29 жовтня 2020 року, четвер, 11:55
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Вісті з книгозбірень
15 жовтня 2020 року 10:44

Попри те що заклади культури перебувають на фінансуванні з району, міська влада приділяє їм значну увагу, зокрема бібліотечним закладам, сприяючи зміцненню матеріальної бази. Просвіта народу – важлива справа. 

Публікуємо чергову добірку матеріалів, що надійшли з міських книгозбірень.

 

Невмирущі традиції героїчного народу

 Історія кожного народу містить періоди, які є вирішальними й доленосними у його житті та розвитку. Специфічні умови існування українців покликали до життя на зламі середньовіччя  такий своєрідний суспільний феномен, як козацтво.

      Козацтво назавжди увійшло у свідомість українського народу як символ його прагнення до свободи, демократії й національної незалежності.

      Понад три століття активної діяльності козаків на історичній арені – це велика, славна і трагічна сторінка, сповнена романтичним героїзмом і жахливим трагізмом протистояння численним зовнішнім ворогам. Водночас це епоха національно-духовного і державницького утвердження українців як нації.

      Козацтво подарувало світові цілу плеяду талановитих діячів політики, культури та освіти. Утворення власного державного організму, в основу розбудови якого було покладено традиції козацтва, свідчило про величезні інтелектуальні сили та потенційні можливості українського народу.

      Враховуючи історичне значення і заслуги українських козаків з 1999 року Указом Президента України  відзначається  День українського козацтва. Символічно, що ця дата припадає на 14 жовтня – свято Покрови Пречистої Богородиці.

       Для українських козаків цей день був найбільш шанованим святом, адже їхню церкву було присвячено саме Діві Марії. В цей день, 14 жовтня, у козаків відбувалися вибори нового отамана. Козаки настільки  вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці і настільки  щиро й урочисто відзначали свято, що впродовж століть в Україні воно набуло ще й козацького змісту і отримало другу назву – Козацька Покрова.

      Працівники бібліотеки для дорослих запрошують всіх користувачів ознайомитись в онлайн режимі з книжковою виставкою «Невмирущі традиції героїчного народу», присвячену цій даті.

 

День захисника України

 Щорічно 14 жовтня Україна відзначає одне з головних державних свят – День захисника України. Назва цього свята говорить сама за себе. Захист своєї країни від зазіхань із боку тих, хто намагається загрожувати державним засадам – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

У цей День ми приєднуємось до привітань на адресу всіх захисників нашої України. Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мирного неба і смачного хліба.

Зі святом дорогі наші захисники!

Своїх користувачів запрошуємо в міську бібліотеку для дорослих на перегляд тематичної книжкової виставки в онлайн режимі.

 

День захисників України та славного українського козацтва

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня. Це свято мужності і патріотизму, історії і добра. це свято не лише чоловіків, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це свято всієї України.

Пресвята Богородиця вважається покровителькою українського козацтва. Тому саме цього дня козаки теж відзначають своє свято. Під Покровом Богородиці козаки не боялися ані шаблі ворожої, ані бурі морської. Під Покровом Богородиці вони боронили свою віру.

До цих свят в міській бібліотеці для дітей оформлена викладка літератури «З Днем захисників України та славного українського козацтва». Тут розміщена література про захисників України, Запорізьку Січ, історію українського козацтва та гетьманів України.

 
архів Анонси подій

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації прийом та обслуговування громадян у міській раді тимчасосо не проводяться.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії земельного відділу  виконавчого комітету (на період тимчасової відсутності основного працівника):

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

Споживачам послуг з постачання теплової енергії – мешканцям будинку № 18 по вул. Паркова в м. Кагарлику: тариф на теплову енергію становитиме 2444,47 грн. з ПДВ. за 1 Гкал:

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-економіста фінансового відділу:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

06.11.20  з 8.00 до 17.00 буде перервано енергопостачання вул. Росавська, Шевченка

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3510 (81.44 %)
в Кагарлицькому районі
287 (6.66 %)
за межами Кагарличчини в Україні
305 (7.08 %)
за кордоном
208 (4.83 %)
Офіційні сайти