5 червня 2020 року, п'ятниця, 11:30
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Радіо мовчить, вода не біжить, а люди ходять без масок
20 травня 2020 року 17:36

Сім дзвінків пролунало в кабінеті Кагарлицького міського голови Олександра Панюти, який спілкувався з містянами під час «Прямого зв’язку» 20 травня.

Петро Горпиненко нарікав на несвідомих земляків, які забули, що попри певні послаблення карантин усе ще діє: люди по місту ходять без масок, а підступний коронавірус не дрімає!.. Важко не погодитися з критикою такої безпечності, але вплинути на порушників міська рада не може – цим мають займатися правоохоронні органи, і відповідне звернення до відділення поліції буде надіслане.

Три дзвінки було від мешканців вулиці Володимира Великого: і на горішніх поверхах сорокаквартирного будинку №3, і в приватному одноповерховому помешканні, де проживає кагарличанка Ніна Яківна, з початком весняно-літнього сезону регулярно починаються проблеми з централізованим водопостачанням. Голова дав доручення директору КП «Кагарликводоканал» Володимиру Черемису вжити заходів для вирішення проблеми, зокрема шляхом облаштування станції підкачування води. Щодо коштів на її придбання Олександр Олексійович пообіцяв клопотати перед депутатами на найближчому ж сесійному засіданні.

Галина Григорівна з вулиці Тургенєва бідкалася з приводу того, що на кутку мовчить радіо. Давня проблема з дротовим радіо може взагалі незабаром зайти в глухий кут, як це й відбулося в більшості регіонів України, адже приватний власник радіомереж не ставить їх у пріоритет. Але Олександр Панюта пообіцяв спробувати розв’язати хоча б цю локальну проблему, звернувшись до місцевої станційно-лінійної дільниці «Укртелекому». Просила пані Галина також допомогти з відновленням рейсів маршрутного транспорту, щоб якось діставатися до нині працюючого ринку. Із цим питанням доведеться почекати, доки епідемічна ситуація дозволить на рівні держави зробити чергові послаблення карантинних обмежень.

Пані Наташа (так вона представилася) клопотала про асфальтування з’їзду по вулиці Зеленського в районі приватної церкви, на що голова відповів: уже виготовлена і передана в департамент регіонального розвитку Київської облдержадміністрації відповідна проєктно-кошторисна документація, і якщо проєкт буде включено до обласної програми, його буде реалізовано (у міському бюджеті таких коштів – близько 260 тис. грн – станом на сьогодні немає). Десь протягом місяця буде відомо, чи виділять в області на це необхідні кошти.

Насамкінець був дзвінок від мешканки багатоквартирного будинку по вулиці Столичній, 5, яка просила допомогти з облаштуванням вимощення довкола будівлі. Незважаючи на те, що багатоквартирні будинки в місті є приватною власністю їхніх мешканців, які самі, організувавшись, мають дбати про ремонт житла, у міській раді всіляко сприяють у цій справі. Протягом останніх років через посередництво депутатів своїх округів багато об’єднань мешканців багатоквартирного житлового сектору вирішили питання капітальних ремонтів, зокрема й вимощень біля будинків. На жаль, звернень від мешканців Столичної, 5 з цього приводу не надходило, нині ж через карантин у міський бюджет надходить мало коштів. Хіба що восени, залежно від бюджетних надходжень, можна буде через  депутата свого міського округу вирішити питання про виготовлення проєктно-кошторисної документації, щоб у майбутньому році планувати власне ремонт. У цьому році в міському бюджеті були заплановані кошти на втілення вже виготовлених трьох таких проєктів по вулиці Каштановій і ще одного – по вулиці Молодіжній, але через гостру потребу вирішувати нагальні питання боротьби з пандемією і через скорочення надходжень у зв’язку з карантинними обмеженнями ці проєкти довелося поки що відкласти. Олександр Панюта дав доручення директору КЖЕП Владиславу Зеленьку вивчити стан розрахунків мешканців за послуги з утримання будинку: можливо, наявні накопичення коштів дозволять підприємству виконати необхідні ремонтні роботи вже найближчим часом.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

На прохання прихожан Свято-Троїцького храму публікуємо перенесений у зв'язку з карантином графік поминальних днів на міських кладовищах:

Білоцерківський національний аграрний університет запрошує вас на навчання:

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план земельної ділянки по вулиці Свято-Троїцька, 8»:

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

07.06.2020  з 8:00 до 20:00 по вулиці Титова

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України проводить підготовку до Національного проєкту «Родинна Слава»:

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

Запрошуємо студентів міста Кагарлик взяти участь у конкурсі від компанії StudyUp Club.

Переможець отримує стипендію (грошовий грант) на сплату навчання в 2020 році:

Всі деталі за посиланням:

https://echizh.com.ua/grant/

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3450 (81.37 %)
в Кагарлицькому районі
283 (6.67 %)
за межами Кагарличчини в Україні
301 (7.1 %)
за кордоном
206 (4.86 %)
Офіційні сайти