29 жовтня 2020 року, четвер, 13:00
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Дзвінок за дзвінком
7 жовтня 2020 року 17:38

Під час «Прямого зв’язку» 7 жовтня дзвінки до міського голови Олександра Панюти надходили один за одним – в унісон безкінечним краплинам дощу за вікном.

Пані Людмила з вул. Горького клопотала про встановлення там контейнера для пластику, і голова пообіцяв посприяти в цьому, головне – хай мешканці підшукають для нього підходяще місце і підтримують там порядок. Це добрий знак, що все більше кагарличан переймається проблемою роздільного сортування сміття. Було б добре, якби за прикладом мешканців деяких багатоквартирних будинків (Столична, 7а, Столична, 4, Каштанова, 40 та ін.) хтось із місцевих узявся заробляти на цьому, здаючи вторсировину. У Кагарлику такі контейнери стоять у навчальних закладах, КЖЕП збирає роздільно сортований пластик і макулатуру біля багатьох багатоквартирних будинків, тож така ініціатива з приватного сектору може тільки радувати.

Людмила Павлик із вул. Челюскіна сигналізувала про потребу спиляти крислату вербу. Комунальники, між іншим, уже видалили там старі дерева, посаджені колись місцевим людом, а це, заплутане в дротах лінії електропередач, видалити не так то просто. Без участі енергетиків не обійтися. У перелік аварійних дерев, що підлягають видаленню, вербу вже занесено, і проблемне питання так чи інакше буде з часом вирішено. Прохання пані Людмили щодо асфальтування дороги по Челюскіна поки що не може бути виконаним, оскільки бюджетні надходження під час пандемії різко зменшилися, а по місту ще близько  двох десятків кілометрів доріг чекають асфальту. На скаргу про дим із комбікормового заводу голова інформував, що на підприємстві вже працювала комісія, і з минулої п’ятниці  там призупинено роботу олійниці, що працювала на соснових пелетах, надіслано звернення до сертифікованої лабораторії для аналізу викидів, а керівництво підприємства пообіцяло встановити спеціальні фільтри.

Іншу проблему оприлюднила Валентина Марцих, яка також мешкає неподалік від комбікормового: через її город прорізано… дорогу. Виявляється, дійсно, «Міськрембудсервіс»  виконав дорожні роботи відповідно до звернень місцевих мешканців, але на землях загального користування. Щоб тримати там город, необхідно звернутися в міську раду із заявою про оренду.

Кагарличанин Олег повідомив: перед містком по вул. Шевченка необхідно прочистити лоток водовідведення, і голова дав відповідні доручення в.о. директора КП «Міськрембудсервіс» Олексієві Стеценку.

Прочистити сусідню земельну ділянку, зарослу кленками, просила Надія Петрівна Калиновська з вул. Загородньої.   Голова доручив вивчити, чи є власник тієї ділянки; якщо його не виявиться, в Кагарлику є чимало бажаючих заготовити на зиму дрова.

Насамкінець зателефонував Роман Іванович Киричок, який забрав решту часу, відведеного на «Прямий зв’язок», навіть перебрав відведений ліміт, і голові довелося відкласти початок запланованого засідання виконкому. Роман Іванович цікавився, чому дружині не надають невикористовуваної земельної ділянки, і йому дано роз’яснення, що ділянка ця станом на сьогодні не вилучена з оренди (потрібне відповідне рішення сесії). Крім того, за рішенням депутатів вільні і вилучені земельні ділянки ще з 2018 року надаються у власність лише мешканцям Кагарлика, які мають статус  учасників АТО/ООС або належать до інших пільгових категорій (медики, педагоги тощо). У земельному відділі навіть порадили надати заявниці відповідну довідку. Подані заявницею документи, як і будь-які інші земельні питання, розглядатиме відповідна депутатська комісія, тож бажано прийти на її засідання, адже ухвалене там рішення виноситиметься на сесійне затвердження.

 
архів Анонси подій

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації прийом та обслуговування громадян у міській раді тимчасосо не проводяться.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії земельного відділу  виконавчого комітету (на період тимчасової відсутності основного працівника):

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

Споживачам послуг з постачання теплової енергії – мешканцям будинку № 18 по вул. Паркова в м. Кагарлику: тариф на теплову енергію становитиме 2444,47 грн. з ПДВ. за 1 Гкал:

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-економіста фінансового відділу:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

06.11.20  з 8.00 до 17.00 буде перервано енергопостачання вул. Росавська, Шевченка

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3510 (81.44 %)
в Кагарлицькому районі
287 (6.66 %)
за межами Кагарличчини в Україні
305 (7.08 %)
за кордоном
208 (4.83 %)
Офіційні сайти