України, які загинули під час проведення АТО; питанні перебування на обліку внутрішньо переміщених осіб, співпраці управління з громадськими організаціями районів.

Окрім того вона зазначила, що  одним ізпріоритетнихі значимихнапрямківдіяльностіорганівФонду є робота, спрямованана підвищенняякостіобслуговуваннягромадян, забезпеченняповнотита оперативностінаданняпенсійнихпослуг. При загальнійоптимізаціїорганівПенсійногофонду модернізаціяпідрозділівобслуговуваннягромадяндозволяєуникнутичерг, комфортно організуватипроцеснаданняконсультаційі прийомунеобхіднихдокументівдля призначеннята перерахункупенсій, забезпечує оперативність та зручність доступу до інформації, як того  вимагають умови сучасності.

Тому для реалізації Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року розпочали роботу громадські приймальні в Кагарлицькому, Миронівському та Богуславському районах. Тож станом на 01.01.2018 р. діє 12 пунктів обслуговування громадян: по Кагарлицькому району - 5: Шубівка, Мирівка, Стайки, Ржищів, Бурти, по Богуславському району – 3: Медвин, Іванівка, Дибинці;  по Миронівському району – 4: Потоки, Маслівка, Грушів, Карапиші.

Звернула увагу присутніх і на роботу управління, яка спрямована на забезпечення прав громадян на звернення та проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу серед усіх верств населення.

Заслухавши виступи доповідачів, перший заступник начальника головного управління ПФУ у Київській області Верещак Василь Миколайович зазначив, що в цілому роботу управління можна вважати доброю, проте є декілька питань, на які варто звернути увагу та посилити контроль за виконанням покладених на управління завдань.

Так, в подальшому необхідно продовжувати роботу по залученню пенсіонерів до отримання пенсій через установи банків, удосконалити внутрішній контроль щодо планування та забезпечення потреб управління,  забезпечити виконання планових показників по надходженню власних коштів у 2018 році, продовжити реалізацію Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року щодо розширення мережі віддалених робочих місць спеціалістів Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в територіальних громадах, центрах надання адміністративних послуг, «прозорих офісах», агентських пунктах. 

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  29 травня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують усю талановиту молодь до участі в конкурсі:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3273 (81.24 %)
в Кагарлицькому районі
275 (6.83 %)
за межами Кагарличчини в Україні
285 (7.07 %)
за кордоном
196 (4.86 %)
Офіційні сайти