9 серпня 2020 року, неділя, 11:01
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
ID-картка – сучасний та надійний паспортний документ
24 липня 2020 року 13:46

Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України. В останні роки набувають все більшого поширення біометричні паспорти, до яких належить паспорт громадянина України у формі ID-картки (далі – ID-картка). 

Біометричними називають документи, що посвідчують особу та містять електронний носій інформації, на якому записано інформацію про біометричні дані власника документу з метою його ідентифікації. Передбачається, що такі документи найбільш захищені від підробок та виключають можливість користування ними будь-якою особою, окрім власника. Головна ідея впровадження більш захищених документів, які забезпечують ідентифікацію особи - це суттєве підвищення захищеності суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму.
     Більш детально про переваги паспорта громадянина України у формі ID-картки над паспортом громадянина України у формі книжечки. 

По-перше, ID-картка це практично - паспорт громадянина України, виготовлений у формі пластикової картки є більш зручним та зносостійким ніж паперовий аналог.

По-друге, ID-картка це безпечно - для захисту інформації на електронному носії використовуються новітні технології, що робить підробку електронних документів практично неможливою. ID-картки, на відміну від попередніх «книжечок» видаються на основі електронної бази даних – Єдиного державного демографічного реєстру, отже кожній особі лише один раз доведеться пройти процедуру ідентифікації, надалі інформація про неї буде міститися в реєстрі, тому у подальшому оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки може здійснюватися незалежно від реєстрації місця проживання, у будь-якому підрозділі міграційної служби на території України. У разі крадіжки чи врати такого паспорту, зловмисники не зможуть скористатися ним.

По-третє,ID-картка це зручно - для зчитування інформації, наприклад на кордоні, будуть використовуватись автоматизовані контрольно-пропускні системи для власників біометричних паспортів. Це,по-перше,виключить суб‘єктивність та можливість зловживань під час проходження контролю, а по-друге,зменшить час необхідний на таке проходження.

Також громадяни України можуть використовувати паспорт громадянина України у вигляді ID-картки для безвізових подорожей до Туреччини, Грузії та Катару. Очікується, що цей перелік в подальшому буде поповнюватися, в першу чергу – за рахунок таких країн Балтії, як Латвія, Литва та Естонія.

Важливою перевагою ID-картки є можливість отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) на чіп ID-картки, що надає можливість доступу до різноманітних електронних сервісів державних органів, до адміністративних та банківських послуг не виходячи з дому.

Також під час оформлення першого паспорта громадянина України особи віком від 14 до 18 років, які не мають ідентифікаційного коду  мають можливість одночасно зареєструватися  у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків з подальшим відображенням інформації про реєстраційний номер платника податку у паспорті громадянина України. Ця послуга надається безкоштовно.

Додам, що на ID-картці є вся інформація про громадянина: прізвище, ім’я та по-батькові (вказані українською мовою та латинською транслітерацією), дата народження, стать, дата народження, місце народження, відцифроване зображення обличчя, підпис власника картки, номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, ідентифікаційний код, номер картки, дата видачі та вказано термін закінчення дії картки, код уповноваженого органу, що видав документ. 
   Запровадження ID-карток – тривалий процес, який в Україні за прикладом європейських держав відбувається природнім шляхом. Обов’язкової заміни документів, так само як встановлення граничних термінів дії раніше виданих документів законодавством України не передбачено. 
     Шановні мешканці міста та району! Будьте в тренді! Долучайтеся! А ми забезпечимо вам комфортні умови для подачі документів при оформленні та отриманні біометричного паспорта!

 

Начальник Кагарлицького РВ

ЦМУ ДМС в м.Києві та

Київській області                                              Олена ШВЕЦЬ

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  19  серпня 2020 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

10.08.2020  з 08:00 до 17:00 буде перервано електропостачання  повулиці Столична та в ЗОШ №3.

11.08.2020 по вулицях Паркова, Стадіонна, Будинок культури, НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей».

12.08.2020  з 08:00 до 20:00   по вулицях: Став’янка; Мічуріна; Свято-Троїцька; Демиденка; Єдності.

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

Кагарлицька районна державна адміністрація інформує, що в рамках підготовки до опалювального сезону 2020/2021 року територіальними службами АТ «Київоблгаз» у період із 30 червня по 31 серпня поточного року заплановано проведення планово-технічних перевірок газового обладнання побутових споживачів (лист АТ «Київоблгаз» від 25.06.2020р. №121).

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Білоцерківський національний аграрний університет запрошує вас на навчання:

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України проводить підготовку до Національного проєкту «Родинна Слава»:

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3475 (81.36 %)
в Кагарлицькому районі
285 (6.67 %)
за межами Кагарличчини в Україні
304 (7.12 %)
за кордоном
207 (4.85 %)
Офіційні сайти