28 вересня 2020 року, понеділок, 20:19
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Місцевому самоврядуванню – юридичне підґрунтя
14 вересня 2020 року 15:12

Одним із найважливіших структурних підрозділів  міської ради є юридичний відділ. Відповідно до діючого положення на юридичний відділ виконавчого комітету Кагарлицької міської ради покладаються обов’язки із забезпечення правової діяльності виконкому та інших його структурних підрозділів.

Відповідно до затвердженого штатного розкладу до відділу входять посади начальника відділу (Світлана Лисова) та спеціаліста юридичного відділу (Аліна Онищенко).

Начальник юридичного відділу здійснює розробку нормативно-правових актів та проводить експертизу всіх актів, розроблених іншими структурними підрозділами міської ради та її виконавчого комітету, бере участь у підготовці та укладенні договорів (контрактів), надає правову оцінку їхнім проєктам, сприяє своєчасному вжиттю заходів за рішеннями, ухвалами, окремими ухвалами судів, відповідними документами правоохоронних і контролюючих органів, проводить роботу щодо залучення коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста при здійсненні будівництва.

Спеціаліст юридичного відділу проводить кадрову роботу, військовий облік та бронювання військовозобов’язаних, бере участь у підготовці та укладенні договорів (контрактів), надає правову оцінку їхнім проєктам, готує проєкти нормативних та розпорядчих актів, виконує інші доручення начальника.

Щодо підготовки проєктів рішень – протягом 2020 року працівники юридичного відділу перевірили на відповідність чинному законодавству України 188проєктів рішень виконавчого комітету та 389 проєктів рішень сесій. У юридичному відділі підготовлено 47 проєктів рішень міської ради, 77 проєктів рішень виконавчого комітету та 135 розпоряджень міського голови. У разі наявності зауважень фахівців юридичного відділу до підготовлених проєктів розробники вносять відповідні зміни.

Працівники юридичного відділу за дорученням міського голови розглядають письмові звернення громадян, підприємств, організацій, готують проєкти відповідей на них. Протягом звітного періоду здійснювалися роз’яснення чинного законодавства, а також надавалися відповіді на проблемні питання громадян.

Фахівці юридичного відділу підготували 100 листів на адреси установ, підприємств, організацій та 40 листів на адреси громадян, у тому числі відповіді на 4 запити на отримання публічної інформації.

За звітний період 2020 року працівники юридичного відділу представляли інтереси громади в19 судових провадженнях, відкритих у звітному періоді та розпочатих у попередні періоди.2 об’єкти нерухомого майна визнано судом безхазяйнимbта передано у власність територіальної громади міста, одному недієздатному громадянину за заявою виконавчого комітету Кагарлицької міської ради судом призначено опікуна.

Матеріали кожної судової справи ретельно аналізуються, вивчаються правові позиції суду та сторін у справі, готуються відповідні письмові пояснення, відгуки, заперечення, скарги, які долучаються до матеріалів справ.Підготовано документи різного правового характеру (позовні заяви, заперечення, клопотання, листи, відповіді, тощо).

Здійснювався супровід регуляторної політики Кагарлицької міської ради відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

 Працівники юридичного відділу входять до складу комісій, створених у міській раді та її підрозділах (балансова, оренда комунального майна, із захисту прав дітей, конкурсних, із питань розміщення реклами тощо), та беруть участь у їхній роботі.

 – У подальшому юридичний відділ виконавчого комітету, – підкреслює Світлана Лисова, –продовжуватиме забезпечувати  організацію правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог чинного законодавства міською радою, виконавчим комітетом, а також їхніми посадовими особами під час виконання покладених на них завдань та функціональних обов’язків.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план території будівництва індивідуальних житлових будинків за адресою вул. Архітекторів, м. Кагарлик, Київської області»:

Увага! Із 13 вересня 2020 року в Київській області розпочинається осіння кампанія з пероральної імунізації диких мясоїдних тварин:

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3498 (81.41 %)
в Кагарлицькому районі
287 (6.68 %)
за межами Кагарличчини в Україні
304 (7.07 %)
за кордоном
208 (4.84 %)
Офіційні сайти