9 серпня 2020 року, неділя, 11:39
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Десять дзвінків
23 липня 2020 року 00:39

Давно не було такої кількості дзвінків, як під час «Прямого зв’язку» міського голови Олександра Панюти з мешканцями міста 22 липня.

Першою зателефонувала Клавдія Романівна Коляда, яка щиро подякувала голові за турботу про кагарличан, оперативне вирішення наболілих проблемних питань, а ще – за благоустрій парку-пам’ятки – дорогоцінної перлини міста, яку ми маємо передати нашим нащадкам.

Пані Юлія, що мешкає по вул. Володимира Великого, була стурбована брудною водою з водопроводу, і голова пояснив, що цими днями «Кагарликводоканал» здійснював аварійно-ремонтні роботи на станції ІІ підйому, а також перевірку працездатності пожежних гідрантів, і незабаром водопровід функціонуватиме стабільно.

Галина Іванівна з вул. Шевченка та Надія Василівна з вул. Історичної бідкалися через непрацююче дротове радіо, і голова пообіцяв негайно звернутися до місцевої філії «Укртелекому» для вирішення проблеми.

Ольга Іванівна, мешканка вул. Чапаєва, нарікала на знахабнілих лисиць, які не те що домашню живність атакують, а навіть людей. На жаль, немає в нас структури, яка б відловлювала диких тварин, а труїти їх або стріляти в межах міста заборонено. Голова порадив скористатися досвідом виготовлення спеціальних пасток для відлову лисиць: у міській раді є координати людей, у яких можна запозичити такий досвід.

Петро Григорович із вул. Довженка скаржився на забиту трубу водовідведення через дорогу перед поворотом на вул. Сестер Куян, і голова дав комунальникам доручення вивчити ситуацію на місці (нині подібну проблему «Міськрембудсервіс» вирішує з водовідведенням по вул. Титова).

Мешканка зав. Каштанового попросила організувати кронування гілля, що нависає над проходом до Став’янки, і в цій справі було обіцяне сприяння.

Зателефонував до мера кагарличанин Дмитро Павлик, який запитав, чому міська рада не має своєї сторінки у Facebook, і на це голова відповів, що міськрада має офіційний сайт, який систематично поповнюється новою інформацією, і кількість його відвідувачів щодня становить кілька сотень а то й тисяч; крім того, двічі на місяць публікуються матеріали про діяльність міської ради на окремій сторінці в газеті «Вісник Кагарличчини», тісна співпраця є з районною телерадіостудією, Інтернет-виданням «Кагарлик.city» тощо. А до пропозиції щодо сторінки у Facebookможна буде повернутися, коли буде створено Кагарлицьку об’єднану територіальну громаду. Пан Дмитро подякував також директору КП «Кагарликводоканал» Володимиру Черемису за надані вичерпні роз’яснення з приводу появи неякісної води в міській мережі, а також порадив йому заздалегідь інформувати споживачів про можливі подібні випадки. Запитав він також, чи перебуває в оренді Паськівський ставок, береги якого, особливо на острові, заросли буйним очеретом. Олександр Панюта розповів, що ставки в межах міста ніким не орендуються, а передані в користування товариствам рибалок, які й опікуються благоустроєм узбереж. Є багато прикладів господарського ставлення до підопічних водойм, але Паськівському ставку (на відміну від Малого Паськівського) не пощастило в цьому плані. Уже й комунальники включили зону відпочинку на Паськівському ставку в щоденний графік прибирання, за допомогою волонтерів ГО «Я – Легенда» викорчували зарості на дамбі, укотре зробили обкошування берегів, але людських ресурсів на такі заходи не вистачає, адже під опікою міських служб 32 гектари парку, 13 кладовищ, міські сквери, клумби, газони, дороги тощо. А ставок, якщо не знайдуться в громаді ентузіасти, було б доречно справді віддати під опіку бізнесу, бо міський бюджет не потягне…

Тетяна Василівна з вул. Південної звернулася з проханням обкосити біля кладки через річку, і комунальники вже отримали доручення щодо благоустрою тієї ділянки, зокрема й щодо облаштування перил, виконання підсипки.

Надійшло прохання від пенсіонерів – мешканців одного з під’їздів будинку по вул. Дачній, 3/14 облаштувати їм лавочку для відпочинку, і голова пообіцяв посприяти літнім людям – як виняток, адже мешканці приватизованого житла мають самі дбати про ремонт і благоустрій або ж укладати договори з відповідними службами.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  19  серпня 2020 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

10.08.2020  з 08:00 до 17:00 буде перервано електропостачання  повулиці Столична та в ЗОШ №3.

11.08.2020 по вулицях Паркова, Стадіонна, Будинок культури, НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей».

12.08.2020  з 08:00 до 20:00   по вулицях: Став’янка; Мічуріна; Свято-Троїцька; Демиденка; Єдності.

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

Кагарлицька районна державна адміністрація інформує, що в рамках підготовки до опалювального сезону 2020/2021 року територіальними службами АТ «Київоблгаз» у період із 30 червня по 31 серпня поточного року заплановано проведення планово-технічних перевірок газового обладнання побутових споживачів (лист АТ «Київоблгаз» від 25.06.2020р. №121).

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Білоцерківський національний аграрний університет запрошує вас на навчання:

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України проводить підготовку до Національного проєкту «Родинна Слава»:

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3475 (81.36 %)
в Кагарлицькому районі
285 (6.67 %)
за межами Кагарличчини в Україні
304 (7.12 %)
за кордоном
207 (4.85 %)
Офіційні сайти