4 грудня 2020 року, п'ятниця, 19:32
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Так вирішив виконком
6 лиспопада 2020 року 18:21

Необхідність провести 6 листопада засідання виконавчого комітету Кагарлицької міської ради  була, насамперед, викликана потребою вирішити проблему з транспортним сполученням віддалених мікрорайонів міста – відділку 1 Травня та Кагарлик-2 – у зв’язку з тим, що Служба доріг у Київській області, яка обслуговує транзитну дорогу Н-02, розпочала ремонт шляхопроводу через залізницю. Міст протяжністю 34,7 м був збудований ще 1961 року; за діючою «Класифікацією експлуатаційних станів елементів моста» стан споруди на сьогодні – 4 (із 5) – обмежено працездатний. Далі відкладати ремонт не можна. Доведеться півтора-два місяці, як запевняють будівельники, мати певні транспортні незручності.

Розглянувши доповідну заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Бойка від 05.11.2020р. «Про необхідність зміни міських автобусних маршрутів та організацію іншого пасажироперевезення в межах міста» у зв’язку з початком ремонтних робіт на тимчасово закритому для руху шляхопроводі на км 451+555 автодороги Н-02 Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка та враховуючи численні звернення жителів міста,  виконком Кагарлицької  міської  ради вирішив внести зміни до схеми автобусного маршруту загального користування м. Кагарлика №1, а саме: до маршруту «Кагарлицька міська бібліотека – вул. Полтавська» додати зупинку «РайДУ». Крім того, до завершення ремонтних робіт адміністрація парку-пам’ятки «Кагарлицький» забезпечить автомобіль ГАЗ – 322132-288 № АІ 89-58 ЕЕ в робочі дні тижня для підвезення жителів вул. Залізничників та відділку 1 Травня до центру міста Кагарлика. Виїзд від зупинки «Кагарлик-2» о 7-30, зупинка «Відділок 1 Травня» о 7-40, зворотній виїзд від зупинки «Пенсійний фонд» о 17-10.

Цей же транспорт підвозитиме жителів вул. Залізничників до центру міста Кагарлика в суботу кожного тижня до завершення ремонтних робіт. Виїзд від зупинки «Кагарлик-2» о 8-30, виїзд від зупинки «Пенсійний фонд» о 12-30.

На засіданні, яке через загострення епідемічної ситуації проходило в закритому режимі, було розглянуто ряд інших важливих питань і прийнято відповідні рішення.

Так, розглянувши і затвердивши акт виконаних робіт із капітального ремонту прибудинкової території з облаштуванням пожежного заїзду до багатоквартирних будинків №16, 17, 18 по вулиці Молодіжній, виконком ухвалив рішення передати фактичні витрати безкоштовно на баланс КП «Міськрембудсервіс».

Ухвалено рішення про затвердження проєктно-кошторисної документації капітального ремонту відмостки багатоквартирного житлового будинку по вул. Білоцерківській, 10 (кошторисна вартість  288,521 тис. грн) із  винесенням на розгляд депутатів Кагарлицької міської ради пропозиції щодо виділення коштів міського бюджету для реалізації цього проєкту.

Виконком затвердив акти приймання виконаних будівельних робіт із капітального ремонту відмостки багатоквартирного будинку по вулиці Столичній, 5; капітального ремонту відмостки та входів до під’їздів  багатоквартирного житлового будинку по вул. Каштановій, 34; фактичні витрати, понесені на капітальний ремонт цих об’єктів, передано безкоштовно на баланс Кагарлицького КЖЕП.

Надано дозвіл КП «Міськрембудсервіс» на безоплатну передачу товарно-матеріальних цінностей – обладнання для спортивного залу ДНЗ «Теремок» (прямих та кутових секцій лабіринту та модульного комплексу «Спорт-7»), цьому дитсадку також передано водонагрівач NOVA Standart NT – S 80, морозильну камеру DELFA DCFG – 300. А «Теремок» отримав дозвіл на безоплатну передачу на баланс КП «Міськрембудсервіс» непрацюючої морозильної камери.

ТОВ «Октагон-Аутдор» продовжено дозвіл на розміщення реклами, надано кілька дозволів на прийняття дітей до ДНЗ «Малятко», ухвалено рішення про надання потребуючим необхідної матеріальної допомоги; одне з рішень стосувалося надання дозволу на відчуження нерухомого майна. На засіданні впорядковано кілька поштових адрес, внесено необхідні зміни до одного з попередніх рішень, розглянуто протоколи про адміністративні правопорушення.

Вів засідання Кагарлицький міський голова Олександр Панюта.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради на підставі розпорядження міського голови від 03 грудня 2020 року № 237 повідомляє про скасування проведення конкурсів на заміщення вакантних посад начальника відділу освіти, начальника відділу культури, молоді і спорту, начальника управління фінансів Кагарлицької міської ради, оголошених відповідно до розпорядження міського голови від 16 листопада 2020 року №219 «Про оголошення конкурсів на заміщення вакантних посад».

Публікуємо  оголошення про тимчасові зміни руху маршрутного транспорту у зв'язку з ремонтом шляхопроводу через залізницю:

Із 5 листопада тимчасово закрито рух автотранспорту через шляхопровід на км 451+555 автодороги Н-02 Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка:

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації прийом та обслуговування громадян у міській раді тимчасово не проводяться.

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

09.12.2020  з 08:00 до 18:00 буде перервано електропостачання  по вулицях:Шевченка (від №25 по №45); Загородня.

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

Споживачам послуг з постачання теплової енергії – мешканцям будинку № 18 по вул. Паркова в м. Кагарлику: тариф на теплову енергію становитиме 2444,47 грн. з ПДВ. за 1 Гкал:

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3522 (81.43 %)
в Кагарлицькому районі
288 (6.66 %)
за межами Кагарличчини в Україні
306 (7.08 %)
за кордоном
209 (4.83 %)
Офіційні сайти