18 квітня 2021 року, неділя, 15:10
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Ремонт водопроводу завершено, допомогу надано
6 квітня 2021 року 19:27

Вівторок, 6 квітня. Надійшли чергові звіти міських служб про обсяги виконаних робіт.

У КП КМР «ЖЕО» забезпечено вивезення негабаритного сміття від сміттєвих майданчиків багатоквартирних житлових будинків за адресами: вул. Паркова, 18; Володимира Великого, 3.

Проведено профілактичне  обслуговування і поточний ремонт   рухомого складу  службового автотранспорту; прибрано обслуговувані прибудинкові території. Відповідно до розпорядження виконавчого комітету Кагарлицької міської ради від 02.04.2021 року за N 73-ОД про завершення опалювального сезону, 06.04.2021 року о 12 год 30 хв організовано відключення багатоквартирного житлового будинку по вул. Паркова, 18 та розпочато роботи з консервації мереж теплопостачання, внутрішньобудинкових мереж і самої котельні по вул. Стадіонній.

Адміністрація парку інформує: тривала робота над упорядкуванням міських клумб; утилізацією гілля по місту і в парковій зоні за допомогою тракторної дробарки. Надано також допомогу технікою для передроблення гілля в с. Горохуватка (нижче подано з приводу цього вдячний лист старости села). За допомогою навісної тракторної щітки прометено алеї Кагарлицького парку. Надано транспортну допомогу для перевезення ґрунту КП КМР «Міськрембудсервіс», а для ЗОШ №2 – тракторний причіп для вивезення сміття.

Працівники КП КМР «Міськрембудсервіс» займалися прибиранням прибордюрного засмічення по вул. Каштановій, вантажили гілля та торішнє листя на території ЗОШ ЗОШ N2, вивозили гілля від приватного  сектору на замовлення, прибирали сміття з урно по місту, ремонтували техніку на базі підприємства. Надано допомогу в обслуговуванні вуличного освітлення в с.Черняхів. Виконано ямковий ремонт холодною асфальтобітумною сумішшю по вул. Став’янка, 1Травня.Столяр підприємства здійснив обстеження та дефектування поламаних лавок у центрі міста.

КП КМР «Кагарликводоканал» звітує: у вівторок 6 квітня завершено ремонтні роботи на водопровідній мережі по пров. Чапаєва,7-9. Окрім того, виконано прочищення та промивку каналізаційних мереж міських бібліотек та по вул.. Каштановій, 36, а також планове відкачування вигрібних ям абонентів по вул. Столичній та Відродження.

 

Слово подяки

Весняний  благоустрій  населених  пунктів  продовжується. Приємно,  що  всі  установи  та  організації   на  території  сіл  Горохуватка та  Іванівка     включились  у  процес  прибирання  закріплених  за  ними  територій. Жителі  сіл  беруть  теж  участь  у  благоустрою  прилеглих  територій  біля  своїх  дворів. Приємною  подією   стало  те,  що  за  багато років   наведено  порядок  у   фруктовому  садку, який  розташований у центрі  села  Горохуватка. Вирізано  поросль, покошено  та прибрано.

    А  сьогодні  хочеться  окреме  слово  подяки  виразити  директору  Адміністрації парку-пам’ятки «Кагарлицький»   В.А.Петленку,  який  на  моє звернення  про  надання   техніки для  дробіння  гілок  відразу  відгукнувся. Посприяв у добрій справі благоустрою,  надавши трактор  та  людей  для  виконання робіт. Працівники  активно  та  добросовісно  виконали  весь  обсяг робіт, за  що ми  їм вдячні. 

 

  Валентина ЄФИМИЩ, староста сіл Горохуватка, Іванівка, Тарасівка 

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Згідно з рішенням Виконавчого комітету Кагарлицької міської ради Київської області № 88-04 від 04.03.2021 р. «Про розроблення документа державного планування кварталу багатоквартирної житлової та громадської забудови в межах вулиць Білоцерківська і 97 Стрілецької дивізії в місті Кагарлик Київської області» триває розробка детального плану, яка на вимогу Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» потребує виконання стратегічної екологічної оцінки (СЕО): 

Публікуємо повідомлення  для споживачів послуг із централізованого водопостачання та централізованого  водовідведення, що надаються КП КМР «Кагарликводоканал»:

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів громади з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  21 квітня 2021 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

Днем початку роботи окружних прокуратур визначено 15 березня 2021 року. У зв’язку з дією карантину на всій території України проведення особистого прийому заявників, запитувачів інформації, депутатів усіх рівнів в органах прокуратури призупиняється. Водночас звернутися з письмовими зверненням або запитами на публічну інформацію до новоствореної Обухівської окружної прокуратури Ви можете:

Згідно з Наказом Головного управління ДПС у Київській області від 22.03.2021 року №382 «Про затвердження Порядку роботи центрів обслуговування платників ГУ ДПС у Київській області в період дії обмежувальних протиепідеміологічних заходів з метою запобігання поширенню COVID-19» Кагарлицька ДПІ ГУ ДПС у Київській області призупиняє роботу:

адміністративні послуги будуть надаватися виключно в онлайн-режимі;

- в окремих випадках та в разі крайньої необхідності послуги надаються за попереднім записом.

Телефони для запису: 04573-6-11-60, 04573-5-10-46

Сподіваємося на ваше розуміння!!!

Для підтримки малого та середнього агробізнесу Товариство з додатковою відповідальністю «Узинський цукровий комбінат»,  розташоване на території Узинської ОТГ, у 2021 році буде здійснювати приймання цукрового буряку на давальницьких умовах:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

До відома кагарличан! "Укрпошта" відкрила нове відділення в нашому місті! Поштовий індекс - 09200. Адреса - м.Кагарлик, вул. Стадіонна, 1а (ТЦ "Городок"). Відділення працює з 8.00 до 19.00 у будні, а в суботу з 8.00 до 15.00. Вихідний - неділя. 

Публікуємо зміни в банківських реквізитах Кагарлицької міської ради:

Із 01.01.2021 року змінено банківські рахунки для проведення платежів за оренду земельних ділянок та за використання земельних ділянок на праві постійного користування.

За довідками звертатися до Кагарлицької міської ради за тел. 61306 (бухгалтерія) та 60811 (земельний відділ):

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації прийом та обслуговування громадян у міській раді тимчасово не проводяться.

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Погребенна Наталія Миколаївна

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3562 (81.34 %)
на теренах Кагарлицької територіальної громади
296 (6.76 %)
за межами Кагарличчини в Україні
309 (7.06 %)
за кордоном
212 (4.84 %)
Офіційні сайти