27 травня 2018 року, неділя, 12:44
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Андрій Рева про пенсійну реформу

Час, що минув після старту пенсійної реформи, дає підстави її авторам робити певний аналіз і визначати наступні кроки. «Такий процес і називається реформою. Не можна її розглядати за принципом: ухвалили закон і забули. Усе буде зроблено, щоб пенсійна система була справедливою, а люди отримували гідну пенсію».

Усе заплановане на сьогодні вже зроблено, запевняє урядовець. Перерахунок проведено для значної кількості пенсіонерів, його провели диференційовано, відмовившись від системи зрівнялівки.

«Процес перерахунку складається з двох етапів: осучаснення та індексації, - пояснює Андрій Рева. – Осучаснення –це зміна базового показника пенсій. З 2008 року їх перерахунок не проводили, а щороку показник мінімальної зарплати в Україні змінювався й зріс утричі – з 1197 гривень до нинішніх 3200 гривень. Тобто в людей з однаковим коефіцієнтом заробітку й страхового стажу пенсії відрізнялись у три з половиною рази. З 12 мільйонів пенсіонерів осучаснення торкнулося 5,6 мільйона. Тим, чиї пенсії не осучаснюватимуть, буде підвищено її розмір з урахуванням індексу інфляції. Цей показник становить 15%, або 140 гривень. Із 5,6 мільйона чоловік  для 3,5 мільйона підвищення становить 500 гривень і більше».

Нажаль, є й ті, котрі отримали під час підвищення крихти у вигляді надбавок. Уряд опрацьовує варіанти для розв’язання проблеми. Головне, що в реформі запущено механізм для того, щоб пенсії автоматично перераховувалися щороку, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Основним параметром, за яким можна оцінювати розмір пенсійного забезпечення, слугує коефіцієнт заміщення, тобто відсоткове відношення розміру пенсії до отримуваних доходів під час трудового життя людини.

«За міжнародними стандартами, коефіцієнт заміщення має бути не меншим за 40%, але в Україні цей показник нижчий. Як розв’язувати цю проблему? Або збільшувати податкове навантаження через збільшення розміру єдиного соціального внеску, або шукати інші джерела. І таким джерелом може страти накопичувальна пенсійна система», - заявив міністр.

Сьогодні при Міністерстві соціальної політики працює робоча група, яка відповідно до ухваленого плану Кабінету Міністрів розробляє зміни до законодавства із запровадження накопичувального рівня пенсійного забезпечення.

«Накопичувальний рівень функціонуватиме разом із солідарним, і за будь-яких умов частка пенсії від солідарної системи становитиме 60-70 відсотків. Відповідно до затвердженого Кабінетом Міністрів плану триває робота з підготовки відповідного законопроекту»,  - пояснив Андрій Рева.

 

 

Начальник Кагарлицького об’єднаного

управління ПФУ Київської області                    Світлана Іванівна Трохименко

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2698 (81.44 %)
в Кагарлицькому районі
246 (7.43 %)
за межами Кагарличчини в Україні
211 (6.37 %)
за кордоном
158 (4.77 %)
архів Анонси подій

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від  сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

  • 01.06.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Столична;

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

Публікуємо НАКАЗ військового комісара Кагарлицького районного військового комісаріату від 12.03.2018  №32 "Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України

у квітні-травні 2018 року"

 

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти