3 березня 2021 року, середа, 11:00
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
13 дзвінків і 1 візитер, або Революція у сфері зв’язку
17 лютого 2021 року 18:50

На «Прямий зв'язок» із Кагарлицьким міським головою 17 лютого вийшли 13 мешканців громади. Троє з них просили допомогти вирішити проблему з дротовим радіо: Ніна Павлівна з вул. Паркової,  пані Марія з масиву Новобудов і ще одна кагарличанка з вул. Піонерської, яка не представилася.  Неодноразово проблема висвітлювалася в ЗМІ, але приватна структура «Укртелеком» не зацікавлена в її вирішенні. У Кагарлику вже нема кому ремонтувати мережі. Проте міський голова пообіцяв: там, де неполадки стосуються нескладних операцій (зачищення контактів, під’єднання радіоточки до діючої мережі тощо), допомогу буде надано силами «Міськрембудсервісу».

Віра Губанова, очільниця ГО «ТЕРИТОРІЯ-НОВИЙ СХІД» зробила запит щодо проєкту  детального плану кварталу забудови в районі вул. 97 Стрілецької дивізії, і голова інформував, що нині очікується відповідь від розробників і дав координати відповідальних працівників міської ради, з якими можна буде з’ясовувати подальшу інформацію з цього питання.

Ганна Якимівна з вул. Південної поскаржилася на несвоєчасну доставку поштою квитанцій для сплати за послуги., і голова тут же зв’язався з місцевим керівництвом «Укрпошти», акцентувавши увагу на необхідності вирішення проблеми.

Ще одна громадянка, яка приїхала доглядати 84-літню маму, що мешкає на першому поверсі в будинку по вул. Столичній, 5, питала, як вирішити проблему із вхідними дверима до під’їзду, з яких тягне холодом. Оскільки багатоквартирні будинки є  спільною приватною власністю мешканців, то такі справи треба й вирішувати так само, як і власникам приватних садиб, або ж із відповідними організаціями на договірних засадах. Керівник КП КМР «ЖЕО» Владислав Зеленько отримав доручення вивчити ситуацію і розглянути можливість допомогти в її вирішенні.

Був дзвінок від лікаря-епідеміолога, який запитав, як зв’язатися з відділом освіти для подання офіційної інформації про виявлення хворого на коронавірус учня однієї зі шкіл, і необхідні роз’яснення було надано. Доречним буде ще раз усім нагадати, що пандемія триває, і підступна хвороба може спіткати кожного, тож слід суворо дотримуватися протиепідемічних рекомендацій.

Депутат міської ради Максим Воловенко клопотав за мешканців вул. Степової, які скаржаться на перепади напруги в електромережі, і голова дав доручення підготувати відповідне звернення до енергетиків.

Мешканка пров. Став’янського, яка не представилася, сигналізувала про нефункціонуючий ліхтар вуличного освітлення біля її помешкання, і директору КП КМР «Міськрембудсервіс» Миколі Стеценку було доручено вирішити проблему  в максимально стислі строки з урахуванням погодних умов. Йому ж було дано вказівку організувати прочищення роторним сніговідкидачем ділянки дороги через яр на прохання уже згадуваної пані Марії з масиву Новобудов.

Із села Мирівка надійшло  аж чотири дзвінки. Мирівчани Олександр, Ірина, Світлана і ще одна  мешканка, яка не назвала себе, задавали багато питань, які не вирішувалися роками і які можна було вирішити тоді, коли місцева сільська рада мала свій бюджет. У новоствореній об’єднаній громаді є багато пріоритетів, які потребують коштів, узяти хоча б гостру потребу дофінансування закладів медицини комунальної форми власності. Але оприлюднені в діалогах проблеми занотовано, вони будуть вивчатися і за можливості вирішуватися (це і проблема ремонтів доріг,  і прибирання та обкошування узбіч, і ліквідації стихійних сміттєзвалищ). Складне у вирішенні питання зарослих бур’янами і чагарниками порожніх хат: кожна з них має якщо не власника, то правонаступника, які рідко реагують на звернення і навіть на приписи.  А от екологічну проблему річки Безіменної, можливо, вдасться вирішити завдяки включенню в обласну програму (слідкуйте за публікаціями у «Віснику Кагарличчини» - там є відповідна інформація). Вирішується і питання вивезення побутових відходів від помешкань селян: нині оголошено тендер, і після завершення всіх процедур (орієнтовно  у квітні) підрядник візьметься за справу. Планується в Мирівці також реконструкція амбулаторії: депутати на останньому сесійному засіданні ухвалили рішення про виділення 45 000 грн для виготовлення проєктно-кошторисної документації. Цікавилися мирівчани  також обов’язками старости села: про них можна дізнатися на сайті міської ради в розділі «Рішення сесій» головного меню  (у Регламенті роботи Кагарлицької міської ради VIII скликання, затвердженому рішенням від  від  24.12.2020 №70-03-VIII). Інформування про роботу старост уже започатковано на сайті міської ради https://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/  (слідкуйте за новинами сайту); дехто з них веде власну сторінку в соцмережах.

…Окрім тринадцяти дзвінків, був у міській раді візитер, який не зміг зателефонувати з технічних причин: «Укртелеком» нині здійснює перехід від застарілого дротового телефонного зв’язку на альтернативний, і деінде звичайний телефон уже не працює саме з цієї причини, а деінде – через пошкодження чи й викрадення кабелю. Тож для Петра Аніфановича Сарапина з Переселення та всіх абонентів «Укртелекому» повідомляємо: не варто очікувати, доки до вас завітають майстри з місцевого Центру обслуговування абонентів – зверніться туди самі для оформлення процедури переходу на т.зв. альтернативний телефон – сучасний спосіб відтворення класичного зв’язку. Технологія конвергенції мереж фіксованого та рухомого (мобільного) зв’язку дозволить вам відчути новий рівень якості послуг, а також позбутися проблем, пов’язаних із пошкодженням кабелю. Центр обслуговування абонентів «Укртелекому» розташований у м. Кагарлику по вул. Столичній, 1. Як повідомили в абонвідділі «Укртелекому», безпосередньо за користування новим телефонним апаратом треба буде додатково сплачувати 1 гривню на місяць (договір укладатиметься на 2 роки).

 
архів Анонси подій

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на водопровідній мережі  з 1 березня у ваших будинках  буде відсутнє водопостачання.

     Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація КП «Кагарликводоканал»

25 січня 2021 року 10:55

Чергова п'ята сесія міської ради VІІІ скликання розпочне роботу 11 березня 2021 року о 10 годині у великій сесійній залі адміністративного приміщення (пл. Незалежності, 1, м. Кагарлик).

Засідання виконавчого комітету Кагарлицької міської ради відбудеться  4 березня 2021 року о 10 годині у великій сесійній залі адміністративного приміщення (пл. Незалежності, 1, м. Кагарлик)

Комунальне підприємство Кагарлицької міської ради «Житлово-експлуатаційна організація» має намір змінити тариф на вивезення твердих побутових та негабаритних відходів для мешканців багатоквартирних, приватних будинків житлового фонду, підприємств та установ міста Кагарлика:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів громади з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  17 березня 2021 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

Для підтримки малого та середнього агробізнесу Товариство з додатковою відповідальністю «Узинський цукровий комбінат»,  розташоване на території Узинської ОТГ, у 2021 році буде здійснювати приймання цукрового буряку на давальницьких умовах:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

До відома кагарличан! "Укрпошта" відкрила нове відділення в нашому місті! Поштовий індекс - 09200. Адреса - м.Кагарлик, вул. Стадіонна, 1а (ТЦ "Городок"). Відділення працює з 8.00 до 19.00 у будні, а в суботу з 8.00 до 15.00. Вихідний - неділя. 

Публікуємо зміни в банківських реквізитах Кагарлицької міської ради:

«Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

04.03.2021   з 08:00 до 19:00 буде перервано електропостачання  по вулицях: Франка, Бердника, Ватутіна.

05.03.2021   з 08:00 до 18:00 буде перервано електропостачання  по вулицях: Франка, Папаніна.

Із 01.01.2021 року змінено банківські рахунки для проведення платежів за оренду земельних ділянок та за використання земельних ділянок на праві постійного користування.

За довідками звертатися до Кагарлицької міської ради за тел. 61306 (бухгалтерія) та 60811 (земельний відділ):

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації прийом та обслуговування громадян у міській раді тимчасово не проводяться.

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

14 січня 2021 року 12:12

Публікуємо оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад:

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3551 (81.37 %)
на теренах Кагарлицької територіальної громади
293 (6.71 %)
за межами Кагарличчини в Україні
309 (7.08 %)
за кордоном
211 (4.84 %)
Офіційні сайти