29 жовтня 2020 року, четвер, 12:57
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Для забезпечення чистоти і порядку
5 жовтня 2020 року 12:47

Інспектор із благоустрою у своїй роботі керується правилами благоустрою, встановленими на підставі п.44 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України   «Про благоустрій населених пунктів». Порушення та невиконання цих правил тягне за собою адміністративну відповідальність згідно із санкціями статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 У межах наданих повноважень із боку інспектора з благоустрою за 9 місяців поточного року проводилась робота для підтримки різного комплексу заходів щодо забезпечення чистоти і порядку, утримання міста в належному санітарному стані, озеленення та охорони зелених насаджень і проведення контролю щодо виконання цих заходів.

Навесні та восени традиційно здійснюються масштабні заходи з благоустрою, метою яких є прибирання зелених зон, очищення та зовнішнє впорядкування вулиць, площ, майданчиків тощо. Саме від людей, їхньої самоорганізації залежить обсяг та якість проведених робіт.  Адже всі ми хочемо жити в місті, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони.

 У зв’язку з карантинними заходами в цьому році робота інспектора проводилася методом телефонного зв’язку, переписки з населенням міста, керівниками підприємств, установ та організацій, підприємцями, переважна більшість яких належно реагувала на звернення, зауваження щодо вирубки порослі дерев, прибирання сміття, будівельних матеріалів, покосу бур’янів та ін. Роз’яснювальна робота проводилась і з жителями багатоповерхівок шляхом розміщення листівок на фасадах будинків, гаражів, на дошках оголошень тощо. Поряд із цим проводилась роз’яснювальна робота з жителями приватного сектору з питань складування будівельних матеріалів за межами парканів, накопичення сміття у невстановлених місцях та нехтування встановленим графіком його вивезення.

Проводилась робота з підприємцями, жителями міста щодо несанкціонованої торгівлі, розміщення зовнішньої  реклами на території міста. У випадках невиконання даних вказівок на керівників підприємств, підприємців, підприємців-фізичних осіб, господарів приватних будинків  складалися приписи з наданням терміну їхнього виконання. В цілому за 9 місяців поточного року за різними видами порушень правил благоустрою складено 127 приписів, із них на керівників установ,  підприємців-фізичних осіб 78, на господарів власних дворів 47, ще 2 – за неукладання договорів із вивезення сміття, прибирання територій, прилеглих до магазинів, кафе, барів, відсутність сміттєвих урн та каналізаційних люків. Разом із тим складено 2 протоколи за статтею 152 Кодексу України  про адміністративні правопорушення та притягнуто двох підприємців до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу за вивезення сміття не у встановлені на те місця, а під кладовище та на територію не функціонуючого нині підприємства.

Протягом цього періоду з керівниками підприємств, підприємцями, фізичними особами в телефонному режимі постійно проводилась робота щодо необхідності прибирання, покосу бур’янів, вирубки порослі на  прилеглих прибудинкових, офісних  територіях. 

Керівникам підприємств, підприємцям та фізичним особам направлялись листи-попередження  про порушення правил благоустрою, зокрема в частині забур’янення та дикої порослі на прилеглих до офісних приміщень територіях, на розміщених по території міста ГРП, електропідстанціях.

З цього ж приводу листи-попередження направлялись і фізичним особам, які отримали земельні ділянки під забудову, та тим, які на цей час не завершили будівництво, а споруди перебувають в аварійному стані, що може привести до нещасних випадків (зокрема по вул. Козацькій).

Також проводилась роз’яснювальна робота серед пересічних громадян щодо правил благоустрою. Інколи на прохання літніх людей, інвалідів організовувалась допомога з боку комунальних підприємств щодо благоустрою (вивіз сміття, вирубка порослі, кронування дерев, обкошування трави на прилеглій до будинку території та інше).

Не залишилась  поза увагою робота  щодо укладання договорів із прибирання території  та вивезення сміття і нагадування про їхню пролонгацію.

На жаль, не всі хочуть дбати про благоустрій навіть біля своїх торгових точок, офісів, приватних будинків. Засмічуються лісосмуги, сквери; пластикові пляшки, рештки їжі, використаний одноразовий посуд, обгортки, папірці, недопалки та інше сміття валяються біля лавочок відпочинку, на зупинках транспорту, стоянках таксі тощо. Помилково вважати, що благоустрій – це справа лише комунальних служб. Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Інспектор із благоустрою бере участь у засіданні комісій; спільно зі  спеціалістами міської ради та залученими фахівцями з інших організацій проводились спільні виїзди за зверненнями громадян із приводу різних непорозумінь між сусідами, спорів між підприємствами  та ін.

Жителі вулиць Кошового та Надзаводської були попереджені про адміністративну відповідальність за несанкціоноване утворення сміттєзвалищ, які забруднюють довкілля. Спільно з депутатом міської ради Віталієм М’ясніковим проведено організаційну роботу серед жителів цих вулиць із приводу ліквідації утвореного ними стихійного сміттєзвалища. Однак на оголошений суботник за участю працівників і техніки КП «Міськрембудсервіс» прийшов лише один місцевий мешканець Дмитро Юрченко.

 Проводився контроль за виконанням термінів виконання землерийних робіт на території міста. У разі невиконання  зазначених умов дозвільних робіт, виписувались приписи,  в основному з питань вирівнювання ґрунту та відновлення асфальтобетонного покриття. Таких приписів за 9 місяців поточного року складено на одну фізичну особу, двох підприємців та одного керівника підприємства. Всі приписи виконано в установлений термін.

Нині роботи з благоустрою продовжуються.

Приємно відзначити, що більшість кагарличан дбають про чистоту і порядок без нагадувань, приписів, телефонних дзвінків. Біля їхніх помешкань, офісів, магазинів, установ тішить око гармонія у вигляді  доглянутих газонів, алей, тротуарів, квітників тощо.

Пам’ятаймо: благоустрій рідного міста, збереження його одвічної краси для майбутніх поколінь залежить від спільних зусиль влади і громадян.  

 

Валентина КОМИШНЯ, інспектор з благоустрою

 
архів Анонси подій

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації прийом та обслуговування громадян у міській раді тимчасосо не проводяться.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії земельного відділу  виконавчого комітету (на період тимчасової відсутності основного працівника):

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

Споживачам послуг з постачання теплової енергії – мешканцям будинку № 18 по вул. Паркова в м. Кагарлику: тариф на теплову енергію становитиме 2444,47 грн. з ПДВ. за 1 Гкал:

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-економіста фінансового відділу:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

06.11.20  з 8.00 до 17.00 буде перервано енергопостачання вул. Росавська, Шевченка

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3510 (81.44 %)
в Кагарлицькому районі
287 (6.66 %)
за межами Кагарличчини в Україні
305 (7.08 %)
за кордоном
208 (4.83 %)
Офіційні сайти