27 травня 2018 року, неділя, 12:47
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Щодо функціонування агентських пунктів органів Пенсійного фонду України у Київській області

 Кагарлицьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області на виконання Доручення голови Київської обласної держадміністрації Горгана О.Л. щодо функціонування агентських пунктів органів Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє:

По м. Ржищів працює громадська приймальня Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області, яка розташована за адресою вул. Соборна, 48. Договір оренди укладено з виконавчим комітетом Ржищівської міської ради.

Центральний вхід у будівлю обладнано пандусом, запасний вхід обладнано широкими дверима за відсутністю порогів та сходів, є кнопка виклику. На першому поверсі знаходиться туалетна кімната, пристосована для інвалідів (широкі двері, поручні, достатня площа, умивальник).

В фойє приміщення при вході в кабінет розміщена табличка громадської приймальні Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області по м. Ржищів із транслітерацією шифром Брайля та 3 стенди з  інформаційними матеріалами, графіками прийому керівництвом.

На дільниці працює 1 спеціаліст громадської приймальні, який в середньому обслуговує 12-15 осіб на день та проводить прийом громадян м. Ржищева та навколишніх сіл, а саме: с. Гребені, с. Б. Щучинка, с. Яблунівка, с. Кузьминці, с. Пивці. Спеціалістом управління надається весь спектр послуг, які передбачені  Методичними рекомендаціями щодо порядку обслуговування громадян спеціалістами територіальних управлінь ПФУ.

 Разом з тим повідомляємо, що на виконання Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року додатково створено пункти обслуговування громадян у Кагарлицькому районі в с. Мирівка, с. Шубівка, с. Стайки. Спеціалістами управління проводиться прийом місцевих мешканців та мешканців навколишніх сіл  відповідно до графіка  прийому, узгодженого з сільськими радами.

 

Начальник управління                                               Трохименко С.І.

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2698 (81.44 %)
в Кагарлицькому районі
246 (7.43 %)
за межами Кагарличчини в Україні
211 (6.37 %)
за кордоном
158 (4.77 %)
архів Анонси подій

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від  сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

  • 01.06.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Столична;

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

Публікуємо НАКАЗ військового комісара Кагарлицького районного військового комісаріату від 12.03.2018  №32 "Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України

у квітні-травні 2018 року"

 

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти