28 вересня 2020 року, понеділок, 20:22
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Головне багатство кагарлицької громади
8 вересня 2020 року 10:24

Земля для українців була в усі часи матір’ю-годувальницею, основним багатством країни вона залишається й нині. Вагомим джерелом надходжень до місцевого бюджету є земельні ресурси,  тож для  забезпечення реалізації повноважень Кагарлицької міської ради в галузі земельних відносин відповідно до чинного законодавства свого часу і було створено земельний відділ, який здійснює самоврядний контроль за використанням і охороною земель та за додержанням земельного законодавства, організовує роботу щодо забезпечення конституційних та законних прав громадян  і юридичних   осіб   на  землю   відповідно  до   Земельного  кодексу  України  та  інших нормативних актів України, здійснює перевірку документації  із землеустрою на відповідність чинному земельному законодавству та  нормативно-технічним   вимогам   щодо  її розроблення, готує проєкти рішень міської ради тощо. Крім того, працівники земельного відділу регулярно беруть участь у судових засіданнях стосовно вирішення судових спорів, де представляють інтереси територіальної громади. Практикують виїзні засідання комісії з питань регулювання земельних відносин відповідно до заяв громадян. Систематично проводиться робота щодо залучення нових орендарів земельних ділянок, які придбали нерухоме майно та інші об’єкти на території міста.

У відділі лише три штатні одиниці: начальник Олександр Мацібура та два спеціалісти І категорії – Юлія Лісова і Людмила Цацко, але обсяг завдань, які вони виконують в інтересах кагарлицької громади, свідчить про важливість земельного відділу в структурі міської ради.

– Тільки протягом поточного року, – підкреслює начальник земельного відділу Олександр Мацібура, – було підготовано 316 проєктів рішень щодо земельних питань до семи сесій міської ради. Завдяки тісній співпраці з Кагарлицькою ДПІ було стягнено заборгованість зі сплати за оренду землі з окремих юридичних осіб за період 2019-2020 років на загальну суму 315 976,43 грн. Передано в оренду земельну ділянку під об’єктом незавершеного будівництва багатоквартирного будинку в м. Кагарлику по вул. 97 Стрілецької дивізії, 30. Відведено земельну ділянку під комунальне кладовище в районі масиву Новобудова. Виділено земельні ділянки для будівництва індивідуального житла п’ятьом учасникам ООС/АТО. За співпраці з Головним управлінням Держгеокадастру в Київській області ініційовано передачу земель державної власності в кількості 55,0 га в комунальну власність територіальної громади  м. Кагарлика.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план території будівництва індивідуальних житлових будинків за адресою вул. Архітекторів, м. Кагарлик, Київської області»:

Увага! Із 13 вересня 2020 року в Київській області розпочинається осіння кампанія з пероральної імунізації диких мясоїдних тварин:

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3498 (81.41 %)
в Кагарлицькому районі
287 (6.68 %)
за межами Кагарличчини в Україні
304 (7.07 %)
за кордоном
208 (4.84 %)
Офіційні сайти