4 грудня 2020 року, п'ятниця, 20:00
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Понеділок – день робочий, та й субота і неділя – теж
9 лиспопада 2020 року 16:49

Подаємо огляд звітів міських служб станом на початок робочого тижня.

В інформації про роботу КП «Кагарликводоканал» за понеділок 9 листопада зазначено, що підприємство цілодобово здійснює підйом, очистку та подачу води в місто, а також прийом та очистку стоків на каналізаційно-очисних спорудах. Здійснено профілактичний огляд каналізаційного лічильника по вул. Столичній, 4 (робота в каналізаційному колодязі). Працівники «Кагарликводоканалу» займалися також ліквідацією пориву на водопровідній мережі по вул. Чапаєва, 37.

Адміністрація парку-пам’ятки організувала загальне прибирання по місту, зокрема по вул. Незалежності, Героїв Небесної Сотні та в парковій зоні, де також працювали мотокосарі. Тракторна дробарка працювала на околицях вул. Білоцерківської.

У КП «Міськрембудсервіс» на порядку денному в понеділок було вивезення твердих побутових відходів за договорами з підприємцями, прибирання сміття з урн, а також прибирання, вантаження та вивезення опалого листя з вул. Каштанової та Паркової. Надано шефську допомогу ДНЗ «Малятко» в ремонті підлоги.

Працював «Міськрембудсервіс» і в суботу: згідно з графіком (https://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/actual/253) було вивезено тверді побутові відходи з приватного сектору (вулиці:  Столична, зав. Столичний, Володимира Великого, Київська, Відродження, Пушкіна, Історична, Кооперативна, Ярослава Мудрого, Титова, Лугова, Лісова, зав. Лісовий, Медова, зав. Медовий, Бащенка, Довженка, зав. Довженка, Сестер Куян, Нектарна, зав. Титова, вул. Барвіновка; вул. Каштанова, 1 Травня, Разіна, зав. Разіна, зав. Став’янський, Польова, зав. Каштановий, Бригадна, Гайдара, Дачна, 97 Стрілецької дивізії, Вознесенська, Загородня; Став’янка (від Свято-Троїцької до вул. 1 Травня), Городецька, Гагаріна, Симиренка, Мічуріна, Яблунева, Свято-Троїцька,  зав. Гагаріна).

Кагарлицьке КЖЕП у понеділок забезпечувало вивезення побутових відходів з обслуговуваних сміттєвих майданчиків, для чого було залучено один вантажний сміттєвоз. Двірники здійснювали прибирання прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків, закріплених за підприємством. Проведено поточний ремонт системи холодного водопостачання в буд. N18 по вул. Парковій, під’їзд N1.

Крім того, в неділю 8 листопада працівники КЖЕП виконали аварійне прочищення внутрішньобудинкової каналізаційної системи житлового буд. N36 по вул. Каштановій, під’їзд N1.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради на підставі розпорядження міського голови від 03 грудня 2020 року № 237 повідомляє про скасування проведення конкурсів на заміщення вакантних посад начальника відділу освіти, начальника відділу культури, молоді і спорту, начальника управління фінансів Кагарлицької міської ради, оголошених відповідно до розпорядження міського голови від 16 листопада 2020 року №219 «Про оголошення конкурсів на заміщення вакантних посад».

Публікуємо  оголошення про тимчасові зміни руху маршрутного транспорту у зв'язку з ремонтом шляхопроводу через залізницю:

Із 5 листопада тимчасово закрито рух автотранспорту через шляхопровід на км 451+555 автодороги Н-02 Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка:

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації прийом та обслуговування громадян у міській раді тимчасово не проводяться.

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

09.12.2020  з 08:00 до 18:00 буде перервано електропостачання  по вулицях:Шевченка (від №25 по №45); Загородня.

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

Споживачам послуг з постачання теплової енергії – мешканцям будинку № 18 по вул. Паркова в м. Кагарлику: тариф на теплову енергію становитиме 2444,47 грн. з ПДВ. за 1 Гкал:

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3522 (81.43 %)
в Кагарлицькому районі
288 (6.66 %)
за межами Кагарличчини в Україні
306 (7.08 %)
за кордоном
209 (4.83 %)
Офіційні сайти