18 серпня 2018 року, субота, 22:59
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Щодо функціонування агентських пунктів органів Пенсійного фонду України у Київській області

 Кагарлицьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області на виконання Доручення голови Київської обласної держадміністрації Горгана О.Л. щодо функціонування агентських пунктів органів Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє:

По м. Ржищів працює громадська приймальня Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області, яка розташована за адресою вул. Соборна, 48. Договір оренди укладено з виконавчим комітетом Ржищівської міської ради.

Центральний вхід у будівлю обладнано пандусом, запасний вхід обладнано широкими дверима за відсутністю порогів та сходів, є кнопка виклику. На першому поверсі знаходиться туалетна кімната, пристосована для інвалідів (широкі двері, поручні, достатня площа, умивальник).

В фойє приміщення при вході в кабінет розміщена табличка громадської приймальні Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області по м. Ржищів із транслітерацією шифром Брайля та 3 стенди з  інформаційними матеріалами, графіками прийому керівництвом.

На дільниці працює 1 спеціаліст громадської приймальні, який в середньому обслуговує 12-15 осіб на день та проводить прийом громадян м. Ржищева та навколишніх сіл, а саме: с. Гребені, с. Б. Щучинка, с. Яблунівка, с. Кузьминці, с. Пивці. Спеціалістом управління надається весь спектр послуг, які передбачені  Методичними рекомендаціями щодо порядку обслуговування громадян спеціалістами територіальних управлінь ПФУ.

 Разом з тим повідомляємо, що на виконання Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року додатково створено пункти обслуговування громадян у Кагарлицькому районі в с. Мирівка, с. Шубівка, с. Стайки. Спеціалістами управління проводиться прийом місцевих мешканців та мешканців навколишніх сіл  відповідно до графіка  прийому, узгодженого з сільськими радами.

 

Начальник управління                                               Трохименко С.І.

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2918 (81.71 %)
в Кагарлицькому районі
256 (7.17 %)
за межами Кагарличчини в Україні
227 (6.36 %)
за кордоном
170 (4.76 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Вітаємо вас  із 27річницею незалежності України,

 Днем Державного Прапора України,

95-річчям утворення Кагарлицького району!

Запрошуємо вас долучитися до участі

в  районних культурно-мистецьких заходах,

що відбудуться  в м. Кагарлику:  

08.09.2018 року з нагоди відзначення 876 річниці з дня заснування міста  в Кагарлику проводитимуться святково-розважальні заходи, конкурси, фестивалі.

   Запрошуємо всіх, хто бажає і має можливість взяти участь у фотовиставці «Це надихає…», театральному конкурсі «Відкривається схвильовано душа», виставці-продажу сувенірної продукції, виробів із дерева, фестивалі вуличної їжі, виставці котів та декоративних порід собак «Домашні улюбленці», виставці картин «Мистецька арка», у роботі контактного зоопарку (ті, в кого є кролики, шиншили, черепахи, папуги, американські їжачки, хом’яки, павуки, декоративні породи курей, качок, свиней, тощо...).

   Для того, щоб отримати детальнішу інформацію та залишити заявку на участь, зателефонуйте за номером 0457351396 або 0938676580.

Управління Державної казначейської служби у Кагарлицькому районі Київської області повідомляє, що станом на 13 серпня 2018 року є випадки надходження коштів до державного та  місцевих бюджетів на старі рахунки, які  будуть   діяти   до 10 вересня 2018 року. А з 10 вересня  2018 року старі рахунки будуть заблоковані і кошти будуть повертатись.

Звертаємо увагу платників податків на необхідність перерахування коштів на нові рахунки, що вступили в дію 02 липня 2018 року. 

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

17.08.2018 з 08-17.00 - по вул. Героїв Крут

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти