13 липня 2020 року, понеділок, 05:02
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Медикам - честь і шана!
19 червня 2020 року 22:39

21 червня  Україна відзначатиме День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини. Напередодні свята медиків Кагарличчини привітали голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Торкунов, в.о. директора департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації Олександр Світлий, голова Кагарлицької районної державної адміністрації Ігор Будюк, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта.

Звертаючись до медиків, голова Київської ОДАвисловив їм свою вдячність за самовіддану працю та вірність обраній професії в надскладний час пандемії. Василь Володін наголосив, що влада робить усе можливе для швидкого та якісного реформування галузі охорони здоров’я, а також підтримки медиків та медичних закладів у період пандемії коронавірусу. Так, для поліпшення матеріально-технічного забезпечення та для порятунку життів людей очільник області передав відділенню інтенсивної терапії Кагарлицької центральної районної лікарні 2 апарати ШВЛ S1400B експертного рівня, з найвищим класом системи вентиляції, та інше спорядження, з нової партії медичного обладнання, яке в черговий раз закупила Київська область.

«Напередодні вашого професійного свята дякую вам, медикам, за щоденну працю і турботу про здоров’я людей, за стійкість і витривалість на передовій з невидимим ворогом. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, затишку, миру й благополуччя», - привітав медиків голова Київської ОДА Василь Володін.

За сумлінне й добросовісне виконання своїх обов’язків, багаторічну плідну роботу в сфері охорони здоров’я, вагомий внесок урозвиток медицини та з нагоди святкування Дня медичного працівника вручені обласні, районні та міські відзнаки, квіти та подарунки трудовим колективам відділень ЦРЛ, амбулаторій загальної практики сімейної медицини ЦПМСД та працівникам медичних закладів, служби екстреної медичної допомоги та міжрайонного відділу лабораторних досліджень.

Зокрема, Подяки Кагарлицького міського голови, цінні подарунки та квіти було вручено працівникам  КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»:

 • Зозулі Наталії Анатоліївні– фармацевту внутрішньо-лікарняної аптеки;
 • Сінченко Наталії Валеріївні–  головній медичній сестрі;
 • Лакатошу  Василю Васильовичу–  заступнику директора з медичної частини, лікарю-акушеру-гінекологу;
 • Павловській Валентині Іванівні– завідувачу поліклінікою,      лікарю – терапевту;
 • Цюцюрі Ользі Іванівні– сестрі медичній  терапевтичного відділення;
 • Рогозі  Наталії Анатоліївні– економісту інформаційно-аналітичного відділу медичної статистики;
 • Погребному Володимиру Михайловичу– завідувачу відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії,лікарю-анестезіологу;
 • Богдановій Ірині Вікторівні– бухгалтеру;
 • Скринській Наталії Григорівні– сестрі медичній приймального відділення;
 • Ляховій Віті Володимирівні– фахівцю з питань цивільного захисту;
 • Кармазин Наталії Василівні– реєстратору медичної поліклініки;
 • Дворніченко Наталії Миколаївні– молодшій  медичній сестрі акушерсько-гінекологічного відділення;
 • Янголь Тетяні Миколаївні – машиністу із прання та ремонту спецодягу;

працівникам КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради», а саме:

 • Дзедзиц Оксані Ігорівні –  сестрі медичній амбулаторії загальної практики-сімейної медицини м. Кагарлик;
 • Заїці Інні Миколаївні  – сестрі медичній амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Кагарлик;
 • Путіловій Мирославі Іванівні– лікарю-терапевту дільничному амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Кагарлик ;
 • Погребній Ніні Степанівн – господині адміністративно-управлінського персоналу;
 • Харитоновій Оксані Павлівні – сестрі медичній амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Кагарлик;

працівникам Кагарлицького пункту постійного базування Обухівської станції екстреної медичної допомоги Комунального  некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини  катастроф», а саме:

 • Гусару Андрію Володимировичу– фельдшеру з медицини невідкладних станів Кагарлицького пункту постійного базування Обухівської станції екстреної медичної допомоги; 
 • Гриценко Валентині Григорівні– молодшій медичній сестрі (прибиральниці) Кагарлицького пункту постійного базування Обухівської станції екстреної медичної допомоги.
 
архів Анонси подій

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на станції ІІ підйому протягом понеділка 13 липня та вівторка 14 липня можливе відключення водопостачання.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 

Адміністрація КП «Кагарликводоканал»

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька районна державна адміністрація інформує, що в рамках підготовки до опалювального сезону 2020/2021 року територіальними службами АТ «Київоблгаз» у період із 30 червня по 31 серпня поточного року заплановано проведення планово-технічних перевірок газового обладнання побутових споживачів (лист АТ «Київоблгаз» від 25.06.2020р. №121).

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Проєкт детального плану території для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці Свято-Троїцька в місті Кагарлик, Київської області»:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Білоцерківський національний аграрний університет запрошує вас на навчання:

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України проводить підготовку до Національного проєкту «Родинна Слава»:

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3464 (81.37 %)
в Кагарлицькому районі
285 (6.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
302 (7.09 %)
за кордоном
206 (4.84 %)
Офіційні сайти