5 червня 2020 року, п'ятниця, 11:16
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Забезпечуємо життєдіяльність міста
21 травня 2020 року 21:32

Чергова інформація надійшла від міських служб, які забезпечують життєдіяльність міста. Зокрема, вантажний сміттєвоз Кагарлицького КЖЕП вивозив тверді побутові відходи з обслуговуваних сміттєвих майданчиків, двірники прибирали прибудинкові території багатоквартирних житлових будинків, закріплених за КЖЕП. Проведено механічне обкошування трави на газонах прибудинкових територій багатоквартирних будинків міста за адресами: вул. Каштанова, 2; Столична, 5 (розпочато), а також на території підприємства по вул. Білоцерківській, 1. Планово вивозилося негабаритне сміття з майданчиків біля багатоквартирних житлових  будинків по вул. Загородній, 16а; Парковій, 5 та 18, Героїв Небесної Сотні, 5; Володимира Великого, 3. Проведено плановий ремонт дитячого ігрового майданчика із заміною зігнилих дерев'яних конструктивних елементів (щаблі, несучі опори) по вул. Парковій, 18.

КП «Міськрембудсервіс»  здійснював обкошування трави на кладовищі по вул. Зеленського, обкошувалися також території дитмайданчиків по вул. Зеленського, Тургенєва, там же виконувалося фарбування ігрових споруд. Земляні роботи проводилися на центральному стадіоні і на території ДНЗ «Теремок». У четвер також тривало оновлення дорожньої розмітки на пішохідних переходах, виконувалося зрізання та вивезення зламаних залізобетонних опор. У віддаленому мікрорайоні по вул. Залізничників здійснювалася дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків.

Тривали роботи з благоустрою парку: працівники тамтешньої адміністрації в парковій зоні фарбували лавочки, здійснювали обкошування, висадку багаторічних квітів на клумбі, дробили гілки біля Саджалки, допомагали витягали  з озера рештки причалу старого порому. Крім того, здійснювалося прибирання виїздів із міста.

КП «Кагарликводоканал» виконував обстеження мереж, оглядових технічних колодязів та автоматики по вул. Володимира Великого,3, де виникла проблема з водопостачанням, а також промивку та очистку каналізаційної мережі по вул. Парковій, 3, 5, 7. Унаслідок ремонту підстанції по вул. 97 Стрілецької дивізії в четвер було відсутнє водопостачання масиву вулиць Каштанової, Миру, Гайдара, Білоцерківської, Вознесенської, Дачної, 97 Стрілецької дивізії, Столичної, про що споживачів було попереджено заздалегідь через соцмережі та сайт міської ради. Нині водопостачання відновлено.

 

На знімках: працівники Кагарлицького КЖЕП Іван Дорош, Петро Сойма, Володимир Жовтень, Михайло Якименко, Ліля Софієнко і Ольга Липова.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

На прохання прихожан Свято-Троїцького храму публікуємо перенесений у зв'язку з карантином графік поминальних днів на міських кладовищах:

Білоцерківський національний аграрний університет запрошує вас на навчання:

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план земельної ділянки по вулиці Свято-Троїцька, 8»:

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

07.06.2020  з 8:00 до 20:00 по вулиці Титова

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України проводить підготовку до Національного проєкту «Родинна Слава»:

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

Запрошуємо студентів міста Кагарлик взяти участь у конкурсі від компанії StudyUp Club.

Переможець отримує стипендію (грошовий грант) на сплату навчання в 2020 році:

Всі деталі за посиланням:

https://echizh.com.ua/grant/

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3450 (81.37 %)
в Кагарлицькому районі
283 (6.67 %)
за межами Кагарличчини в Україні
301 (7.1 %)
за кордоном
206 (4.86 %)
Офіційні сайти