26 квітня 2019 року, п'ятниця, 07:44
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Андрій Рева про пенсійну реформу

Час, що минув після старту пенсійної реформи, дає підстави її авторам робити певний аналіз і визначати наступні кроки. «Такий процес і називається реформою. Не можна її розглядати за принципом: ухвалили закон і забули. Усе буде зроблено, щоб пенсійна система була справедливою, а люди отримували гідну пенсію».

Усе заплановане на сьогодні вже зроблено, запевняє урядовець. Перерахунок проведено для значної кількості пенсіонерів, його провели диференційовано, відмовившись від системи зрівнялівки.

«Процес перерахунку складається з двох етапів: осучаснення та індексації, - пояснює Андрій Рева. – Осучаснення –це зміна базового показника пенсій. З 2008 року їх перерахунок не проводили, а щороку показник мінімальної зарплати в Україні змінювався й зріс утричі – з 1197 гривень до нинішніх 3200 гривень. Тобто в людей з однаковим коефіцієнтом заробітку й страхового стажу пенсії відрізнялись у три з половиною рази. З 12 мільйонів пенсіонерів осучаснення торкнулося 5,6 мільйона. Тим, чиї пенсії не осучаснюватимуть, буде підвищено її розмір з урахуванням індексу інфляції. Цей показник становить 15%, або 140 гривень. Із 5,6 мільйона чоловік  для 3,5 мільйона підвищення становить 500 гривень і більше».

Нажаль, є й ті, котрі отримали під час підвищення крихти у вигляді надбавок. Уряд опрацьовує варіанти для розв’язання проблеми. Головне, що в реформі запущено механізм для того, щоб пенсії автоматично перераховувалися щороку, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Основним параметром, за яким можна оцінювати розмір пенсійного забезпечення, слугує коефіцієнт заміщення, тобто відсоткове відношення розміру пенсії до отримуваних доходів під час трудового життя людини.

«За міжнародними стандартами, коефіцієнт заміщення має бути не меншим за 40%, але в Україні цей показник нижчий. Як розв’язувати цю проблему? Або збільшувати податкове навантаження через збільшення розміру єдиного соціального внеску, або шукати інші джерела. І таким джерелом може страти накопичувальна пенсійна система», - заявив міністр.

Сьогодні при Міністерстві соціальної політики працює робоча група, яка відповідно до ухваленого плану Кабінету Міністрів розробляє зміни до законодавства із запровадження накопичувального рівня пенсійного забезпечення.

«Накопичувальний рівень функціонуватиме разом із солідарним, і за будь-яких умов частка пенсії від солідарної системи становитиме 60-70 відсотків. Відповідно до затвердженого Кабінетом Міністрів плану триває робота з підготовки відповідного законопроекту»,  - пояснив Андрій Рева.

 

 

Начальник Кагарлицького об’єднаного

управління ПФУ Київської області                    Світлана Іванівна Трохименко

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Учасники шоу “Голос країни” гурт “Шпилясті кобзарі” відправилися в тур містами Київщини на підтримку Стрітівського коледжу кобзарського мистецтва:

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності учасниками ООС (АТО)  на земельні ділянки в районі АЗС «Укрнафта» по вул. Столична для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Для уточнення необхідної інформації щодо подальшого використання орендованих земельних ділянок орендарям із договорами оренди до 01.04.2019 року з’явитися в міську раду (каб. № 5,земельний відділ) конт. тел. 60811.  

Міністерство екології та природних ресурсів України, Департамент екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Управління з питань оцінки впливу на довкілля та дозвільно-ліцензійної діяльності повідомляють про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «КЕС-1» із метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості:

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують усю талановиту молодь до участі в конкурсі:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3266 (81.3 %)
в Кагарлицькому районі
272 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
283 (7.05 %)
за кордоном
196 (4.88 %)
Офіційні сайти